ČeskySlovenskyAnglicky
Vytvořit nový účet

Nalezeno 6157 pracovních pozic.

Manipulant, skladník - Bratislava - Devínska Nová Ves
2019-09-13 - Edymax Europe - jooble
Požiadavky na zamestnanca: ~práca s PC výhodou ~SOU, výučný list výhodou ~fyzická zdatnosť, pracovitosť ~férový prístup Pracovná činnosť:​ manipulácia tovaru v halách, práca so skenerom manipulácia s tovarom v skladoch, nakladanie komponentov podľa protokolu do... (814 €)

Junior inžinier - Bratislava
2019-08-09 - Siebert + Talaš - jooble
Požiadavky na zamestnanca: VŠ vzdelanie, znalosť ArchiCad, znalosť BIM, flexibilita, kreativita, zodpovednosť, samostatnosť Pracovná činnosť:​ Projektovanie v segmentoch Office/retail_mall/HoReCa/Residential/financial Príprava a realizácia dodávky projektovej dokument... (1000 - 1500 €)

Kozmetička na HPP - Bratislava
2019-08-30 - MADAME s.r.o - jooble
Pracovná činnosť:​ • poskytuje kompletné kozmetické služby v starostlivosti o pleť a telo spojené s predajom kozmetických produktov - Kozmetika, manikúra, predlžovanie 3D, depilácia... • je časová flexibilná (sviatky víkendy je zatvorené) • dbá o čistotu a poriadok v pracovnej... (800 - 1500 €)

Montážny pracovník - Bratislava
2019-09-13 - Edymax Europe - jooble
Požiadavky na zamestnanca: ~dobrý zdravotný stav ~manuálna zručnosť, presnosť, dôslednosť ~férový prístup Pracovná činnosť:​ ~montáž kokpitov ~kontrola hodnôt ~testovanie spojenia kokpitov a následná vizuálna kontrola Benefity: ~zaujímavá práca, ktorá Vás... (778 €)

Skladník s vzv - Bratislava
2019-09-13 - Edymax Europe - jooble
Požiadavky na zamestnanca: ~predchádzajúca skúsenosť s prácou na vzv alebo cxc ~vodičský preukaz sk. B ~dobrý zdravotný stav ~manuálna zručnosť, presnosť, dôslednosť ~férový prístup Pracovná činnosť:​ ~zásobovanie liniek vozíkom Benefity: ~zaujímavá práca... (808 €)

Technik údržby - Bratislava
2019-09-21 - GA Drilling a.s. - jobangels.co
Do tímu údržby hľadáme šikovného mechanika, elektrikára alebo hydraulika, ktorý sa postará o servis všetkých zariadení našej nadzemnej infraštruktúry. Ak si manuálne zručný, nebojíš sa zmien a vieš byť spoľahlivou oporou tímu, staň sa súčasťou vývoja unikátnej technológie. ... (1300 €)

Project leader - Bratislava
2019-09-20 - BALANCED HR s.r.o. - jobangels.co
plánovanie a vedenie projektov vývoja integrovaných obvodov riešenie organizačných a technických problémov v rámci projektov koordinovanie a monitorovanie aktivít globálneho projektového tímu plánovanie a monitorovanie rozpočtu projektu vytváranie a udržiavanie projektovej... (2000 €)

Pokladníčka vo výdaji jedál - Bratislava - Ružinov
2019-09-02 - Rio de Cafe s.r.o. - jooble
Požiadavky na zamestnanca: schopnosť komunikovať so zákazníkmi Podmienky práce: Režim práce dlhý/krátký týždeň Pracovná činnosť:​ výdaj a blokovanie jedla v rýchlo obslužnej reštaurácii. (1000 - 1150 €)

Správca tenisového areálu - Bratislava - Staré Mesto
2019-09-02 - Tenis Lafranconi (FTVS) - jooble
Hľadáme zanieteného tenistu, ktorému koluje v žilách športová krv a dokáže podebatovať na tému, kto je najlepším tenistom na svete. Je nám jedno či je to Federer, Nadal, Djokovič, alebo uprednostňuješ niekoho zo staršej generácie, dôležitá je tvoja láska k tenisu. Požiadavky... (4 €/hod)

Montážny pracovník alebo skladník - Bratislava
2019-08-20 - EUROTRADE - SR a.s. - jooble
Náplň práce montážny pracovník Montáž kokpitov v požadovanej kvalite. Verifikácia elektronicky vytváraných hodnôt. Testovanie spojenia kokpitov a následne vizuálna kontrola. Náplň práce skladník Zásobovanie liniek Mzda Základná mesačná mzda – montážny pracovn... (778 - 808 €)

Senior projektant / inžinier - Bratislava
2019-08-20 - Siebert + Talaš - jooble
Požiadavky na zamestnanca: Vysokoškolské vzdelanie II. stupňa Stavebný inžinier projektant Min. 3 roky praxe Práca v ArchiCAD Znalosť BIM Schopnosť viesť tím Samostatné myslenie Podmienky práce: Ponúkame prácu v najväčšej architektonickej kancelárií na Slovenku... (1500 - 2000 €)

Zubný lekár s možnosťou prebratia praxe - Senec
2019-09-03 - L-Medical,s.r.o. - jooble
Požiadavky na zamestnanca: samostatne pracujúci zubný lekár/ka s praxou, prípadne aj absolvent Podmienky práce: Zamestnám do nadštandardne vybavenej zubnej praxe, 3 ambulancie (DH,OPG, RVG prístroj v každej ambulancii, strojová endodoncia, CAD-CAM systém) v Senci, zubného... (1000 - 3000 €)

Učiteľka, opatrovateľka do materskej školy a jaslí - Pezinok
2019-09-17 - Škôlka a jasličky Múdre hlavičky - jooble
Podmienky práce: Učiteľka/učiteľ/ opatrovateľka/ zdravotná sestra/ jazykový lektor - do súkromnej škôlky a jasličiek v Pezinku Hľadáme milú, spoľahlivú, zodpovednú a lojálnu učiteľku/učiteľa/ opatrovateľku.../kamošku do malého kolektívu detí. Slečnu či pani, ktorá má osvojen... (450 - 1100 €)

Elektromechanik - Bratislava
2019-09-19 - ADECCO Slovakia, s. r. o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Náplň práce: - vykonávanie prác pri údržbe, obsluhe elektrických častí koľajových vozidiel, vozňov a elektrických častiach silnoprúdových technických zariadení - vyhľadávanie a odstraňovanie závad - vykonávanie prevádzkových vy... (569 - 898 €)

Recepčná - Bratislava - Ružinov
2019-09-19 - Nikko, spol. s r.o. - jooble
Pracovná činnosť:​ Ponúkam pracu recepčnej a čašníčky zaroven (obsluhuje sa nefrekventovana kaviaren), do Hotela Orlan v Ružinove. pracuje sa na 12 hodinové zmeny - znalosť cudzieho jazyka nutná (900 - 1300 €)

Vodič VZV - Bratislava - Devínska Nová Ves
2019-09-13 - Edymax Europe - jooble
Požiadavky na zamestnanca: ~predchádzajúca skúsenosť s prácou na VZV alebo CXT ~vodičský preukaz sk. B ~dobrý zdravotný stav ~manuálna zručnosť, presnosť, dôslednosť ~férový prístup Pracovná činnosť:​ ~obsluha VZV ~manipulácia s materiálom na VZV vozíkoch ~nakladanie... (885 €)

Junior účtovník - Bratislava
2019-09-20 - IBM International Services Centre s.r.o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: IBM na Slovensku nie je výlučne o IT. A hoci počítače už nevyrábame, stále predávame mnoho IT produktov a služieb po celom svete. Chcel by si zistiť, ako to vyzerá vo finančnom centre, kde sa všetky tieto transakcie účtujú? V tom ...

Colný deklarant - Bratislava
2019-09-20 - SYNERGIE TEMPORARY HELP s. r. o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Čo bude tvojou hlavnou úlohou: *starať sa o prípravu dokladov k colnému konaniu import/export *byť v kontakte s finančnou správou *vystavovať colné vyhlásenia, počítať colný dlh *kontaktovať zákazníkov *archivácia dokumentov *komunikova...

Skladník s VZV - Bratislava
2019-09-20 - SYNERGIE TEMPORARY HELP s. r. o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Čomu sa budeš venovať? *manipulácia s tovarom *práca so skenerom *zabezpečovanie správneho skladovania produktov *príjem a výdaj tovaru *udržiavanie poriadku v sklade a ostatné práce súvisiace so skladovaním a manipuláciou tovaru ...

Postprodukčný strihač - Bratislava
2019-09-19 - Rozhlas a televízia Slovenska - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Si kreatívny a baví ťa strih videí? Patrí šport medzi tvoje hobby a chcel by si pracovať v dynamickom prostredí športových relácií prenosov? Hľadáme kolegov do novovznikajúceho tímu športového kanála, možno hľadáme práve teba! ... (1150 €)

Práce v Česku | Práce na Slovensku | Práce ve Velké Británii | Práce v Americe

Používáním webů společnosti CYBERETIX s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.

(c) 2006-2019 | CYBERETIX s.r.o.