ČeskySlovenskyAnglicky
Vytvořit nový účet

Nalezeno 6101 pracovních pozic.

Pokladník / Predavač - Mýtna - Bratislava
2019-09-21 - BILLA s.r.o. - jobangels.co
práca na 8 hod. popoludňajšie zmeny práca na pokladni doplňovanie tovaru na pridelenom úseku na predajni poradenstvo a aktívna komunikácia so zákazníkom práce na predajnej ploche (624 - 720 €)

Vedúci/a predajne - Pezinok - Pezinok
2019-09-21 - BILLA s.r.o. - jobangels.co
zodpovednosť a vedenie zamestnancov na predajni zodpovednosť za chod celej predajne dodržiavanie firemných štandardov a smerníc dosiahnutie plánovaných hospodárskych výsledkov predajne plánovanie dochádzky zamestnancov vedenie a výber zamestnancov zabezpečenie... (1100 - 1350 €)

Senior brand manager - Bratislava
2019-09-21 - SYNERGIE Slovakia - jobangels.co
Hľadáme senior brand managera, ktorý má dlhoročné skúsenosti v marketingu a obchode, zároveň chce, aby jeho práca mala hlbší význam a pozitívny vplyv na spoločnosť. Projekt, ktorý môžeš spoluvytvárať je už viac ako 10 rokov zameraný na pomoc deťom a teraz môžeš byť jeho súč... (1500 €)

C/C++ Programátor - Bratislava
2019-09-21 - Frequentis Slovakia s.r.o. - jobangels.co
Ako programátor u nás budeš vyvíjať software v programovacom jazyku C/C pre telekomunikačné embedded systémy. Tieto telekomunikačné systémy používajú operátori letovej prevádzky na komunikáciu s lietadlom pri štarte, počas letu a pri navádzaní lietadiel na pristátie. Zapojíš... (1500 - 3400 €)

PERL PROGRAMÁTOR NA KONTRAKT - Bratislava
2019-09-21 - TITANS freelancers, s.r.o. - jobangels.co
POPIS POZÍCIE vývoj na strane back-end-u v technológii Perl rozširovanie funkcionality existujúcej back-end časti systému vývoj je postavený na princípe DDD (Domain-Driven Design) spolupráca v rámci agilného tímu v zložení: 5-6 back-end senior programátori, 1 team leader (... (4700 - 5200 €)

Klientský pracovník / pokladník - Bratislava
2019-09-21 - J&T Banka a.s., pobočka zahraničnej banky - jobangels.co
Hlavnou náplňou práce na tejto pracovnej pozícii, ktorá nie je obchodníckeho charakteru a nie je s ňou spojené žiadne plnenie obchodného plánu, bude: - príprava, uzatváranie a spracovanie zmluvných dokumentov o vedení bežných účtov, vkladových účtov a iných produktov banky ...

Obchodný zástupca Bratislava - Bratislava
2019-09-21 - Zľavomat.sk - jobangels.co
Máš silné komunikačné zručnosti? Baví ťa neustále spoznávať nových ľudí? Máš rad(a) nové skúsenosti? Vidíš silu a budúcnosť v internete? STAŇ SA ÚSPEŠNÝM OBCHODNÍKOM U NÁS! Tvojou úlohou bude nachádzať nové zaujímavé príležitosti pre našich zákazníkov. Nemáš obmedzené možnosti...

FullStack PHP Developer - Bratislava
2019-09-21 - WebSupport - jobangels.co
Hľadáme PHP developera, ktorý by nám pomohol s green-field projektom . Buď súčasťou tímu, ktorý prepracuje viaceré naše systémy do moderných technológii, spolupracuj nielen na implementácii ale aj návrhu architektúry. Ďalej sa budeš venovať z lepšovaniu interných nástrojov a... (1800 - 2200 €)

Pridaj sa k nám, Linux Administrátor - Bratislava
2019-09-21 - WebSupport - jobangels.co
Ako bude vyzerať tvoj deň v práci? Pracujeme v troch (1400 - 1700 €)

Privátny bankár / obchodník - Bratislava
2019-09-21 - J&T Banka a.s., pobočka zahraničnej banky - jobangels.co
Máte prehľad v investičných produktoch? Ste ambiciózny? Chcete byť úspešný spolu s nami? Ak áno, hľadáme vás, nášho nového kolegu do tímu úspešných privátnych bankárov! Čo budeme od vás na tejto pozícii očakávať: - akvizície nových klientov (fyzické aj právnické osoby), postupn...

JUNIOR IT AUDÍTOR - Bratislava
2019-09-21 - Generali Poisťovňa, a.s. - jobangels.co
Tvojou hlavnou úlohou bude: podpora v zostavení a vo vypracovávaní ročného plánu auditu, audítorská práca na IT audite a podpora poistných alebo finančných auditov pod dozorom skúseného supervízora a regionálneho manažéra IT auditu Patríme do prvej trojky najsilnejších...

Referent reportingu - BI - Bratislava
2019-09-21 - Volkswagen Group Services, s.r.o. - jobangels.co
Samostatné spracovanie úloh: ● vyvolanie existujúcich BI reportov, ● modifikácia existujúcich BI reportov podľa požiadaviek zákazníka, ● vypracovanie BI reportov a BI analýz podľa požiadaviek zákazníka, ● vypracovanie požiadaviek na dáta z dátového skladu pre obstará... (1101 - 1450 €)

JavaScript PROGRAMÁTOR na KONTRAKT - Bratislava
2019-09-21 - TITANS freelancers, s.r.o. - jobangels.co
POPIS POZÍCIE spolupráca na front-end-ovej časti vývoja enterprise SW riešení pre oblasti zdravotníctva, bankového sektoru, telco spolupráca pri tvorbe analýzy a návrhu riešenia vývoj pridelenej časti aplikácie podľa zadanej špecifikácie alebo iného zadania implementácia aplika... (5000 - 5500 €)

Marketing Project Manager - Bratislava
2019-09-21 - SYNERGIE Slovakia - jobangels.co
Hľadáme akčného Projektového Koordinátora - Manažéra, ktorý dokáže mať celý projekt pod palcom. Predstavuje akúsi spojku medzi HQ a ostatnými predajnými celkami v rámci Slovenska. Kandidát , ktorý má cit pre plánovanie, analyzovanie, implementovanie a kontrolu procesov, má ... (1638 €)

Vedúci predajne - Bernolákovo - Bernolákovo, Bratislavský kraj
2019-09-21 - BILLA s.r.o. - jobangels.co
zodpovednosť a vedenie zamestnancov na predajni zodpovednosť za chod celej predajne dodržiavanie firemných štandardov a smerníc dosiahnutie plánovaných hospodárskych výsledkov predajne plánovanie dochádzky zamestnancov vedenie a výber zamestnancov zabezpečenie... (1100 - 1350 €)

Java Backend Developer - Bratislava
2019-09-21 - Seges - jobangels.co
Očakávame kolegu, ktorý preukáže svoju senioritu vo vývoji backend riešení. Hľadáme komplexného parťáka, ktorý by spolupracoval na: agilnom vývoji softvérových produktov vývoji backendu v jazyku Java s frameworkami ako - Spring, Spring Boot, Spring MVC, Hibernate, JPA, JDBC...

Pracuj ako skladnik a zarob si aj 980 €. - Bratislava III
2019-09-21 - SYNERGIE Slovakia - jobangels.co
* príjem a evidencia zásielok * sortácia a sken zásielok * nakladanie a vykladanie kuriérskych vozidiel a kamiónov * práca s internými aplikáciami spoločnosti * možnosť pracovať aj na skrátený úväzok Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Kliknite nižšie a pošlite svoj štrukt... (850 €)

PYTHON PROGRAMÁTOR na KONTRAKT - Bratislava
2019-09-21 - TITANS freelancers, s.r.o. - jobangels.co
POPIS POZÍCIE návrh a implementácia nových front-end modulov (GUI, funkcionalita): Python Django, JavaScript dizajn riešenia podpora automatizovaného testovania a nasadzovania podpora používateľov podľa druhu projektu je možná spolupráca FULL-TIME, OFF-SITE POŽIADAVKY ... (4300 - 4800 €)

Odberová sestra (Bratislava) - Bratislava
2019-09-21 - Alpha medical, s. r. o. - jobangels.co
* Vykonávanie odberov biologického materiálu určeného na laboratórne vyšetrenia * Zabezpečovanie štandardnej dokumentácie pre laboratórnu činnosť a plynulý chod laboratória * Iné administratívne činnosti súvisiace s chodom odberovej miestnosti (1100 - 1500 €)

Predajný asistent, promotér - Bratislava
2019-09-21 - sales field force s.r.o. - jobangels.co
zabezpečenie vystavenia produktov v regáloch, stojanoch,... umiestnenie marketingových materiálov (brožúry, letáky,..) predajná asistencia na predajni predstavenie, ukážka produktov potenciálnym zákazníkom Chceli by ste pracovať pre známe značky ako Krups, Rowenta, Tefal... (1100 - 1300 €)

Práce v Česku | Práce na Slovensku | Práce ve Velké Británii | Práce v Americe

Používáním webů společnosti CYBERETIX s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.

(c) 2006-2019 | CYBERETIX s.r.o.