CzechSlovakEnglish
Create a new account

3716 jobs found.

Automatizační Inženýr - Moravskoslezský kraj
2019-10-10 - Adecco Česká Republika - adecco.cz
Máte rádi nové výzvy a baví Vás nové technologie? Pro novou automotive firmu v Ostravě hledáme kolegu, kterého láká start-upové výrobní prostředí. Pokud chcete být u vzniku zcela nové divize, OZVĚTE SE NÁM! Co k tomu potřebujete? SŠ/VŠ technického zaměření...

Tester - Administrativa - Brno
2019-10-19 - CTMOS, spol. s r.o. - hitprace.cz
Informace Hledáme posilu do týmu. Baví tě komunikace s lidmi a práce s počítačem ti jde skvěle? Možná hledáme právě tebe! Náplň práce: - Testování lékařského softwaru AIS - Testování zařízení pro evidenci pacientů - Vítejte.eu - Pomoc stávajícím klientům telefonicky... (100 - 180 Kč/hod)

Hledá se Automatizovaný Tester! - Praha
2019-09-23 - ManpowerGroup s.r.o. - profesia.cz
...Popis pozice Do týmu Testerů hledáme kolegu, který bude mít na starosti: - vyvíjení, udržování a provádění automatizovaných testů spolupráci s programátory, analyzování výsledků, udržování testovací infrastrukury Profil kandidáta - požadujeme...

SW Tester - Moravskoslezský kraj
2019-10-14 - Grafton Recruitment - hitprace.cz
...v oper. systému Linux * spolupráce při tvorbě zákaznických řešení * implementace nových nápadů do projektu * provádění srovnávacích testů SW / HW BENEFITY: * možnost práce z domu (home office) - (3 dny v týdnu práce z domu) * příspěvek na dopravu * 5 týdnů dovolené...

Test Technik - Třemošná, Plzeňský kraj
2019-10-14 - Integrated Micro-Electronics Czech Republic s.r.o. - hitprace.cz
MÍSTO VÝKONU PRÁCE TŘEMOŠNÁ Náplň práce: údržba, opravy, kontroly testovacích zařízení pro testování elektrotechnických výrobků řešení poruch testovacích zařízení zlepšování spolehlivosti testovacích zařízení snižování rizik a prostojů analýza tištěných plošných spojů... (16000 Kč)

Test Engineer - Plzeň
2019-10-15 - Tokata Consultancy s.r.o. - spravnykrok.cz
Požadujeme Tato pozice Vám nabízí pracovat v moderním testovacím výrobním závodě v Žebráce. Pracuje ve 3 směnném provoze, v přátelském kolektivu. S nadřízeným, který o Vás pečuje a učí, co je třeba. Převezmete si motor z výroby, upevníte na testovací podvozek, jeřábem...

Hledáme člověka na QA/Testing/Online support - Brno
2019-10-15 - SalesChamp - startupjobs.cz
Kdo jsme? Mladá holandská firma s kanceláří v centru Brna (Šilingrovo náměstí), která už šestým rokem vylepšuje mobilní webovou aplikaci používanou nejlepšími holandskými firmami v oboru direct sales. Naše aplikace pomáhá agentům v komunikaci s potenciálními zákazníky...

Seřizovač testerů - Jablonec nad Nisou
2019-10-11 - Grafton Recruitment - hitprace.cz
...POZICE: Máte SOU vzdělání a zkušenost se seřizováním strojů? Jste držitelem vyhlášky č. 50 §6? Pak hledáme právě Vás! SEŘIZOVAČ TESTERŮ Vaší náplní práce bude: * seřizování a údržba testerů (stroje pro testování výrobků) * základní opravy * zajištění plynulého chodu... (25000 - 45000 Kč)

Automatizační inženýr - Krupka, Ústecký kraj
2019-09-27 - Nestlé - proudly.cz
...stávajících automatizačních systémů pro řízení potravinářské výroby Údržba, řešení požadavků na kontinuální zlepšováni a servis automatizační infrastruktury se zřetelem na bezpečnost, kvalitu, efektivitu a výkon zařízení Implementace bezpečnostních standardů včetně...

PŘÍPRAVÁŘI TĚSTA - Dolní Lomná, Moravskoslezský kraj
2019-10-12 - Pekárna Dolní Lomná s.r.o. - hitprace.cz
Aktualizace 23. 9. 2019 Požadujeme - ochota pracovat na směny, zdravotní průkaz, výhodou - zkušenost v oboru. Náplň práce - příprava těsta, dozor nad výrobou pekařských výrobků Životopis zaslat na e-mailovou adresu: ****@*****.*** nebo volat na tel. č.: 725 477... (22000 Kč)

TEST ENGINEER - Moravskoslezský kraj
2019-10-19 - Grafton Recruitment - hitprace.cz
...POPIS POZICE:

Test specialist - Praha
2019-10-21 - People Consulting s.r.o. - dobraprace.cz
...nestandardních benefitů Co bude Vaší náplní práce: Tvorba testovací strategie na základě funkční specifikace od zákazníka a stanovení test plánu Vývoj nástrojů systémové analýzy a testů Provádění systémových testů Analýza dat a výsledků z testování Správa a...

TESTER V AUTOMOTIVE - Středočeský kraj
2019-10-08 - AC Jobs, s.r.o. - hitprace.cz
...svůj životopis! Společnost zabývající se zajímavými projekty v oblasti automotive, hledá do svého týmu šikovného člověka na pozici: TESTER V AUTOMOTIVE (35-40.000 Kč) PRACOVNÍ NÁPLŇ Testování elektroniky Podporování vývoje Spolupráce s partnery Tvorba... (35000 - 40000 Kč)

Test Engineer - Praha
2019-10-08 - Siemens Industry Software, s.r.o. - hitprace.cz
...technika nebo podobné Minimálně 3 roky praxe v testování Požadované znalosti v jazyce Java (J2SE) Pokročilé znalosti při tvorbě a správě testů na platformě Linux / Windows Vynikající ústní a písemné komunikační dovednosti Nejméně 2 roky zkušeností testování webových aplikací... (50000 Kč)

Softwarový tester - Praha
2019-10-14 - Javaji Softech s.r.o - hitprace.cz
· Automated testing experience preferably of transactional systems. · Programming, one of: · Java · Python or other scripting language · Tools - MS Excel required, Selenium WebDriver beneficial. · Familiarity with Unix/Linux. · Critical thinking, the ability to identify... (47830 Kč)

Tester aplikací - Plzeň
2019-10-12 - S&T PilsCom s.r.o. - hitprace.cz
Náplň práce: - Tester aplikací v naší společnosti provádí testování dle testovacích plánů, které si i sám upravuje dle popsaných změn a případně vytváří plány nové. Náplní práce je úzká spolupráce s vývojovým i implementačním oddělením. Pracovní podmínky: - práce v přátelském... (25000 - 40000 Kč)

test, ignorovat - Praha
2019-10-11 - MANPOWER - hitprace.cz
POPIS POZICE: test PROFIL KANDIDÁTA: test NABÍZÍME: test

Test Manazer - Brno
2019-10-08 - FNZ (UK) Ltd - Czech Branch, odštěpný závod - hitprace.cz
...nástroje dle klientských požadavků. Za co budete odpovedni? Tato role je zodpovědná za vlastnictví a plnění zastřešující strategie testů a přístupů ke zkouškám u klientů FNZ, jakož i za zajištění konzistentního a produktivního procesu a postupů QA / testování pro každý... (40000 - 90000 Kč)

Automatizační specialista - Olomouc
2019-09-27 - Nestlé - proudly.cz
...Popis pracovní pozice: Zodpovídat za údržbu, řešit požadavky na servis a zlepšovati automatizační infrastruktury a zařízení se zřetelem na kvalitu, efektivitu a výkon zařízení Zodpovídat za zavádění a udržování automatizačních systémů a propojení s IT Administraci... (20000 Kč)

Test Manager - Praha
2019-10-14 - tesena s.r.o. - hitprace.cz
...Chlebová, Helena Psotová, ****@*****.*** Jazyky: : AJ slovem i písmem, ČJ, NJ výhodou Activities: Definition and implementation of Test Strategies, Definition of test scope and approach Test planning and effort estimation, Coordination and day-to-day management of the... (50000 - 70000 Kč)

Job in Czechia | Job in Slovakia | Job in Great Britain | Job in United States

By using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2019 | CYBERETIX s.r.o.