CzechSlovakEnglish
Create a new account

2825 jobs found.

Konzultant zákaznické linky pro Raiffeisen bank - Liberec
2019-10-22 - Comdata Czech a.s. - jenprace.cz
Jsme největší externí callcentrum v České republice. Do našeho týmu hledáme kolegy všech věkových kategorií, ať je Vám 20 nebo třikrát tolik, jste vítáni! SPECIALISTA BANKOVNÍCH SLUŽEB: Baví Vás komunikovat s lidmi a rádi pomáháte zákazníkům? Přidejte se k nám! Najdete... (21000 - 30000 Kč)

Obchodní zástupce/konzultant (19281) - Hradec Králové
2019-10-16 - DEK a.s. - jenprace.cz
...rozpočtů, kalkulací stavebních prací a sledování stavebních zakázek. Hledáme novou kolegyni/ kolegu na pozici: Obchodní zástupce/konzultant. Pracovní náplň: Péče o stávající zákazníky, akvizice nových zákazníků Zodpovědnost za plnění obchodního plánu Hledání nových...

Poradce - konzultant pro Dům zdraví a pohybu - Brno
2019-10-16 - Mgr. Radek Vokál - jenprace.cz
Okamžitě přijmeme do nového Centra DŮM ZDRAVÍ A POHYBU na **pozici Konzultant-asistent**. Uplatnění není pro každého. Upřednostňujeme šikovné, pružné kolegy, kteří mají rádi aktivní život a jsou ochotni pomáhat lidem získat lepší kondici, zdraví, prevenci. **Co děláme... (23000 - 46000 Kč)

Konzultant - Praha
2019-05-17 - Vodohospodářská správa ČR s.r.o. - hitprace.cz
Místo výkonu práce: Konšelská 1403/2, 180 00 Praha 8 - Libeň Kontaktní osoba: Kozáková Ivana, tel.: (***) ***-****, e-mail: ****@*****.*** UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE: Komunikace s klienty v oblasti chemických rozborů vod (osobně, telefonicky, e-mailem) a zajištění chodu kanceláře... (18000 Kč)

Implementační specialista/specialistka a konzultant/konzultantka - Olomouc
2019-10-18 - EFA Services, s.r.o. - hitprace.cz
Pracoviště: tř. Kosmonautů č.p. 1288/1, Olomouc. Vhodné pro absolventy. Nástup možný ihned nebo dle dohody. První kontakt je možný POUZE telefonicky nebo emailem. Předmětem Vaší práce bude: - vývoj produktu firmy (nové moduly, funkce) - práce s dotazy MS SQL - občasné ... (20000 Kč)

IT Helpdesk konzultant - Informační technologie - Praha
2019-10-21 - ManpowerGroup s.r.o. - hitprace.cz
Chcete nastartovat svou IT kariéru v inovativní IT firmě s dlouhou historií? Máte dobré jazykové dovednosti a nebojíte se komunikovat? Pak máme nabídku přímo pro Vás! Budete: - Poskytovat pomoc a podporu klientům - Komunikovat s klienty - Zodpovídat dotazy - Kooperovat ...

Konzultant Business Intelligence a datových skladů - Praha
2019-10-14 - Solitea Business Solutions. s r.o. - hitprace.cz
Co budete mít na starost: plnění role konzultanta a tvůrce řešení v oblasti Analytics / Business Intelligence, reportingu, datových skladů na realizačních projektech u zákazníků (segmenty například bankovnictví, energetika, zdravotnictví, profesionální služby, retail) anebo... (30000 Kč)

Konzultant/analytik SW - Informační technologie - Moravskoslezský kraj
2019-10-14 - Kariéra s.r.o. - hitprace.cz
...významného klienta, který se zabývá vývojem ekonomického informačního systému, hledáme vhodné kandidáty s prokazatelnou praxí na pozici: Konzultant/analytik SW. Náplň práce: konzultační činnost a odborná podpora zákazníků spolupráce na realizaci projektů zabývajících se...

ERP KONZULTANT - oblast účetnictví a financí - Jihomoravský kraj
2019-10-14 - Grafton Recruitment - hitprace.cz
POPIS POZICE: Pro našeho významného klienta, českou společnost zabývající se implementací ERP systémů, hledáme šikovného kandidáta. Popis práce: * Implementace informačního systému v oblasti účetnictví a financí * Prezentace a školení funkčnosti systému zákazníkům ... (35000 - 50000 Kč)

Konzultant v personální agentuře v Brně - Administrativa - Brno
2019-10-14 - ManpowerGroup s.r.o. - hitprace.cz
Pracujte v týmu úspěšných konzultantů pro ManpowerGroup! Jsme jedničkou na trhu personálních agentur! U nás Vás čeká práce, při které budete v neustálé komunikaci s kandidáty i našimi klienty! Baví Vás náročné výzvy, každodenní telefonická a mailová komunikace? Jste samostatná...

IT Konzultant pro super českou firmu! - Praha
2019-10-14 - Grafton Recruitment - hitprace.cz
...navrhovat vhodné řešení na míru? Integrovat změny do stávajícího systému? Spolupracovat s vývojáři? Zaškolovat uživatele? Hledáme Konzultanta aplikací pro správu dat! Jsme menší česká firma, kde má slovo jednotlivce ještě váhu a kde každý úspěch umíme pořádně oslavit!... (50000 - 80000 Kč)

Klientský konzultant pro stávající zákazníky (25 000+) - Vsetín
2019-10-16 - NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku - jenprace.cz
Společnost Nationale - Nederlanden hledá kolegy na pozici Klientský poradce pro stávající klientelu. Náplní práce je servis a péče o naše stávající klienty, ale i rozšiřování obchodních příležitostí společnosti. Požadujeme min. SŠ/SOU s maturitou a čistý TR, nadšení pro... (25000 - 50000 Kč)

Konzultant/Implementátor IS - Bluejet.cz - Přerov
2019-10-20 - ManpowerGroup s.r.o. - jenprace.cz
...Hľadáme konzultanta pre informačný systém Bluejet.cz, ktorý je možné významne prispôsobovať požiadavkám zákazníka. Konzultant bude styčný bod medzi vývojármi a zákazníkmi, bude musieť poznať produkt, mať technický IT background, aby vedel požiadavky klienta tlmočiť...

Junior HR konzultant - Informační technologie - Praha
2019-10-14 - Advantage Consulting, s.r.o. - Praha - hitprace.cz
* Vyhledávání kandidátů v oblasti IT - všechno tě rádi naučíme * Práce s databázemi a sociálními sítěmi * Screening a zpracování životopisů * Vedení pohovorů s kandidáty * Tvorba a správa inzerátů * Účast na pohovorech ve firmách * Administrativní činnost ...

HR konzultant v IT - Informační technologie - Praha
2019-10-14 - Advantage Consulting, s.r.o. - Praha - hitprace.cz
* Aktivní vyhledávání kandidátů na IT pozice * Administrativní starost o poptávky od klientů * Vytváření inzerátů a snaha zaujmout kandidáty * Vedení pohovorů s kandidáty po telefonu i osobně * Komunikace s klienty, organizace pohovorů Nabídka: Rádi pracujete...

JUNIOR HR KONZULTANT/KA - BRNO - Brno
2019-10-14 - AC Jobs, s.r.o. - hitprace.cz
...podílet na úspěchu největší české personální agentury? Hledáme v Brně šikovného kolegu nebo kolegyňku na pracovní pozici: JUNIOR HR KONZULTANT/KA - BRNO (20-30.000 Kč) PRACOVNÍ NÁPLŇ Práce na zakázkách v oblasti personalistiky Každodenní komunikace s klienty... (20000 - 30000 Kč)

Implementátor / IT konzultant pro skladové hospodářství - Olomouc
2019-10-14 - TESCO SW a.s. - hitprace.cz
...zákazníkem, provádět analýzu jeho požadavků a navrhovat řešení, -realizovat parametrická nastavení informačního systému, -provádět konzultace, poradenství a školení v oboru skladového hospodářství, -spolupracovat s projekčním a vývojovým týmem, -cestovat za zákazníkem po... (22000 - 32000 Kč)

JUNIOR HR KONZULTANT/KA - PRO ABSOLVENTY - Brno
2019-10-14 - AC Jobs, s.r.o. - hitprace.cz
...Pak mám pro tebe jedinečnou příležitost! Největší česká personální agentura hledá do svého týmu nového člena na pozici: JUNIOR HR KONZULTANT/KA – PRO ABSOLVENTY (20-30.000,- Kč) PRACOVNÍ NÁPLŇ zajištění kompletního náboru pro naši klientelu vyhledávání vhodných... (20000 - 30000 Kč)

Senior SAP konzultant - Česká firma! - Praha
2019-10-14 - Grafton Recruitment - hitprace.cz
...řešení na míru? Integrovat změny do stávajícího systému? Spolupracovat s vývojáři? Zaškolovat uživatele? Hledáme Seniornější SAP Konzultanty pro práci na zajímavých projektech pro naše klienty v ČR i zahraničí. Jsme menší česká firma, kde má slovo jednotlivce ještě váhu... (50000 - 80000 Kč)

Obchodní zástupce a konzultant - Ostrava - Finance - Ostrava
2019-10-08 - - Grafton Recruitment - hitprace.cz
Co je náplní práce? -Vedení obchodních jednání s klienty -Práce s interní databází, evidence dat, komunikace s obchodními partnery -Účast na firemních školeních a stážích u našich obchodních partnerů -Budete dělat práci, která dává smysl a uvidíte výsledky v podobě...

Job in Czechia | Job in Slovakia | Job in Great Britain | Job in United States

By using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2019 | CYBERETIX s.r.o.