CzechSlovakEnglish
Create a new account

12848 jobs found.

Inženýr zákaznické podpory - Plzeň
2019-10-14 - Safran Cabin CZ s.r.o. - hitprace.cz
Vedení projektů změnového řízení, komunikace se zástupci Airbusu ohledně technických parametrů. Zpracování návrhů ve spolupráci s design engineery. Nutná znalost 3D konstrukčních programů, praxe s vedením projektů nebo skupiny konstruktérů, technické vzdělání. (35000 - 50000 Kč)

Automatizační Inženýr - projekty v automotive - Vinohrady, Praha
2019-09-02 - R4U s. r. o. - R4U s. r. o.
Automatizační Inženýr - projekty v automotive Aktualizováno: 02. 09. 2019 Co bude Vaším úkolem? - Návrh SW a dohled nad spouštěním výroby a výrobních linek - Spolupráce s mezinárodním týmem - Poskytování aktualizací vedoucímu projektu, které se týkají stavu jednotlivých...

Inženýr/ka kvality - Zubří, Zlínský kraj
2019-10-14 - BRANO a.s. - hitprace.cz
Náplň práce: Spolupráce s projektovým týmem na nových projektech, komunikace se zákazníkem, tvorba interní dokumentace, řešení zákaznických reklamací apod. Požadujeme: Uživatelská znalost MS Office, Helios Green výhodou, znalost IATF 16949, znalost statistických metod,... (23000 Kč)

Inženýr dodavatelské kvality - Kopřivnice
2019-10-14 - Randstad - hitprace.cz
..., telefon, k dispozici firemní auto benefit card příspěvek na penzijní připojištění možnost být součástí zajímavých mezinárodních projektů v rostoucí společnosti smysluplnou práci, kde se nacházejí každý den nová řešení co od vás očekáváme SŠ/VŠ vzdělání technického...

INŽENÝR DODAVATELSKÉ KVALITY - Liberec
2019-10-14 - MATADOR Automotive ČR s.r.o. - hitprace.cz
...Kontroluje reporty předsériově dodávaných dílů od našich dodavatelů Provádí audity, VDA 6.3, audity procesu Spolupracuje s vedoucím projektu v procesu výběru a schvalování dodavatelů Zodpovídá za řešení a evidenci reklamací nakupovaného materiálu Zodpovídá za hodnocení... (40000 Kč)

Chemický inženýr, projektant, technolog - Vokovice, Praha
2019-05-16 - 3D CHEMOPRAG a.s. - www.easy-prace.cz
místo výkonu práce: Lužná č.p. 716/2, 160 00 Praha 6 kontakt: Slezáková Petra, tel.: použijte odpovědní formulář, e-mail: použijte odpovědní formulář Požadujeme: VŠCHT; práce na PC: AutoCad; znalost AJ - alespoň pasivní. Plat dle praxe a znalostí. (25000 - 45000 Kč)

Systémový inženýr (radiokomunikace) - Pardubice
2019-10-17 - Personal Consult s.r.o. - spravnykrok.cz
...dokumentaci a spravuje data k výrobkům, vede technická jednání a pomáhá obchodníkům při vyspecifikování požadavků, podílí se na realizaci projektů (jedná se o část instalace, přejímky, uživatelských školení), poskytuje technickou podporu ostatním oddělením, účastní se...

VÝROBNÍ INŽENÝR JUNIOR - Mírová pod Kozákovem, Liberecký kraj
2019-10-14 - neumatic cz, s.r.o. - hitprace.cz
...tedy ruční práci. Náplň práce: příprava pracovišť, optimalizace výrobního toku, provádění činností 5S podpora při náběhu nových projektů, koordinace technických změn, normování práce dle metodiky REFA, nové stroje/přípravky - uvádění do provozu. Požadujeme:... (25000 - 40000 Kč)

Test inženýr - inženýrka - Trutnov
2019-10-14 - Pepperl + Fuchs Manufacturing s.r.o. - hitprace.cz
TEST INŽENÝR - INŽENÝRKA - INDUSTRIAL ENGINEERING Váš úkol: V této nově vytvořené pozici budete spolupracovat na projektech (45000 Kč)

Inženýr vývoje materiálů - vedoucí projektů - Šumperk
2019-09-15 - TDK Electronics s.r.o. - TDK Electronics s.r.o.
Inženýr vývoje materiálů - vedoucí projektů Vaší pracovní náplní bude aplikovaný vývoj základních materiálů pro keramické PTC termistory na bázi BaTiO3 keramiky, řízení samostatných projektů vývoje materiálů, komunikace se základním vývojem v Rakousku, koordinace společných... (50000 Kč)

Inženýr kvality - Nový Jičín
2019-10-23 - Comac jobs s.r.o. - jenprace.cz
Inženýr kvality Pro významného klienta z oblasti automotive sháníme schopného Inženýra kvality, který se nebojí ukázat, co v něm je! Chcete se vypracovat v oblasti kvality, pracovat v moderním prostředí a získat zkušenosti k nezaplacení? Pojďte k nám! Co Vás čeká a nemine... (37000 - 43000 Kč)

PROCESNÍ INŽENÝR - PLASTY - Jihočeský kraj
2019-10-16 - Grafton Recruitment - hitprace.cz
...- statistické a analytické vyhodnocování výrobních procesů - vzorkování a uvolňování do výroby - úzká spolupráce s výrobním a projektovým týmem - komunikace se zákazníky, úpravy dle specifikace - optimalizace výrobních procesů na vstřikolisech Engel, Arburg, Wittmann...

INŽENÝR/-KA, PROJEKTANT/-KA BUDOV - Teplice
2019-05-15 - PS projekty spol. s r.o. - www.easy-prace.cz
INŽENÝR/-KA, PROJEKTANT/-KA BUDOV Požadováno VŠ vzdělání stavebního směru- Pozemní stavitelství, Technická zařízení budov, Architektura. Praxe vítána. Základní plat dle praxe +osobní hodnocení až 50% základu (a více, neohraničeno) dle pracovních výsledků. HLÁSIT SE: Částek... (20000 Kč)

Produktový inženýr - Plzeň
2019-10-22 - Grafton Recruitment s.r.o. - jenprace.cz
Chcete se podílet na zavádění změn u výrobků v prestižní mezinárodní společnosti? Máte zkušenosti z výrobního provozu? U nás budete mít na starosti: - Validaci změn u nového produktu - Spolupráci s ostatními odděleními při zavádění změn u výrobků - Sledování odchylek v...

Procesní inženýr - junior - Středočeský kraj
2019-10-12 - Advantage Consulting, s.r.o. - Plzeň - dobraprace.cz
...technicky vzdělaný/á a chcete své zkušenosti využít při řešení poruch strojů a při realizaci nových projektů? Tak nám zašlete váš životopis. Obsazujeme pozici Procesní inženýr - junior. * 25 dní dovolené * Příspěvek na penzijní pojištění a stravování * Jazykové...

PROJEKTOVÝ INŽENÝR s AJ - VÝROBA - Pardubický kraj
2019-08-13 - Samoel s.r.o. - Samoel s.r.o.
Základní informaceRáda bych Vám představila novou pozici  projektový inženýr pro zahraniční výrobní společnost .  Jedná se o náhradu za odchozího pracovníka. Společnost má více jak 1500 zaměstnanců, patří do nadnárodní skupiny. V minulém roce byla oceněna jeden z nejlepších...

Inženýr obalových materiálů - Brno
2019-10-11 - Honeywell, spol. s r.o. - hitprace.cz
...průmyslového designu - vysoká úrověň tvořivosti a nezávislosti při návrhování a vývoji nových obalových procesů, systémů, prototypů a projektů - schopnost analyzovat, integrovat a aplikovat nové kocepty - zkušenosti s Artios CAD a TOPS Nabízíme: stravenky, 5 týdnů... (27000 Kč)

Inženýr předsériové kvality - Liberec
2019-10-14 - Grafton Recruitment - hitprace.cz
...oddělení dodavatelské kvality? Tak neváhejte a pošlete nám svůj životopis! INŽENÝR PŘEDSÉRIOVÉ KVALITY Co Vás čeká? * Plánování, řízení a podávání reportů v procesu prvních vzorků a předsériových projektů * Příprava, plánování a vedení dodavatelských auditů * Správa... (45000 - 60000 Kč)

Senior inženýr kvality - Svitavy
2019-10-11 - ATEK s.r.o. - hitprace.cz
ÚKOLY: spolupráce na procesu uvolňování projektu do sériové výroby, zajištění kvalitativních požadavků předsériové a sériové výroby, řízení tvorby projektové dokumentace, realizace provádění kontrol kvality vč. zpracování a vyhodnocování dat, spolupráce na tvorbě kontrolních... (35000 Kč)

Aplikační inženýr - Plzeň
2019-10-19 - Grafton Recruitment s.r.o. - jenprace.cz
...německé společnosti působící v oblasti průmyslových automatizací hledá IT project inženýra jehož úkolem bude: - vedení komplexních projektů na mezinárodní úrovni - implementace SW řešení u zákazníka - zajištění zaškolení uživatelů Využijte příležitost pracovat v oboru...

Job in Czechia | Job in Slovakia | Job in Great Britain | Job in United States

By using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2019 | CYBERETIX s.r.o.