CzechSlovakEnglish
Create a new account

6157 jobs found.

Redaktor (Športový redaktor) - Bratislava
2019-09-19 - Rozhlas a televízia Slovenska - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Máte výborný prehľad v športovom dianí? Ste vo svete športu ako doma? Máte mikrofonický hlas, skúsenosti s prácou v médiách a výbornú znalosť slovenského jazyka? Chceli by ste byť súčasťou novovznikajúceho športového kanála? Rozhlas... (1100 €)

Business Analyst - Bratislava
2019-09-19 - IBM International Services Centre s.r.o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Would you like to join a company whose name matters in the world of IT? Do you have knowledge or even experience with SQL? Do you have strong presentation skills? Are you familiar with agile methodologies? If your answer to these...

Fullstack Developer - Bratislava
2019-09-18 - IBM International Services Centre s.r.o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Are you ready for? Great opportunity for a BackEnd Developer in Java OR Javascript to work for one of the biggest international IT company, based within our Bratislava office. The team is developing and supporting application software... (2000 €)

Junior Financial Analyst - Bratislava
2019-09-20 - IBM International Services Centre s.r.o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: IBM Finance as an integral part of corporation covers every geography and business unit within IBM and is the

Pracuj ako skladnik a zarob si aj 980 €. - Bratislava
2019-09-19 - SYNERGIE TEMPORARY HELP s. r. o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: * príjem a evidencia zásielok * sortácia a sken zásielok * nakladanie a vykladanie kuriérskych vozidiel a kamiónov * práca s internými aplikáciami spoločnosti * možnosť pracovať aj na skrátený úväzok Informácie pre uchádzača: Zaujala...

Predajca čistiacej techniky - Bratislava
2019-09-19 - SYNERGIE TEMPORARY HELP s. r. o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Tvoja práca zaručene nebude jednotvárna, budeš sa podieľať na viacerých procesoch predaja a fungovania firemnej predajne: - predaj tovaru a služieb zákazníkovi, - práca na firemnej predajni - vystavovanie tovaru, predstavovanie tovaru...

Statutory Accounting Analyst - Bratislava
2019-09-19 - IBM International Services Centre s.r.o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: The IBM Finance organization is responsible for driving enterprise performance and transformation. We are the financial stewards of IBM, delivering IBM’s financial strategy, developing new business models, and mitigating enterprise...

Controlling and Reporting Specialist - Bratislava
2019-09-21 - GA Drilling a.s. - jobangels.co
Do you want to have a dream job in technology development? Do you want to be a part of a strategic planning team? Can you speak fluent English and are you able to think analytically? Are you also skilled in Power BI and MS Excel? What we do offer: Opportunity to be part... (1700 - 2000 €)

Farmaceut - Malacky
2019-09-21 - Dr.Max - jobangels.co
vydávanie liekov na lekársky predpis, voľno predajných liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu lekárne v súlade s platnou legislatívou poskytovanie odborných informácií ohľadom liekov, zdravotníckych pomôcok, dietetických potravín a doplnkového sortimentu lek... (950 - 1300 €)

Farmaceut - Senec
2019-09-21 - Dr.Max - jobangels.co
vydávanie liekov na lekársky predpis, voľno predajných liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu lekárne v súlade s platnou legislatívou poskytovanie odborných informácií ohľadom liekov, zdravotníckych pomôcok, dietetických potravín a doplnkového sortimentu lek... (950 - 1300 €)

Skladník - Bratislava
2019-09-16 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Má chuť pracovať v sklade kde si všetci tykajú? Tak si správne! Hľadáme šikovných skladníkov do nepretržitej prevádzky kde dostaneš zmluvu na dobu neurčitú hneď od začiatku! Tvojou pracovnou náplňou bude: - vykládka prijatého tovaru a jeho naskladnenie - výdaj zakúpen... (850 - 1090 €)

Aplikovaný fyzik - senior - Bratislava
2019-09-21 - GA Drilling a.s. - jobangels.co
Si expert v oblasti aplikovanej fyziky? Rád skúmaš a vyvíjaš úlohy v tejto oblasti? Máš záujem navrhovať a tvoriť experimentálne metodiky? Ak chceš uplatniť svoju expertízu v prostredí, kde kreativita a inovatívnosť je dennou súčasťou práce, pridaj sa do nášho tímu! Čo pon... (1700 - 1900 €)

Senior účtovník - Bratislava
2019-09-21 - SYNERGIE Slovakia - jobangels.co
Bavia Vás financie a predovšetkým máte zápal pre účtovníctvo? Chceli by ste byť súčasťou medzinárodnej spoločnosti, ale nie členom korporátneho prostredia, kde budete poznať všetkých svojich kolegov? Neváhajte, pošlite svoj životopis a ukážte svoje samostatné komplexné skúsenosti... (1800 €)

Elektrotechnik - Bratislava
2019-09-11 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Využite príležitosť pracovať ako ELEKTROTECHNIK. Budeš pracovať pre medzinárodnú spoločnosť. Vašou náplňou práce bude: - Mechanická a elektrická montáž strojov - Kontrola kvality prebratého materiálu - Nájdenie a odstránenie chýb - Testovanie stroja pre zákaznícke ... (900 - 950 €)

ÚČTOVNÍK - Bratislava
2019-09-09 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Si zbehlý vo svete účtovníctva ? Chceš, aby tvoje meno rezonovalo priestormi veľkej medzinárodnej spoločnosti ? V takom prípade je tu pre teba ponuka, ktorá sa neodmieta. Je tu príležitosť zastávať pozíciu účtovníka medzi pobočkami. Čo bude od teba vyžadované ? - Regul... (1300 - 1500 €)

Transferline Manager - Bratislava
2019-09-21 - GA Drilling a.s. - jobangels.co
Have you ever led a team in R&D technical area? Can you speak fluent English and are you able to think analytically? We offer you opportunity to be at the entering of the breakthrough technology to the world energy market. Our Transferline team needs a manager! What we do ... (2800 €)

čašník/čašníčka - Bratislava
2019-09-15 - JOOND Vajnorská, spol. s r.o. - job.sk
Náplň práce Obsluhovanie zákazníkov a komunikácia s nimi, dodržiavanie stanovených gastronomických pravidiel obsluhy hostí, prestieranie stolov, dodržiavanie správnych zásad stolovania, komplexná starostlivosť o zákazníka (poskytovanie servisu pri výbere jedál a ... (780 - 800 €)

Príležitosť pre skúsených odborníkov - Bratislava
2019-09-21 - GA Drilling a.s. - jobangels.co
Chceš u nás pracovať, no z aktuálne otvorených pozícií Ťa žiadna nezaujala? Pošli nám svoj životopis a priblíž oblasť, v ktorej chceš pôsobiť. Čoskoro môžeme mať pre Teba zaujímavú pracovnú ponuku! Čo ponúkame my: Príležitosť byť súčasťou tímu top expertov, ktorí vyví...

Business & IT Analytik - Bratislava
2019-09-21 - SYNERGIE Slovakia - jobangels.co
Pre nášho klienta, úspešnú poisťovňu, hľadáme skúseného IT Analytika. Pokiaľ ste pracovali na podobnej pozícii, máte radi výzvy a nové projekty, budeme radi, ak nám pošlete CV. Analytik bude súčasťou novozaloženého teamu, ktorý sa zaoberá vývojom portálov pre Klientov a ... (1500 €)

React developer - Bratislava
2019-09-21 - PRO Business Solutions s.r.o. - jobangels.co
development pre existujúce a nové projekty návrh technológií, dizajnových patternov konzultácie pri funkčnom návrhu aplikácií vylepšovanie coding guidelines optimalizácia agilných metodík pre neustále vylepšovanie našich riešení pomáhať tímu vyvíjať UX architektúra na projektoch... (1500 - 3000 €)

Job in Czechia | Job in Slovakia | Job in Great Britain | Job in United States

By using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2019 | CYBERETIX s.r.o.