CzechSlovakEnglish
Create a new account

6145 jobs found.

Samostatná účtovníčka - Bratislava
2019-11-18 - SYNERGIE Slovakia - jobangels.co
Hľadáme šikovnú účtovníčku, ktorá vie pracovať samostatne a má skúsenosti s komplexným účtovníctvom vrátane daní a závierok. Výhodou je, že budeš pracovať samostatne a organizovať si čas a prácu podľa seba. Navyše budeš súčasťou mladého tímu v príjemnom prostredí, kde vládne... (1500 €)

Administratívny pracovník - Bratislava
2019-11-17 - Union zdravotná poisťovňa a.s. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Vytváranie, resp. tipovanie nových poistných zmlúv do informačného systému poisťovne. Generovanie korešpondencie pre klienta. Administratívne práce Informácie pre uchádzača: Ak Ťa pozícia zaujala, neváhaj a pošli nám svoj životopis...

Sommelier junior - Bratislava - Záhorská Bystrica
2019-11-17 - INDEX NOSLUŠ s.r.o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Pre nášho klienta Vinotéka & Wine bar , Wine Expert s.r.o.: hľadáme kolegyňu/kolegu do našej prevádzky v Záhorskej Bystrici. Ak si komunikatívna/y, zodpovedná/ý, pohostinná/ý, usmievavá/ý, so zmyslom pre čistotu a poriadok. Má... (1000 €)

Brigáduj v ČSOB - Bratislava
2019-11-17 - Československá obchodná banka, a.s. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: ČSOB inovuje svet bankovníctva prostredníctvom nových produktov a služieb, ale na skvelé nápady sú potrební skvelí ľudia. Ponor sa hlbšie do sveta bankovníctva a využi znalosti zo školských aj mimoškolských projektov. Príď brigádova... (3,6 €/hod)

Zákaznícky poradca - Bratislava
2019-11-16 - METRO Cash and Carry SR s.r.o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Pre prevádzku v Devínskej Novej Vsi hľadáme nového kolegu / novú kolegyňu na pozíciu ZÁKAZNÍCKY PORADCA. Náplňou práce je najmä: * aktívna komunikácia so zákazníkom * poskytovanie servisu pre TOP zákazníkov * spracovávanie zákazní...

Štúdiový technik - Bratislava
2019-11-16 - Rozhlas a televízia Slovenska - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: • obsluha technických zariadení televízneho štúdia pri výrobe a vysielaní relácií • vykonávať práce spojené s výrobou a záznamom, prípadne prenosom zvukového a obrazového signálu • vykonávanie prevádzkových meraní a nastavení technicko... (950 €)

Systémový administrátor - Bratislava
2019-11-16 - Zoznam, s.r.o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: - inštalácia a konfigurácia prvkov technologickej infraštruktúry - optimalizácia a vylaďovanie výkonnosti systémov infraštruktúry a aplikácií - spolupráca s developermi pri nasadzovaní nových aplikácií do prevádzky - riešenie, ... (1200 €)

Data Scientist - Bratislava
2019-11-16 - Slovak Telekom - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Pomôžte nám analyzovať obrovské množstvo dát a hľadať súvislosti, ktoré nás posunú vpred. Nebudete iba Data Scientist, budete dôležitou súčasťou tímu BigData v Slovak Telekome. Potrebujeme nielen pracovnú posilu, ale parťáka na obedy...

AUKČNÝ ŠPECIALISTA - Bratislava
2019-11-16 - METRO Cash and Carry SR s.r.o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: - príprava výberového konania vrátane postupov na zefektívnenie prípravy výberového konania a zlepšenie kvality predložených cenových ponúk - spolupráca s obchodným tímom v rámci prípravy cenových ponúk do aukcií - predvídanie a vyh... (1200 - 1300 €)

Sales manager - Bratislava
2019-11-16 - Zoznam, s.r.o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Hľadáme obchodníka so skúsenosťami z personalistiky pre jeden z najväčších pracovných portálov na Slovensku Vašimi klientmi budú primárne HR oddelenia malých a stredných firiem. V internej komunikácii budete mať živý kontakt s produktov... (1100 €)

Web Developer - Bratislava
2019-11-16 - Zoznam, s.r.o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: - návrh, vývoj a optimalizácia webových aplikácií - databázový návrh, optimalizácia databázových dotazov - systémová integrácia - práca so špičkovými technológiami v oblasti bezpečnosti, virtualizácie, distribúcie výkonu, storage... (1000 €)

Vysielací technik - Bratislava
2019-11-16 - Rozhlas a televízia Slovenska - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: • obsluha technických zariadení pri vysielaní televíznych relácií • nastavovanie technických zariadení na vysielacom pracovisku • vykonávanie prevádzkových meraní a nastavení technicko-prevádzkových parametrov technologických zariaden... (1000 €)

Account Manager - Bratislava
2019-11-15 - XNT Ltd - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: International investment company EXANTE services customers and operates globally from 10+ offices in Europe and Asia. We’ve grown in number and coverage, adding over 50% in staff and unlocking new geos on a yearly basis. We’re ... (2000 - 4000 €)

SEO Špecialista - Bratislava
2019-11-15 - Zoznam, s.r.o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Rozumieš si s Googlom a vieš ako dostať stránku vo výsledkoch vyhľadávania čo najvyššie? Potom hľadáme možno práve teba. Poď pracovať do Zoznamu a my ti dáme príležitosť podieľať sa na tvorbe a optimalizácii najväčších online magaz... (1000 €)

JUNIOR ANALYST - Bratislava
2019-11-15 - METRO Cash and Carry SR s.r.o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: - Tvorba interných a externých reportov so zameraním sa na hlavné ukazovatele: obrat, maržu, náklady - Zabezpečenie včasného a správneho reportingu (pravidelný, ad-hoc) podľa požiadaviek lokálneho manažmentu - Úzka spolupráca s ná... (1300 €)

MARKET ANALYST - Bratislava
2019-11-15 - METRO Cash and Carry SR s.r.o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: - nezávisle riadiť menšie a stredné projekty (CRM, prieskumy trhu vrátane Net Promote Score, plánovanie letákov) a poskytovať správy, analýzy a odporúčania o výsledkoch pre interných klientov. - pravidelná koordináciu výberu zákazn... (1500 €)

Senior projektant - Bratislava
2019-11-18 - SIEBERT + TALAŠ, spol. s r. o. - job.sk
Náplň práce Samostatné vedenie časti projektov v rôznych segmentoch vrátane komplexného riadenia pracovného tímu 3-5 pracovníkov. Úplná príprava a realizácia dodávky projektovej dokumentácie od stupňa architektonická štúdia až po kolaudáciu. Riadenie a koordinovanie jednotliv... (1500 - 2000 €)

Elektrotechnik - Bratislava
2019-10-29 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Využite príležitosť pracovať ako ELEKTROTECHNIK. Budeš pracovať pre medzinárodnú spoločnosť. Vašou náplňou práce bude: - Mechanická a elektrická montáž strojov - Kontrola kvality prebratého materiálu - Nájdenie a odstránenie chýb - Testovanie stroja pre zákaznícke ... (1000 - 1200 €)

Picker - Bratislava
2019-10-29 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Pre nášho klienta hľadáme šikovného (700 - 1200 €)

EXECUTIVE ASSISTENT - Bratislava
2019-11-11 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Are you skilled personal assistant and dynamic and lively environment is a place you feel comfortable in? Are your organisational skills and time management extraordinary? Show your prowess on this newly created position. You will act as a personal assistant to a director... (1200 - 1500 €)

Job in Czechia | Job in Slovakia | Job in Great Britain | Job in United States

By using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2019 | CYBERETIX s.r.o.