CzechSlovakEnglish
Create a new account

6132 jobs found.

IT Architect - Bratislava
2019-11-18 - ČSOB - jobangels.co
Main Responsibilities: acquire and share ČSOB relevant software technologies, responsible for creating and maintaining architecture models of the bank define the architecture standards for ČSOB and managing relationships with KBC group entities govern over key architecture...

Privátny bankár - Bratislava
2019-11-18 - SYNERGIE Slovakia - jobangels.co
Banka, ktorá je lídrom privátneho bankovníctva , príjme Privátneho bankár so znalosťou affluentnej / privátnej klientely a skúsenosťou s akvizíciou. Popis práce : * akvizícia nových potencionálnych klientov (oslovovanie VIP alebo privátnej klientely) * kontaktovanie ... (1100 €)

Zdravotnícky laborant - Bratislava
2019-11-18 - Alpha medical, s. r. o. - jobangels.co
* príjem evidencia a spracovanie vzoriek biologického materiálu, * vykonávanie laboratórnych činností v klinickej biochémii a hematológii, * vykonávanie klinickobiochemických vyšetrení za účelom stanovenia diagnózy pacienta, * analýzy biologického materiálu na základe... (850 - 1200 €)

EXECUTIVE ASSISTENT - Bratislava
2019-11-11 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Are you skilled personal assistant and dynamic and lively environment is a place you feel comfortable in? Are your organisational skills and time management extraordinary? Show your prowess on this newly created position. You will act as a personal assistant to a director... (1200 - 1500 €)

Privátny bankár - Bratislava
2019-11-18 - ČSOB - jobangels.co
Akvizičná činnosť, budovanie si svojho portfólia klientov Starostlivosť o zverené portfólio klientov a budovanie dlhodobých vzťahov s klientmi Rozvíjať a vytvárať vzťahy so zverenými klientmi banky v súlade s obchodnou politikou a stratégiou banky Zaisťovať priamy styk s klientmi...

Kontrolór kvality - Senec
2019-11-14 - ManpowerGroup Slovensko s.r.o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: - kontrola výrobného procesu, monitorovanie zariadení a výrobných priestorov - podpora výroby - odber vzoriek polotovarov a hotových výrobkov - spolupráca s ostatnými oddeleniami - analýza získaných údajov, navrhovanie nápravn... (1200 €)

Brigádnik pre pomocné práce - Bratislava
2019-11-14 - Rozhlas a televízia Slovenska - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Rozhlas a televízia Slovenska hľadá šikovného študenta na pomocné práce v odbore správy majetku a budov. Pridaj sa do tímu šikovných ľudí, ktorí majú na starosti celkovú správu majetku RTVS. NÁPLŇ PRÁCE: • pomocné práce • sť...

Skladník - Sučany - Bratislava
2019-11-14 - Trenkwalder, a.s. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: práca vo výrobe na hlavný pracovný pomer v Sučanoch v dvojzmennej prevádzke fyzický príjem a kontrola materiálu vrátane zaskladnenia fyzická kontrola prijímaného materiálu - kvantita a kvalita ( viditeľné vady ) fyzický výdaj materi... (650 €)

Hľadáme šikovnú účtovníčku - Kostolné Kračany, Trnavský kraj
2019-11-16 - ManpowerGroup Slovensko s.r.o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Do nášho nového tímu hľadáme šikovnú, zodpovednú a samostatnú účtovníčku, ktorá má prax a jej angličtina je na komunikatívnej úrovni. Informácie pre uchádzača: Prax na podobnej pozícii 3 až 5 rokov AJ na komunikatívnej úrovni B1... (1200 - 1500 €)

Čašník/čašníčka - Bratislava
2019-11-18 - Selaví - jobangels.co
Práve v reštaurácii a vinotéke Selaví, s výbornou polohou v centre mesta, prinášame do Bratislavy gastronomický zážitok pod vedením špičkového šéfkuchára a F&B Manager-a so skúsenosťami v prémiových reštauráciách v zahraničí. Pravidelné kultúrne akcie a koncerty. Otváracie... (900 €)

HR SPECIALIST - Bratislava
2019-11-13 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Hľadáme šikovných absolventov na pozíciu HR SPECIALIST. Ak chceš pracovať v medzinárodnom prostredí, láka ťa HR oblasť a chceš aktívne využívať anglický jazyk, pošli nám svoje CV ! Budeš pracovať v mladom a dynamickom kolektíve v centre mesta u jedného z najlepších zamestnávate... (1100 - 1200 €)

HSE Coordinator - Bratislava
2019-11-18 - GA Drilling a.s. - jobangels.co
HSE Coordinator will work under the supervision of the HSE Manager to ensure that GA Drilling facilities comply with all safety, health, environmental, quality management systems requirements, and company-wide policies and procedures. What we do offer: Opportunity to ... (2000 €)

Software Developer - Bratislava
2019-11-18 - GA Drilling a.s. - jobangels.co
This role is based within New Product Development Team, responsible for development of the new BHA’s (Bottom Hole Assembly) for well intervention services. The unique ideas and technological concepts needs to be incorporated within new product design to satisfy company product... (2700 €)

Pokladník/ Predavač - Slnečnice - Bratislava
2019-11-18 - BILLA s.r.o. - jobangels.co
Pokladník/Predavač: práca na pokladni dokladanie tovaru kontrola doby spotreby obsluha zákazníka a poradenstvo (696 - 806 €)

FullStack PHP Developer - Bratislava
2019-11-18 - WebSupport - jobangels.co
Hľadáme PHP developera, ktorý by nám pomohol s green-field projektom . Buď súčasťou tímu, ktorý prepracuje viaceré naše systémy do moderných technológii, spolupracuj nielen na implementácii ale aj návrhu architektúry. Ďalej sa budeš venovať z lepšovaniu interných nástrojov ... (1800 - 2200 €)

Pokladník / Predavač - Nobelovo nám. - Bratislava
2019-11-18 - BILLA s.r.o. - jobangels.co
práca na pokladni doplňovanie tovaru na pridelenom úseku na predajni poradenstvo a aktívna komunikácia so zákazníkom práce na predajnej ploche (696 - 806 €)

TEAM LEADER - Bratislava
2019-10-31 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Ak viete motivovať a máte výborné organizačné a komunikačné schopnosti, tak táto príležitosť je pre Vás. Vašou náplňou bude: - Lídovanie tímu cca 18 ľudí v bankovom sektore - Minimálna operatíva, 99% vedenie tímu - 121s, prerozdelovanie úloh, nastavovanie ročných cie... (1800 - 2500 €)

iOS developer - Bratislava
2019-10-31 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Ak máte radi filmy a chcete prispieť svojou troškou k ich produkcii, toto je pre Vás ideálna pozícia! ...Star Wars, Avengers, Spider Man, Game of Thrones...? Ponúkame Vám možnosť pracovať pre spoločnosť ktorá vyvinula software na post produkciu aj pre tieto trháky! ... (1500 - 3000 €)

JAVA PROGRAMÁTOR - Bratislava
2019-10-31 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Hľadáme skúseného Java programátora, ktorý bude pracovať s microservices v menšom tíme, v spoločnosti zameranej na IT riešenia (na SK iba IT centrum) pre finančno-technologickú oblasť. Náplň práce: - vývoj v Jave - návrh, vývoj aplikácii - práca aj s JS-frontend technol... (2000 - 3300 €)

HR KOORDINÁTOR - Bratislava
2019-11-05 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Chceš byť súčasťou HR sveta a dozvedieť sa viac o trhu práce? Do nášho nitrianskeho tímu hľadáme nového člena, ktorý nám pomôže s HR administratívou. Na pozícii HR koordinátor bude tvojou hlavnou náplňou práce: - Riešenie dennej HR administratívy - Aktivity súvisiace... (900 - 1200 €)

Job in Czechia | Job in Slovakia | Job in Great Britain | Job in United States

By using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2019 | CYBERETIX s.r.o.