CzechSlovakEnglish
Create a new account

6157 jobs found.

Pridaj sa k nám, Linux Administrátor - Bratislava
2019-09-21 - WebSupport - jobangels.co
Ako bude vyzerať tvoj deň v práci? Pracujeme v troch (1400 - 1700 €)

Privátny bankár / obchodník - Bratislava
2019-09-21 - J&T Banka a.s., pobočka zahraničnej banky - jobangels.co
Máte prehľad v investičných produktoch? Ste ambiciózny? Chcete byť úspešný spolu s nami? Ak áno, hľadáme vás, nášho nového kolegu do tímu úspešných privátnych bankárov! Čo budeme od vás na tejto pozícii očakávať: - akvizície nových klientov (fyzické aj právnické osoby), postupn...

JUNIOR IT AUDÍTOR - Bratislava
2019-09-21 - Generali Poisťovňa, a.s. - jobangels.co
Tvojou hlavnou úlohou bude: podpora v zostavení a vo vypracovávaní ročného plánu auditu, audítorská práca na IT audite a podpora poistných alebo finančných auditov pod dozorom skúseného supervízora a regionálneho manažéra IT auditu Patríme do prvej trojky najsilnejších...

Referent reportingu - BI - Bratislava
2019-09-21 - Volkswagen Group Services, s.r.o. - jobangels.co
Samostatné spracovanie úloh: ● vyvolanie existujúcich BI reportov, ● modifikácia existujúcich BI reportov podľa požiadaviek zákazníka, ● vypracovanie BI reportov a BI analýz podľa požiadaviek zákazníka, ● vypracovanie požiadaviek na dáta z dátového skladu pre obstará... (1101 - 1450 €)

JavaScript PROGRAMÁTOR na KONTRAKT - Bratislava
2019-09-21 - TITANS freelancers, s.r.o. - jobangels.co
POPIS POZÍCIE spolupráca na front-end-ovej časti vývoja enterprise SW riešení pre oblasti zdravotníctva, bankového sektoru, telco spolupráca pri tvorbe analýzy a návrhu riešenia vývoj pridelenej časti aplikácie podľa zadanej špecifikácie alebo iného zadania implementácia aplika... (5000 - 5500 €)

Hypotekárny špecialista pre Bratislavu - Bratislava
2019-09-21 - Tatra banka - jobangels.co
• Stanete sa EXPERTOM v oblasti financovania a poskytovania hypotekárnych úverov • Pre klienta budete PARTNEROM, ktorý poskytuje perfektné poradenstvo a na mieru šitý produkt • ZAŽIJETE aktívnu interakciu a spoluprácu s kolegami na pobočke • Rozviniete Vaše komunikačné a predajn... (950 €)

Senior Software Developer - Bratislava
2019-09-21 - Zurich Insurance Company Ltd, organizačná zložka - jobangels.co
Do you already have some experience in software development and would like to face a new challenge? Are you not afraid of a non-standard programming language used for coding? We can offer you exactly that! You will be a part of our development team responsible for the implementation...

Odberová sestra (Bratislava) - Bratislava
2019-09-21 - Alpha medical, s. r. o. - jobangels.co
* Vykonávanie odberov biologického materiálu určeného na laboratórne vyšetrenia * Zabezpečovanie štandardnej dokumentácie pre laboratórnu činnosť a plynulý chod laboratória * Iné administratívne činnosti súvisiace s chodom odberovej miestnosti (1100 - 1500 €)

Predajný asistent, promotér - Bratislava
2019-09-21 - sales field force s.r.o. - jobangels.co
zabezpečenie vystavenia produktov v regáloch, stojanoch,... umiestnenie marketingových materiálov (brožúry, letáky,..) predajná asistencia na predajni predstavenie, ukážka produktov potenciálnym zákazníkom Chceli by ste pracovať pre známe značky ako Krups, Rowenta, Tefal... (1100 - 1300 €)

Špecialista riadenia údajov - Bratislava
2019-09-21 - GA Drilling a.s. - jobangels.co
Je Tvojou vášňou riadenie a podpora prevádzky interných systémov typu PLM, ERP a DMS? Máš koncepčné myslenie, schopnosť vidieť súvislosti a radosť z uvádzania firemných procesov do života cez technologické inovácie až po biznisové úpravy? Ak áno a chceš uplatniť svoju expert... (2300 €)

Receivables management specialist - Bratislava
2019-09-21 - SYNERGIE Slovakia - jobangels.co
For our client, international banking group, we are looking for candidate, experienced in receivables administrative task, and with communicative English. Responsibilities: * Managing the Accounts Receivable (AR) portfolio, * Correctness of settlements with external Clients... (1500 €)

Vývojár JAVA a ANDROID - Bratislava
2019-09-21 - ANASOFT APR, spol. s r.o. - jobangels.co
Do nášho Signatus tímu, hľadáme vývojára, ktorý bude pracovať na vývoji mobilných aplikácií pre digitálny podpis a overenie užívateľov na platforme ANDROID. Tvojou hlavnou úlohou bude vývoj existujúceho produktu a tiež nových plánovaných projektov. Budeš programovať, ...

IT Product Owner - Bratislava
2019-09-21 - SYNERGIE Slovakia - jobangels.co
Chceš byť súčasťou rýchlo sa rozrastajúcej slovenskej IT spoločnosti? Hľadáme skúseného Product Owner-a, ktorý bude zodpovedný za inteligentný produkt slúžiaci pre automatické vyhľadávanie a analýzu podnikových procesov. Náš klient verí vo svojich zamestnancov, podporuje ich... (3000 €)

JAVA PROGRAMÁTOR na KONTRAKT - Bratislava
2019-09-21 - TITANS freelancers, s.r.o. - jobangels.co
POPIS POZÍCIE zodpovednosť za vývoj pridelenej časti aplikácie podľa špecifikácie alebo iného zadania pre oblasti bankovníctvo, telco, zdravotníctvo v technológii JAVA analýza, implementácia a testovanie funkcionality podľa špecifikácie spolupráca a komunikácia s ostatnými ... (4200 - 5500 €)

Hľadá sa skúsený Sharepoint developer - Bratislava
2019-09-21 - SYNERGIE Slovakia - jobangels.co
Chceš pracovať pre prestížnu IT spoločnosť, ktorá pôsobí vo viac ako 30-tich kanceláriách sveta ako Malta, Švajčiarsko, Kapské Mesto a iné? Poď programovať pre interné projekty ako integrácia Sharepoint na CRM, a ďalšie aplikácie pre vrcholový manažmnet. Ak budeš šikovný, m... (2500 €)

Pokladník / Predavač - Mýtna - Bratislava
2019-09-21 - BILLA s.r.o. - jobangels.co
práca na 8 hod. popoludňajšie zmeny práca na pokladni doplňovanie tovaru na pridelenom úseku na predajni poradenstvo a aktívna komunikácia so zákazníkom práce na predajnej ploche (624 - 720 €)

Obchodný zástupca Bratislava - Bratislava
2019-09-21 - Zľavomat.sk - jobangels.co
Máš silné komunikačné zručnosti? Baví ťa neustále spoznávať nových ľudí? Máš rad(a) nové skúsenosti? Vidíš silu a budúcnosť v internete? STAŇ SA ÚSPEŠNÝM OBCHODNÍKOM U NÁS! Tvojou úlohou bude nachádzať nové zaujímavé príležitosti pre našich zákazníkov. Nemáš obmedzené možnosti...

Pracuj ako skladnik a zarob si aj 980 €. - Bratislava III
2019-09-21 - SYNERGIE Slovakia - jobangels.co
* príjem a evidencia zásielok * sortácia a sken zásielok * nakladanie a vykladanie kuriérskych vozidiel a kamiónov * práca s internými aplikáciami spoločnosti * možnosť pracovať aj na skrátený úväzok Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Kliknite nižšie a pošlite svoj štrukt... (850 €)

PYTHON PROGRAMÁTOR na KONTRAKT - Bratislava
2019-09-21 - TITANS freelancers, s.r.o. - jobangels.co
POPIS POZÍCIE návrh a implementácia nových front-end modulov (GUI, funkcionalita): Python Django, JavaScript dizajn riešenia podpora automatizovaného testovania a nasadzovania podpora používateľov podľa druhu projektu je možná spolupráca FULL-TIME, OFF-SITE POŽIADAVKY ... (4300 - 4800 €)

Marketing Project Manager - Bratislava
2019-09-21 - SYNERGIE Slovakia - jobangels.co
Hľadáme akčného Projektového Koordinátora - Manažéra, ktorý dokáže mať celý projekt pod palcom. Predstavuje akúsi spojku medzi HQ a ostatnými predajnými celkami v rámci Slovenska. Kandidát , ktorý má cit pre plánovanie, analyzovanie, implementovanie a kontrolu procesov, má ... (1638 €)

Job in Czechia | Job in Slovakia | Job in Great Britain | Job in United States

By using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2019 | CYBERETIX s.r.o.