CzechSlovakEnglish
Create a new account

6139 jobs found.

Vedúci predajne - Bernolákovo - Bernolákovo, Bratislavský kraj
2019-11-18 - BILLA s.r.o. - jobangels.co
zodpovednosť a vedenie zamestnancov na predajni zodpovednosť za chod celej predajne dodržiavanie firemných štandardov a smerníc dosiahnutie plánovaných hospodárskych výsledkov predajne plánovanie dochádzky zamestnancov vedenie a výber zamestnancov zabezpečenie... (1006 - 1396 €)

Regionálny účtovný manažér - Bratislava
2019-11-18 - SYNERGIE Slovakia - jobangels.co
Pre medzinárodnú spoločnosť pôsobiacu v oblasti leasingu hľadáme skúseného manažéra, ktorý by viedol 3 finančné oddelenia a ako hlavný účtovník zastrešoval viacero krajín na globálnej úrovni. Pokiaľ sa rád/a pohybujete v medzinárodnom prostredí a radi cestujete, pošlite nám... (3500 €)

System Admin (Linux) - Bratislava
2019-11-18 - Zurich Insurance Company Ltd, organizačná zložka - jobangels.co
The Zurich Risk Modelling Platform is a complex system consisting of in-house and third-party applications running on a combination of Linux servers, Windows servers, and SQL Server databases. The Linux services are primarily in Docker containers running under Kubernetes. The...

IT Risk Konzultant - Bratislava
2019-11-15 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Vyznáš sa v IT bezpečnosti a chceš sa podieľať na analýze a zhodnocovaní rizík v IT oblasti? V tom prípade čítaj ďalej, pretože hľadáme kolegu na pozíciu IT Risk Advisor, kde náplňou práce je: - Zaisťovanie bezpečnosti systémov - Zhodnocovanie a analýza rizík z pohľadu inform... (1500 - 2000 €)

ŠPECIALISTA NA NEPRIAME DANE - Bratislava
2019-11-15 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Ak ste samostatný/á a vidíte sa v oblasti nepriamych daní, nasledovná pracovná ponuka by mohla byť pre Vás zaujímavá. Náplňou práce na danej pozícií je problematika nepriamych daní. Hlavným pracovným nástrojom je program SAP, kde budete implementovať rôzne legislatívne zmeny... (1500 - 1900 €)

FULLSTACK PROGRAMÁTOR - Bratislava
2019-10-30 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Hľadáme Fullstack developera, ktorý bude súčasťou novovznikajúceho tímu so zameraním na Solvency. Náplň práce: - návrh a vývoj zlepšení na existujúcich aplikáciách - migrácie na cloud - implementácia a testing riešení - spolupráca na technických analýzach Requirements... (2500 - 3500 €)

JAVASCRIPT PROGRAMÁTOR - Bratislava
2019-10-30 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Do softvérovej, stredne-veľkej spoločnosti, ktorá si zakladá sídlo aj na Slovensku, a ktorá pracuje na SW riešeniach v rámci Európy už viac ako 12 rokov hľadáme šikovných Javascript programátorov, ktorí sa chcú podieľať na nových projektoch v rámci novej IT divízie. Náplň... (1700 - 3500 €)

Zubná asistentka - Bratislava
2019-11-15 - ADEOLA s.r.o. - job.sk
Náplň práce Asistencia zubnému lekárovi pri výkonoch Starostlivosť o chod ambulancie, sterilizácia Zubné karty a dokumentácia Ostatné úkony v aúvislosti s ošetrením a chodom ambulancie Požiadavky na zamestnanca samostatnosť, flexibilita, pracovné nasadenie, komunikatívnos... (800 €)

React native developer - Bratislava
2019-11-18 - PRO Business Solutions s.r.o. - jobangels.co
Aktuálne pre klienta obsadzujeme všetky úrovne pozície tj. junior, medior, senior či architekt. Klient ponúka aj možnosť stáže, po splnení úloh aj s možnosťou prechodu na Junior/Medior developera ( potrebná je skúsenosť aspoň s javascriptom). architektúra na projektoch development... (1500 - 3000 €)

Pracovná príležitosť pre právnikov! - Bratislava
2019-11-14 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Máte právnické vzdelanie a hľadáte uplatnenie v obore? Radi by ste využili doterajšie poznatky vo veľkej medzinárodnej spoločnosti? Ak áno, otvára sa Vám skvelá príležitosť získať odbornú právnickú pozíciu u jedného z najlepších zamestnávateľov v Bratislave. Pýtate sa, č... (1100 - 1200 €)

Špecialista platobných procesov - Bratislava
2019-11-14 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Si fanúšikom detektívok ? A čo keby sa podobne investigatívna práca stala tvojim budúcim zamestnaním?! Tak ak ťa baví analyzovať príčiny vzniknutých problémov či príčinu neaplikovateľných platieb, čítaj ďalej. Aj keď nehovoríme o práci Sherlocka Holmesa, tvoju náplň zamestnania... (1100 - 1500 €)

Junior Project Manager - Bratislava
2019-11-14 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Chceš naštartovať kariéru Projektového manažéra? Máš skúsenosť s plánovaním medzinárodných projektov? Tak využi príležitosť pracovať na pozícií Junior Project Manager pre medzinárodnú spoločnosť. Čo budeš ako člen projektového tímu robiť? - zodpovedáš za proces plánovania... (1600 - 2000 €)

Vedúci právneho oddelenia - Bratislava
2019-11-18 - PRO Business Solutions s.r.o. - jobangels.co
vedenie menšieho tímu právnikov, zadávanie a kontrola úloh, ich motivácia a rozvoj, príprava a pripomienkovanie zmluvnej dokumentácie, príprava a pripomienkovanie interných predpisov, právna podpora vedeniu spoločnosti, oddeleniam spoločnosti a projektovým manažérom, analýza... (3000 €)

Senior / Lead Developer - Bratislava
2019-11-18 - IBM International Services Centre s.r.o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Senior / Lead Developer We are searching for a Lead Developer to drive large enterprise-wide initiatives and technologically challenging projects. You should be capable of working closely with project team members and line of business... (3800 €)

Web Frontend Developer - Bratislava
2019-11-18 - IBM International Services Centre s.r.o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Web Frontend Developer We are looking for a Web Frontend Developer. The candidate will be acting in role of software developer, technical designer and code reviewer on several projects. Position is located in Kosice, Bratislava... (1400 €)

Junior IT Specialist - Bratislava
2019-11-18 - IBM International Services Centre s.r.o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Junior IT Specialist This position is suited for: • Application Developer with Java or scripting languages knowledge who will be working on maintenance and further development of already existing applications • Automation Tester... (1350 €)

Senior Accounting Analyst - Bratislava
2019-11-18 - IBM International Services Centre s.r.o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Become a part of Regional Accounting Center and join the biggest IBM accounting center worldwide. You will have the opportunity to work in many different areas to figure out what really excites you. IBM Accounting organization ...

People Data Scientist - Bratislava
2019-11-18 - IBM International Services Centre s.r.o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Introduction : In the Information Age, data is the most valuable resource. If you can describe yourself as the powerful combination of data hacker, analyst, communicator, and advisor, our Data Specialist position is the right one... (2500 €)

Statutory Accounting Analyst - Bratislava
2019-11-18 - IBM International Services Centre s.r.o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: The IBM Finance organization is responsible for driving enterprise performance and transformation. We are the financial stewards of IBM, delivering IBM’s financial strategy, developing new business models, and mitigating enterprise...

Rozbehni kariéru PROJEKTANTA! - Bratislava
2019-11-13 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Poď pracovať pre jedného z lídrov v oblasti transformácie riadenia energií a automatizácie. Máš prax v elektro oblasti alebo si čerstvý absolvent a hľadáš tú najlepšiu príležitosť ako naštartovať svoju kariéru? Potom hľadáme presne teba! Pre nášho klienta obsadzujeme pozíciu... (1700 - 2000 €)

Job in Czechia | Job in Slovakia | Job in Great Britain | Job in United States

By using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2019 | CYBERETIX s.r.o.