CzechSlovakEnglish
Create a new account

6290 jobs found.

Real Estate Engineer - Bratislava
2019-07-19 - SYNERGIE Slovakia - jobangels.co
Pre nášho klienta, medzinárodnú spoločnosť, pôsobiacu najmä v stredoeurópskom regióne, hľadáme kandidáta so skúsenosťou v riadení stavieb, čítaní technickej dokumentácie. VŠ stavebná a aktívna angličtina je podmienkou. V rámci pozície budete: - súbežne riadiť renovácie pobo... (2500 - 4000 €)

Teamleader servisných technikov - Bratislava
2019-07-19 - BALANCED HR s.r.o. - jobangels.co
• Vedenie menšieho tímu • Oprava a údržba strojného vybavenia na dielni • Efektívna komunikáciu s interným zákazníkom • Diagnostika porúch pomocou PC (1500 €)

PERL PROGRAMÁTOR NA KONTRAKT - Bratislava
2019-07-19 - TITANS freelancers, s.r.o. - jobangels.co
POPIS POZÍCIE vývoj na strane back-end-u v technológii Perl rozširovanie funkcionality existujúcej back-end časti systému vývoj je postavený na princípe DDD (Domain-Driven Design) spolupráca v rámci agilného tímu v zložení: 5-6 back-end senior programátori, 1 team leader (... (4700 - 5200 €)

C/C++ Developer - Bratislava
2019-07-19 - SYNERGIE Slovakia - jobangels.co
Máš záujem o nové skúsenosti z medzinárodnáho prostredia? Líder v oblasti telekomunikácií vyvíja IP routre a gateway-e do mobilných sietí a hľadá do svojho tímu C-programátorov so znalosťou Linuxu. Budeš sa venovať projektom pre klientov z Holandska a taktiež zo Silicon Valley... (1600 €)

Menič foriem na vstrekolisoch - Malacky
2019-07-19 - BALANCED HR s.r.o. - jobangels.co
vykonávanie výmien nástrojov na vstrekolisoch vykonáva výmeny odoberačov na robotoch a nastavuje odoberací program pripravuje včas predpísaný materiál , farbivá a aditíva (820 €)

Špecialista pre mobilné aplikácie - Bratislava
2019-07-19 - Tatra banka - jobangels.co
Špecialista mobilných aplikácií: - spolupracuje pri tvorbe biznis zadaní pre implementáciu nových požiadaviek do mobilných aplikácií - zabezpečuje ich testovanie a podporu pri vývoji a zverejňovaní klientom - participuje na činnostiach pre zabezpečenie prevádzky mobilných aplik... (1150 €)

Pracovník na oddelení predaja - Bratislava
2019-07-19 - PRO Business Solutions s.r.o. - jobangels.co
zodpovedá za vypracovanie ponuky tovarov a služieb a ich zaslanie zákazníkom, zodpovedá za realizáciu obchodných dopytov zákazníkov v požadovanej kvalite, zabezpečuje realizáciu objednávok tovarov a služieb, v spolupráci s dispečingom zabezpečuje logistické služby,, zodpoved... (900 €)

Manažér skladového hospodárstva - Vysoká pri Morave, Bratislavský kraj
2019-07-19 - PRO Business Solutions s.r.o. - jobangels.co
evidencia výdajov zo skladov a príjmov na jednotlivé sklady, denné a mesačné uzávierky, vykonávanie a uzatváranie inventúry, sledovanie evidenčných pohybov výroby, normovanie a kalkulácie, nahrávanie dennej spotreby surovín, aditív a obalov, vedenie evidencie celého skladové... (1500 €)

Pokladník / Predavač - Nobelovo nám. - Bratislava
2019-07-19 - BILLA s.r.o. - jobangels.co
práca na pokladni doplňovanie tovaru na pridelenom úseku na predajni poradenstvo a aktívna komunikácia so zákazníkom práce na predajnej ploche (624 - 720 €)

Vývojár JAVA a ANDROID - Bratislava
2019-07-19 - ANASOFT APR, spol. s r.o. - jobangels.co
Do nášho Signatus tímu, hľadáme vývojára, ktorý bude pracovať na vývoji mobilných aplikácií pre digitálny podpis a overenie užívateľov na platforme ANDROID. Tvojou hlavnou úlohou bude vývoj existujúceho produktu a tiež nových plánovaných projektov. Budeš programovať, analyzova...

PYTHON PROGRAMÁTOR na KONTRAKT - Bratislava
2019-07-19 - TITANS freelancers, s.r.o. - jobangels.co
POPIS POZÍCIE návrh a implementácia nových front-end modulov (GUI, funkcionalita): Python Django, JavaScript dizajn riešenia podpora automatizovaného testovania a nasadzovania podpora používateľov podľa druhu projektu je možná spolupráca FULL-TIME, OFF-SITE POŽIADAVKY ... (4300 - 4800 €)

Vedúci/a predajne - Pezinok - Pezinok
2019-07-19 - BILLA s.r.o. - jobangels.co
zodpovednosť a vedenie zamestnancov na predajni zodpovednosť za chod celej predajne dodržiavanie firemných štandardov a smerníc dosiahnutie plánovaných hospodárskych výsledkov predajne plánovanie dochádzky zamestnancov vedenie a výber zamestnancov zabezpečenie objedn... (1100 - 1350 €)

Senior finančný analytik - Bratislava
2019-07-19 - SYNERGIE Slovakia - jobangels.co
Baví ťa vytvárať finančné modely, sledovať cash flow spoločnosti a predikovať potrebu finančných zdrojov v budúcnosti? Máš v malíčku účtovnícke a finančné procesy? Pre nášho klienta hľadáme skúseného finančného analytika s aktívnou angličtinou. Budeš pracovať síce v medzinárodnej... (1900 €)

JAVA PROGRAMÁTOR na KONTRAKT - Bratislava
2019-07-19 - TITANS freelancers, s.r.o. - jobangels.co
POPIS POZÍCIE zodpovednosť za vývoj pridelenej časti aplikácie podľa špecifikácie alebo iného zadania pre oblasti bankovníctvo, telco, zdravotníctvo v technológii JAVA analýza, implementácia a testovanie funkcionality podľa špecifikácie spolupráca a komunikácia s ostatnými ... (4200 - 5500 €)

.NET PROGRAMÁTOR na KONTRAKT - Bratislava
2019-07-19 - TITANS freelancers, s.r.o. - jobangels.co
POPIS POZÍCIE spolupráca na vývoji back-endovej aj front-endovej časti enterprise SW riešení postaveného na technológii .NET pre oblasti bankovníctva, telco, zdravotníctva implementácia aplikačných funkcií, zmenových požiadaviek, testovanie vytvorených funkcií, oprava chýb ... (4000 - 4400 €)

Tester / JAVA Programátor - Bratislava
2019-07-19 - Frequentis Slovakia s.r.o. - jobangels.co
Zodpovednosť za definovanie a vykonanie funkčných a nefunkčných testovacích prípadov pre riešenia, produkty a rozhrania. Písanie bug reports, prezentovanie výsledkov developerom a systémovým inžinierom Vývoj a podpora vývoja testovacích plánov, cyklov a štatistík, dokument... (1800 - 2500 €)

Senior ODI Developer - Bratislava
2019-07-19 - SYNERGIE Slovakia - jobangels.co
Under the direction of the Lead Developer, serves as ETL Developer with deep data analysis expertise as well as senior ODI development skills. Develops and delivers ETL according to standards for all in scope applications usage. Finds and utilizes new techniques to move data... (1500 €)

Finančná pozícia pre absolventov s Nj a Aj - Bratislava
2019-07-19 - SYNERGIE Slovakia - jobangels.co
Skončil/a si školu a bavia ťa financie? Rád/a komunikuješ s ľuďmi? Chceš vo svojej práci na každodennej báze využívať jazyky a spoznávať ľudí z celého sveta? Staň sa súčasťou dynamického medzinárodného tímu, ochutnaj atmosféru veľkej nadnárodnej spoločnosti a naštartuj svoju... (1200 €)

Privátny bankár / obchodník - Bratislava
2019-07-19 - J&T Banka a.s., pobočka zahraničnej banky - jobangels.co
Máte prehľad v investičných produktoch? Ste ambiciózny? Chcete byť úspešný spolu s nami? Ak áno, hľadáme vás, nášho nového kolegu do tímu úspešných privátnych bankárov! Čo budeme od vás na tejto pozícii očakávať: - akvizície nových klientov (fyzické aj právnické osoby), postupn...

Pridaj sa k nám, Linux Administrátor - Bratislava
2019-07-19 - WebSupport - jobangels.co
Ako bude vyzerať tvoj deň v práci? Pracujeme v troch (1400 - 1700 €)

Job in Czechia | Job in Slovakia | Job in Great Britain | Job in United States

By using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2019 | CYBERETIX s.r.o.