CzechSlovakEnglish
Create a new account

6139 jobs found.

sales support assistentka - Bratislava
2019-11-18 - N.C.N.Slovakia s.r.o. - jobangels.co
- spracovanie ponúk, dopytov, objednávok - fakturácia, vedenie skladového hospodárstva, pokladňa - príprava podkladov pre účtovníctvo - spracovanie a príprava podkladov v prípade súťaži a zaobstarávaní - aktualizácia a úprava textov na web stránke v spolupráci s IT firmou... (1000 €)

Technik špecialista - Elektrotechnik - Bratislava
2019-11-17 - Siemens s.r.o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Do tímu špecialistov v technickej kancelárii spoločnosti SIPRIN, hľadáme nového kolegu, ktorého náplňou práce bude: • preberanie nových zariadení od dodávateľov do údržby • testovanie funkčnosti zariadení • komunikácia so zákazníkom...

Mechanik/údržbár vo výrobe - Malacky
2019-11-17 - ADECCO Slovakia, s. r. o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: - práca v mechanickej časti oddelenia údržby - vykonávanie pravidelných servisných prehliadok mechanických častí strojov - realizovanie opráv na mechanických častiach strojov - podielanie sa na zlepšovaní pracovných postupov Zamestnaneck... (800 €)

Priehradkový zamestnanec v Bratislave - Bratislava
2019-11-17 - Slovenská pošta, a.s. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Príjem, resp. výdaj viacerých druhov zásielok, ponuka a predaj produktov pošty a jej zmluvných partnerov Možnosť výberu pracoviska na poštách v obvodoch: BA I., BA II., BA III., BA IV. a BA V. Dvojzmenná prevádzka: Pracovný ...

Reprezentant ČSOB Poisťovne - Bratislava
2019-11-17 - Československá obchodná banka, a.s. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: * Do nových priestorov pobočiek v Bratislave a v Senci hľadáme šikovných spolupracovníkov, ktorí sú ochotní tvrdo pracovať a chcú byť za svoju prácu adekvátne ohodnotení. Ponúkame revolučný systém odmeňovania, ktorý zatiaľ v poisť... (800 €)

Alergológ / Imunológ - Bratislava - Bratislava
2019-11-17 - Trenkwalder, a.s. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Poskytovanie špecializovanej zdravotnej starostlivosti v ambulancii klinickej imunológie a alergológie Diagnostika a liečba akútnych a chronických ochorení v odbore klinická imunológia a alergológia Vyhodnocovanie výsledkov laborat... (2000 €)

Projektant pozemných stavieb - Bratislava
2019-11-18 - INDEX NOSLUŠ s.r.o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Pre nášho klienta, slovenskú stavebnú spoločnosť, hľadáme projektanta, inžiniera pozemných stavieb, ktorého hlavnou úlohou bude: - Tvorba projektovej dokumentácie (samostatne pre stavebné povolenie, pre realizáciu stavby) - Spracovanie... (1600 €)

SEO špecialista pre ČSOB - Bratislava
2019-11-17 - Československá obchodná banka, a.s. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Hľadáme kolegu, ktorý nám pomôže s optimalizáciou našich webových stránok. Našim cieľom je, aby sa k našej online ponuke dostali potenciálni zákazníci pri surfovaní čo najjednoduchšie. Ak ste orientovaní na výsledky a máte chuť prepracova... (1400 €)

PPC špecialista pre ČSOB - Bratislava
2019-11-17 - Československá obchodná banka, a.s. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Ak pre Vás úspešná online kampaň nezačína Googlom a nekončí klikom, máme pre Vás miesto v našom tíme. Vašou úlohou bude efektívnymi kampaňami podporiť predaj a zákaznícku spokojnosť prostredníctvom digitálnych kanálov. Novým výzvam... (1400 €)

Tréner pre ČSOB Bratislava - Bratislava
2019-11-17 - Československá obchodná banka, a.s. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: *Máš skúsenosti s prácou v Retaili? *Rád by si odovzdával/-a svoje skúsenosti ďalej? *Tak nám pošli svoj životopis a pracuj na sebe v ČSOB Tvojou úlohou ako trénera bude: *Predávanie svojich skúsenosti a vedomostí kolegom v retailovej... (1100 €)

Poštový doručovateľ v Bratislave - Bratislava
2019-11-17 - Slovenská pošta, a.s. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Doručovanie všetkých druhov zásielok a výkon iných činností spojených s hmotnou zodpovednosťou vrátane triedenia zásielok na doručovacie rajóny, poskytovanie informácií v zmysle Poštových podmienok a ponuky a predaja produktov poš...

IT Test Analytik - Bratislava
2019-11-17 - Československá obchodná banka, a.s. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: * *druh úväzku - full time alebo externá spolupráca * pracovisko - on site, Bratislava *Náplň práce: *zabezpečovanie projektovej QA (Quality Assurance) *príprava a realizácia manuálnych testov, funkčných, regresných, smoke testov ... (1300 €)

Špecialista segmentového manažmentu - Bratislava
2019-11-17 - Slovak Telekom - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Chceme, aby naše produkty a služby pre našich zákazníkov boli najlepšie. Teraz hľadáme segmentového špecialistu, ktorý nám s tým pomôže. Poďte s nami riadiť segment fixných a mobilných rezidenčných služieb a zvyšovať zákaznícku ... (1900 €)

Nočná inventúra Bratislava - Senec
2019-11-18 - INDEX NOSLUŠ s.r.o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: - práca a manipulácia s tovarom v obchodnom reťazci - prepočítavanie tovaru a následné skenovanie prepočítaného tovaru - zmeny sú každý pondelok/utorok v čase od 20:00-06:00 hod Všeobecne požadované znalosti: - občiansky preukaz ...

Inžinier zákazníckej kvality - Lozorno, Bratislavský kraj
2019-11-17 - ADECCO Slovakia, s. r. o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Hľadáme kontrolóra kvality do firmy zameranej na výrobu automobilových komponentov. - Aktívna komunikácia so zákazníkom vo veciach týkajúcich sa kvality - Implementácia požiadaviek zákazníka do interných procesov vrátane - Rie... (1100 €)

Nástrojár vstrekovacích foriem - Malacky
2019-11-17 - ADECCO Slovakia, s. r. o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Ponúkame dlhodobú prácu pre skúseného nástrojára vstrekovacích foriem, ktorého náplňou práce bude najmä: - Údržba a oprava lisovacích foriem a foriem do vstrekolisov - Oprava vstrekovacích foriem (analýza problému, vyhodnotenie... (850 €)

PL/SQL Developer - Bratislava
2019-11-13 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Do mladého tímu hľadáme posily na pozíciu PL/SQL /Oracle Developera. Náplň práce: - Ako PL/SQL Developer budeš mať na starosti predovšetkým návrh a vývoj Oracle databázy - Súčasťou je tiež analýza požiadaviek klienta a následné písanie kódu, programovanie a testovanie... (1500 - 1800 €)

SKÚSENÝ INVESTIGÁTOR - Bratislava
2019-10-29 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Hľadá sa človek, ktorý bude zodpovedný za komplexnú analýzu finančných tokov bankových klientov. Na tejto pozícii budete vykonávať najmä nasledovné aktivity: - Kvalitatívne kontroly dvoch oddelení, ktoré sa zaoberajú systémovými výstrahami ohľadom platieb, na pravidelnej ... (1600 - 2200 €)

DAŇOVÝ KONZULTANT - Bratislava
2019-11-04 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Hľadáme skúseného experta na oblasť priamych daní. Náplň práce obsahuje: - Poradenstvo pre externé spoločnosti v oblasti daní z príjmov - Poskytnutie odpory a pomoci juniornejším kolegom - Monitorovanie daňovej legislatívy a písanie interných analýz - Zodpovednosť... (1600 - 2000 €)

PREDAJCA VOZIDIEL - Bratislava
2019-10-29 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Pre spoločnosť pôsobiacu v oblasti predaja a servisu osobných, úžitkových a nákladných automobilov, obsadzujeme pozíciu PREDAJCU NÁKLADNÝCH AUTOMOBILOV. Hlavnou náplňou práce bude: - primárne akvizícia nových klientov - starostlivosť o existujúcich zákazníkov - anal... (500 - 2000 €)

Job in Czechia | Job in Slovakia | Job in Great Britain | Job in United States

By using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2019 | CYBERETIX s.r.o.