CzechSlovakEnglish
Create a new account

6145 jobs found.

SKÚSENÝ AUDÍTOR - Bratislava
2019-10-29 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Hľadáme skúseného audítora, ktorý je pripravený a odhodlaný pracovať so širokou škálou medzinárodných klientov a pripojiť sa k jednej z najúspešnejších spoločností v oblasti auditu. Budete môcť prispievať už nadobudnutými znalosťami, ktoré ste nadobudli počas praxe, no zárove... (1800 - 2800 €)

PROJEKTOVÝ ÚČTOVNÍK - Bratislava
2019-10-29 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Budete zodpovedný za nasledujúce úlohy: - Fakturácia projektov - Práca s nákladmi, ktoré súvisia s danými projektami - Komunikácia s účtovnými manažérmi v oblasti fakturácie a celkového stavu projektov - Konverzia dát a riešenie dátových chýb - Spolupodieľanie sa na finan... (1300 - 1500 €)

PREDAJCA VOZIDIEL - Bratislava
2019-10-29 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Pre spoločnosť pôsobiacu v oblasti predaja a servisu osobných, úžitkových a nákladných automobilov, obsadzujeme pozíciu PREDAJCU NÁKLADNÝCH AUTOMOBILOV. Hlavnou náplňou práce bude: - primárne akvizícia nových klientov - starostlivosť o existujúcich zákazníkov - anal... (500 - 2000 €)

PERSONÁLNY KONZULTANT - Bratislava
2019-10-29 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Chcete získať zaujímavú pozíciu medzi najlepšími? Láka Vás agentúrne prostredie? Je tu skvelá príležitosť pre Váš profesionálny a kariérny rast. Do nášho tímu hľadáme: Recruitment konzultanta. Náplň práce, právomoci a zodpovednosti: - Starostlivosť o kľúčových klientov... (700 - 1300 €)

COST CONTROLLER - Bratislava
2019-11-04 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Staňte sa súčasťou cross-functional projektového teamu a doplňte tak prázdnu stoličku budúceho cost controllera! - Budete mať na starosti projekty v oblasti cost controllingu, ktoré sú realizované v EMEA regióne. - Cost controlling, prebudovanie, reklasifikácia - Finan... (1700 - 2200 €)

ÚČTOVNÍK AKTÍV - Bratislava
2019-11-11 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Si četstvý absolvent a máš už dostatočné skúsenosti s účtovníctvom? Ak Vás baví účtovanie a vidíte sa v Asset Managemente, táto pozícia je práve pre Vás! Na pracovnej pozícií máš možnosť zlepšovať sa v nasledovných činnostiach: - Účtovanie majetku, investícií a nehnute... (1300 - 1500 €)

Reportingový účtovník - Bratislava
2019-10-29 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Hľadáme technicko-reportingového analytika, ktorý bude spracovávať finančné analýzy na globálnej úrovni. Bude sa (1600 - 2400 €)

DRUPAL PROGRAMÁTOR - Bratislava
2019-10-31 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Hľadáme Špecialistu na Drupal, ktorý chce pracovať na Drupal 7 profile (1500 - 3000 €)

PL/SQL Developer - Bratislava
2019-11-13 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Do mladého tímu hľadáme posily na pozíciu PL/SQL /Oracle Developera. Náplň práce: - Ako PL/SQL Developer budeš mať na starosti predovšetkým návrh a vývoj Oracle databázy - Súčasťou je tiež analýza požiadaviek klienta a následné písanie kódu, programovanie a testovanie... (1500 - 1800 €)

Sieťový Inžinier - Senior - Bratislava
2019-11-16 - Trenkwalder, a.s. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Zodpovednosť za prevádzku sietí a sieťovej bezpečnosti v rámci spoločnosti. Participácia na dizajne IT infraštruktúry, návrh a implementácia bezpečnostných návrhov, zhotovovanie kľúčovej dokumentácie Zodpovednosť za spolunavrhovanie... (36000 €/rok)

Junior nákupca/nákupkyňa - Bratislava
2019-11-16 - LIDL Slovenská republika v. o. s. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: • zodpovednosť za predávané produkty, ich kvalitu a objem, • vyjednávanie podmienok spolupráce s obchodnými partnermi, • sledovanie trendov na trhu (práca aj mimo office) a zabezpečenie optimálneho produktového rozvoja, • spoluvytv... (2000 €)

Skladník so zárobkom viac ako 950€ - Bratislava
2019-11-16 - SYNERGIE TEMPORARY HELP s. r. o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: * príjem a evidencia zásielok * sortácia a skenovanie zásielok * nakladanie a vykladanie kuriérskych vozidiel a kamiónov * práca s internými aplikáciami spoločnosti * pomocné práce v sklade (pomoc kolegom, udržiavanie čistoty a bezpe...

ŠPECIALISTA V OBLASTI FINANCIÍ - Bratislava
2019-11-12 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Chcete robiť komplexnú prácu, kde budete vidieť celý proces od začiatku až do konca? Nasledovná pracovná ponuka by mohla byť práve pre Vás! Vaša náplň práce bude zložená z viacerých častí. Jednu časť bude predstavovať kontrola správnosti zaúčtovaných údajov. V spoločnosti... (1600 - 2400 €)

Regionálny účtovný manažér - Bratislava
2019-11-15 - SYNERGIE TEMPORARY HELP s. r. o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Pre medzinárodnú spoločnosť pôsobiacu v oblasti leasingu hľadáme skúseného manažéra, ktorý by riadil Regionálne centrum a z pohľadu manažmentu účtovníctva zastrešoval viacero krajín na globálnej úrovni. Baví Vás optimalizácia a zlep...

Triedič zásielok, Bratislava - Bratislava
2019-11-15 - Slovenská pošta, a.s. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: - triedenie a spracovanie zásielok v logistickom centre Slovenskej pošty - manuálna práca v stoji na listovom alebo balíkovom oddelení - denné a nočné zmeny od pondelka do soboty - nerovnomerne rozvrhnutý pracovný čas - balíkové oddelenie...

HR Business Partner - Bratislava
2019-11-15 - METRO Cash and Carry SR s.r.o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: - recruitment pozícií, každodenná komunikácia s vedením ohľadom aktuálnych potrieb v oblasti náboru, spolupráca s agentúrami práce - spolupráca na zavedení HR procesov - angažovanosť zamestnancov, riadenie výkonu, plánovanie nástupn... (1500 - 1700 €)

Office asistent/ka - Bratislava
2019-11-15 - LIDL Slovenská republika v. o. s. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: • každodenná komunikácia s dodávateľmi, • každodenná komunikácia s ostatnými oddeleniami centrály, logistických centier, iných krajín a materskej spoločnosti, • samostatná správa zmlúv, • tvorba nákladových reportov, • administrat... (1339 €)

Servisný poradca pre Bratislavu - Bratislava
2019-11-18 - Tatra banka - jobangels.co
Pripravte sa na nenahraditeľné skúsenosti: - stanete sa odborníkom a partnerom klienta vo svete financií a bankovníctva - privediete klienta k samostatnosti a aktívnemu využívaniu inovácií v bankovníctve, s lepším riadením vlastných financií - budete prinášať najefektívnej... (900 €)

Projektant betónových konštrukcií - Senec
2019-11-18 - De Bondt, s. r. o. - jobangels.co
Hľadáme projektantov betónových konštrukcií pre pobočky Senec, Trenčín, Žilina: - 3D modelovanie, - návrhy betónových konštrukcií, - grafické a kresličské práce, - výkresy tvaru a výstuže. (850 €)

Hypotekárny špecialista pre Bratislavu - Bratislava
2019-11-18 - Tatra banka - jobangels.co
• Stanete sa EXPERTOM v oblasti financovania a poskytovania hypotekárnych úverov • Pre klienta budete PARTNEROM, ktorý poskytuje perfektné poradenstvo a na mieru šitý produkt • ZAŽIJETE aktívnu interakciu a spoluprácu s kolegami na pobočke • Rozviniete Vaše komunikačné a predajn... (950 €)

Job in Czechia | Job in Slovakia | Job in Great Britain | Job in United States

By using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2019 | CYBERETIX s.r.o.