CzechSlovakEnglish
Create a new account

6132 jobs found.

Projektant betónových konštrukcií - Senec
2019-11-18 - De Bondt, s. r. o. - jobangels.co
Hľadáme projektantov betónových konštrukcií pre pobočky Senec, Trenčín, Žilina: - 3D modelovanie, - návrhy betónových konštrukcií, - grafické a kresličské práce, - výkresy tvaru a výstuže. (850 €)

Hypotekárny špecialista pre Bratislavu - Bratislava
2019-11-18 - Tatra banka - jobangels.co
• Stanete sa EXPERTOM v oblasti financovania a poskytovania hypotekárnych úverov • Pre klienta budete PARTNEROM, ktorý poskytuje perfektné poradenstvo a na mieru šitý produkt • ZAŽIJETE aktívnu interakciu a spoluprácu s kolegami na pobočke • Rozviniete Vaše komunikačné a predajn... (950 €)

JAVA PROGRAMÁTOR na KONTRAKT - Bratislava
2019-11-18 - TITANS freelancers, s.r.o. - jobangels.co
POPIS POZÍCIE zodpovednosť za vývoj pridelenej časti aplikácie podľa špecifikácie alebo iného zadania pre oblasti bankovníctvo, telco, zdravotníctvo v technológii JAVA analýza, implementácia a testovanie funkcionality podľa špecifikácie spolupráca a komunikácia s ostatnými ... (4200 - 5500 €)

Obchodný zástupca Bratislava - Bratislava
2019-11-18 - Zľavomat.sk - jobangels.co
Máš silné komunikačné zručnosti? Baví ťa neustále spoznávať nových ľudí? Máš rad(a) nové skúsenosti? Vidíš silu a budúcnosť v internete? STAŇ SA ÚSPEŠNÝM OBCHODNÍKOM U NÁS! Tvojou úlohou bude nachádzať nové zaujímavé príležitosti pre našich zákazníkov. Nemáš obmedzené možnosti...

C/C++ Programátor - Bratislava
2019-11-18 - Frequentis Slovakia s.r.o. - jobangels.co
Ako programátor u nás budeš vyvíjať software v programovacom jazyku C/C pre telekomunikačné embedded systémy. Tieto telekomunikačné systémy používajú operátori letovej prevádzky na komunikáciu s lietadlom pri štarte, počas letu a pri navádzaní lietadiel na pristátie. Zapojíš... (1800 - 3000 €)

PERL PROGRAMÁTOR NA KONTRAKT - Bratislava
2019-11-18 - TITANS freelancers, s.r.o. - jobangels.co
POPIS POZÍCIE vývoj na strane back-end-u v technológii Perl rozširovanie funkcionality existujúcej back-end časti systému vývoj je postavený na princípe DDD (Domain-Driven Design) spolupráca v rámci agilného tímu v zložení: 5-6 back-end senior programátori, 1 team leader (... (4700 - 5200 €)

Online Content Analyst - Bratislava
2019-11-18 - MARKÍZA-SLOVAKIA spol. s r.o. - jobangels.co
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti V našom tíme výskumu a analýz vytvárame novú pozíciu, ktorej hlavnou úlohou bude analýza našich webových stránok (primárne markíza.sk a tvnoviny.sk). Nový kolega by mal byť expertom pre oblasť vyhodnocovania výkonnosti stránok a navrhova... (1400 - 2000 €)

Privátny bankár / obchodník - Bratislava
2019-11-18 - J&T Banka a.s., pobočka zahraničnej banky - jobangels.co
Máte prehľad v investičných produktoch? Ste ambiciózny? Chcete byť úspešný spolu s nami? Ak áno, hľadáme vás, nášho nového kolegu do tímu úspešných privátnych bankárov! Čo budeme od vás na tejto pozícii očakávať: - akvizície nových klientov (fyzické aj právnické osoby), postupn...

Pridaj sa k nám, Linux Administrátor - Bratislava
2019-11-18 - WebSupport - jobangels.co
Ako bude vyzerať tvoj deň v práci? Pracujeme v troch (1400 - 1700 €)

Finance & Backoffice Manager - Bratislava
2019-11-18 - SYNERGIE Slovakia - jobangels.co
Hľadáme skúseného Finančného Manažéra s komplexnou znalosťou finančného fungovania spoločnosti. Zároveň by bol kľúčovou osobou zatrešujúcou všeobecné fungovanie pobočiek z hľadiska backofficu. Máme pobočky na Slovensku i v Čechách (dokopy 4 účtovné entity, 3 fyzické pobočky... (1700 €)

Skúsený finančný analytik - Bratislava
2019-11-11 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Staneš sa súčasťou špecializovaného tímu, ktorého úlohou je manažment a riadenie finančnej výkonnosti jednej z entít spoločnosti a jej regionálnych tímov z celého sveta za cieľom tvorby kvartálnych finančných výkazov podľa špecifického integrovaného rámca metód, pravidiel, š... (1600 - 2400 €)

.NET PROGRAMÁTOR na KONTRAKT - Bratislava
2019-11-18 - TITANS freelancers, s.r.o. - jobangels.co
POPIS POZÍCIE spolupráca na vývoji back-endovej aj front-endovej časti enterprise SW riešení postaveného na technológii .NET pre oblasti bankovníctva, telco, zdravotníctva implementácia aplikačných funkcií, zmenových požiadaviek, testovanie vytvorených funkcií, oprava chýb... (4000 - 4400 €)

Technik správy budov - Bratislava
2019-11-14 - ManpowerGroup Slovensko s.r.o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Hľadáme skúseného a kvalifikovaného profesionála, ktorému nie sú cudzie DIY práce, ale má aj záľubu v IT a PC. Vašou hlavnou náplňou práce by bolo: - riadenie a spravovanie helpdesku, vybavovanie žiadostí - asistencia pri IT ... (1416 €)

Konštruktér (strojársky priemysel) - Bratislava
2019-11-14 - Trenkwalder, a.s. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Navrhovanie automatizovaných výrobných zariadení a strojov Tvorba výkresovej dokumentácie Zodpovednosť za dodržiavanie stanovených cieľov a plánov Vykonávanie technických výpočtov Dodržiavanie noriem Din a bezpečnostných predpisov...

Kontrolór kvality výrobku - Bratislava - Dúbravka
2019-11-17 - INDEX NOSLUŠ s.r.o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: -výstupná vizuálna kontrola konečného výrobku podľa pracovného postupu -kontrola chýb skleného obalu (škrabance, nekvalitná potlač, bubliny) -rozmerová kontrola výrobkov -pri práci je potrebná jemná motorika - práca s menšími výrobkami... (5 €/hod)

Administratívna práca v logistike - Bratislava
2019-11-04 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Hovorí ti niečo pojem logistika ? Si plánovací typ ? Rád rozpracovávaš plány do budúcna ? Pokiaľ si na vyššie uvedené otázky odpovedal „áno“ tak tu máme pozíciu ktorá sa ti bude páčiť. Hľadáme človeka ktorý rád rieši problémy a nebojí sa dynamického prostredia. Niekoho kto... (1100 - 1200 €)

Pracovník dielne - NATIERAČ - Bratislava
2019-11-14 - ManpowerGroup Slovensko s.r.o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: - lokálne odstraňovanie náteru podľa potreby brúsením alebo chemicky - opravy náteru dielov kabíny cestujúcich - kokpit panelov - lokálne opravy náteru trupu lietadla a krídel - striekanie dielov, zaleštenie okien/ odstránenie... (1003 €)

Controlling and Reporting Specialist - Bratislava
2019-11-18 - GA Drilling a.s. - jobangels.co
Do you want to have a dream job in technology development? Do you want to be a part of a strategic planning team? Can you speak fluent English and are you able to think analytically? Are you also skilled in Power BI and MS Excel? What we do offer: Opportunity to be part... (1700 - 2000 €)

Opportunity for Experienced Professionals - Bratislava
2019-11-18 - GA Drilling a.s. - jobangels.co
Would you like to work in our company, but no current position has attracted you? Send us your CV and describe an area you are interested in. In near future we will possibly be able to offer to you what you are looking for! What do we offer: Opportunity to be a member...

Advanced Manufacturing Engineer - Bratislava
2019-11-18 - GA Drilling a.s. - jobangels.co
Do you want to have a dream job in technology development? Do you want to create specifications for manufacturing and assembly equipment? Can you speak fluent English and have you knowledge of industrial engineering methods for setting MTM? What we do offer: Opportunity... (2000 €)

Job in Czechia | Job in Slovakia | Job in Great Britain | Job in United States

By using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2019 | CYBERETIX s.r.o.