CzechSlovakEnglish
Create a new account

6157 jobs found.

Údržbár - Bratislava - Staré Mesto
2019-09-20 - Správa účelových zariadení - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce obsluha a nastavovanie pracovných charakteristík reprodukčného zariadenia, nastavenie a zladenie audio-video techniky, domovnícke práce a údržba objektu ... (662 €)

Účtovníčka - Bratislava - Karlova Ves
2019-09-20 - Biomedicínske centrum Slovenskej akadémie vied - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce • spracovávanie účtovníctva príspevkovej organizácie (bankové výpisy, interné doklady, odberateľské faktúry, dodávateľské faktúry, pokladňa, mzdy, cestovné príkazy, majetok a pod.) • účtovanie realizácie úprav rozpočtu pod... (900 €)

Skladník - Bratislava - Nové Mesto
2019-09-20 - FARMASI CENTRAL EUROPE s. r. o. - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce Do nových, čistých skladových priestorov hľadáme pracovitých a šikovných kolegov na dlhodobú spoluprácu. Hlavnou náplňou práce je príprava objednávok pre našich zákazníkov a s tým súvisiace činnosti. Práca je vhodná pre muž... (900 €)

Šička - Šamorín
2019-09-20 - SAFETY GLOVES s.r.o. - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce šitie kožených pracovných rukavíc Ponúkané výhody + stravné lístky + preplatenie cestovných výdavkov ... (660 €)

Upratovačka - Bratislava
2019-09-20 - Andulka services s.r.o. - ponuky.sk
Náplň práce Hľadám upratovačku na pravidelné upratovanie chodieb v bytových domoch (panelák, činžiak. Možnosť práce v rámci celej Bratislavy. Pravidelné a dlhodobé upratovanie konkrétnych vchodov, ktoré dostanete na starosť. Dlhodobosť - ponúkame dlhodobú spoluprácu... (700 - 800 €)

Kozmetička - Bratislava - Staré Mesto
2019-09-20 - SAKURAMI BRATISLAVA s.r.o. - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce - práca s kozmetikou Dermalogica - depilácie - voskom a cukrovou pastou - úprava a farbenie obočia - tvárové masáže - pleťové ošetrenia - rôzne druhy - diganostika pleti a odporučenie kozmetiky na domácu starostlivos... (900 €)

Photographer - Bratislava
2019-09-19 - Aaa Auto - Aaa Auto
Máš skúsenosti s fotografovaním a kladný vzťah k autam? V tejto práci môžeš spojiť tieto svoje hobby a dostávať za to plat. Vaša pracovná náplň bude: Náplňou práce na pozícii bude: fotografovanie automobilov, úprava fotografií, práca s interným PC systémom, starostlivosť a...

Optometrista - Bratislava
2019-09-19 - Business Essentials - Business Essentials
Miesto práce:Bratislava, Slovensko Náplň práce:- vyšetrenie zrakovej ostrosti - aplikácia kontaktných šošoviek - predaj tovaru a práca v optickej dielni: zhotovovanie korekčných pomôcok {zábrus šošoviek} - bežné úpravy a opravy okuliarov Termín nástupu:ASAP Iné výhody... (800 - 900 €)

Brúsič - Bratislava
2019-09-19 - INDEX NOSLUŠ - indexnoslus.sk
popis pracovnej pozície Prijmeme zamestnanca na TPP na poziciu: obsluha na brusnych strojoch v zmysle technickej dokumentacie, gravirovanie, skladanie frezovacich vloziek. Zamestnacovi sme pripraveny vypomoct s adaptaciou na uvedene pracovne miesto, nasledne ocakavame... (900 €)

Kuchár - Pezinok
2019-09-19 - Dušan Pechar PECHARIADA II. - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce Varenie slovenských, ukrajinských a maďarských jedál. Pracovné podmienky Pracovný čas: od 7:00 ... (630 €)

Izolatér - Bratislava - Staré Mesto
2019-09-19 - PROFI GROUP BUILDING, s.r.o. - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce zatepľovanie fasád domov Pracovné podmienky ~ Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim Požiadavky na zamestnanca Požadované vzdelanie... (650 €)

Kuchár - Bratislava - Nové Mesto
2019-09-19 - Ministerstvo obrany Slovenskej republiky - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce Výroba technologicky náročných teplých jedál alebo špecialít studenej kuchyne s prípadným využitím veľkokapacitných programovo riadených kuchynských strojov. Zodpovednosť za správny počet vydanej stravy. Vykonávanie bežnej... (610 €)

Skladník - Bratislava - Vrakuňa
2019-09-19 - BOD, s.r.o. - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce Príjem materiálu, kontrola prijatého materiálu, uskladnenie materiálu, výdaj materiálu pre výrobu, kontrola a udržiavanie čistoty skladových priestorov. Práca s manipulačnou technikou. Kontrola a inventarizácia uskladneného... (1000 €)

Vodič - Bratislava - Vrakuňa
2019-09-19 - BOD, s.r.o. - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce Výkon rozvozu v rámci Bratislavského kraja a zásobovanie v rámci Západoslovenského kraja Ponúkané výhody Nástupný plat sa po splnení pracovn... (1100 €)

Stolár - Limbach, Bratislavský kraj
2019-09-19 - Brill, s. r. o. - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce výroba nábytku na mieru a montáž Pracovné podmienky Pracovný čas: od 7:30 do 16:00 ... (480 €)

OBKLADAČI - Bratislava - Staré Mesto
2019-09-19 - JOB centrum, s.r.o. - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce Práce budú prebiehať na bytovom komplexe v Bratislave, časť Staré mesto. Náplňou prác je kladenie dlažby, obkladov kúpeľní, WC a logií. Ponúkame dlhodobú spoluprácu. Potrebná živnosť a skúsenosti s daným typom práce. ... (15 €/hod)

Predavačka - Malacky
2019-09-19 - LUCITEX - interier s. r. o. - novyjob.sk
Predaj kobercov a podlahových krytín. Nenáročná, jednoduchá práca so zákazníkmi. Pracovný čas dohodou. (3,6 €/hod)

Vodič - Bratislava - Staré Mesto
2019-09-19 - HT Line, s. r. o. - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce vodič v medzinárodnej doprave Pracovné podmienky Práca na zmeny: turnusová práca Nočná práca: áno Požiadavky na zamestnanca Po... (690 €)

PODLAHÁRI - Bratislava - Ružinov
2019-09-19 - JOB centrum, s.r.o. - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce Práce prebiehajú na bytovom komplexe v Bratislave, časť Ružinov. Náplňou práce je: - kladenie izolácií - kladenie laminátovej podlahy - montáž líšt K dispozícií máme 40 bytových jednotiek. Podmienkou je živnos... (15 €/hod)

Skladník - Pezinok
2019-09-19 - Color Centrum, s. r. o. - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce Práca v sklade a dokladanie tovaru. Pracovné podmienky Pracovný čas: od 7:00 do 18:00 ... (576 €)

Job in Czechia | Job in Slovakia | Job in Great Britain | Job in United States

By using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2019 | CYBERETIX s.r.o.