CzechSlovakEnglish
Create a new account

6139 jobs found.

Advanced Manufacturing Engineer - Bratislava
2019-11-18 - GA Drilling a.s. - jobangels.co
Do you want to have a dream job in technology development? Do you want to create specifications for manufacturing and assembly equipment? Can you speak fluent English and have you knowledge of industrial engineering methods for setting MTM? What we do offer: Opportunity... (2000 €)

Aplikovaný fyzik - senior - Bratislava
2019-11-18 - GA Drilling a.s. - jobangels.co
Si expert v oblasti aplikovanej fyziky? Rád skúmaš a vyvíjaš úlohy v tejto oblasti? Máš záujem navrhovať a tvoriť experimentálne metodiky? Ak chceš uplatniť svoju expertízu v prostredí, kde kreativita a inovatívnosť je dennou súčasťou práce, pridaj sa do nášho tímu! Čo pon... (1700 - 1900 €)

Príležitosť pre skúsených odborníkov - Bratislava
2019-11-18 - GA Drilling a.s. - jobangels.co
Chceš u nás pracovať, no z aktuálne otvorených pozícií Ťa žiadna nezaujala? Pošli nám svoj životopis a priblíž oblasť, v ktorej chceš pôsobiť. Čoskoro môžeme mať pre Teba zaujímavú pracovnú ponuku! Čo ponúkame my: Príležitosť byť súčasťou tímu top expertov, ktorí vyví...

Data Management Specialist - Bratislava
2019-11-18 - GA Drilling a.s. - jobangels.co
Do you have a passion for managing internal systems like PLM, ERP a DMS ? Do you have analytical and conceptual thinking, ability to see interdependencies? Do you enjoy implementing company processes, technological innovations and business adjustments? If you are keen to...

IT Risk Manager - Bratislava
2019-11-06 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Usilujete sa o profesionálnu sebarealizáciu a zároveň chcete prispieť ku zmenám v jednej z najvýznamnejších medzinárodných spoločností? Vašou úlohou bude: - Dohlaď nad dodržiavaním Risk Policy v rámci spoločnosti - Implementácia a koordinácia postupov riadenia rizík a... (2000 - 2600 €)

Dlhodobá stáž pre študentov - Bratislava
2019-11-18 - GA Drilling a.s. - jobangels.co
Študuješ fyziku, prírodné, technické vedy alebo aj iné vedné disciplíny a chceš v budúcnosti spolupracovať vo vývoji a výskume unikátneho produktu? Ponúkame Ti možnosť dlhodobej stáže v našej firme. Nájdeš tu tvorivého ducha a odborných garantov, od ktorých sa môžeš učiť. Bude...

INSIDE SALES MANAGER - Bratislava
2019-11-05 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Láka ťa sales v oblasti telekomunikácií? Chceš pracovať pre úspešnú medzinárodnú spoločnosť, v mladom a dynamickom kolektíve? Tak potom hľadáme práve teba. Tvojou pracovnou náplňou bude: - prezentovanie a predaj produktov a riešení prostredníctvom emailu, telefonátu...

picker - Bratislava
2019-11-18 - INDEX NOSLUŠ - indexnoslus.sk
popis pracovnej pozície picker (4,57 €/hod)

Upratovačka - Ivanka pri Dunaji, Bratislavský kraj
2019-11-18 - ALSTAV SK s.r.o. - ponuky.sk
Náplň práce Hľadám pani na upratovanie ubytovacieho zariadenia a kancelárií v Ivanke pri Dunaji, pondelok až piatok na 8 hod denne, cena v čistom = 550,- eur / mesiac alebo na 7 hod denne za 500,- eur mesiac. Dlhodobo. Nástup ihneď. Druh pracovného pomeru brigáda Pon... (3,8 €/hod)

Referent - Bratislava
2019-11-18 - OKTE, a.s. - novyjob.sk
Komunikácia s výrobcami elektriny. Komunikácia so štátnymi a súkromnými inštitúciami zaoberajúcimi sa energetikou. Práca s informačnými systémami pre podporu obnoviteľných zdrojov energie a vysoko účinnej kombinovanej výroby, záruky pôvodu elektriny a výkup elektriny. Vytvá...

Upratovačka - Bratislava
2019-11-18 - Andulka services s.r.o. - ponuky.sk
Náplň práce Hľadám upratovačku na pravidelné upratovanie chodieb v bytových domoch (panelák, činžiak. Možnosť práce v rámci celej Bratislavy. Pravidelné a dlhodobé upratovanie konkrétnych vchodov, ktoré dostanete na starosť. Dlhodobosť - ponúkame dlhodobú spoluprácu... (700 - 800 €)

Recepčná - Bratislava
2019-11-17 - Aaa Auto - Aaa Auto
Baví ťa komunikácia so zákazníkmi, práca s PC, administratíva? Máš rada aktívnu prácu a živé prostredie? Tvoje organizačné schopnosti sú na dobrej úrovni? Vyhovuje ti práca v poobedných hodinách? Ak si sa vo vyššie uvedených riadkoch našla, potom hľadáme práve teba! Vaša pracovn...

Kuchár - Bratislava - Staré Mesto
2019-11-17 - Sapori Italiani s. r. o. - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce Príprava jedál. Pracovné podmienky Pracovný čas: od 9:30 do 22:30 ... (3,6 €/hod)

Práca na pokladni - Bratislava
2019-11-17 - INDEX NOSLUŠ s.r.o. - pracovne-ponuky.eu
Informácie o ponuke Práca na pokladni

Omietkar - Malacky
2019-11-17 - L&O realizácie s. r. o. - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce Prípravné stavebné práce, pomocné stavebné práce, vyhotovovanie interiérových omietok, opravy interiérových omietok. Ponúkané výhody Po dohode... (730 €)

Pekár - Bratislava - Staré Mesto
2019-11-17 - Chez Balzac, s. r. o. - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce Pekár vyrába chlieb, pečivo a ostatné pekárske výrobky. Používa pri tom múku, vodu a ďalšie suroviny. Vyžaduje sa znalosť ruského alebo ukrajinského jazyka a francúzsky jazyk je výhodou. ... (700 €)

picker - Bratislava
2019-11-17 - INDEX NOSLUŠ s.r.o. - pracovne-ponuky.eu
Informácie o ponuke picker

Receptionist - Bratislava
2019-11-16 - JLL - myworkdayjobs.com
We are looking for a Receptionist to our Facility department. About JLL We’re JLL. We’re a professional services and investment management firm specializing in real estate. We help organizations around the world achieve their ambitions by owning, occupying and investing...

Práca na pokladni - Bratislava
2019-11-16 - INDEX NOSLUŠ - indexnoslus.sk
popis pracovnej pozície Práca na pokladni Práca na zmluvu v meste Bratislava. Práca v obchode - blokovanie tovaru, práca s hotovosťou a obsluha zákazníka, dopĺňanie tovaru na predajnej ploche, práca v sklade. Práca je na zmeny, vhodná pre ... (4,57 €/hod)

Kvalitár - Bernolákovo, Bratislavský kraj
2019-11-16 - Senior POHODA n.o. - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce Kontrolovanie kvality zariadenia a pracovných postupov Napomáhanie pri zabezpečovaní základných potrieb prijímateľom sociálnych služieb, uplatňovanie a ochrana ich práv Komunikovanie s prijímateľmi sociálnej služby, úradmi... (728 €)

Job in Czechia | Job in Slovakia | Job in Great Britain | Job in United States

By using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2019 | CYBERETIX s.r.o.