CzechSlovakEnglish
Create a new account

252 jobs found.

Konzultant pre služby - Bratislava
2019-10-10 - sféra, a.s. - novyjob.sk
Spracovanie textových, číselných a grafických dát do technického informačného systému vyvinutého našou spoločnosťou Komunikácia so zákazníkom, činnosti spojené s podporou zákazníka Poskytovanie riešenia problémov zákazníka Získavanie nových podnetov na rozvoj technick...

Konzultant pre HR softvéry - Bratislava
2019-10-10 - Lugera & Maklér spol. s r.o. - begin.sk
...Náplň práce, právomoci a zodpovednosti: * Hľadáme dynamického konzultanta/tku, ktorého náplňou práce bude: * - riešenie požiadaviek zákazníkov - odborné konzultácie, implementácia produktov, poimplementačná * podpora * - komunikácia s užívateľmi * - školenia u...

Konzultant / expert - Prešov
2019-10-03 - Finexpert Group SR s. r. o. - kariera.zoznam.sk
Informácie pre uchádzača: Základná zložka mzdy (v hrubom): 1200 € za mesiac Dátum nástupu: ihneď Dátum pridania ponuky: 10. 10. 2019 Dátum poslednej aktualizácie: 10. 10. 2019 Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas Pracovná oblasť: Obchod, marketing a... (1200 €)

Senior konzultant v bankovom sektore - Bratislava
2019-10-16 - Proplusco spol. s r. o. - proplusco.sk
Krátky popis Ak máš analytické myslenie a máš prax v bankovom sektore, tak sa pridaj do tímu odborníkov, zdokonal svoje zručnosti a vybuduj si svoju kariéru! Náplň práce - odborné poradenstvo v oblasti financii - komunikácia so zákazníkmi - starostlivosť o pridelen... (900 €)

Finančný konzultant - Rimavská Sobota
2019-10-07 - Marcel Vranský - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce - Starostlivosť o klientov spoločnosti - Vytváranie analýz potrieb a finančných plánov - Hypotekárne poradenstvo - Strategické plánovanie zhodnotenia fin. prostriedkov - Klientsky pracovník - Telefonický operátor ... (950 €)

Obchodný špecialista/konzultant - Bratislava
2019-10-16 - Agentúra MetLife - top-prace.sk
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti - účasť na poradách a mítingoch - komunikácia s obchodnými partnermi - práca s databázou - dojednávanie a uzatváranie obchodných stretnutí  - dbanie o kvalitný a prvotriedny klientsky servis - plánovanie time-managmentu - ... (1000 - 2000 €)

WMS Consultant / Konzultant WMS - Holandsko
2019-10-01 - Eures.sk - brigada.sk
Job description We are looking for an IT professional that acts as a (senior) functional consultant in Business IT solution design. You are an expert in the areas of WMS, TMS and EDI. Working together with our Sales/Engineering and Operations teams, you are responsible for providing...

Konzultant CRM, Billing - Česká republika
2019-10-23 - USYS Slovakia, s.r.o. - istp.sk
...Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce Náplňou práce konzultanta je vykonávanie podpory zákazníkom, analýz, implementáciou a servisných činností. Po získaní dostatočných znalostí o funkciách ZIS a jeho dátovom modeli môže vykonávať samostatné úlohy analytického... (1100 €)

Náborár/Telefonista - Personálny konzultant - Banská Bystrica
2019-10-09 - BS Connection, s.r.o. - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce Obsadzovanie pracovných pozícií vhodnými kandidátmi. Aktívne vyhľadávanie kandidátov, realizácia výberových konaní, testovanie a prezentovanie existujúcim a novým klientom. Udržiavanie dobrých obchodných vzťahov s existuj... (750 €)

Obchodný vedúci/Finančný konzultant - Sereď
2019-10-17 - Lucia Mrvová - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce Naša spološnosť patrí medzi najväčších hráčov na trhu a poskytujeme komplexné služby pod jednou strechou. Našou víziou je poskytovať trvalé a spoľahlivé služby. ... (1100 €)

Senior konzultant v bankovom sektore - Bratislava
2019-10-22 - PROPLUSCO spol.s r.o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: - odborné poradenstvo v oblasti financii - komunikácia so zákazníkmi - starostlivosť o pridelených zákazníkov - identifikácia potrieb zákazníkov - oslovovanie nových aj starých zákazníkov - znalosť celého bankového portfólia Inform...

Konzultant informačných systémov - Bratislava
2019-10-10 - Lugera & Maklér spol. s r.o. - begin.sk
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti: * samostatne analyzovať potreby zákazníkov a pripravovať návrhy implementácie informačných systémov * budete sa venovať telefonickej a e-mailovej podpore zákazníkov * postaráte sa o servis a správu programov vzdialenou formou,...

Konzultant pre Balkánsku a Grécku kuchyňu - Zvolen
2019-10-09 - K1 - SK, s. r. o. - kariera.zoznam.sk
Informácie pre uchádzača: Základná zložka mzdy (v hrubom): 600 € mesačne Dátum nástupu: ihneď Dátum pridania ponuky: 12. 9. 2019 Dátum poslednej aktualizácie: 25. 9. 2019 Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas Náplň (druh) práce Zabezpečovanie konzulta... (600 €)

Konzultant v oblasti hotelierstva - Zvolen
2019-10-09 - K1 - SK, s. r. o. - kariera.zoznam.sk
Informácie pre uchádzača: Základná zložka mzdy (v hrubom): 600 € mesačne Dátum nástupu: ihneď Dátum pridania ponuky: 12. 9. 2019 Dátum poslednej aktualizácie: 25. 9. 2019 Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas Náplň (druh) práce Zabezpečovanie konzult... (600 €)

Hľadáme ServiceNow konzultanta/developera - Bratislava
2019-09-24 - Adecco - adecco.sk
...Hľadáme ServiceNow konzultanta/developera Ako konzultant ServiceNow budete úzko zapojený do realizácie projektov ServiceNow pre našich zákazníkov po celom svete. Od vás by sa malo očakávať, že sa budete postupne zoznámiť s každou fázou projektu vývoja softvéru a prevezmete...

Personálny konzultant - Banská Bystrica
2019-09-26 - ATENA - SMART CARE, s. r. o. - atena.sk
...Popis pracovnej ponuky Názov pracovného miesta: Personálny konzultant Typ pozície , odvetvie: Personálny konzultant, ľudské zdroje a personalistika Pracovný pomer: Hlavný pracovný pomer Dlhodobé zamestnanie : Áno Zmluva na dobu: Neurčitú Práca... (650 €)

RECRUITMENT KONZULTANT PRE TECHNICKÉ POZÍCIE - Bratislava
2019-10-10 - Grafton Slovakia, s.r.o. - job.sk
Náplň práce Náš bratislavský tím hľadá posilu na pozíciu Recruitment Consultant. Pracovný deň si zorganizuješ podľa seba. Máš voľné ruky pri hľadaní kandidátov pre našich klientov, kreativite sa medze nekladú. Budeš mať zodpovednosť za nábor zamestnancov pre nižšie a vyš... (800 - 1300 €)

Finančný konzultant - Nitra
2019-10-21 - Ing. Milan Turták - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce Predstavenie spoločnosti,zistenie potrieb klienta, nastavenie a prezentácia návrhu riešenia pre klienta, servis a následná starostlivosť o klienta. ... (1000 €)

Finančný konzultant Allianz SP Humenné - Humenné
2019-10-21 - Štefan Mikuláško - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce Do novotvoreneho klientského centra v Humennom prijímame dvoch pracovníkov. Pracovná náplň: - administratívne práce, - starostlivosť o existujúcich a nových klientov, - komplexná správa osobných financií - poistenie... (1000 €)

WMS Consultant / Konzultant WMS - Holandsko
2019-10-01 - VIA Solutions - eures.sk
Počet voľných prac. miest: 1 Druh pracovného pomeru: Pracovný pomer na plný úväzok Trvanie pracovného pomeru: Pracovný pomer na dobu neurčitú Ponúkaná mzda: 0.00 EUR (na hodinu) Poznámka ku mzde: až po kontakte so zamestnávateľom Pozícia vhodná pre absolventa...

Job in Czechia | Job in Slovakia | Job in Great Britain | Job in United States

By using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2019 | CYBERETIX s.r.o.