CzechSlovakEnglish
Create a new account

252 jobs found.

Finančný konzultant, manažér obchodnej skupiny - Zvolen
2019-10-14 - Mgr. Jaroslava Mokrošová - istp.sk
...Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce Manažér obchodnej skupiny -- manažovanie finančných konzultantov, mentorovanie, motivácia k práci, rozdeľovanie pracovných aktivít, vedenie porád, výberové konania, zaškoľovanie nových ľudí. Finančný konzultant - aktívna... (1000 €)

Konzultant v oblasti systémov manažérstva - Slovensko
2019-10-09 - QM Slovakia, s.r.o. - istp.sk
...Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce Konzultant na tejto pozícii poskytuje poradenstvo a podporu v oblasti systémov manažérstva podľa medzinárodných ISO noriem prideleným zákazníkov, ktorí buď majú zavedený a certifikovaný systém manažérstva alebo takýto syst...

PERSONÁLNY KONZULTANT - Nitra
2019-10-17 - Grafton Slovakia, s.r.o. - job.sk
...ka Vás agentúrne prostredie? Je tu skvelá príležitosť pre Váš profesionálny a kariérny rast. Do nášho tímu hľadáme: Recruitment konzultanta. Náplň práce, právomoci a zodpovednosti: - Starostlivosť o kľúčových klientov a kľúčové náborové projekty - Rozvoj vzťahov a... (4,3 €/hod)

Senior SAP BW konzultant - Bratislava - Petržalka
2019-10-04 - TEMPEST a.s. - istp.sk
...Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce U nás budeš pracovať v tíme SAP konzultantov a budeš súčasťou veľkých a rôznorodých projektov zameraných na implementáciu, migráciu a prevádzku SAP systémov. - Podieľanie sa na implementačných, migračných a prevádzkových... (2500 €)

Technický konzultant / Obchodný zástupca - Bratislavský kraj
2019-10-17 - KOELNER Slovakia, s.r.o. - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce - starostlivosť o existujúcich zákazníkov a akvizícia nových - získavanie informácií o pripravovaných projektoch v pridelenom regióne - monitorovanie trhu a spracovávanie informácií - príprava cenových ponúk, prezentá... (850 €)

Junior Personálny konzultant s nástupom ihneď - Trenčín
2019-10-01 - Lugera & Maklér spol. s r.o. - begin.sk
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti: * Čo budeš u nás robiť? * Pracovať samostatne na výbere a vyhľadávaní vhodných kandidátov na voľné pracovné pozície pre našich klientov. * Samostatne viesť pracovné pohovory s kandidátmi a následne vypracovávať relevantné hodnotenia... (850 €)

Samostatný daňový poradca (bez licencie) - Bratislava
2017-04-25 - Management Solutions - Management Solutions
Ponúkame prácu pre záujemcov o oblasť daňového poradenstva. Nie je potrebné mať licenciu daňového poradcu, avšak nevyhnutný je záujem pracovať v danej oblasti a vedieť sa orientovať v daňovej problematike. Náplň práce – kontrola účtovníctva na mesačnej báze u zverených klientov...

Personálny konzultant s maďarským jazykom - Košice
2019-09-27 - ATENA - SMART CARE, s. r. o. - atena.sk
...Popis pracovnej ponuky Názov pracovného miesta: Personálny konzultant s maďarským jazykom Typ pozície , odvetvie: Personálny konzultant MAĎ, ľudské zdroje a personalistika Pracovný pomer: Hlavný pracovný pomer Dlhodobé zamestnanie : Áno Zmluva na... (700 €)

Technický OSS Inventory Konzultant \n Technický OSS Inventory Konzultant - Bratislava
2019-10-11 - CGI - cgi.com
...Position Description Technický konzultant pre oblasť Inventory pracuje v rámci teamu pre OSS Telco riešenia pre fixných aj mobilných operátorov na celom vývojovom cykle projektu. Participuje najmä na developerskej, ale tiež aj designerskej resp. testovacej fáze. V rámci... (1700 €)

Senior/Lead Daňový konzultant - Bratislava
2019-10-02 - Cpl - cpl.com
Popis pracovnej ponuky Zodpovednosti: Daňové poradenstvo pre klientov Podpora a vedenie projektov pre medzinárodných klientov (vrátane due dilligence) Spracovanie a príprava daňových priznaní Riešenie ad-hoc daňových prípadov Komunikácia s klientmi daňov... (1500 €)

Finančný konzultant - Topoľčany
2019-09-06 - Andrej Grznár - kariera.zoznam.sk
Informácie pre uchádzača: Základná zložka mzdy (v hrubom): 1000 € za mesiac Dátum nástupu: ihneď Dátum pridania ponuky: 18. 3. 2019 Dátum poslednej aktualizácie: 9. 9. 2019 Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas Pracovná oblasť: Bankovníctvo, poisťovn... (1000 €)

Obchodno-technický konzultant v stavebnom segmente - Bratislava
2019-10-04 - Lugera & Maklér spol. s r.o. - begin.sk
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti: - Plánovanie, koordinovanie a kontaktovanie klientov (projektových manažérov) s cieľom rozšíriť podnikanie - Získavanie nových klientov v určenej oblasti - Udržiavanie nepretržitého kontaktu s trhom - Poskytovanie klientovi ...

Predajca - konzultant - Žiar nad Hronom
2019-09-08 - KREAD-PC, s.r.o. - kariera.zoznam.sk
Informácie pre uchádzača: Základná zložka mzdy (v hrubom): 650 € za mesiac Dátum nástupu: ihneď Dátum pridania ponuky: 25. 9. 2019 Dátum poslednej aktualizácie: 25. 9. 2019 Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas Pracovná oblasť: Obchod, marketing a reklamaIT... (650 €)

Konzultant v centre zdravého životného štýlu. - Bratislavský kraj
2019-10-21 - JOZEF ŠURINA s.r.o. - job.sk
...starostlivosti o pleť - spomaľovanie známok starnutia, športovej výživy. Jedná sa o aktivity priamo v našom poradenskom centre v BA.Konzultanti sa venujú bilancii telesnej skladby. Zistíme pomer svalov, vnútorných tukov, vody, kostí a metabolický vek . To následne vyhodnotí...

Obchodný zástupca,konzultant - Spišská Nová Ves
2019-09-25 - Anna Vallová - kariera.zoznam.sk
Informácie pre uchádzača: Základná zložka mzdy (v hrubom): 2000 € za mesiac Dátum nástupu: ihneď Dátum pridania ponuky: 3. 9. 2019 Dátum poslednej aktualizácie: 3. 9. 2019 Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas Pracovná oblasť: Obchod, marketing a reklamaBankovn... (2000 €)

Finančný konzultant/Manažér obchodnej skupiny - Liptovský Mikuláš
2019-10-18 - Allianz s.p. - top-prace.sk
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti - možná dohoda na mzde, v závislosti od skúseností vo finančnom sektore, - nadpriemerné finančné ohodnotenie, - kvartálne bonusy od 111 Eur do 1666 Eur, - teambuildingové akcie, zájazdy - bezplatné zaškolenie - výnimočné platov... (1000 €)

Osobný personálny konzultant - pobočka Bratislava - Bratislava - Nové Mesto
2019-10-15 - ATENA - PERSONAL CONSULTING s.r.o. - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce - Organizácia pohovorov a komplexná personálna agenda pre všetkých uchádzačov a zamestnancov danej firmy - Pravidelná komunikácia a starostlivosť o existujúcich a zamestnaných klientov - Telefonická komunikácia so stá... (900 €)

Konzultant - Informačné systémy v zdravotníctve - Bratislava
2019-10-04 - Datalan, a. s - Datalan, a. s
Medzi hlavné úlohy konzultanta patrí: realizácia zákazníckeho servisu a technickej podpory informačných systémov konzultácie pri zavádzaní nových informačných systémov, školenie obsluhovania nového informačného systému, testovanie a kontrolovanie sw, aktívna komunikácia... (1500 €)

IT konzultant - web, SEO, online kampane - Prešov
2019-10-21 - EDU.CO spol. s r.o. - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce Hľadáme šikovných ľudí, ktorí nám pomôžu pri predaji našich služieb v oblasti tvorby webových stránok, online reklamy, grafiky alebo SEO. Náplň práce: - tel. kontaktovanie SME zákazníkov (malý a stredný podnikatelia) s ... (700 €)

Konzultant, Marketingový pracovník, Zákaznícka podpora - Bratislava
2019-10-21 - Jozef Šurina s.r.o. - ponuky.sk
...starostlivosti o pleť - spomaľovanie známok starnutia, športovej výživy. Jedná sa o aktivitypriamo v našom poradenskom centre v BA.Konzultanti sa venujú bilancii telesnej skladby, ktorú vykonajú na špeciálnom, lekársky overenom skeneri. Zistíme pomer svalov, vnútorných tukov...

Job in Czechia | Job in Slovakia | Job in Great Britain | Job in United States

By using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2019 | CYBERETIX s.r.o.