CzechSlovakEnglish
Create a new account

252 jobs found.

HR Generalista - Personalista/personálny referent, Personálny konzultant, Špecialista náboru, Personalistika a ľudské zdroje - Košický kraj
2019-10-08 - PERSONEL EFEKT, S.R.O. - pozripracu.sk
- zastrešenie celého procesu výberových konaní - vyhľadávanie, testovanie, hodnotenie a výber potencionálnych kandidátov pre voľné pozície - aktívne kontaktovanie uchádzačov o prácu a dohodnutie pohovorov, spolupráca s vedúcimi jednotlivých oddelení - inzercia obsadzovaných ... (1200 €)

JUNIOR IDOCS/EDI KONZULTANT (Ref. č.: 1-10-33622/PF) - Bratislava
2019-10-22 - Grafton Slovakia s.r.o. - kariera.zoznam.sk
...centrum, medzinárodnú spoločnosť pôsobiacu v segmente kozmetiky a drogérie, hľadáme junior SAP EDI (Electronic Document Interchange) Konzultanta. Náplň práce: - práca s EDI, optimalizácia procesov, zmien v rámci EDI oblasti - spolupráca s biznis oddelením na optimalizácii...

Konzultant/tester softvérových aplikácií - Košice
2019-10-08 - PERSONEL EFEKT, S.R.O. - levoca.virtualne.sk
Pracovná oblasť:Informačné technológieV meste:KošiceMožný termín nástupu:asapPonúkaný druh pracovného pomeru:HlavnýPonúkame:- dlhodobé pracovné miesto v medzinárodnej spoločnosti - nadštandardné finančné ohodnotenie - práca v príjemnom a dynamickom kolektíve mladých ľudí ... (1400 €)

Manažér - Giraltovce, Prešovský kraj
2019-10-23 - Poisťovníctvo - jooble
...na zamestnanca: Prax aspoň 1 rok v bankovníctve, poisťovníctve, obchodnom zastúpení Pracovná činnosť:​ riadenie tímu, vedenie pracovných pohovorov, adaptácia novoprijatých finančných konzultantov, realizovanie drillových tréningov, organizovanie porád, vyhodnocovanie... (1500 €)

SKLADNÍK - KECHNEC - Košice
2019-10-17 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
...ákladnej mzdy po skúšobnej dobe -13.plat garantovaný zamestnávateľom - Nadštandardné príplatky - Stravné lístky - Príspevky zo Sociálneho fondu - Príspevok na cestovné - Zabezpečené OOPP, lekárske prehliadky - Starostlivosť konzultanta prideleného našou spoločnosťou (720 - 800 €)

Výživový poradca - Bratislava
2019-10-14 - Nutričné centrum - jooble
...Pracovná činnosť:​ Podnikáme v obore vnútornej výživy, vonkajšej výživy (komplexná starostlivosť o pleť a pokožku) a športovej výživy .Konzultanti robia bilanciu telesnej skladby na špeciálnom, lekársky overenom skenery, ktorým zistíme pomer svalov, vnútorných tukov, mineralizá...

Špecialista na dane a financie - Trenčiansky kraj
2019-10-23 - BALANCED HR s.r.o. - jobangels.co
...pri vedení evidencie a zostavovaní výkazov DPH, dohľad nad daňovými povinnosťami a platbami Spolupráca a komunikácia s inštitúciami - daňový úrad, banky, audítori, poradenské spoločnosti a iné Príprava finančných výkazov a finančných plánov podľa požiadaviek a potrieb spolo... (1200 €)

HĽADÁME MZDÁRA A PERSONALISTU DO MLADÉHO DYNAMICKÉHO TÍMU - Bratislava
2019-10-23 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
...pre cca 225 zamestnancov - prihlásenie, odhlásenie zamestnancov, PN, dovolenky - komunikácia so sociálnou a zdravotnou poisťovňou, daňovým úradom a úradom práce Personalistika: - organizácia firemných podujatí, rodinných dní, čerpanie sociálnych fondov, firemné benefity... (1500 - 1800 €)

OPERÁTOR VÝROBY - KECHNEC - Košice
2019-10-22 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
...ákladnej mzdy po skúšobnej dobe -13.plat garantovaný zamestnávateľom - Nadštandardné príplatky - Stravné lístky - Príspevky zo Sociálneho fondu - Príspevok na cestovné - Zabezpečené OOPP, lekárske prehliadky - Starostlivosť konzultanta prideleného našou spoločnosťou (720 - 850 €)

Manažér účtovného oddelenia - Bratislava
2019-10-23 - PRO Business Solutions s.r.o. - jobangels.co
...ekonomiky, zodpovednosť za kvartálne odsúhlasenie účtovných vzťahov v rámci skupiny, v spolupráci so skupinovým oddelením IT a lokálnym konzultantom zabezpečiť funkčnosť a aktualizáciu účtovného softvéru v závislosti od legislatívnych zmien a požiadaviek na reportovanie materskej... (3000 €)

Operátor výroby - Košice
2019-10-17 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
...relokácie do Českej Republiky (dôkladné zaškolenie, ubytovanie, strava, pravidelná doprava na Slovensko a späť, asistencia prideleného konzultanta …) - adekvátne finančné ohodnotenie a relokačné bonusy po dobu 1 roka - kariérny rast - rozvoj vybraných pracovníkov na pozíciu... (4,23 €/hod)

Konzultant a tester SW aplikácií - Košice - Juh
2019-10-09 - Adecco Slovakia - jooble
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti Pre tím nášho klienta z oblasti IT hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu konzultant - tester softvérových aplikácií. Aká bude Tvoja úloha v tíme? Predovšetkým: - samostatné vedenie a zodpovednosť za projekty v oblasti testovania... (1400 - 1500 €)

Junior účtovník- pozícia vhodná pre absolventov s komplexnou náplňou - Bratislava
2019-09-30 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
...a výdavkov zamestnancov - spracovávanie a účtovanie došlých faktúr - participácia na účtovných závierkach - príprava podkladov k daňovým priznaniam, mzdám a k auditu - príprava reportov a štatistík - príprava podkladov pre reporty pre materskú spoločnosť Requirements... (900 - 1100 €)

Asistentka - Bratislava - Karlova Ves
2019-10-21 - BH SM, s. r. o. - istp.sk
...sob, obsluha generálneho riaditeľa a jeho hostí, príprava, olovrantov a desiat, firemných raňajok, - zastupovanie pred inštitúciami (daňový úrad, banky...) Pracovné miesto vhodné aj pre... (1054 €)

Účtovníčka - Žilina
2019-10-22 - MAGMA academy s.r.o. - istp.sk
...visiacich s účtovnou agendou vrátane riešenia zložitejších účtovných prípadov v spolupráci s metodikom, manažérom účtovného oddelenia a daňovým poradcom - Inventarizácia účtov na pravidelnej báze - Zostavovanie účtovnej závierky - Zostavovanie daňových priznaní DPH, dane... (728 €)

Účtovník / Účtovníčka - Dunajská Streda
2019-10-15 - M.S.LEM, s.r.o. - ponuky.sk
...kompletné spracovanie miezd - vedenie mzdovej agendy - ročné zúčtovanie daní, výkazy - príprava výstupov pre učtáreň, poisťovne a daňový úrad, príprava potvrdení pre zamestnancov - sledovanie legislatívnych zmien, ich aplikácia pre potreby spoločnosti - príprava...

Účtovník / účtovníčka - Považská Bystrica
2019-10-09 - SK Air Cargo s. r. o. - istp.sk
...potreby spoločnosti, - príprava podkladov na spracovanie mesačnej, kvartálnej a ročnej uzávierky, - príprava výstupov pre poisťovne a daňový úrad. Pracovné podmienky Pracovný čas: od 7:00... (900 €)

Konzultant/developer plný energie (Integračný konzultant/developer) - Bratislava
2019-10-10 - Adecco Slovakia - jooble
...a odbornej praxe. Informácie o pracovnom mieste Náplň práce, právomoci a zodpovednosti V súčasnosti hľadáme integračného konzultanta/developera pre spoločnosť zaoberajúcu sa energetikou špecializujúcou sa na distribúciu koncovým zákazníkom na svojom trhu na Slovensku... (1600 €)

Konzultant/ka - Liptovský Mikuláš
2019-10-21 - Mgr. Alexander Frankovič - istp.sk
...Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce Čo robí Konzultant/ka? . Konzultant/ka pracuje z domu, alebo z vlastnej kancelárie na základe mandátnej zmluvy uzatvorenej na dobu neurčitú. Konzultant... (1000 €)

Job in Czechia | Job in Slovakia | Job in Great Britain | Job in United States

By using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2019 | CYBERETIX s.r.o.