CzechSlovakEnglish
Create a new account

714 jobs found.

Junior C# Developer - Bratislava
2019-10-23 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Na tejto pozícii budete mať neobmedzené príležitosti v úspešnej spoločnosti ako C# Developer. V prípade, ak hľadáte menšiu spoločnosť a vyššiu mieru Home office ste na správnom mieste. Budete sa venovať vývoju ekonomických informačných systémov Práca zahŕňa: -vývoj nov... (1400 - 1800 €)

Junior -projektový manažér - Bratislava
2019-10-23 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Ovládaš nemčinu a angličtinu na komunikatívnej úrovni? Máš slušný prehľad v IT a organizačné schopnosti? Bavilo by ťa riadenie a koordinácia projektov? Si na dobrej ceste stať sa PROJEKTOVÝM MANAŽÉROM. Naplň práce: - koordinácia projektov a tímu - aktívna komunik... (1600 €)

APLIKAČNÝ INŽINIER s Javou alebo Pythonom - Bratislava
2019-10-21 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Do slovenskej spoločnosti s dlhoročným zázemím a modernou architektúrou hľadáme Aplikačného Špecialistu, ktorý má analytický prístup a záujem preklopiť viaceré procesy do automatizácie. Náplň práce: - administrácia, podpora, automatizácie procesov v interných aplikáciá... (1700 - 2500 €)

FEA Inžinier - Trnava
2019-10-09 - GA Drilling, a. s. - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce - Realizovať pevnostné výpočty a analýzy, a/alebo výpočty a analýzy prúdenia médií a/alebo výpočty a analýzy elektromagnetických polí pre účely optimalizácie vyvíjaných technológií. - Vyvíjať teoretický a empirický popis ... (2500 €)

Projektový inžinier - Čadca
2019-10-16 - Gnotec Slovakia - teamtailor.com
Hľadáme nového kolegu/ kolegyňu na Projektové oddelenie, ktorého náplňou práce bude:  - Riadenie projektov počas jednotlivých fáz - Plánovanie projektu s ohľadom na termíny, rozsah činností a rozpočtu - Komunikácia so zákazníkmi, dodávateľmi a inými oddeleniami -...

Simulačný inžinier - Nitra
2019-10-15 - The Automated Technology Group (Slovakia) s .r. o. - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Pracovné podmienky Pracovný čas: od 8:00 do 16:00 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim Požiadavky na zamestnanca Požadované vzdelanie... (1400 €)

Procesný inžinier Black Belt - Bratislava
2019-10-23 - Tatra banka - jobangels.co
Hľadáme procesného inžiniera Black Belt. Zaujímajú Vás procesy, inovácie a bankovníctvo? Lákajú Vás náročné výzvy a chcete za sebou vidieť zrealizované projekty? Pridajte sa k nám a doručujte s nami pridanú hodnotu pre klientov. Procesný inžinier: • realizuje a vedie DMAIC... (2000 €)

APLIKAČNÝ INŽINIER - Bratislava
2019-10-14 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Pre spoločnosť pôsobiacu na globálnej úrovni v oblasti poistenia hľadáme Aplikačného inžiniera, ktorý aktívne komunikuje v nemeckom jazyku a chce pracovať pre vedúcu softvérovú a poradenskú spoločnosť na trhu. Náplň práce: - hardvérová aj softvérová inštalácia a integr... (1600 - 2500 €)

Projektový inžinier - Bánovce nad Bebravou
2019-10-21 - SPPP Slovakia s.r.o. - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce • Príprava ponúk pre nové projekty, zostavenie časového a finančného plánu pri nábehu nového projektu za súčasného zosúladenia s existujúcimi projektmi, • postupuje v súlade s normami ISO a IATF, a riadi sa aktuálne platn... (1100 €)

Junior ADMIN na oddelení LOGISTIKY - Bratislava
2019-10-07 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Ak ti nevadí práca na striedavý pracovný čas, máš skúsenosti v administratíve a záujem pracovať v logistike, pošli nám svoj životopis. Máme pre Teba zaujímavú ponuku. Budeš mať na starosti: - Prepravu a evidenciu zariadení na sklade - Evidenciu a aktualizáciu dát v internej... (1150 - 1350 €)

Procesný inžinier - Trenčiansky kraj
2019-10-04 - Lugera & Maklér spol. s r.o. - begin.sk
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti: - hodnotenie a zlepšovanie procesov vo výrobe - optimalizovanie procesov, podávanie návrhov na zvýšenie efektivity, znižovanie nákladov - inovácie postupov zamerané na zlepšenie miery produkcie a kvality výstupov - kontrolovanie...

Hardvérový inžinier - Zvolen
2019-10-17 - BETAMONT s.r.o. - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce Návrh a vývoj firmvéru pre hardvérové komponenty postavených na báze mikrokontrolérov ARM Cortex-M ( prevažne STM32xx ). Aplikačná oblasť sú moduly pre inteligentné dopravné systémy. Zamestnanec sa stane súčasťou tímu riešiaceho... (1400 €)

Senior zváračský inžinier v ťažkom priemysle - Košice
2019-10-23 - SYNERGIE Slovakia - jobangels.co
...Máte prax v ťažkom priemysle ako zváračský inžinier? Ovládate rôzne metódy zvárania a viete spracovať WPQR a WPS? Chcete pracovať na najnáročnejších tepelno - technických priemyselných stavbách? Hľadáme zváračského inžiniera pre slovenskú stabilnú spoločnosť, ktorá má silné... (1600 €)

Stavebný inžinier - Michalovce
2019-10-21 - Industry & Project Engineering s.r.o. - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce Vypracovanie členenia stavieb Vypracovanie statických výpočtov a posudkov Vypracovanie technickej dokumentácie - dispozičných výkresov Účasť na technických rokovaniach s klientmi Modelovanie v Advance Steel ... (1000 €)

Inžinier kvality - Ilava, Trenčiansky kraj
2019-10-22 - RIBE Slovakia, k.s. - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce • Spolupráca na príprave plánov školenia, zvyšovanie kvalifikácie zamestnancov v oblasti kvality • Organizovanie a riadenie systému zberu, spracovania údajov o kvalite výroby produktov • Analýza interných a externých ch... (1000 €)

Testovací inžinier - Trnavský kraj
2019-10-19 - Neumann Consulting s.r.o. - Neumann Consulting s.r.o.
...Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny od 1 200 eur brutto Skalica Do 5 – členného testovacieho tímu hľadáme Testovacieho inžiniera (elektrotechnika), ktorý by mal zodpovednosť za uvádzanie testov do výroby. Vyhláška nie je podmienkou. Náplň práce, právomoci a...

Inžinier kvality - Čadca
2019-10-16 - Gnotec Slovakia - teamtailor.com
Hľadáme nového kolegu/ kolegyňu na oddelenie kvality, ktorého náplňou práce bude:  - Vystupuje ako predstaviteľ zákazníka pre konkrétne projekty, - Zabezpečuje plnenie požiadaviek zákazníkov pri plánovaní kvality a uvoľňovaní výrobku a procesu,  - Vypracováva podklady...

CONTRACTS ANALYST - JUNIOR PRÁVNIK - Bratislava
2019-10-21 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Máte právnické vzdelanie a zaujímate sa o zmluvnú agendu ? Chceli by ste pracovať v medzinárodnom prostredí v úspešnej nadnárodnej spoločnosti ? Ak áno, otvára sa Vám skvelá príležitosť získať zaujímavú prácu v dynamickom a profesionálnom prostredí na pozícii CONTRACTS ANALYST... (1400 - 1500 €)

Procesný inžinier - okres Vranov nad Topľou
2019-10-21 - INDEX NOSLUŠ - indexnoslus.sk
...popis pracovnej pozície Hlavný inžinier pre zlepšovacie procesy a výberové konania Pre nášho významného klienta hľadáme technicky založeného Procesného inžiniera, ktorý má skúsenosti s Lean manažmentom a jeho aplikáciou vo výrobnom procese.... (1500 €)

Inžinier kvality - Dubnica nad Váhom
2019-10-20 - Matador Group - Matador Group
Miesto práce Okres Ilava Matador Industries, a.s., Továrenská 1, 018 41 Dubnica nad Váhom Termín nástupu Dohodou Druh pracovného pomeru plný úväzok Ponúkaný plat (brutto) Od 900 € brutto v závislosti od skúseností kandidáta (mzda je rozdelená na fixnú a variabiln...

Job in Czechia | Job in Slovakia | Job in Great Britain | Job in United States

By using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2019 | CYBERETIX s.r.o.