CzechSlovakEnglish
Create a new account

710 jobs found.

Junior realitný maklér Liptov - Tatry a okolie - Liptovský Mikuláš
2019-10-18 - Osiris reality s.r.o. - job.sk
...analýz pre našich klientov vyhľadávanie klientov Požiadavky na zamestnanca sebestačnosť komunikatívnosť zodpovednosť flexibilita Junior skúsenosti - nemusíte mať skúsenosti, zaučíme Vás vlastný automobil Zamestnanecké výhody, benefity Know-how spoločnosti, vďaka ktorej...

PROCESNÝ INŽINIER VSTREKOVANIA PLASTOV - Žilina
2019-08-26 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Náš klient, úspešná nadnárodná spoločnosť hľadá do svojho tímu Procesného inžiniera vstrekovania plastov. - Technická a metodická podpora výrobného procesu vstrekovania plastov - Sledovanie procesu a plánu výroby vstrekolisovacích zariadení a nových foriem - Výpomoc pri... (1800 - 2000 €)

JAVA PROGRAMÁTOR, práca na novom projekte, iniciatívny Junior vítaný! - Bratislava
2019-10-21 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Do medzinárodnej Telco spoločnosti hľadáme Junior programátora, ktorý bude vyvíjať primárne v Jave na novej aplikácii pre interného zákazníka. Náplň práce: - vývoj v Jave na rozbiehajúcom sa projekte - práca na novej kritickej aplikácii v malom tíme - možnosť prinies... (1700 - 1900 €)

JUNIOR FULLSTACK PROGRAMÁTOR (Python+JavaScript) pre nový projekt - Bratislava
2019-10-21 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Do medzinárodnej spoločnosti (líder v oblasti telekomunikácii) hľadáme iniciatívneho Fullstack programátora (Python, JavaScript), ktorý bude pracovať na novej aplikácii len pre interného zákazníka. Ak máš ambície rýchlo kariérne rásť, máš skúsenosť s Python a JS programovan... (1700 - 2300 €)

JUNIOR ÚČTOVNÍK (Accounts Receivables) - Bratislava
2019-10-18 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Máme pre Vás čerstvo otvorenú pozíciu účtovníka vhodnej aj pre absolventov. Chceli by ste sa venovať účtovníctvu, ale nemáte žiadne skúsenosti? Nevadí. Táto spoločnosť Vás kompletne zaučí. Budete zodpovedný/á za účtovanie prijatých platieb na dennej báze a riešenie platobn... (1000 - 1100 €)

Become an ACCOUNTANT and start on this JUNIOR position - Bratislava
2019-10-15 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
...academy or university and you would like to become an accountant? This is your start then! The major tasks and responsibilities of a Junior Accountant on the department of (1000 - 1200 €)

ELEKTROTECHNICKÝ INŽINIER + 13.PLAT + VARIABILNÉ ZLOŽKY - Bratislava
2019-10-07 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Si skúsený elektrotechnický inžinier a vyznáš sa v programe CATIA? chceš byť súčasťou projektového tímu a zodpovedať si za pridelenú časť na projektoch? Potom máme pre teba pracovnú príležitosť, kde tvojou náplňou práce bude: - návrh káblových zväzkov pre klimatizačné jednotky... (1600 - 2500 €)

Application Administrator Linux (junior, medium, senior) - Košice
2019-10-07 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Currently we are seeking Junior, Medium and Senior Administrators for Linux. Work is on 2 shifts (morning and afternoon). Short Scope of Employment: - Provide applications installation/configuration/patching as well as data reporting (application install status, client health... (800 - 1400 €)

Energetický poradca - junior - Slovensko
2019-10-20 - PROPLUSCO spol.s r.o. - kariera.zoznam.sk
...Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Hľadáme Energetického poradcu (junior) pre nášho klienta Innogy Slovensko, ktorý je súčasťou koncernu innogy a na Slovensku zabezpečuje pre viac ako 120 000 zákazníkov dodávku plynu. Tvojou náplňou práce bude: • realizácia energetick... (660 €)

Inžinier kvality senior - Dunajská Streda
2019-10-18 - c2i s.r.o. - Automotive - nalgoo.com
Náplň práce Plánovanie kvality automotive Komunikácia so zákazníkmi v oblasti vzorkovania a riešenia reklamácií Riadenie vzorkovania so zákazníkmi Účasť na školeniach Účasť na interných/externých auditoch a ich obhajoba Výsledky a vyhodnotenie ukazovateľov... (1500 €)

Junior marketing executive - Ivanka pri Dunaji, Bratislavský kraj
2019-10-09 - MAPEI SK, s.r.o. - novyjob.sk
Obzeráš sa po novej práci, ktorá ťa nebude nudiť? Rozširujeme náš Mapei tím a možno hľadáme práve teba. Pridaj sa k nám do partie a staň sa naším novým kolegom či novou kolegyňou Čo Ti vieme ponúknuť MY? kreatívnu a zaujímavú prácu v nadnárodnej spoločnosti priestor... (1100 - 1300 €)

Inžinier automatizácie, oživovanie automatizovaných liniek - Nemecko
2019-10-22 - S-Automation, s. r. o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Oživovanie vysoko automatizovaných výrobných liniek a ich uvádzanie do prevádzky (Slovensko, Nové Mesto n. Váhom). Občasné služobné cesty ku konečnému zákazníkovi (Europa, Azia, Amerika). Úzka spolupráca s oddelením vývoja PLC softv... (1600 - 2200 €)

Procesný inžinier pre sériovú výrobu - Trenčiansky kraj
2019-10-16 - ManpowerGroup Czech Republic - jobkontakt.sk
- Návrh / príprava postupov zavádzania nových výrobkov/prvkov do výrobného procesu - Príprava pracovných postupov, inštrukcií a štandardov - Koordinácia nábehu nových projektov - Popisovanie technologických postupov výroby - Práca v systéme SAP - plánovanie/úprava pracovn...

Junior Security Analyst - Česká republika
2019-10-07 - ManpowerGroup Czech Republic - jobkontakt.sk
- Participate in Tier 1 of the security operatives deployed to detect and respond to security events infrastructure. - Assist Analysts in incident analysis and triage. - Research and document threats and processes in the internal knowledge base. - Carry out administrative...

Projektový inžinier - Prešov
2019-09-04 - SLER Plastic s.r.o. - kariera.zoznam.sk
Informácie pre uchádzača: Základná zložka mzdy (v hrubom): 1200 € za mesiac Dátum nástupu: ihneď Dátum pridania ponuky: 23. 8. 2019 Dátum poslednej aktualizácie: 18. 9. 2019 Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas Pracovná oblasť: Manažment, podnikové ... (1200 €)

Procesný inžinier- optimalizácia procesov - Michalovce
2019-09-24 - Lugera & Maklér spol. s r.o. - begin.sk
...vzdelanie – strojárske, technické * anglický jazyk - pokročilý / komunikatívna úroveň (B1-B2) * 2 ročná prax na pozícii procesného inžiniera vo výrobnej spoločnosti * výhodou znalosť procesnej dokumentácie (FMEA, PDCA, 6 sigma...) * výhodou sú skúsenosti s koordináciou...

Príležitosť pre Konštruktérov a Junior Konštruktérov - Krupina, Banskobystrický kraj
2019-10-16 - Adecco - adecco.sk
...Príležitosť pre Konštruktérov a Junior Konštruktérov Miesto práce Krupina Druh pracovného pomeru plný úväzok Termín nástupu Dohodou Základná zložka mzdy (brutto) Od 760€ do 1250€ (brutto)- v závislosti od skúseností + prémie 0-15% + odmena za dochádzku... (760 - 1250 €)

Junior Account Manager - Bratislava - Ružinov
2019-10-11 - ING Business Shared Services B.V., organizačná zložka Bratis... - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce Dohliada, aby procesy v rámci organizácie napĺňali požiadavky klientov a organizácie ako celku za účelom zvyšovania pridanej hodnoty a efektivity. Pracovať v komplexnom a integrovanom prostredí a pravidelne spolupracovať ... (1200 €)

CONTROLLER - JUNIOR - Česká republika
2019-09-26 - Advantage consulting, s.r.o. - jobkontakt.sk
* finanční controlling (výrobní společnost) * hodnocení efektivnosti návratnosti investic * finanční analýzy * spolupráce na závěrkách * vzdělání ekonomického směru * zkušenosti v oblasti controllingu (výhodou) * znalost MS Excel * zkušenost s finančními analýzami * týden ...

Projektant, inžinier pozemných stavieb - Bratislava
2019-10-20 - INDEX NOSLUŠ - indexnoslus.sk
...popis pracovnej pozície Projektant, inžinier pozemných stavieb s odbornou praxou v projekcii min. 5 rokov. - Tvorba projektovej dokumentácie (samostatne pre stavebné povolenie, pre realizáciu stavby) - Spracovanie podkladov pre rozpočty - Spr... (1600 €)

Job in Czechia | Job in Slovakia | Job in Great Britain | Job in United States

By using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2019 | CYBERETIX s.r.o.