CzechSlovakEnglish
Create a new account

CNC seřizovač - Olomouc
2019-09-09 - Advantage Consulting, s.r.o. - profesia.cz
...Olomouce a okolí? Jste vyučen v oboru strojírenství? Máte praxi jako seřizovač strojů? Orientujete se ve výkresové dokumentaci? Pokud ano......strojů na soustružení a frézování Výměna nástrojů, korekce programu, výměna obrobků, kontrola Práce s meřidly Požadujeme... (27000 - 35000 Kč)

6523 jobs found.

Seřizovač a obsluha CNC strojů - České Budějovice
2019-09-09 - Manpower - manpower.cz
...Pro našeho významného klienta v Českých Budějovicích působící v oblastí strojírenství hledáme vhodného kandidáta na pozici  Seřizovač a obsluha CNC strojů POPIS POZICE -příjem a analýza technické dokumentace -ověřování a opravování programů -komunikace s...

Seřizovač / obráběč CNC - ČB! - České Budějovice
2019-09-03 - Manpower - manpower.cz
...Dvousměnný provoz. POPIS POZICE - seřizování CNC strojů - seřizování strojů dle požadavků kusové výroby - práce s posuvnými měřidly, mikrometrem   PROFIL KANDIDÁTA - praxe v oboru - znalost čtení technické dokumentace - manuální zručnost, preciznost...

Seřizovač CNC - Strakonice
2019-09-09 - ADECCO spol. s r.o. - inwork.cz
...Informace Společnost DURA Automotive CZ rozjíždí zcela novou výrobu a hledá vhodné kandidáty na pozici Seřizovač CNC - frézy, svařovací roboti Zpočátku se bude jednat správné nastavení a seřízení strojů a budete se podílet na efektivitě jednotlivých procesů. Co od... (26000 - 36000 Kč)

Seřizovač CNC - Německo
2019-09-11 - Silverhand - jooble
Vaše úkoly: - Obsluha a samostatné nastavení CNC fréz a lisů - Kontrola opracovaných dílů - Práce na základě technických výkresů Váš profil: - PODMÍNKA komunikativní znalost němčiny (bude telefonicky ověřena) - Praxe v oboru - Samostatná práce - Komunikativní,... (2270 - 2300 €)

CNC seřizovač - Olomouc
2019-09-09 - Advantage Consulting, s.r.o. - profesia.cz
...Základní informace Jste z Olomouce a okolí? Jste vyučen v oboru strojírenství? Máte praxi jako seřizovač strojů? Orientujete se ve výkresové dokumentaci? Pokud ano neváhejte, zavolejte mi nebo mi zašlete svůj profesní životopis. Budu se těšit na vaše reakce Náplň... (27000 - 35000 Kč)

Seřizovač a obsluha CNC strojů - Jihočeský kraj
2019-09-10 - AC Jobs, s.r.o. - annonce.cz
Příjem a analýza technické dokumentace. Ověřování a opravování programů. Komunikace s operátory CNC. Seřizování obráběcích strojů. Kontrola nastavení strojů. Nabízíme: Dlouhodobé perspektivní zaměstnání ve stabilní společnosti. Dotované stravování. Jiné zajímavé...

CNC seřizovač - Olomouc
2019-09-11 - UNEX a.s. Olomouc - spravnykrok.cz
...odladění stroje při změně položky, výměny nástrojů, výměny přípravků, úpravy v programu * soustružení, frézování, vrtání a závitování na CNC strojích * výměna obrobku, měření, konzervace, uložení a zajištění identifikace * kontrola a výměna řezných nástrojů, VBD a... (27000 Kč)

CNC lisař, seřizovač - Moravskoslezský kraj
2019-09-14 - Advantage Consulting, s.r.o. - Ostrava - dobraprace.cz
Máte zkušenosti s obsluhováním CNC lisu? Umíte si vyměnit a seřídit nástroje na lisech? Pak reagujte na náš inzerát ještě dnes! Nyní......součástí prestižní české společnosti na pozici: CNC LISAŘ, SEŘIZOVAČ * stabilní zázemí české společnosti * příspěvek na...

Seřizovač CNC / technik výroby - Strakonice
2019-09-10 - ADECCO spol.s r.o. - profesia.cz
...středoškolské s maturitou Vzdělání v oboru technické Počet let praxe 2 Osobnostní předpoklady a dovednosti Zkušenost se seřizováním a nastavováním CNC strojů Znalost procesu obrábění nebo svařování výhodou Ochotu se dále vzdělávat a pracovat na 2 směny... (27000 - 37000 Kč)

Seřizovač CNC strojů - Plzeň
2019-09-16 - ADECCO spol. s r.o. - flek.cz
• seřizování, programování a obsluha CNC strojů a dalších zařízení • rozměrová a vizuální kontrola výrobků • vedení výrobní dokumentace • pravidelná údržba strojů a provádění kontrol • udržování čistoty pracovního místa, strojů a jejich okolí Požadujeme: • SOU technického...

NC/CNC SEŘIZOVAČ - Třebíč
2019-09-14 - NOVÝ START, personální agentura s.r.o. - hitprace.cz
Jste zkušený seřizovač NC/CNC a hledáte dobře placenou práci přímo v Třebíči? Máme pro Vás nabídku do nepřetržitého provozu, kde náležitě ocení Vaši dosavadní praxi! CO BUDETE DĚLAT? Seřizovat, obsluhovat a opravovat CNC stroje Odstraňovat poruchy, které nezvládne...

Seřizovač CNC - Strojírenství - Strakonice
2019-09-10 - ADECCO spol. s r.o. - hitprace.cz
...Informace Společnost DURA Automotive CZ rozjíždí zcela novou výrobu a hledá vhodné kandidáty na pozici Seřizovač CNC - frézy, svařovací roboti Zpočátku se bude jednat správné nastavení a seřízení strojů a budete se podílet na efektivitě jednotlivých procesů.... (26000 - 36000 Kč)

CNC seřizovač s programováním - Moravská Třebová, Pardubický kraj
2019-09-09 - protechnik consulting s. r. o. - hitprace.cz
...a výrobky. Přijďte rozšířit náš úspěšný tým! NÁPLŇ PRÁCE: Budete pracovat na přípravě a zahájení jak kusové, tak sériové výroby na CNC centrech, budete vytvářet nové nebo upravovat stávající programy a rozjíždět danou výrobu přímo na stroji včetně potřebných korekcí POŽADAVKY... (40000 Kč)

Seřizovač CNC stroje - Modřice, Jihomoravský kraj
2019-09-08 - Pružiny Čermák, s.r.o. - hitprace.cz
První kontakt: e-mailem nebo osobně (Pavlovského 29, Modřice) Výroba pružin na CNC, nenáročná, práce vhodná i pro ženy - vzdělání nevyžadujeme. Možný i zahraniční pracovník Zaměstnanecké výhody: jednosměnný provoz, obědy Místo výkonu práce: Modřice, Pavlovského 29 (23000 Kč)

SEŘIZOVAČ CNC STROJŮ - Liberec
2019-09-05 - Obrobna Resl s.r.o. - hitprace.cz
Seřizovač CNC strojů (muži i ženy) Práce v nepřetržitém provozu Pracoviště : Liberec (MHD) Kvalifikovaná samostatná práce Kvalifikace - Praxe v seřizování (programování), technické vzdělání Plat 180-200,- Kč/hod po zaučení + příplatky a benefity Příspěvek na stravování... (180 - 200 Kč/hod)

Seřizovač CNC - nástup do kmene - Strakonice
2019-09-10 - ADECCO spol. s r.o. - flek.cz
...a Ty jsi ten, bez koho by to nešlo. Požadujeme: Technický obor vzdělání vzdělání (SOU, SŠ) Zkušenost se seřizováním a nastavováním CNC strojů Znalost procesu obrábění nebo svařování výhodou Ochotu se dále vzdělávat a týmový duch - počet míst - 4 Nabízíme: Zázemí silné... (27000 - 35000 Kč)

Seřizovač CNC - Nové Město na Moravě, Kraj Vysočina
2019-08-22 - MEDIN, a.s. - hitprace.cz
Náplň práce: - seřizování a obsluha CNC stroje - soustruhy - výroba sériových výrobků - samokontrola kvality, používání měřidel - spolupráce......- ÚSO technického směru - vhodné pro absolventy oboru mechanik seřizovač - praxe seřizování nebo programování CNC - orientace v technické... (22000 - 30000 Kč)

CNC - mechanik, seřizovač, prochramátor, operátor - Plzeňský kraj
2019-09-12 - ADECCO spol.s r.o. - annonce.cz
Náplň práce bude upravena dle konkrétní pozice. Obsluha CNC, programování CNC, seřizování, mechanické opravy. Výrobu jednotlivých dílů v malých i velkých sériích dle výrobního programu. Nabízíme: Perspektivní pracovní místo v tradičně zavedené a úspěšné společnosti....

Job in Czechia | Job in Slovakia | Job in Great Britain | Job in United States

By using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2019 | CYBERETIX s.r.o.