CzechSlovakEnglish
Create a new account

SW Tester - Ostrava
2019-09-11 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.cz
...oper. systému Linux * spolupráce při tvorbě zákaznických řešení * implementace nových nápadů do projektu * provádění srovnávacích testů SW / HW Requirements: * bakalářské/VŠ vzdělání - oblast IT/elektro * anglický jazyk na komunikativní úrovni * znalost C/C++,...

5899 jobs found.

SW Testerka/Tester - Brno
2019-09-02 - Manuvia Expert Recruitment - jobstack.it
...Máš zkušenost s manuálním testováním a chceš se dostat k psaní automatizovaných scénářů nebo jsi již zkušený automatizovaný tester? Pokud se cítíš jistý/ jistá v angličtině a ovládáš SQL, pojďme se pobavit o roli blíže. Ve spolupráci se sympatickou mezinárodní IT společností...

SW Tester - Moravskoslezský kraj
2019-09-13 - Grafton Recruitment - hitprace.cz
...oper. systému Linux * spolupráce při tvorbě zákaznických řešení * implementace nových nápadů do projektu * provádění srovnávacích testů SW / HW BENEFITY: * možnost práce z domu (home office) - (3 dny v týdnu práce z domu) * příspěvek na dopravu * 5 týdnů dovolené...

SW Tester - Informační technologie - Praha
2019-09-17 - MyQ, spol. s r.o. - hitprace.cz
...Informace MyQ neustále roste, a tak hledáme nadšené juniory i zkušené IT profíky na pozici SW Tester. Staneš se nepostradatelnou součástí Development týmu, kde zajistíš kvalitu produkovaného kódu. V MyQ vyvíjíme jedinečný produkt – tiskové řešení, které spojuje...

SW Tester - Praha
2019-09-17 - TOLAR COMPANY s.r.o. - spravnykrok.cz
...Prvotní kontakt:****@*****.***, Praha Střední znalost AJ. Znalost RJ na velmi dobré úrovni. Alespoň 3 praxe s automatickým testováním. Zkušenost s testováním API integrace. Znalost jednoho z testovacích frameworku (Codeception ...). Zkušenost s psaním... (50000 Kč)

SW Tester - Brno
2019-09-19 - NetSuite Czech Republic s.r.o. - spravnykrok.cz
Požadované dovednosti Nutná znalost anglického jazyka na úrovni rodilého mluvčího. Zájemci se dostaví ve dnech vždy v pondělí Mezi 8. a 10. hodinou na kontaktní adresu Trnitá 491/3, Brno, - po předchozím SMS avízu kontaktní osobě, která zavolá zpátky souhlas zaměstnavatele... (40000 Kč)

SW Tester - Praha
2019-09-13 - Wrike Czech, s.r.o. - spravnykrok.cz
Místo výkonu práce: Praha Prvotní kontakt: ****@*****.*** Středoškolské vzdělání. Velmi dobrá úroveň anglického a ruského jazyka mluvenou i písemnou formou výhodou. Předchozí zkušenost v mezinárodní společnosti výhodou. (70000 Kč)

SW Tester - Praha
2019-09-18 - Veeam Software (Czech Republic) s.r.o. - spravnykrok.cz
Místo výkonu práce: hl. m. Praha Způsob prvního kontaktu: telefonicky na č. (***) ***-**** nebo e-mailem: ****@*****.*** Kontaktní osoba: paní Jana Pokorná Upřesňující informace: ruština na úrovni rodilého mluvčí. Zanlost angličtiny. Vysokoškolské magisterské... (110000 Kč)

SW Tester - Vestec, okres Praha-západ, Středočeský kraj
2019-09-18 - Principal engineering s.r.o. - spravnykrok.cz
(48000 Kč)

SW Tester - Praha 9
2019-09-16 - MyQ, spol. s r.o. - pracomat.cz
MyQ neustále roste, a tak hledáme nadšené juniory i zkušené IT profíky na pozici SW Tester. Staneš se nepostradatelnou součástí Development týmu, kde zajistíš kvalitu produkovaného kódu. V MyQ vyvíjíme jedinečný produkt – tiskové řešení, které spojuje stovky strojů s tisíci...

SW Tester - Velká Polom, Moravskoslezský kraj
2019-09-10 - ATLAS servis CZ, s.r.o. - spravnykrok.cz
...zjednodušování, který chce sám sebe a možnosti firmy posouvat dopředu. 2)Oblasti ve kterých hledáme: a.Konfigurace zákaznických SW b.Možnost vytváření vlastních návrhů a vizualizací, seberealizace c.Péče o vybrané zákazníky, možnost podílení se na vývoji SW (z... (20000 Kč)

Tester/testerka SW produktů - studentská pozice - Pardubice
2019-09-11 - eBRÁNA s.r.o. - spravnykrok.cz
...Zájem o trendy na internetu. Pečlivost a zodpovědnost za svoji práci. Nabízíme Naučíš se, jak funguje vývoj a testování nových SW produktů. Budeš umět pracovat v týmu. Rozvíjet své softskilly i odborně růst. Zvýšíš svou uplatnitelnost na trhu práce.... (16300 Kč)

SW Tester - Praha
2019-09-11 - Veeam Software (Czech Republic) s.r.o. - spravnykrok.cz
Místo výkonu práce: Praha Kontaktní osoba: Bokeria Aleksandra, tel.: (***) ***-**** (Po - St, 10:00-12:00), e-mail: ****@*****.*** UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE: Ruština na úrovni rodilého mluvčí. Znalost angličtiny. Vysokoškolské inženýrské vzdělání v oboru Vícekanálové... (58000 Kč)

SW TESTER - Olomouc
2019-09-10 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.cz
...vývojářskou firmu na Olomouckou? Jestli ANO, tak je to šance pro Vás! Náplň práce: - manuální testování funkčnosti - tvorba testovacích scénářů - kontrola požadavků Requirements: - vzdělání V IT oboru - praxe jako tester výhodou - znalost SQL, .NET,...

SW Tester - Praha
2019-09-10 - CA CZ, s.r.o. - spravnykrok.cz
Místo výkonu práce: V parku č.p. 2316/12, Praha 4. Kontaktovat mailem ****@*****.*** Angličtina na úrovni rodilý mluvčí výhodou. Vyšší odborné vzdělání v oboru elektronika a komunikační inženýrství. Zájemci nechť zašlou svůj strukturovaný životopis ... (49000 Kč)

SW Tester - Brno
2019-09-13 - Kiwi.com s.r.o. - spravnykrok.cz
zájemci, nechť se hlásí na ****@*****.***. Vaše klíčové povinnosti: Plánování a řízení víceoborových meetingů Zavádění řešení pro různé produktové oblasti, jejich zapojování do širší produktové vize (např. produktových stránek a zážitku z nakupování) ... (65000 Kč)

SW Tester - Praha
2019-09-10 - tesena s.r.o. - spravnykrok.cz
...Kont. os.: Zuzana Chlebová, Ornella Lehnertová , ****@*****.*** Popis pracovní pozice: - Exekuce testů a analýza výsledků - Reportování chyb - Test analýza a test design - Příprava dat pro testování - Spolupráce s vývojáři, business analytiky a dalšími experty... (35000 Kč)

SW Tester - Praha
2019-09-10 - tesena s.r.o. - spravnykrok.cz
...Popis pracovního místa: Definice a implementace frameworků pro automatizované testování Analýza a revize dokumentace a manuálních testů za účelem identifikace oblastí vhodných pro automatizaci Test analýza a test design? Definice dat pro testování a testovacího... (52000 Kč)

SW Tester - Praha
2019-09-08 - MEWS SYSTEMS, s.r.o. - spravnykrok.cz
MÍSTO VÝKONU PRAHA KONTAKT PRVOTNĚ E-MAILEM : Šárka Husáková, e-mail: ****@*****.*** Minimum středoškolské vzdělání v oboru ekonomie / informační technologie / vývoj aplikací / správa počítačových sítí. AJ aktivně, iOS, Android, Windows Phone, MS Office, analytické... (35000 Kč)

SW Tester - Brno
2019-09-10 - Wistron InfoComm (Czech), s.r.o. - spravnykrok.cz
...První kontakt se zaměstnavatelem e-mailem Náplň práce: - kontrola procesu testování, eskalace problémů - podpora test techniků - diagnostika, řešení problémů a následná implementace nápravných opatření - evidence záznamů o problémech do databáze - informování... (35000 Kč)

SW Tester - Praha
2019-09-11 - Veeam Software (Czech Republic) s.r.o. - spravnykrok.cz
Místo výkonu práce: hl. m. Praha Způsob prvního kontaktu: telefonicky na č. (***) ***-**** nebo e-mailem: ****@*****.*** Kontaktní osoba: paní Jana Pokorná Upřesňující informace: ruština na úrovni rodilého mluvčí. Zanlost angličtiny. Vysokoškolské vzdělání... (70000 Kč)

Job in Czechia | Job in Slovakia | Job in Great Britain | Job in United States

By using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2019 | CYBERETIX s.r.o.