CzechSlovakEnglish
Create a new account

Konstrukční a projektový inženýr - Mladá Boleslav
2019-10-12 - ManpowerGroup s.r.o. - jenprace.cz
...společnost v oblasti automatizace technologických procesů nabízí spolupráci konstruktérovi, který umí zajistit celý životní cyklus daného projektu. Umíte-li dělat cenové kalkulace, nabídky a zároveň jste schopen dohlížet nad instalací zakázky kdekoliv po Evropě, pak se...

14570 jobs found.

Konstrukční a projektový inženýr - Mladá Boleslav
2019-10-14 - MANPOWER - hitprace.cz
...společnost v oblasti automatizace technologických procesů nabízí spolupráci konstruktérovi, který umí zajistit celý životní cyklus daného projektu. Umíte-li dělat cenové kalkulace, nabídky a zároveň jste schopen dohlížet nad instalací zakázky kdekoliv po Evropě, pak se...

Konstrukční a projektový inženýr - Mladá Boleslav
2019-10-19 - ManpowerGroup s.r.o. - jenprace.cz
...společnost v oblasti automatizace technologických procesů nabízí spolupráci konstruktérovi, který umí zajistit celý životní cyklus daného projektu. Umíte-li dělat cenové kalkulace, nabídky a zároveň jste schopen dohlížet nad instalací zakázky kdekoliv po Evropě, pak se...

Projektový inženýr - Moravskoslezský kraj
2019-10-22 - Grafton Recruitment s.r.o. - annonce.cz
Technická zodpovědnost za výrobky v sériové výrobě. Koordinace změnových řízení a vývojových projektů. Zodpovědnost za řízení a provádění technických změn. Jednání se zákazníky a dodavateli. Koordinace kolegů v kvalitě, konstrukci, technologie nebo nákupu. Spolupráce v...

PROJEKTOVÝ INŽENÝR - Ústecký kraj
2019-10-14 - AC Jobs, s.r.o. - hitprace.cz
Máte zkušenosti s vedením projektů a svého týmu? Domluvíte se anglicky? Chcete si rozšiřovat své obzory? Neváhejte a využijte příležitosti zaměstnání v moderní společnosti. PRACOVNÍ NÁPLŇ řízení náběhu výroby nových produktů vedení týmu odborníků spolupráce s... (40000 - 45000 Kč)

PROJEKTOVÝ INŽENÝR - Moravskoslezský kraj
2019-10-14 - Grafton Recruitment - hitprace.cz
...Vám příležitost stát se členem týmu top specialistů, kteří se zaměřují především na kvalitu a výsledky. Přihlaste se na pozici PROJEKTOVÝ INŽENÝR - Strojírenství náplň práce: * termínové, nákladové a kvalitativní zajištění vývoje produktu podle vnitřních zásad firmy *...

projektový inženýr - Praha
2019-10-11 - AccuService, s.r.o. - hitprace.cz
Místo výkonu práce: Hlavní město Praha, Praha, Stodůlky, 155 00, Archeologická č.p. 2256/1 Kontakt: Šulcová Jana, e-mail: ****@*****.*** - znalost čínského jazyka podmínkou (19900 Kč)

Projektový inženýr - Bor, Plzeňský kraj
2019-10-08 - Technické pružiny SCHERDEL s.r.o. - hitprace.cz
...Scherdel s.r.o., Vysočany 54, Bor u Tachova Smlouva na 1 rok, poté možnost na dobu neurčitou. NÁPLŇ PRÁCE: o Koordinace činností celého projektu od přípravných fází až po předání do výroby o Jednání se zákazníky, řešení případných dotazů a problémů o Vedení projektového týmu... (30000 - 40000 Kč)

Projektový inženýr - Písek, Moravskoslezský kraj
2019-10-17 - ManpowerGroup s.r.o. - jenprace.cz
...nejmodernějších technologií, přijme do svého týmu Projektového inženýra. Popis pozice: Koordinace dodávek a návaznost strategických projektů v závodě Úzká spolupráce s ředitelem pro strategii a vedoucími jednotlivých projektů Reporting a finanční kontrola projektů...

Projektový inženýr - vývoj, automotive - Kopřivnice
2019-10-03 - Talentor Advanced Search, s.r.o. - profesia.cz
...Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti o Převezmete si vývojový projekt od kolegů ze zahraničí o Budete zodpovídat za technickou......průmyslu hledáme vhodného kolegu na pracovní pozici: PROJEKTOVÝ INŽENÝR Požadavky na zaměstnance Pozici vyhovují uchazeči se...

PROJEKTOVÝ INŽENÝR - Písek
2019-10-08 - ERT AUTOMOTIVE BOHEMIA, s.r.o. - hitprace.cz
PRACOVNÍ NÁPLŇ: - vedení projektů a sledování kvality, ceny, dodacích lhůt - organizace, řízení a zajišťování technologické přípravy výroby....... - provádět benchmarkingové aktivity s ostatními průmyslovými inženýry v podniku PP na dobu určitou s možností prodloužení. POŽADAVKY:... (30000 Kč)

Projektant- projektantka dřevěných konstrukcí - Trutnov
2019-10-21 - KASPER CZ s.r.o. - hitprace.cz
PROJEKTANT- PROJEKTANTKADŘEVĚNÝCH KONSTRUKCÍ Požadujeme •střední nebo vysokoškolské vzdělání •zkušenost v oboru výhodou •znalost programů: Autocad, Fine Truss, Sema, Dlubal výhodou •po zapracování možnost částečného home-office Nabízíme •dlouhodobou perspektivu uplatnění... (30000 - 40000 Kč)

konstruktér - projektant, strojní inženýr - Havlíčkův Brod
2019-10-08 - HONKYS Export s.r.o. - hitprace.cz
- nutná znalost norem přesnosti, odpovědnost, komunikativnost, výhodou praxe ve strojním oboru - konstrukční projektování částí strojů a příprava podkladů pro výrobu Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě. (35000 Kč)

stavební inženýr - MKP analýza stavebních konstrukcí - Praha
2019-10-14 - Červenka Consulting s.r.o. - hitprace.cz
...Praha 5 kontakt: Kováliková Sylvie, tel.: (***) ***-****, e-mail: ****@*****.*** zájem o modelování a výpočty stavebních konstrukcí, anglický jazyk slovem i písmem, ochota učit se samostatnost a iniciativa, výhodou je znalost a zkušenost s přípravou a řešením... (25000 - 35000 Kč)

Hlavní inženýr projektu (m/ž) - Praha
2019-10-14 - KM Career s.r.o. - dobraprace.cz
Zaměstnavatel nabízí: - práci na zajímavých mezinárodně oceňovaných projektech - konkurenceschopné mzdové ohodnocení - spolupráci s významnými architekty - podporu kolegů a vedení společnosti - veškerá potřebná zaškolení - možnost práce z domova - stabilní...

Hlavní inženýr projektu - Praha
2019-10-12 - ÚJV Řež, a. s. - hitprace.cz
...Roudnice nad Labem Upřesňující informace: - Řízení přidělených zakázek po stránce technické a organizační - Řízení prací vedoucích projektantů jednotlivých profesí a subdodavatelů - Organizace a kontrola meziprofesní koordinace - Průběžné hodnocení řízené zakázky a návrh... (47828 Kč)

Strojní inženýr projektant - Praha
2019-10-12 - 3D CHEMOPRAG a.s. - hitprace.cz
Požadujeme: VŠ strojně technického zaměření, práce na PC: autoCAD, 3D Inventor, zájem o práci, flexibilita, znalost AJ - alespoň pasivní. Plat dle praxe a znalostí. (25000 - 45000 Kč)

Projektový inženýr/ manažer - Jindřichův Hradec
2019-10-10 - SMAPRO design s.r.o. - hitprace.cz
...nebo emailem - ****@*****.*** Náplň práce: - nákup komponentů, zajišťování výroby, termínů, dodavatelských cen, řízení projektů Požadujeme: - SŠ/VŠ vzdělání - znalost problematiky - technická zdatnost - řidičský průkaz skupiny B - dobré komunikační a... (30000 - 50000 Kč)

PROJEKTOVÝ INŽENÝR / INŽENÝRKA - Prostějov
2019-10-12 - Mubea Stabilizer Bar Systems s.r.o. - hitprace.cz
Vaše životopisy zasílejte na e-mail ****@*****.***, případně přineste Váš životopis osobně na personální oddělení. Čím se budete zabývat: *komunikací s vývojovým centrem v Německu *řízením náběhu výroby sériových dílů ve spolupráci s ostatními odděleními -... (28000 Kč)

Inženýr energetik projektant - Střítež, okres Třebíč, Kraj Vysočina
2019-10-11 - TEDOM a.s. - hitprace.cz
Náplň práce: * příprava a hledání optimálního technického řešení se zákazníkem či projektantem pro dodávku kogenerační jednotky (KJ) TEDOM a to zahraniční či tuzemské zákazníky * vedení technického jednání se zákazníkem v místě instalace KJ * technická podpora obchodníka... (33000 - 44000 Kč)

Job in Czechia | Job in Slovakia | Job in Great Britain | Job in United States

By using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2019 | CYBERETIX s.r.o.