CzechSlovakEnglish
Create a new account

Administrativa - Brno
2019-06-12 - Freedom Financial Services, s.r.o. - hitprace.cz
Své CV zasílejte na adresu ****@*****.*** Náplň práce: administrace a zpracování informačních zpráv Požadujeme: znalost práce na PC, znalost kancelářského balíku Microsoft Office především Word a Excel, psaní na PC všemi deseti. Dále požadujeme schopnost soustředěně... (20000 - 30000 Kč)

7301 jobs found.

Administrativa v kanceláři brigáda - Ostrava
2019-06-11 - 1 Apart Services C s.r.o. - www.fajn-brigady.cz
Informace Do našeho nového rychle rostoucího týmu hledáme brigadníka kolegu, nebo kolegyni na práci v administrativě, jedná se o vyřizování výpisů z registrů, zadávání dat do programu a jiné kancelařské práce. Nadstandartně ohodnocené, služební telefon s neomezeným... (145 - 160 Kč/hod)

Administrativa - Brno
2019-06-12 - Freedom Financial Services, s.r.o. - hitprace.cz
Své CV zasílejte na adresu ****@*****.*** Náplň práce: administrace a zpracování informačních zpráv Požadujeme: znalost práce na PC, znalost kancelářského balíku Microsoft Office především Word a Excel, psaní na PC všemi deseti. Dále požadujeme schopnost soustředěně... (20000 - 30000 Kč)

pracovník/ce administrativy - Kyjov, Jihomoravský kraj
2019-06-06 - AGROS farmy morava s.r.o. - hitprace.cz
Pracoviště: Jungmannova 1337/28, 697 01 Kyjovl Podílení se na úkolech v těchto oblastech: evidence smluv, evidence pozemků, mzdová agenda, práce v ekonomickém systému POHODA. Požadujeme: velmí dobrá znalos práce na PC (Word, Exce), samostatnost, spolehlivost, ŘP sk. B -... (18000 Kč)

Administrativa - Administrativa - Kvasiny, Královéhradecký kraj
2019-06-05 - PRAGMA personální agentura s.r.o. - hitprace.cz
Administrativa Nabídka: Práce na plný úvazek 140,- Kč/hod Požadavky: SŠ Praxi v administrativě AJPoznámka: V případě zájmu se budeme těšit na Váš životopis zaslaný na email ****@*****.*** nebo volejte na tel. +420 734 752 997 (140 Kč/hod)

Administrativa ve výrobní společnosti - Plzeň
2019-06-07 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.cz
...koordinace logistických procesů - aktivní komunikace se zákazníky společnosti - zpracovávání podkladů pro obchodní a účetní administrativu Requirements: - pokročilou znalost angličtiny (denní komunikace se zahraničím) a NJ - zkušenosti z administrativní pozice -... (28000 - 35000 Kč)

Pracovník ostrahy - Administrativa - Hluk, Zlínský kraj
2019-06-13 - M Security and Cleaning s.r.o. - hitprace.cz
Informace Evidence osob a vozidel, výdej klíčů, ohlašování návštěv, kontrolní činnost. Co od vás očekáváme Minimálně základní vzdělání, certifikát odborné způsobilosti (není podmínkou, lze dodělat), čistý RT Co vám nabízíme Práce na hlavní pracovní poměr...

Merchandiser - Administrativa - Praha
2019-06-13 - ZOOT a.s. - hitprace.cz
Informace Oddělení nákupu je mozek i srdce celé společnosti. Jsme tým lidí s nohama pevně na zemi, ale hlavu máme někdy v daleké budoucnosti. Naše práce obnáší spoustu analýz, přehledů a třešnička na dortu je samotný proces nákupu. Je to doslova alchymie, protože ... (40000 Kč)

sekretářka - Administrativa - Brno
2019-06-13 - ČISTĚ CZ - hitprace.cz
Informace Chceš pracovat ve Forttuna Foods (výrobce čokoládových dárků)? Hledáme zaměstnankyni na pozici Sekretářka pro Českou Republiku. Společnost má sídlo v USA a pobočky v Číně, Austrálii, Mexiku a Kanadě. Rozšiřujeme řady našeho týmu v České Republice. Práce ...

Sekretářka - Administrativa - Plzeň
2019-06-13 - EXPYRO, s.r.o. - hitprace.cz
Informace - Zpracování a příprava dokumentace pro fakturaci, fakturace. - Komunikace se zákazníky, obsluha zákazníků. - Vyřizování korespondence. - Komunikace s techniky naší společnosti při zpracovávání zakázek. - Evidence přijatých daňových dokladů. Co... (19000 - 21000 Kč)

Administrativní pracovník - Administrativa - Praha
2019-06-13 - FM ČESKÁ s.r.o. - hitprace.cz
Informace JAKÁ JE NÁPLŇ PRÁCE ADMINISTRATIVNÍHO PRACOVNÍKA? Je to odpovědnost za skladovou evidenci a bezchybný příjem, přípravu a výdej zboží, jak systémově, tak papírově. Systémově = budete pracovat s našimi 3-mi systémy, z nichž jeden je francouzský, ale není...

Konzultant - Administrativa - Brno
2019-06-13 - Avenier a.s. - hitprace.cz
Informace U nás budete: *Přijímat telefonické a emailové objednávky od lékařů, kteří si chtějí objednat vakcíny do svých ordinací. *Objednávat klienty na očkování do našich center Očkování a cestovní medicíny. *Vkládat data do systému. *Aktualizovat databázi... (19000 - 23000 Kč)

Personalistka - Administrativa - Havlíčkův Brod
2019-06-13 - JANABA SERVIS s.r.o. - hitprace.cz
Informace Hledám kolegyňku k sobě do kanceláře! :) Máš chuť pracovat a jsi komunikativní? Tak neváhej a napiš mi! :-) Co od vás očekáváme Spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost, všechno ostatní tě naučím, není se čeho bát. :) Co vám nabízíme Dlouhodobou spolupráci...

Účetní - Administrativa - Uherský Brod
2019-06-13 - TOKO AGRI a.s. - hitprace.cz
Informace - samostatné účtování - vystavení faktur - správa pohledávek - inventury - reporting pro obchodní řízení střediska Co od vás očekáváme - Znalost základních účetních operací podvojného účetnictví, samostatné zaúčtování položek - Znalost účetních... (15000 - 25000 Kč)

Směnárník - Administrativa - Nymburk, Středočeský kraj
2019-06-13 - Commodimex s. r. o. - hitprace.cz
Informace Hledáme pracovníky 120 Kč/hod Do nové směnárny v Nymburk hledáme administrativní pracovníky (vhodné také pro studenty, ženy na mateřské dovolené nebo aktivní důchodce). Nabízíme dlouhodobou spolupráci, flexibilní pracovní dobu, zajímavé finanční ohodnocení... (120 Kč/hod)

pokojská - Administrativa - České Budějovice
2019-06-13 - Klika J. s.r.o. - hitprace.cz
Informace práce v hotelovém provoze-úklid pokojů Co od vás očekáváme spolehlivost (čistý trestní rejstřík) Co vám nabízíme okamžité zaměstnání (16000 - 25000 Kč)

Recepční - Administrativa - Brno
2019-06-13 - Lucky Money a.s. - hitprace.cz
...kteří vědí, co od života chtějí. Chcete vědět víc, pošlete životopis! Co Vás čeká: - budete mít na starosti vedení recepce a administrativu s tím spojenou - povedete evidenci návštěvníků kasina, registrovat nové hosty - vždy budete první člověk, se kterým se... (22500 Kč)

Fakturantka - Administrativa - Beroun
2019-06-12 - MANPOWER, s.r.o. - hitprace.cz
Co budete dělat? Zpracování faktur (kontrola náležitostí, řešení problémů, párování faktur s objednávkami a jejich účtování) Přípravovat a kontrolovat platební návrhy, účtovat bankovní výpisy Správu kmenových dat dodavatelů, odběratelů a materiálů (zakládání a zadávání...

Ekonom - Administrativa - Praha
2019-06-06 - PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o. - hitprace.cz
Nabídka: Firemní benefity: - Bonusy/prémie - Vzdělávací kurzy, školení - Závodní stravování Požadavky: Pro našeho klienta, střední školu s dlouholetou tradicí, hledáme vhodné kandidáty na pozici: Ekonom. Náplň práce: * Zajištění provozu školy, tvorba rozpočtů včetně...

Účetní - Administrativa - okres Teplice
2019-06-05 - Advantage Consulting, s.r.o. - Ústí nad Labem - hitprace.cz
* Evidence pohledávek a závazků * Vedení agendy majetku (správa, odpisy) * Účtování došlých faktur * Příprava podkladů pro audity * Kooperace s kolegy z odd. controllingu * Komunikace se zahraničními partnery Nabídka: Máte zkušenosti z oblasti účetnictví a je Vašim cílem...

Job in Czechia | Job in Slovakia | Job in Great Britain | Job in United States

By using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2019 | CYBERETIX s.r.o.