CzechSlovakEnglish
Create a new account

Práce ve výrobě v Ostravě - nástup ihned! - Ostrava
2019-07-10 - Randstad s.r.o. - inwork.cz
Informace Hledáte si novou práci ve výrobě? Nevadí Vám práce v nepřetržitém provozu (pozor, zasahuje nepravidelně i do víkendů)? Máte zájem začít pracovat co nejdříve? Pak hledáme právě Vás! Vše potřebné Vás rádi naučíme, navíc za práci u nás dostanete velmi dobře... (22000 - 27000 Kč)

40897 jobs found.

Práce ve výrobě v Ostravě - Ostrava
2019-07-11 - Manpower - manpower.cz
...Hledáš práci v Ostravě ve výrobě, kde tvé úsílí náležitě ocení? Nevadí ti pracovat na směnný provoz, tak pojď mezi nás. Stačí jen tvůj životopis o vše ostatní se postáráme my :) POPIS POZICE Čeká tě jednoduchá obsluha stoje – vkládáš kusy do stoje a po jejich automatickém... (135 Kč/hod)

Práce ve výrobě v Ostravě - nástup ihned! - Ostrava
2019-07-10 - Randstad s.r.o. - inwork.cz
Informace Hledáte si novou práci ve výrobě? Nevadí Vám práce v nepřetržitém provozu (pozor, zasahuje nepravidelně i do víkendů)? Máte zájem začít pracovat co nejdříve? Pak hledáme právě Vás! Vše potřebné Vás rádi naučíme, navíc za práci u nás dostanete velmi dobře... (22000 - 27000 Kč)

Hledáme expedienty/ky do skladu v Ostravě - Ostrava
2019-06-28 - Manpower - manpower.cz
...prostřednictvím třech distribučních center – v Nučicích u Prahy, Brně a Ostravě. Objekt v Nučicích zahrnuje vedle centrálního skladu i novou......% moderní a čisté pracovní prostředí odměny k pracovnímu výročí pojištění odpovědnosti za škodu hrazené zaměstnavatelem...

OPERÁTOR VÝROBY v OSTRAVĚ - BREMBO - Ostrava
2019-07-03 - Grafton Recruitment - hitprace.cz
...Grafton Recruitment nabízí volná pracovní místa ve společnosti Brembo Czech na pozicích Operátorů výroby - oddělení montáže, CNC nebo slévárny. Pokud hledáte práci v Ostravě, neváhejte se přihlásit, případně rovnou volat na číslo +420 770 149 836! Čtyřsměnný systém práce... (24000 - 28000 Kč)

LEHKÁ, ČISTÁ PRÁCE VE VÝROBĚ V OSTRAVĚ S PROHLÍDKOU VÝROBY - Výroba a průmysl - Ostrava
2019-07-12 - Work Service Czech s.r.o. - hitprace.cz
...Informace OBSAZUJEME NOVÁ PRACOVNÍ MÍSTA VE VÝROBĚ V OSTRAVĚ. JEDNODUCHÁ, FYZICKY NENÁROČNÁ PRÁCE VHODNÁ PRO ŽENY! PŘED NÁSTUPEM SE KONAJÍ PROHLÍDKY PROVOZU (REÁLNĚ VIDĚT PRACOVNÍ PROSTŘEDÍ A ZÁZEMÍ FIRMY). NEVÁHEJTE A DOMLUVTE SI SCHŮZKU S NÁMI! PRÁCE NA PRACOVNÍ... (110 - 130 Kč/hod)

Hledáme expedienty/ky do skladu v Ostravě - Ostrava
2019-06-28 - ManpowerGroup s.r.o. - profesia.cz
...odpočívat musí každý multisport kartu příplatky za víkend ve výši 50% moderní a čisté pracovní prostředí odměny k pracovnímu výročí pojištění odpovědnosti za škodu hrazené zaměstnavatelem akce doporuč známého – odměna ve výši 3.000Kč za doporučeného...

Operátor/ka montáže na HPP v Ostravě - Ostrava
2019-07-15 - Work Service - profesia.cz
...Informace o pracovním místě Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti obsluha výrobní linky výroba brzdových komponentů montáž brzdových modulů kontrola výrobku Zaměstnanecké výhody, benefity mzda 110,- Kč/hodina + příplatky až 20,- Kč/hodina + příplatky... (110 Kč/hod)

Operátor, operátorka výroby brzdových destiček v Ostravě - Ostrava
2019-06-20 - EDYMAX Personal Management SE - hitprace.cz
...Pokud Tě baví práce ve výrobě a nebojíš se manuální práce, pak máme pro Tebe skvělou pracovní příležitost. Hledáme šikovné kolegy/ně, kteří budou mít na starost kompletaci brzdových destiček, obsluhu poloautomatických montážních linek, lisovací stroje a nebo práci na... (20000 - 25000 Kč)

Zpracovatel geometrických plánů pro pobočku v Ostravě - Výroba a provoz - Ostrava
2019-06-15 - MaxiJOB - hitprace.cz
...a zajišťující přípravné projekční činnosti, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici Zpracovatel geometrických plánů pro pobočku v Ostravě. Náplň práce: - převzetí podkladů z měření nejnovější technikou (totální stanice, 3D skenery, GPS přijímače - zpracování geometrických... (30000 - 40000 Kč)

Nechceš pracovat na noční směny?Pracuj ve výrobě přímo v Ostravě - Ostrava
2019-06-18 - Manuvia a.s. organizační složka - spravnykrok.cz
Požadujeme - manuální zručnost - zodpovědnost, spolehlivost - kladný vztah k práci Nabízíme - DENNÍ provoz, ŽÁDNÉ noční - práci na HPP - odpovídající finanční ohodnocení - bonusy (příspěvek na dopravu, stravné aj.) - benefity - zaškolení - prohlídku...

Geodet pro realizaci zahraničních zakázek pro pobočku v Ostravě - Výroba a provoz - Ostrava
2019-06-15 - MaxiJOB - hitprace.cz
...zajišťující přípravné projekční činnosti, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici Geodet pro realizaci zahraničních zakázek pro pobočku v Ostravě. Nabídka: Nabízíme: - odpovídající finanční ohodnocení závislé na výsledcích práce - práci v přátelském prostředí - možnost... (30000 - 40000 Kč)

LEHKÁ, ČISTÁ PRÁCE VE VÝROBĚ V OSTRAVĚ - Ostrava
2018-06-06 - Work Service - Work Service
Náplň práce OBSAZUJEME NOVÁ PRACOVNÍ MÍSTA VE VÝROBĚ V OSTRAVĚ. JEDNODUCHÁ, FYZICKY NENÁROČNÁ PRÁCE VHODNÁ PRO ŽENY! PŘED NÁSTUPEM SE KONAJÍ PROHLÍDKY PROVOZU (REÁLNĚ VIDĚT PRACOVNÍ PROSTŘEDÍ A ZÁZEMÍ FIRMY). NEVÁHEJTE A DOMLUVTE SI SCHŮZKU S NÁMI! PRÁCE NA PRACOVNÍ... (110 Kč/hod)

Operátor/-ka kontaktního centra v Ostravě - Výroba a provoz - Ostrava
2019-07-09 - SECURITY CENTRUM SLUŽEB s.r.o. - hitprace.cz
Co u nás budete dělat? * Komunikovat po telefonu se zákazníky (příchozí i odchozí linka) * Zapisovat data do interního systému Nabídka: Co Vám můžeme nabídnout? * Práci na hlavní pracovní poměr * Motivující finanční ohodnocení - fixní mzda + bonusový systém * Zaměstnanecké...

Pracovník na speciální práce v Ostravě - Manuální - Ostrava
2019-07-11 - BEST OSTRAVA s.r.o. - hitprace.cz
Informace Úklidová firma z Ostravy přijmeme kolegu s ŘP sk. (95 - 115 Kč/hod)

Obsluha lisu a operátorka ve stabilní společnosti v Ostravě - Ostrava
2019-07-17 - RIGHT INDICADA s.r.o. - jenprace.cz
Jedna z největších firem v regionu hledá nové pracovníky do svých řad. Nabízíme práci ve stabilní společnosti s perspektivou práce do budoucna. Hledáme pracovníky na tyto pozice: 1. Obsluha lisu - nepřetržitý provoz/12 hodinové směny - provádění lisovacích operací s ... (16000 - 20000 Kč)

Úklid autosalónu v Ostravě - Manuální - Ostrava
2019-07-04 - GLANC FACILITY s.r.o. - hitprace.cz
...Informace Hledáme spolehlivou paní na úklid autosalonu v Ostravě . Úklid autosalonu PO - PÁ, buď ráno od 6:00 do 8:00 hodin nebo od 17:30 do 19:30 hodin. Práce je dlouhodobá na DPP nebo DPČ. V příjemném prostředí. Vhodné pro důchodce nebo ženy na MD. Co od... (80 Kč/hod)

Hledáme expedienty/ky do skladu v Ostravě - Doprava - Ostrava
2019-06-30 - MANPOWER, s.r.o. - hitprace.cz
Vaší náplní práce bude vychystávání zboží podle objednávek lékáren. Budete manipulovat s lehkým zbožím (léky, čaje, krémy,...) a kontrolovat šarže zboží a jejich kvalitu a množství. Budete vyskladňovat zboží externím dopravcům a v případě potřeby pomůžete skladu. Nudit ...

Vedoucí pobočky v Ostravě - Ostrava
2019-07-12 - Comfor Stores A.S. - Comfor Stores A.S.
Vedoucí pobočky v Ostravě Ostrava ...IT byznysu budete rozumět jako nikdo před vámi! Hledáme odvážného lídra do týmu naší ostravské prodejny COMFOR. Jsme na prahu nové éry s IT a vším co k tomu patří. Naše vize je počítačová prodejna, ve které dostane zákazník...

Job in Czechia | Job in Slovakia | Job in Great Britain | Job in United States

By using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2019 | CYBERETIX s.r.o.