CzechSlovakEnglish
Create a new account

Manažer kvality - Plzeň
2019-09-09 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.cz
Máte-li zkušenosti z pozice kvality manažera a výbornou znalost anglického jazyka? Pak jste náš člověk. Pošlete nám svůj životopis. Vaším úkolem bude na pozici MANAŽERA KVALITY: - řízení celého oddělení kvality - stanovení a optimalizace procesů kvality - zajištění... (60000 - 70000 Kč)

13067 jobs found.

Manažer kvality - Písecko - Písek
2019-09-05 - Manpower - manpower.cz
...Máte zkušenost s prací v oddělení kvality? Nechybí Vám technické znalosti a vyznáte se v technických výkresech, materiálech a jejich normách? Hledáte změnu v kariéře a rádi byste se stali součástí dobře zavedené společnosti s rodinnou kulturou? Pak jste u nás na...

!!! MANAŽER KVALITY S NJ !!! - Plzeňský kraj
2019-09-13 - Grafton Recruitment - annonce.cz
Řízení procesu udržování a rozvoje systému kvality dle norem ISO/TS 16949. Zajištění auditů (externích, interních). Vedení týmu cca 60 lidí a řízení 3 závodů. Spolupráce se zákazníky a partnery z oddělení kvality. Nabízíme: Služební automobil i k soukromým účelům....

Manažer kvality - Plzeňský kraj
2019-09-12 - Grafton Recruitment - hitprace.cz
...POPIS POZICE: Máte-li zkušenosti z pozice kvality manažera a výbornou znalost anglického jazyka? Pak jste náš člověk. Pošlete nám svůj životopis. Vaším úkolem bude na pozici MANAŽERA KVALITY: - řízení celého oddělení kvality - stanovení a optimalizace procesů kvality... (60000 - 70000 Kč)

MANAŽER KVALITY - GLOBÁLNÍ POZICE - Ostrava
2019-09-12 - Grafton Recruitment - hitprace.cz
...POPIS POZICE: Zkušení manažeři kvality čtěte níže! Hledáme toho z Vás, který má oblast kvaltiy v malíku a rád by ze svých zkušeností vytěžil maximum.

MANAŽER KVALITY - Velké Meziříčí, Kraj Vysočina
2019-08-28 - NOVÝ START, personální agentura s.r.o. - hitprace.cz
Zajímavá příležitost pro manažery kvality! Středně velký podnik, samostatná pozice, 1 podřízený k ruce a úzká spolupráce s kvalitáři na centrále v Itálii. Praxe v řízení kvality je už třeba stejně jako aktivní angličtina. Na oplátku zajímavý plat, home office, hodně dovolené...

Manažer kvality - Písecko - Písek
2019-09-07 - MANPOWER, s.r.o. - hitprace.cz
...dotovaná strava- řízení reklamačních procesů se zahraničními zákazníky- monitoring, vyhodnocování a návrhy nápravných a preventivních opatření k řešení- komunikace s ostatními oddělení v rámci firmy- správa a rozvoj systému kvality- participace na nových projektechMáte...

Manažer kvality - Plzeň
2019-08-22 - Grafton Recruitment s.r.o. - jenprace.cz
Hledáme MANAŽERA KVALITY! Máte-li zkušenosti ze stejné pozice a výbornou znalost anglického jazyka? Pak jste náš člověk. Pošlete nám svůj životopis. Vaším úkolem bude na pozici MANAŽERA KVALITY: - řízení celého oddělení kvality - stanovení a optimalizace procesů kvality...

Manažer/ka kvality - Hanušovice, Olomoucký kraj
2019-09-02 - ÚSOVSKO FOOD a.s. - hitprace.cz
...- jedná se o zodpovědnou práci ve vedení potravinářského závodu na výrobu extrudovaných a fritovaných snacků - kontrola a řízení kvality, vedení a spravování systémů jakosti - kontakt se zahraničními zákazníky a dodavateli, spolupráce při vývoji výrobků - potravinářská... (30000 Kč)

MANAŽER / MANAŽERKA KVALITY - Jičín
2019-08-30 - Maso Jičín s.r.o. - hitprace.cz
MANAŽER / MANAŽERKA KVALITY- pracoviště Jičín. Kontakt: e-mail: ****@*****.*** Základní požadavky na uchazeče: dokončené min. středoškolské vzdělání potravinářské, veterinární, znalost AJ nebo NJ na komunikativní úrovni, ŘP sk B, praxe na obdobné pracovní pozici, samostatnost... (30000 Kč)

MANAŽER KVALITY PRO OBLAST AUTOMOTIVE - Moravskoslezský kraj
2019-09-13 - Grafton Recruitment - hitprace.cz
...POPIS POZICE: Jste zkušený ve vedení týmu, máte komunikativní znalost anglického jazyka, zkušenosti v oblasti kvality a rádi byste pracovali pro významnou společnost? Tak nám zašlete svůj životopis na pozici

Manažer/manažerka kvality - Šumvald, Olomoucký kraj
2019-08-24 - ÚSOVSKO FOOD a.s. - hitprace.cz
...Náplň práce: - zodpovědná práce ve vedení potravinářského závodu na výrobu extrudovaných a fritovaných snacků - kontrola a řízení kvality, vedení a udržování systémů jakosti - kontakt se zahraničními zákazníky a dodavateli, spolupráce při vývoji výrobků Zaměstnanecké výhody... (30000 Kč)

MANAŽER KVALITY s AJ - Tábor
2019-08-26 - Grafton Recruitment - hitprace.cz
...POPIS POZICE: Máte zkušenosti v oblasti kvality (automotive) a umíte vést tým? Dorozumíte se navíc anglicky? Pošlete nám životopis, hledáme VEDOUCÍ KVALITY! Náplň práce: vedení týmu oddělení kvality optimalizace procesů managementu kvality zodpovědnost za dodržování... (50000 - 80000 Kč)

Manažer/ka kvality - Polička, Pardubický kraj
2019-08-21 - KOH-I-NOOR PONAS s.r.o. - hitprace.cz
...prosazování zájmů zákazníků v oboru automotive POŽADAVKY: výborná znalost AJ, SŠ/VŠ technického směru, pokročilá znalost procesů v rámci kvality (PPAP, FMEA, 8D, …), znalost norem kvality (ISO, VDA, TS, …), dobré komunikační a vyjednávací dovednosti, praxe v oboru automotive... (30000 - 45000 Kč)

Manažer/ka pro rozvoj kvality - Velemyšleves, Ústecký kraj
2019-08-27 - GESTAMP LOUNY s.r.o. - hitprace.cz
místo výkonu práce: Průmyslová zóna Triangle Co Vás čeká: Rozvoj system kvality Nastavení parametrů kvality Odborná podpora Manažera kvality Požadujeme: VŠ vzdělání Praxi na obdobné pozici v automobilovém průmyslu Komunikativní znalost anglického a ruského jazyka Co Vám... (50000 Kč)

Kvalitáři, chcete se posunout o level výš? - Manažer kvality - Havlíčkův Brod
2019-09-07 - ADECCO spol.s r.o. - hitprace.cz
...Náplň práce Pracujete na oddělení kvality už nějakou dobu a chtěli byste se posunout? Možná pro Vás máme šanci. Hledáme totiž někoho s potřebou kariérního růstu! Který v tuto chvíli třeba stagnuje a jeho pozice řadového kvalitáře je mu už těsná... Nabízíme Vám příležitost...

manažér kvality - Štětí, Ústecký kraj
2019-09-10 - SCHULTE malířské válečky a plastik spol. s r.o. - inwork.cz
...Informace - Vzdělání- vyučen ve strojírenském oboru, požadujeme velmi zodpovědný a loajální přístup, praxe v oboru zajištění kvality, časovou flexibilitu, , spolehlivost, znalosti německého nebo anglického jazyka - dobrá znalost programů MS-Office. Náplň práce: -... (30000 Kč)

Manažer kvality - Holice, Pardubický kraj
2019-09-11 - BV Elektronik - BV Elektronik
...otázek „ANO“, pak jste náš člověk. Hledáme seniorního inženýra kvality nebo juniorního manažera kvality, který by chtěl vyrůst do......zkušenost na pozici inženýr kvality, vedoucí oddělení kvality, manažer kvality ~znalosti IATF 16949, VDA 6.1. velkou výhodou, ne však...

Manažer kvality - Ústí nad Orlicí, Pardubický kraj
2019-05-08 - AVX Czech Republic s.r.o. - hitprace.cz
znalost statistických metod řízení jakosti, znalost japonštiny, praxe v KDC minimálně 5 let, pokročilá znalost metrologie, obsluha 3D měřících strojů. (35000 - 50000 Kč)

Manažer kvality - Královéhradecko
2019-05-14 - PROFI-MEN, s.r.o. - dobraprace.cz
...zlepšování procesů - dlouhodobá perspektiva v oboru strojírenské výroby a výroby pro automotive, - zavedení a koordinace systému kvality výroby pro automotive, - nástup možný dle dohody - 5 týdnů řádné dovolené, rozvoj znalostí cizích jazyků - 40.000 - 45.... (40000 - 45000 Kč)

Job in Czechia | Job in Slovakia | Job in Great Britain | Job in United States

By using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2019 | CYBERETIX s.r.o.