CzechSlovakEnglish
Create a new account

Moderátor/ka - Bratislava
2019-05-09 - Mediatex s.r.o. - top-prace.sk
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti Moderovanie relácie v živom vysielaní Propagovanie výrobkov Aranžovanie výrobkov Podávanie informácií a pomoci pri výbere tovaru Orientovanie sa v oblasti predaja módnych šperkov Požiadavky na uchádzača Pozícii vyhovuj...

316 jobs found.

Dispecer/ka - Bratislava - Ružinov
2019-05-17 - Easy taxi - jooble
Požiadavky na zamestnanca: flexibilita,chut pracovat Pracovná činnosť:​ Hľadáme šikovných ľudí na prácu dispečer/ka do zabehnutej taxislužby v Bratislave.Práca je na dve smeny(denná,nočná).Prax nie je nutná-zaučíme.Viac info na 0903 143 490 (700 - 1000 €)

Moderátor/ka - Bratislava
2019-05-09 - Mediatex s.r.o. - top-prace.sk
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti Moderovanie relácie v živom vysielaní Propagovanie výrobkov Aranžovanie výrobkov Podávanie informácií a pomoci pri výbere tovaru Orientovanie sa v oblasti predaja módnych šperkov Požiadavky na uchádzača Pozícii vyhovuj...

Manažer/ka kvality - Česká republika
2019-04-25 - ManpowerGroup Czech Republic - jobkontakt.sk
...šení o shodě, legislativa, apod. - Komunikativní AJ - Zajímavé finanční ohodnocení - Možnost se dále odborně vzdělávat - Moderní prostředí v tradiční tuzemské společnosti, která se neustále rozvíjí - Možnost kariérního postupu - Uplatnění a utužení jazykových...

Obchodní referent/ka - zpracování nabídek - Česká republika
2019-04-25 - ManpowerGroup Czech Republic - jobkontakt.sk
...se nové věci - zkušenosti s tvorbou cenových nabídek - výhodou - Stabilní tuzemská společnost, která se i nadále rozvíjí - Moderní a příjemné prostředí - Zajímavé mzdové ohodnocení - Bezva parta lidí - Možnost osobního rozvoje a dalšího vzdělávání - Možnost...

Jsi kuchař/ka? Hledáme právě tebe! - Česká republika
2019-05-16 - ManpowerGroup Czech Republic - jobkontakt.sk
...vystupování - praxe na obdobné pozici nebo vzdělání v oboru - výdělek až 31.000Kč - dotované stravování - 25 dní dovolené, protože odpočívat musí každý - moderní a čisté pracovní prostředí - odměny při příležitosti pracovních výročí - místo výkonu práce: Škoda Auto Mladá Boleslav

Jsi kuchař/ka? Hledáme právě tebe! - Česká republika
2019-05-09 - ManpowerGroup Czech Republic - jobkontakt.sk
...výdělek až 31.000Kč - ubytování zdarma nebo příspěvek na ubytování a dopravu - dotované stravování - 25 dní dovolené, protože odpočívat musí každý - moderní a čisté pracovní prostředí - odměny při příležitosti pracovních výročí - místo výkonu práce: Škoda Auto Mladá Boleslav

Kuchař/ka - od 28 000 Kč/měsíc - Česká republika
2019-05-15 - ManpowerGroup Czech Republic - jobkontakt.sk
...vystupování - nástup ihned ideálně a chuť do práce, protože s veselým a pohodovým kolegou se pracuje lépe. :) - 5 týdnů dovolené - velice moderní pracovní prostředí - plat od 28 000 Kč/měsíc - zvýhodněné firemní možnosti Zaujala Vás nabídka? Pošlete mi Váš životopis a určitě se...

Lektor-ka anglického jazyka - Košice
2019-05-09 - Ing. Jana Kolesárová - Kids Academy - top-prace.sk
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti Vyučovanie anglického jazyka v malých skupinách detí od 3 do 15 rokov. Svedomitá príprava na hodiny na základe podkladov jazykovej školy. Požiadavky na uchádzača Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním Nadstavbové/vyššie odborn...

Administrátor/ka Microsoft SharePoint a SQL - Žilina
2019-05-13 - AUTOCONT s.r.o. - jobangels.co
Admin istr átor/k a Microsoft SharePoint a SQL Perspektívna a zaujímavá práca, Možnosť ďalšieho vzdelávania, odborného i profesijného rastu, Motivujúce finančné ohodnotenie, (1500 - 2000 €)

HR ASISTENT / -KA - Bratislava
2019-05-17 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Chceš sa dostať do sveta HR? U nás dostaneš príležitosť začať pracovať na pozícii HR ASISTENT. Stačí ak chceš na sebe veľa pracovať, si proaktívna, dynamická osobnosť, výborne zorganizovaná a dobre ovládaš anglický jazyk. Na tejto pozícii budeš mať na starosti : - akt... (800 - 1000 €)

Ekomóm/ka - Horný Tisovník, Banskobystrický kraj
2019-05-17 - ZVSL - Lesy Tisovníky, pozemkové spoločenstvo - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce Ekonóm/ka. Vedenie a spracovanie podvojného účtovníctva a mzdovej agendy. Pracovné podmienky Pracovný čas: od 07:00 ... (800 €)

Dojič/ka - Čadca
2019-05-02 - UNI - CON KYSUCE,spol. s r.o. - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce dojenie dojníc a starostlivosť o dojnice Ponúkané výhody ubytovanie ... (650 €)

Operátor/-ka výroby - Nitra
2019-05-16 - Manpower Slovensko, s.r.o. - job.sk
Náplň práce * Obsluha výrobných strojov (práca pri vstrekolisoch) * Vizuálna kontrola kvality výrobkov * Montáž výrobkov, počítanie, balenie Profil kandidáta Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním stredoškolské bez maturity stredoškolské s maturitou nadstavbové/vyššie odborn... (3,6 €/hod)

Masér/ka - Nitra
2019-04-30 - BMX s.r.o. - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce Thajská masáž Pracovné podmienky Pracovný čas: od 11:00 do 19:30 ... (600 €)

Operátor/ka výroby - Štúrovo
2019-05-14 - SKC foundry s. r. o. - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce - Obsluha pridelených strojov a zariadení, - Oprávnenie a prax na VZV je výhodou Ponúkané výhody - Dochádzkový bonus - KPI bonus (po sk... (680 €)

Asistent/ka - Prešov
2019-05-16 - Grafton Slovakia, s.r.o. - job.sk
Náplň práce - Starostlivosť o chod recepcie, kuchynky a ďalších priestorov - Nákup potrieb - Obsluha kancelárskeho vybavenia - Kontakt s návštevníkmi firmy a telefonická komunikácia - Spravovanie pošty - Travel management - Správa stravného systému - Evidencia a administrat... (650 - 750 €)

Masér/ka - Pribylina, Žilinský kraj
2019-05-15 - Grand hotel Permon, s.r.o. - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce masér/masérka certifikáty na masáže: klasická-športová, medová, masáž lávovými kameňmi, lymfodrenáž, havajská masáž, Lomi-lomi Pracovné miesto... (624 €)

Operátor/ka - Prešov
2019-05-15 - METALIS SLOVAKIA s.r.o. - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce Jednoduchá montáž, triedenie a kontrola plastovo-kovových komponentov (konektorov) pre automobilový a elektrotechnický priemysel. Fyzicky nenáročná práca prevažne v sede v 3 zmennej prevádzke. ... (3,19 €/hod)

Promotér / ka - Nové Mesto nad Váhom
2019-05-13 - O.K. company s.r.o. - novyjob.sk
Vašou úlohou bude: - aktívna prezentácia a ponuka produktov zákazníkom podľa inštrukcií obdržaných na školení - poradenstvo a zákaznícky servis - registrácia zákazníkov Naša ponuka: - dlhodobá spolupráca so stabilným a nadštandardným príjmom - kariérny rast ... (1200 €)

Pomocný kuchár/ka - Bratislava - Staré Mesto
2019-05-10 - Hotel Saffron s. r. o. - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce - príprava teplých a studených raňajkových jedál - príprava jednoduchých múčnikov - pomocné práce pri príprave cateringov, stužkových Ponúkan... (4,2 €/hod)

Job in Czechia | Job in Slovakia | Job in Great Britain | Job in United States

By using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2019 | CYBERETIX s.r.o.