CzechSlovakEnglish
Create a new account

Junior aplikačný vývojár - Bratislava
2019-09-15 - RIAL Personnel s.r.o. - kariera.zoznam.sk
Informácie pre uchádzača: Základná zložka mzdy (v hrubom): 1400 € za mesiac Dátum nástupu: ihneď Dátum pridania ponuky: 23. 6. 2019 Dátum poslednej aktualizácie: 20. 8. 2019 Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas Pracovná oblasť: IT a telekomunikácie ... (1400 €)

559 jobs found.

Junior aplikačný vývojár - Bratislava
2019-09-15 - RIAL Personnel s.r.o. - kariera.zoznam.sk
Informácie pre uchádzača: Základná zložka mzdy (v hrubom): 1400 € za mesiac Dátum nástupu: ihneď Dátum pridania ponuky: 23. 6. 2019 Dátum poslednej aktualizácie: 20. 8. 2019 Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas Pracovná oblasť: IT a telekomunikácie ... (1400 €)

iOS vývojár pre projekt na identifikáciu osôb (junior/medior) - Bratislava
2019-10-16 - SYNERGIE Slovakia - jobangels.co
...Hľadáme výnimočného iOS vývojára s vášňou pre vývoj a chuť prinášať novinky. Projekty v oblasti riešení zameraných na identifikáciu osôb pomocou rozpoznávania tváre, odtlačkov prstov. Budete súčasťou rozrastajúceho sa tímu pre smart mobilné biometrické aplikácie, ktoré menia... (1400 €)

Junior Softverový vývojár - Bratislava
2019-09-24 - Adecco - adecco.sk
...Junior Softverový vývojár Pracovník bude zodpovedný za vývoj a dodávku webovej aplikácie MISSION CRITICAL ENTERPRISE s web užívateľskou základňou 10 000+ zamestnancov zapojených do organizácie GOS v AT&T. V rámci veľkého tímu vývojárov ponúkame nasledujúce pracovn...

Junior vývojár - Bratislava - Petržalka
2019-09-22 - Vigour SK s. r. o. - kariera.zoznam.sk
Informácie pre uchádzača: Základná zložka mzdy (v hrubom): 1000 € za mesiac Dátum nástupu: ihneď Dátum pridania ponuky: 29. 7. 2019 Dátum poslednej aktualizácie: 6. 9. 2019 Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas Pracovná oblasť: IT a telekomunikácie N... (1000 €)

Aplikačný administrátor Big Data aplikácií - Bratislava
2019-10-16 - SYNERGIE Slovakia - jobangels.co
Hľadáme aplikačného administrátora, ktorý sa bude starať o zverenú platformu Big data aplikácií a má skúsenosti s Business Inteligence nástrojom či Hadoop technológiou. Náplň práce: * starať sa o zverejný cluster, sledovať ako funguje, nasadzovať riešenia * monitorovať... (1800 €)

Vývojár pre oblasť migrácie - development - Bratislava
2019-10-10 - Adecco Slovakia - jooble
...vzdelania, kvalifikácie a odbornej praxe. Informácie o pracovnom mieste Náplň práce, právomoci a zodpovednosti V súčasnosti hľadáme vývojára pre oblasť migrácie pre spoločnosť špecializujúcou sa v oblasti poisťovníctva na svojom trhu na Slovensku. Spoločnosť ponúka dlhodobé... (1600 €)

Vývojár pre migračné projekty - Žilina
2019-10-09 - Adecco Slovakia s.r.o. - jooble
Požiadavky na zamestnanca: Pre nášho klienta - významnú spoločnosť zaoberajúcu sa IT riešeniami pre finančný sektor - hľadáme kandidáta so skúsenosťou v oblasti databáz, prípadne migračných projektov. Pobočky Žilina, Košice ~Skúsenosť s návrhom a implementáciou SW ~Znalos... (1600 €)

Junior inžinier - Bratislava
2019-08-09 - Siebert + Talaš - jooble
Požiadavky na zamestnanca: VŠ vzdelanie, znalosť ArchiCad, znalosť BIM, flexibilita, kreativita, zodpovednosť, samostatnosť Pracovná činnosť:​ Projektovanie v segmentoch Office/retail_mall/HoReCa/Residential/financial Príprava a realizácia dodávky projektovej dokument... (1000 - 1500 €)

SW vývojár pre oblasť poistnej matematiky - Žilina
2019-10-09 - Adecco Slovakia s.r.o. - jooble
Požiadavky na zamestnanca: Hľadáme programátora, ktorému je blízka oblasť poisťovníctva, vie sa orientovať v poistnej matematike a má skúsenosti s návrhom a implementáciou SW systémov ~Skúsenosť s vývojom a implementáciou SW riešení ~Prax v oblasti vývoja SW pre poisť... (1600 €)

iOS vývojár pre projekt na identifikáciu osôb (junior/medior) - Bratislava
2019-10-11 - Synergie - Synergie
Náplň práce Hľadáme výnimočného iOS vývojára s vášňou pre vývoj a chuť prinášať novinky. Projekty v oblasti riešení zameraných na identifikáciu osôb pomocou rozpoznávania tváre, odtlačkov prstov. Budete súčasťou rozrastajúceho sa tímu pre smart mobilné biometrické aplikácie,...

SAP APLIKAČNÝ INŽINIER - Bratislava
2019-10-15 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Pre Švajčiarskeho lídra na trhu v oblasti poistenia hľadáme SAP Aplikačného inžiniera, ktorý má skúsenosť s reportingovými nástrojmi, a chce sa kariérne posunúť na vyššiu pozíciu. Náplň práce: - vytváranie reportov na báze SAP S/4 HANA - dizajn a implementácia v SAP Design... (1700 - 2700 €)

HW VÝVOJÁR ELEKTRO KOMPONENTOV - Košice
2019-09-30 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Náplň práce: - Vypracovávanie HW schém a navrhovanie plošných spojov podľa zadania - Tvorba výrobnej dokumentácie - Spolupráca s designerom pri spracovávaní požiadaviek - Návrh zlepšení a úprav výrobkov podľa požiadaviek zákazníka - HW testovanie vo fázach vývoja ... (1300 - 1600 €)

Technologický univerzál (Špecialista pre Aplikačný monitoring) - Bratislava
2019-10-10 - Adecco Slovakia - jooble
...a odbornej praxe. Informácie o pracovnom mieste Náplň práce, právomoci a zodpovednosti V súčasnosti hľadáme špecialistu pre aplikačný monitoring pre spoločnosť špecializujúcou sa v oblasti bankovníctva a inovatívnych riešení na svojom trhu na Slovensku. Náplň vašej... (1700 €)

Android a iOS vývojár pre projekt na identifikáciu osôb (junior/medior) - Bratislava
2019-10-11 - Synergie - Synergie
...identifikáciu osôb? Predsa na Slovensku. Chcete byť súčasťou jedinečných projektov na rozpoznávanie tváre, odtlačkov prstov?Hľadáme vývojára so skúsenosťou s Android a iOS. Vašou úlohou bude: Vývoj aplikácií zameraných na identifikáciu osôb na základe odtlačkov prstov a...

APLIKAČNÝ INŽINIER s Javou alebo Pythonom - Bratislava
2019-10-14 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Do slovenskej spoločnosti s dlhoročným zázemím a modernou architektúrou hľadáme Aplikačného Špecialistu, ktorý má analytický prístup a záujem preklopiť viaceré procesy do automatizácie. Náplň práce: - administrácia, podpora, automatizácie procesov v interných aplikáciá... (1700 - 2500 €)

IT Aplikačný support pre inteligentný produkt (novovzniknutá pozícia) - Bratislava
2019-10-16 - SYNERGIE Slovakia - jobangels.co
Chceš pracovať pre úspešnú IT slovenskú firmu, ktorá získala investíciu za inteligentný produkt pre automatické vyhľadávanie, analýzu a optimalizáciu podnikových procesov? Niekoľko rokov po sebe získali aj ocenenie od Microsoft. Ak rád komunikuješ a vieš pohotovo riešiť probl... (1200 €)

iOS vývojár pre projekt na identifikáciu osôb (junior/medior) - Informačné technológie - Bratislava
2019-10-16 - SYNERGIE SLOVAKIA - pozripracu.sk
...Hľadáme výnimočného iOS vývojára s vášňou pre vývoj a chuť prinášať novinky. Projekty v oblasti riešení zameraných na identifikáciu osôb pomocou rozpoznávania tváre, odtlačkov prstov. Budete súčasťou rozrastajúceho sa tímu pre smart mobilné biometrické aplikácie, ktoré menia...

Aplikačný developer - Bratislava
2019-08-28 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Dohovoríš sa anglicky a zaujímaš sa o aplikačné programovanie? Samostatnosť a chuť učiť sa ti nie sú cudzie? Tak možno hľadáme práve teba! Do medzinárodnej spoločnosti prijmeme developera s náplňou práce: - programovanie autorizačného systému v programovacom jazyku (podobn... (1500 - 2700 €)

Vývojár multimediálnych aplikácií - Bratislava - Ružinov
2019-10-09 - Akruks, spol. s r.o. - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce Vývoj multimediálneho obsahu a starostlivosť o e-shop a marketing firmy. Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa Pracovné podmienky ... (800 €)

Aplikačný programátor - Bratislava - Petržalka
2019-10-14 - IBM Slovensko, spol. s r.o. - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce IT špecialista v tejto oblasti sa sústreďuje na transformáciu IT požiadaviek a ich prispôsobenie na požiadavky v danej oblasti. Zameriava sa na funkčný a technický dizajn, modely, komponenty, testy a dokumentaciu s tým spojen... (1400 €)

Job in Czechia | Job in Slovakia | Job in Great Britain | Job in United States

By using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2019 | CYBERETIX s.r.o.