CzechSlovakEnglish
Create a new account

IT Biznis Analytik / Konzultant - Bratislava
2019-10-10 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
...by ste pracovali pre medzinárodného giganta? Vaše hľadanie sa možno práve úspešne skončilo! Príďte sa uchádzať o pozíciu IT Biznis Analytika, ktorého náplňou práce je: - komunikácia s klientom - úzko spolupracovať s vývojárskym tímom a dohliadať na správne... (1600 - 2600 €)

2346 jobs found.

Hľadáme IT Biznis analytika pre greenfieldový projekt - Bratislavský kraj
2019-10-16 - SYNERGIE Slovakia - jobangels.co
...podieľať na budovaní prototypu produktu pre moderné banky? Máte skúsenosti s vývojom softvéru a jeho analýzou? Hľadáme skúseného IT Biznis analytika pre medzinárodnú spoločnosť, ktorá je špička v inováciách a IT riešeniach pre bankovú skupinu. Vašou úlohou bude: * návrh... (2000 €)

IT Biznis Analytik / Konzultant - Bratislava
2019-10-10 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
...by ste pracovali pre medzinárodného giganta? Vaše hľadanie sa možno práve úspešne skončilo! Príďte sa uchádzať o pozíciu IT Biznis Analytika, ktorého náplňou práce je: - komunikácia s klientom - úzko spolupracovať s vývojárskym tímom a dohliadať na správne... (1600 - 2600 €)

IT Biznis Analytik - Bratislava
2019-10-14 - Grafton Slovakia, s.r.o. - job.sk
Náplň práce Máte skúsenosti na pozícii biznis analytika a chcete to využiť ? S nami sa Vám to podarí. Hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu MDM IT Biznis Analytik, ktorého náplňou práce bude: - komunikácia s klientom a vývojovým tímom - analyzovanie a preklad obchodných... (3600 €)

Business & IT Analytik - Bratislava
2019-10-16 - SYNERGIE Slovakia - jobangels.co
...Pre nášho klienta, úspešnú poisťovňu, hľadáme skúseného IT Analytika. Pokiaľ ste pracovali na podobnej pozícii, máte radi výzvy a nové projekty, budeme radi, ak nám pošlete CV. Analytik bude súčasťou novozaloženého teamu, ktorý sa zaoberá vývojom portálov pre Klientov a... (1500 €)

IT Business Analytik - Senior - Bratislava
2019-10-10 - Adecco Slovakia - jooble
...vysokej školy vysokoškolské I. stupňa vysokoškolské II. stupňa vysokoškolské III. stupňa Vzdelanie v odbore Poisťovníctvo alebo IT Jazykové znalosti Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) Osobnostné predpoklady a zručnosti Typ človeka ktorého hľadáme: •... (1700 €)

Biznis analytik/architekt pre 365.bank - Bratislava
2019-10-16 - 365.bank - jobangels.co
...Ako náš Biznis analytik/architekt budeš mať kľúčovú úlohu pri príprave nových propozícií pre klientov 365.bank. To znamená, že okrem iného budeš: sledovať trendy v rámci UX, fintech a bankovníctva, identifikovať príležitosti pre rozvoj biznisu a pripravovať návrhy na implement... (1900 €)

Biznis analytik / dátový špecialista - Bratislava
2019-10-09 - KaratNet Slovakia s. r. o. - istp.sk
...aj niečo kreatívne tvoriť? ..rád by si sa naučil programovať ? ..vieš základy programovania a chceš sa v tom zlepšiť ..chceš ako konzultant tvoriť CRM systém na moderných platformách ..rád komunikuješ s ľuďmi a hľadáš kreatívne formy riešení ..chceš tvoriť zaujímavé... (1300 €)

Hľadáme IT Biznis analytika pre greenfieldový projekt - Informačné technológie - Slovensko
2019-10-15 - SYNERGIE SLOVAKIA - pozripracu.sk
...podieľať na budovaní prototypu produktu pre moderné banky? Máte skúsenosti s vývojom softvéru a jeho analýzou? Hľadáme skúseného IT Biznis analytika pre medzinárodnú spoločnosť, ktorá je špička v inováciách a IT riešeniach pre bankovú skupinu. Vašou úlohou bude: * ná...

Biznis analytik - Bratislava
2019-10-01 - ProCare - ProCare
Náplň práce, právomoci a zodpovednostiHľadáme analytika pre prácu so zdravotnými informačnými systémami, ktorý rozumie používateľským požiadavkám a vie pomáhať pri ich realizácii u dodávateľa. Hlavnou pracovnou náplňou bude: • rozvoj definovaných modulov IS v súlade so schv...

IT Business Analytik (Skúsenosť s MDM) - Bratislava
2019-10-10 - Adecco Slovakia - jooble
...vzdelaním študent vysokej školy vysokoškolské I. stupňa vysokoškolské II. stupňa vysokoškolské III. stupňa Vzdelanie v odbore IT alebo podobné Jazykové znalosti Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) Osobnostné predpoklady a zručnosti • Silné analytick... (1700 €)

Senior IT analytik pre medzinárodné projekty - Bratislava
2019-10-16 - SYNERGIE Slovakia - jobangels.co
...Máte schopnosť zrozumiteľne komunikovať a identifikovať potreby zákazníka? Hľadáme skúseného IT analytika, ktorý bude súčasťou projektov zameraných na CRM riešenia, portfólio manažment systém a iné zaujímavé projekty. Príležitosť byť nielen analytik, ale i viesť 3- členný t... (2000 €)

IT biznis analytik, špecialista pre supply chain a logistiku - Nitra
2019-09-11 - SnAP international , s.r.o. - kariera.zoznam.sk
Informácie pre uchádzača: Základná zložka mzdy (v hrubom): 1300 € za mesiac Dátum nástupu: ihneď Dátum pridania ponuky: 24. 9. 2019 Dátum poslednej aktualizácie: 24. 9. 2019 Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas Pracovná oblasť: Manažment, podnikové ... (1300 €)

Analytik/Konzultant - Trenčiansky kraj
2019-10-15 - Lugera & Maklér spol. s r.o. - begin.sk
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti: - návrh riešenia informačných systémov podľa požiadaviek používateľov - analýza funkčných požiadaviek a legislatívnych podmienok - testovanie vytváraných riešení - ladenie softvérového riešenia, identifikovanie a odstraňovanie...

Finančný analytik, Finančný manažér, konzultant - Spišská Nová Ves
2019-10-18 - Allianz-Slovenská poistovna.a.s. - ponuky.sk
Náplň práce práca s klientmi, analýzy, poradenstvo, servis Druh pracovného pomeru hlavný pracovný pomer Ponúkaný plat 1000 eur Iné výhody kariérny rast, benefity spoločnosti, bezplatné vzdelávanie Miesto práce Spišská Nová Ves Termín nástupu ihneď ... (1000 €)

IT analytik - Bratislava
2019-10-11 - CoolPeople - CoolPeople
Pozícia: IT analytik Lokalita: Bratislava Typ spolupráce: TPP Spoločnosť: ~spoločnosť jednou z najskúsenejších firiem strednej a východnej Európy v oblasti vývoja, zabezpečenia a integrácie digitálnych riešení pre chytré telefóny, tablety a responzívny web....

IT Analytik - Slovensko
2019-10-09 - AuJob s.r.o. - informatici.sk
...ja aj finančné ohodnotenie. Preto pristupuje náš klient ako aj my ku každému kandidátovi individuálne.Čo bude Vašou úlohou? - ako IT Analytik zúročíte Vaše skúsenosti na rozrastajúcom sa projekte registratúry - kľúčové bude zozbierať a správne zanalyzovať požiadavky...

Hľadá sa excel guru aka biznis analytik - Bratislava
2019-10-09 - Synergie - Synergie
...procesov a systémov a následná implementácia dizajnovanie automatizácie reportingu a ďalšie menšie automatizácie denná komunikácia s biznis manažmentom a BI tímom Ponúkané podmienky flexibilný pracovný čas home office sick days extra dni dovolenky kariérny rast,...

IT Analytik, softvérový analytik - senior - Bratislava
2019-10-01 - sféra, a.s. - novyjob.sk
...Biznis analýza, správa požiadaviek a návrh riešenia Tvorba analytických modelov Komunikácia so zákazníkom Prezentácia výsledkov z......ákazníkov Požiadavky na zamestnanca Požadované vzdelanie IT, Technický smer ~ Vysokoškolské II. stupňa Znalosti Počí...

Business Analytik - Senior - Bratislava
2019-10-10 - Adecco Slovakia - jooble
...vedenie pri navrhovaní data modelov • Analyzovať a spájať požiadavky biznisu • Navrhovať procesy integrácie údajov • Spolupracovať s vývojá......é II. stupňa vysokoškolské III. stupňa Vzdelanie v odbore IT alebo podobné Jazykové znalosti Anglický jazyk - Stredne... (1700 €)

Business aamp; IT Analytik - Bratislava
2019-09-23 - Synergie Slovakia s.r.o. - informatici.sk
...ce: Pre nášho klienta, úspešnú poisťovňu, hľadáme skúseného IT Analytika. Pokiaľ ste pracovali na podobnej pozícii, máte radi výzvy a......telefonicky na čísle (***) ***-**** alebo kontaktujte priamo nášho konzultanta. Požiadavky na zamestnanca Level pozície:Š... (1500 €)

Job in Czechia | Job in Slovakia | Job in Great Britain | Job in United States

By using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2019 | CYBERETIX s.r.o.