CzechSlovakEnglish
Create a new account

DAŇOVÝ KONZULTANT - Bratislava
2019-09-02 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Hľadáme skúseného experta na oblasť priamych daní. Náplň práce obsahuje: - Poradenstvo pre externé spoločnosti v oblasti daní z príjmov - Poskytnutie odpory a pomoci juniornejším kolegom - Monitorovanie daňovej legislatívy a písanie interných analýz - Zodpovednosť... (1600 - 2000 €)

236 jobs found.

DAŇOVÝ KONZULTANT - Bratislava
2019-09-02 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Hľadáme skúseného experta na oblasť priamych daní. Náplň práce obsahuje: - Poradenstvo pre externé spoločnosti v oblasti daní z príjmov - Poskytnutie odpory a pomoci juniornejším kolegom - Monitorovanie daňovej legislatívy a písanie interných analýz - Zodpovednosť... (1600 - 2000 €)

Finančný konzultant - Banskobystrický kraj
2019-09-19 - Allianz Slovenská poisťovňa - jooble
Požiadavky na zamestnanca: komunikatívny, pracovitý Podmienky práce: flexibilný pracovný čas, víkendy voľné, kariérny rast zaškolenie zdarma a množstvo ďalších benefitov.... bližšie info na osobnom pohovore (1000 €)

Chceš sa stať daňovým špecialistom? - Bratislava
2019-09-17 - Grafton Slovakia, s.r.o. - job.sk
Náplň práce Daňový konzultant s klasickým pracovným časom a komplexnou agendou? Možno si poviete: (1200 - 1650 €)

Oblastný manažér, Finančný konzultant - Nitra
2019-09-11 - Brokeria a.s. - jooble
...juhozápade Slovenska. Hľadáme výnimočných ľudí s chuťou pracovať na sebe a ochotou pomáhať druhým. Plat: Oblastný manažér - 3.000€ Konzultant služieb - 1.000€ Zaujímavá a podnetná práca, príležitosti na osobnostný a profesijný rast, nadštandardné platové podmienky, prí... (1000 - 3000 €)

Daňový špecialista - Detva
2019-09-17 - KOMUNÁLNA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce Vedenie agendy daní, zabezpečovanie a spracovanie podkladov pre daňové priznania k dani z príjmov PO a DPH, a ostatných daní, zabezpečenie úhrady daňových povinností, správa transferpricingovej dokumentácie, zabezpečenie elektronickej... (1800 €)

IT konzultant - Obchodný manažér - Key Account Manager - Košice
2019-09-18 - Nové technológie a služby, s.r.o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Budete jednať s už existujúcimi zákazníkmi, hľadať pre nich nové, najlepšie riešenia v oblasti SW a HW, služieb. Konzultovať ich použitie a nasadenie, pripravovať cenové ponuky, jednať s dodávateľmi, zabezpečovať dodávky. Toto nie... (1500 - 2000 €)

Daňový špecialista - Ilava, Trenčiansky kraj
2019-09-02 - Adecco - adecco.sk
...Daňový špecialista Náplň práce: Dohľad nad dodržiavaním daňových zákonov a legislatívy Spolupráca s účtovným oddelením pri príprave účtovnej uzávierky Vedenie evidencie, dohľad nad daňovými povinnosťami Spracovanie daní, výkazov DPH Komunikácia s daňový...

IT Biznis Analytik / Konzultant - Bratislava
2019-09-03 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Hľadáte si prácu a radi by ste pracovali pre medzinárodného giganta? Vaše hľadanie sa možno práve úspešne skončilo! Príďte sa uchádzať o pozíciu IT Biznis Analytika, ktorého náplňou práce je: - komunikácia s klientom - úzko spolupracovať s vývojárskym tímom a dohliada... (1600 - 2600 €)

Hľadá sa skúsený Daňový poradca s AJ! - Bratislava
2019-09-19 - Manpower Slovensko, s.r.o. - job.sk
Náplň práce Vašou náplňou práce bude: Účasť na konzultačných projektoch a analýzach z pohľadu slovenskej alebo európskej legislatívy Účasť na projektoch v oblasti Mergers and acquisitions a due diligence Účasť na projektoch v oblasti daní pre slovenské aj medziná... (1800 €)

Technický presales konzultant pre B2B zákazníkov - Bratislava
2019-09-20 - SYNERGIE Slovakia - jobangels.co
Chceš byť súčasťou technického tímu a podielať sa na návrhu riešení pre veľkú firemnú klientelu? Máš skúsenosti so sieťovými a ICT technológiami? Máš tak možnosť zapojiť sa do rozvojových tréningov a programov. Tvojou úlohou bude: * návrh komplexného technického riešenia... (1800 €)

Finančný konzultant - Levice
2019-09-19 - Lukáš Suchý - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce Práca na novom projekte v oblasti distribúcie a digitalizácie prémiových služieb pre ľudí. Práca na skrátený úväzok je určená na privyrobenie pre ľudí, ktorí pracujú, rodičov na rodičovskej dovolenke, invalidných dôchodcov ... (500 €)

KONZULTANT PRE SPOLUPRÁCU S MAKLÉRSKYMI SPOLOČNOSŤAMI - Bratislava
2019-09-20 - Generali Poisťovňa, a.s. - jobangels.co
Ste človek plný entuziazmu a chuti učiť sa nové veci v oblasti poisťovníctva? Máte radi živú prácu? Považujete za Vaše silné stránky komunikačné, organizačné zručnosti a taktiež aj doťahovanie vecí do konca? Ak ste si na všetky tieto otázky odpovedali ÁNO, táto pozícia môže ...

Konzultant značkovej predajne Bratislava - Aupark a Central - Bratislava - Ružinov
2019-09-20 - O2 Slovakia - jobangels.co
Aká bude vaša rola v tíme? Pozrite sa čo o tejto práci hovoria Jana a Rado Čo bude náplňou vašej práce? Aktívny predaj produktov a služieb zákazníkom v značkovej predajni Byť inšpiráciou pre zákazníkov a ukázať im ponuku produktov a služieb Pomáhať s riešením ich požiadaviek...

Finančný konzultant - Prešov
2019-09-17 - Františka Straková - istp.sk
...im navrhnúť tie správne riešenia? Ak áno, jednotka na trhu Allianz - Slovenská poisťovňa, a.s. hľadá do tímu skúseného finančného konzultanta - špecialistu pre správu kmeňa. Ak sa staneš súčasťou tímu Elitnej siete tvojou náplňou práce bude: poskytovanie starostlivosti o... (900 €)

Finančný konzultant - Levoča
2019-09-16 - Ing. Marta Kleinová - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce Klientský servis, sprostredkovanie hypoték, komplexné poisťovacie služby. Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa zdravotne postihnutého... (1000 €)

Personálny konzultant - Banská Bystrica
2019-09-11 - ATENA - SMART CARE, s. r. o. - atena.sk
...Popis pracovnej ponuky Názov pracovného miesta: Personálny konzultant Typ pozície, odvetvie: Personálny konzultant, ľudské zdroje a personalistika Pracovný pomer: Hlavný pracovný pomer Dlhodobé zamestnanie: Áno Zmluva na dobu: Neurčitú Práca je vhodná aj... (650 €)

Finančný konzultant - Zvolen
2019-08-26 - Iveta Weisenpacherová - kariera.zoznam.sk
Informácie pre uchádzača: Základná zložka mzdy (v hrubom): 800 € za mesiac Dátum nástupu: ihneď Dátum pridania ponuky: 4. 9. 2019 Dátum poslednej aktualizácie: 5. 9. 2019 Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas Pracovná oblasť: Bankovníctvo, poisťovníctvo... (800 €)

Konzultant služieb - Nové Zámky
2019-09-16 - FINAMO s.r.o. - istp.sk
...Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce Ako konzultant služieb plníte dôležitú úlohu v našom tíme. Je to najlepšia cesta za vlastným rozvojom a úspechom a preto Vašimi najdôležitejšími úlohami bude poskytnúť čo najkvalitnejšie sprostredkovateľské služby, komunikova... (1200 €)

Finančný konzultant - Giraltovce, Prešovský kraj
2019-09-15 - Ing. Silvia Šimová - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce Poskytovanie odborného poradenstva v oblasti financií, administratívna činnosť, ponuka a predaj poistných produktov s orientáciou na potreby klienta, servis pre prichádzajúcich klientov na miestach prvého kontaktu, starostlivos... (700 €)

Finančný konzultant - Nitra
2019-09-18 - Ing. Milan Turták - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce Predstavenie spoločnosti,zistenie potrieb klienta, nastavenie a prezentácia návrhu riešenia pre klienta, servis a následná starostlivosť o klienta. ... (1000 €)

Job in Czechia | Job in Slovakia | Job in Great Britain | Job in United States

By using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2019 | CYBERETIX s.r.o.