CzechSlovakEnglish
Create a new account

Skladník - Bratislava
2019-09-16 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Má chuť pracovať v sklade kde si všetci tykajú? Tak si správne! Hľadáme šikovných skladníkov do nepretržitej prevádzky kde dostaneš zmluvu na dobu neurčitú hneď od začiatku a kde máš hlavné jedlo za 83 centov! Tvojou pracovnou náplňou bude: - vykládka prijatého tovaru... (850 - 1090 €)

960 jobs found.

Skladník s VZV - Bratislava
2019-09-20 - SYNERGIE TEMPORARY HELP s. r. o. - kariera.zoznam.sk
...manipulácia s tovarom *práca so skenerom *zabezpečovanie správneho skladovania produktov *príjem a výdaj tovaru *udržiavanie poriadku v sklade a ostatné práce súvisiace so skladovaním a manipuláciou tovaru Informácie pre uchádzača: Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Kliknite...

Skladník s vzv - Bratislava
2019-09-13 - Edymax Europe - jooble
Požiadavky na zamestnanca: ~predchádzajúca skúsenosť s prácou na vzv alebo cxc ~vodičský preukaz sk. B ~dobrý zdravotný stav ~manuálna zručnosť, presnosť, dôslednosť ~férový prístup Pracovná činnosť:​ ~zásobovanie liniek vozíkom Benefity: ~zaujímavá práca... (808 €)

Manipulant, skladník - Bratislava - Devínska Nová Ves
2019-09-13 - Edymax Europe - jooble
Požiadavky na zamestnanca: ~práca s PC výhodou ~SOU, výučný list výhodou ~fyzická zdatnosť, pracovitosť ~férový prístup Pracovná činnosť:​ manipulácia tovaru v halách, práca so skenerom manipulácia s tovarom v skladoch, nakladanie komponentov podľa protokolu do... (814 €)

Manuálny pracovník v sklade - Gáň, Trnavský kraj
2019-09-13 - Edymax Europe - jooble
...flexibilita, pracovitosť ~dobrý zdravotný stav ~čistý register trestov ~férový prístup Pracovná činnosť:​ ~manuálna práca v sklade ~ručná vykládka Benefity: ~zaujímavá práca, ktorá Vás posunie vpred a naučí mnohému ~nástup podľa dohody ~mzda od 578€/mesiac... (578 €)

Manipulant, Skladník - Bratislava - Devínska Nová Ves
2019-09-18 - Edymax - jooble
Požiadavky na zamestnanca: - práca s PC - SOU, výučný list výhodou - fyzická zdatnosť, pracovitosť - férový prístup Pracovná činnosť:​ - manipulácia tovaru v halách, práca so skenerom - manipulácia s tovarom v skladoch, nakladanie komponentov podľa protokolu do varenkorbov... (814 €)

Skladník s vzv - Bratislavský kraj
2019-09-20 - Edymax, člen skupiny Manuvia - jooble
Priemysel: Logistický Ubytovanie: S ubytovaním Požadované vzdelanie: Stredoškolské s maturitou Stredoškolské bez maturity Jazykové znalosti: Slovenčina Vodičské oprávnenie: Skupina B Informácie o práci: ~zásobovanie liniek vozíkom ~trojzmenná prevádzka... (808 €)

Pracovník do sklady - Senec
2019-09-20 - Runtime BP Slovak, s.r.o. - jooble
Pre spoločnosť so sídlom v Senci v logistickom parku hľadáme pracovníkov do skladu. Náplň práce: Skenovanie tovaru ,vykladanie a nakladanie, štítkovanie tovaru. Práca nieje náročná. Vhodná pre ženy aj mužov bez obmedzenia veku. 3-zmenka: 6-14,14-22,22-6.00 hod. Požiadavka... (800 €)

Skladník - Bratislava
2019-09-16 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Má chuť pracovať v sklade kde si všetci tykajú? Tak si správne! Hľadáme šikovných skladníkov do nepretržitej prevádzky kde dostaneš zmluvu na dobu neurčitú hneď od začiatku! Tvojou pracovnou náplňou bude: - vykládka prijatého tovaru a jeho naskladnenie - výdaj zakúpen... (850 - 1090 €)

Pracuj v sklade a odvezieme ťa do práce zdarma! - Nitra
2019-09-20 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Ponúkame prácu na dve zmeny v sklade novej automobilky v Nitre. Vašou náplňou práce bude: - príprava výrobkov podľa zadanej objednávky - práca so scannerom, prepočítavanie kusov - účasť na inventúrach - označovanie a skenovanie dielov Requirements: Hľadáme zamestnancov... (700 - 805 €)

Hľadáme šikovného retrakára do skladu s jednozmennou prevádzkou. - Svätý Jur, Bratislavský kraj
2019-09-20 - SYNERGIE Slovakia - jobangels.co
...tovaru - pickovanie (vychystávanie objednávok), balenie a expedícia tovaru - práca so skenerom - udržiavanie čistoty a poriadku v sklade - ostatné činnosti podľa pokynov nadriadeného Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Kliknite nižšie a pošlite svoj štruktúrovaný životopis... (800 €)

Skladník - Pezinok
2019-09-19 - Color Centrum, s. r. o. - istp.sk
...Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce Práca v sklade a dokladanie tovaru. Pracovné podmienky Pracovný čas: od 7:00 do 18:00... (576 €)

Skladník - Rakúsko
2019-09-18 - ATENA - SMART CARE, s. r. o. - atena.sk
Popis pracovnej ponuky Názov pracovného miesta: Skladník Typ pozície, odvetvie: Skladník, špedícia, doprava a logistika Pracovný pomer: Hlavný pracovný pomer Dlhodobé zamestnanie: Áno Zmluva na dobu: Neurčitú Práca je vhodná aj pre: Muža Ženu Páry ... (10,4 €/hod)

Skladník - Malacky
2019-09-17 - APM Automotive Protection M, s. r. o. - istp.sk
...Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce fyzické preberanie tovaru dodaného do skladu príprava a výdaj tovaru spolupráca pri nakládke a vykládke kamiónu Pracovné miesto vhodné aj... (600 €)

Práca v sklade - Nemecko
2019-09-16 - Nopus s.r.o. - job.sk
Náplň práce Spoločnosť Nopus ponúka možnosť práce do skladov Nemecko (skenovanie a kontrolovanie tovaru, práca v skladoch, vodič VZV... ) Požiadavky na zamestnanca chuť pracovať Zamestnanecké výhody, benefity ubytovanie zabezpečené a hradené firmou Informácie pre uchádza... (1400 - 2600 €)

Skladník - Ružomberok
2019-09-16 - Stolárstvo Potkan - novyjob.sk
Pracovná náplň: - Práca na jednu zmenu, - 40 hod./týždenne, - práca s vysokozdvižným vozíkom + ručným paletovým vozíkom, - udržiavanie poriadku v skladových priestoroch, - vykládka/nakládka materiálu, - vyskladňovanie/naskladňovanie tovaru podľa dodacieho listu... (1000 €)

Skladník - Svätý Jur, Bratislavský kraj
2019-09-20 - Den Braven SK s.r.o. - stavebná chémia profesionálov - novyjob.sk
...Náplňou práce bude: - príjem a výdaj tovaru pod dohľadom vedúceho skladu - samostatná príprava tovaru podľa prípravných listov - manipulácia s tovarom a VZV - nie je potrebné oprávnenie na VZV (vybavíme za Vás) - pracovná doba pondelok - piatok, - 8-hodinová... (1000 €)

Skladník - Bratislava - Vrakuňa
2019-09-19 - BOD, s.r.o. - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce Príjem materiálu, kontrola prijatého materiálu, uskladnenie materiálu, výdaj materiálu pre výrobu, kontrola a udržiavanie čistoty skladových priestorov. Práca s manipulačnou technikou. Kontrola a inventarizácia uskladneného... (1000 €)

Skladník - Nové Zámky
2019-09-20 - AGROVARIA export-import, spol. s.r.o. - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce - príjem a výdaj tovarou - manipulácia s tovarom - balenie a distribúcia tovaru Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa Ponúkané... (520 €)

Skladník - Nemecko
2019-09-16 - ATENA - SMART CARE, s. r. o. - atena.sk
Popis pracovnej ponuky Názov pracovného miesta: Skladník Typ pozície, odvetvie: Skladník vo výrobe, priemyselná výroba Pracovný pomer: Hlavný pracovný pomer Dlhodobé zamestnanie: Áno Práca je vhodná aj pre: Muža Ženu Páry Náplň práce: ~ kommissionieren... (11 €/hod)

Skladník - Topoľčany
2019-09-13 - ZAYML SK s. r. o. - kariera.zoznam.sk
..., schopnosti Vodičské oprávnenie: Skupina B Všeobecné spôsobilosti: fyzická zdatnosť komunikácia (jednanie s ľuďmi) samostatnosť Ďalšie požiadavky: - nutná prax na VZV - skúsenosť s prácou v sklade Iné výhody: - mzda je pohyblivá - osobné bonusy každý mesiac (800 €)

Job in Czechia | Job in Slovakia | Job in Great Britain | Job in United States

By using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2019 | CYBERETIX s.r.o.