CzechSlovakEnglish
Create a new account

Finančný kontrolór - Bratislava
2019-08-12 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
...priemysle? Ak áno, radi ti predstavíme pozíciu finančného kontrolóra: Náplň práce: - dvojitý reporting pre lokálny a zároveň......) d. Schopnosť prezentovať a nebáť sa komunikácie Benefits: Spoločnosť ponúka viacero finančných aj nefinančných benefitov ako napríklad... (1700 - 1900 €)

345 jobs found.

Finančný kontrolór - Nitriansky kraj
2019-08-22 - Lugera & Maklér spol. s r.o. - begin.sk
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti: - zodpovednosť za kontrolingové aktivity v spoločnosti - pravidelný reporting, tvorba analýz - participácia na tvorbe plánov a rozpočtu - spolupráca v rámci finančného oddelenia - platové ohodnotenie: od 1500 € brutto v zá...

Finančný kontrolór - Bratislava
2019-08-12 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
...sa prezentovať v anglickom jazyku? Rád by si pôsobil v automobilovom priemysle? Ak áno, radi ti predstavíme pozíciu finančného kontrolóra: Náplň práce: - dvojitý reporting pre lokálny a zároveň český manažment - forecasting na kvartálnej báze - príprava pravideln... (1700 - 1900 €)

Senior Finančný kontrolór - Banskobystrický kraj
2019-07-30 - Lugera & Maklér spol. s r.o. - begin.sk
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti: * zodpovednosť za zostavenie ročného rozpočtu * zaručenie kompletného poistného krytia v závode * podávanie týždenných, mesačných a štvrťročných správ centrále * zaručiť, že všetky postupy zdaňovania budú prevedené dôsledne ...

Finančný kontrolór v lokalite Nové Mesto nad Váhom - Myjava
2019-08-20 - Lugera & Maklér spol. s r.o. - begin.sk
...šovanie existujúcich reportovacích nástrojov * Úzka spolupráca s účtovným oddelením ako aj ostatnými oddeleniami * Spolupráca s finančným manažérom na špeciálnych projektoch Doplňujúce požiadavky: * Ukončené vysokoškolské vzdelanie ekonomického smeru * Predchádzaj...

Senior Finančný kontrolór - Zvolen
2019-07-30 - Lugera & Maklér spol. s r.o. - begin.sk
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti: * Príprava a zverejňovanie mesačných finančných správ podľa IFRS * Výpočty a vysvetlenia odchýlok od rozpočtu * Riadenie tvorby ročného rozpočtu a prognóz * Vypracovanie a zdokumentovanie obchodných procesov a účtovných zásad... (1700 €)

Finančný kontrolór - Bratislava
2019-08-17 - Grafton Slovakia, s.r.o. - job.sk
Náplň práce Do úspešnej firmy s celosvetovou pôsobnosťou v oblasti operatívneho lízingu hľadáme kandidáta na pozíciu Financial Controller s anglickým jazykom Náplň práce: - dvojitý reporting pre lokálny a zároveň český manažment - forecasting na kvartálnej báze - pr... (1700 - 1900 €)

Finančný kontrolór - Bratislava - Petržalka
2019-08-13 - Lenovo (Slovakia) s.r.o. - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce Definuje a monituruje uzavierkový proces. Pripravuje rôzne finančnéa účtovné teporty,poskytuje informácie audítorom a iným oprrávneným osobám. Hodnotí riziká na štvrťročnej báze, vytvára risk report. ... (2440 €)

Finančný kontrolór - Galanta
2019-08-15 - SAMSUNG Electronics Slovakia s.r.o. - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce - riadenie tímu ľudí, - riadenie činnosti ekonomického úseku spoločnosti, - vypracovávanie výkazov a reportov, - podpora manažmentu spoločnosti, - aktívna komunikácia s materskou spoločnosťou a dodávateľskými spoloč... (1500 €)

Finančný kontrolór /junior/ - Bratislava
2019-07-23 - Lugera & Maklér spol. s r.o. - begin.sk
...Náplň práce, právomoci a zodpovednosti: * Hľadáme motivovaného finančného kontrolóra, ktorý bude pomáhať vo všetkých aspektoch finančného riadenia, vrátane účtovného dohľadu, regulačného a finančného výkazníctva, prípravy rozpočtu a prognóz a postupov vnútornej kontroly...

Finančný analytik / kontrolór - Bratislava
2019-08-08 - WESTech, spol. s r.o. - novyjob.sk
...Hľadáme finančného analytika/kontrolóra, ktorý sa bude zaoberať podnikovým controllingom, finančným reportingom a rozpočtami, prípravami odhadov a rôznych analýz pre pridelené nákladové strediská P&L a/alebo CAPEX. • príprava rozpočtov a finančných prognóz vrátane analýz... (1500 €)

Finančný konzultant - Banskobystrický kraj
2019-08-20 - Allianz Slovenská poisťovňa - jooble
Požiadavky na zamestnanca: komunikatívny, pracovitý Podmienky práce: flexibilný pracovný čas, víkendy voľné, kariérny rast zaškolenie zdarma a množstvo ďalších benefitov.... bližšie info na osobnom pohovore (1000 €)

Finančný kontrolór pre výrobnú spoločnosť - Skalica
2019-07-23 - Lugera & Maklér spol. s r.o. - begin.sk
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti: * Analýza aktuálneho finančného stavu, porovnávanie reálnej situácie s prognózami a plánmi * Interpretácia a prezentácia riešení jednotlivých analýz a odporúčania pre manažment * Plánovanie, vypracovávanie analýz jednotlivých ...

Finančný analytik - Bratislava
2019-08-23 - SYNERGIE Slovakia - jobangels.co
Hľadáte komplexnú pozíciu, kde by ste reportovali priamo konateľovi? Uprednostňujete komornejšiu atmosféru medzinárodnej sopločnosti pred SSC? Pre nášho klienta hľadáme skúseného finančného analytika s aktívnou angličtinou. Na zodpovednosti budete mať: * vykazovanie a anal... (1900 €)

Finančný kontrolór / Finančná kontrolórka pre vývojové centrum - Prievidza
2019-08-08 - Brose Fahrzeugteile GmbH & Co. KG - Brose Fahrzeugteile GmbH & Co. KG
Prievidza Finančný kontrolór / Finančná kontrolórka pre vývojové centrum Brose je z celosvetového pohľadu piatym najväčším subdodávateľom automobilového priemyslu v rodinnom vlastníctve. Spoločnosť vyvíja a vyrába mechatronické systémy do dverí a sedadiel vozidiel, ako aj... (6,3 €/hod)

Finančný sprostredkovateľ - Michalovce
2019-07-29 - SWELL financial club s.r.o. - jooble
Staňte sa aj vy členom nášho obchodného tímu a využite príležitosť pracovať pre stabilnú finančnú spoločnosť. Keď máte obchodného ducha, ste pre nás tým pravým uchádzačom. Poskytujeme rozsiahle množstvo služieb: - hypotekárne úvery - poistenie - investície - stavebn... (1000 - 2000 €)

Pozor! Hľadá sa: Finančný kontrolór s praxou vo výrobnej spoločnosti. - Žilina
2019-06-12 - Adecco - adecco.sk
...Pozor! Hľadá sa: Finančný kontrolór s praxou vo výrobnej spoločnosti. Informácie o pracovnom mieste Náplň práce, právomoci a zodpovednosti Pre nášho významného klienta hľadáme Finačného kontrolóra s praxou, zodpovedným prístupom a chuťou posilniť tím so svojimi znalos... (2000 €)

Kontrolór - Rakúsko
2019-07-22 - Hotel Bergblick Tirol 4**** Superior - jobowa.sk
Práce Kontrolór, Grän, Rakúsko: Hotel Bergblick Tirol 4**** Superior Wir suchen Dich als neuen Kollegen... Das Hotel Bergblick gehört zu den führenden Häusern im Tannheimer Tal und unsere Gäste schätzen besonders unser familiäres Ambiente. Wir sind ein aufgeschlossenes... (1900 €)

Finančný manažér - Malacky
2019-08-20 - RF, spol. s r.o. - istp.sk
...erpania rozpočtov - analýza a koordinácia opatrení, ktoré vedú k zlepšeniu manažmentu nákladov - hlavný partner pre banky, daňových kontrolórov, právnych poradcov a vedenie spoločnosti vo všetkých finančných a právnych otázkach - cieľovo orientované vedenie a motivovanie... (4000 €)

Finančný riaditeľ - Žilina
2019-08-20 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Skúsenému CFO otvárame skvelú príležitosť sebarealizácie. Budete mať možnosť manažovať finančné oddelenie pre jednotku na trhu Fitness & bodybuilding oblečenia v regióne CEE, aktuálne zastúpenú v 50 krajinách. - Komplexné riadenie a koordinácia ekonomického oddelenia spolo... (1800 - 2500 €)

Finančný manažér pre stredne veľkú spoločnosť - Bratislava
2019-08-20 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
...ôže to byť pre Vás zaujímavou výzvou, ak aktuálne pracujete ako kontrolór a rád by ste sa posunuli vyššie. Vašou úlohou bude harmonizovať......je leader vo svojom segmente a pôsobí v oblasti služieb. Ako finančný manažér budete zodpovedať za: - Aktívne Vedenie finančného... (2800 - 3300 €)

Job in Czechia | Job in Slovakia | Job in Great Britain | Job in United States

By using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2019 | CYBERETIX s.r.o.