CzechSlovakEnglish
Create a new account

INVESTIČNÝ ANALYTIK - Bratislava
2019-09-12 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Poznáte pojmy ako investičný trh, bonds či benchmark? Ako investičný analytik budete mať možnosť pripojiť sa do 6-členného analytického tímu. Medzi vaše hlavné úlohy bude patriť vytváranie reportov, ktoré sledujú aktivity investičných špecialistov. Títo špecialisti investujú... (1500 - 1800 €)

110 jobs found.

INVESTIČNÝ ANALYTIK - Bratislava
2019-09-18 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Poznáte pojmy ako investičný trh, bonds či benchmark? Ako investičný analytik budete mať možnosť pripojiť sa do 6-členného analytického tímu. Medzi vaše hlavné úlohy bude patriť vytváranie reportov, ktoré sledujú aktivity investičných špecialistov. Títo špecialisti investuj... (1500 - 1800 €)

Finančný analytik účtovných procesov - Bratislava
2019-09-20 - IBM International Services Centre s.r.o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Staň sa súčasťou najväčšieho účtovného centra IBM. IBM účtovnícke centrum je neoddeliteľnou súčasťou spoločnosti IBM a zahŕňa všetky krajiny a obchodné oddelenia. Sme považovaní za kľúčového hráča pre úspech našej spoločnosti a... (1100 €)

Business & IT Analytik - Bratislava
2019-09-20 - SYNERGIE Slovakia - jobangels.co
...Pre nášho klienta, úspešnú poisťovňu, hľadáme skúseného IT Analytika. Pokiaľ ste pracovali na podobnej pozícii, máte radi výzvy a nové projekty, budeme radi, ak nám pošlete CV. Analytik bude súčasťou novozaloženého teamu, ktorý sa zaoberá vývojom portálov pre Klientov a... (1500 €)

IT Analytik - Bratislava
2019-09-20 - UNICORN - jobangels.co
...Na interný projekt pre vývoj custom riešenia hľadáme IT Analytika s dobrými komunikačnými znalosťami, ktorý sa nebojí nových výziev. Náplň práce: - Príprava a design riešenia pre custom požiadavky - Zapracovanie custom požiadaviek do existujúcej špecifikácie - Akt...

IT Biznis Analytik - Bratislava
2019-09-09 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Máte skúsenosti na pozícii biznis analytika a chcete to využiť ? S nami sa Vám to podarí. Hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu MDM IT Biznis Analytik, ktorého náplňou práce bude: - komunikácia s klientom a vývojovým tímom - analyzovanie a preklad obchodných požiadaviek... (1300 - 2200 €)

Analytik NEFINANČNÝCH RIZÍK - Bratislava
2019-09-19 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Hľadáte administratívnu prácu, kde sa môžete venovať investigatíve, risku, analýzam a zároveň pracovať v medzinárodnej spoločnosti? Táto pozícia Vám to všetko ponúka pod jednou strechou, tak čítajte ďalej. Práve sa otvorila pozícia pre človeka, ktorý bude ďalším (1000 - 1250 €)

SW analytik - Insurance (BA) - Bratislava III
2019-09-20 - SOFTEC, s.r.o. - jobangels.co
Čo budeš robiť? - spolupracovať na vývoji SW riešenia pre nášho zákazníka; - analyzovať požiadavky nášho klienta; - organizovať a viesť stretnutia so zákazníkmi, spracovávať výstupy z nich; To znamená: - spracuješ biznis požiadavky zákazníka na základe stanovenej metodiky; -...

IT Biznis Analytik / Konzultant - Bratislava
2019-09-03 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
...pracovali pre medzinárodného giganta? Vaše hľadanie sa možno práve úspešne skončilo! Príďte sa uchádzať o pozíciu IT Biznis Analytika, ktorého náplňou práce je: - komunikácia s klientom - úzko spolupracovať s vývojárskym tímom a dohliadať na správne porozumenie... (1600 - 2600 €)

Risk analytik bankových rizík - Bratislava
2019-09-20 - Tatra banka - jobangels.co
• Oddelenie Market Risk Management je zodpovedné za identifikáciu, meranie a kontrolu trhových rizík a likviditného rizika v banke a oceňovanie finančných nástrojov. Činnosti v rámci ponúkanej pozície: • oceňovanie finančných nástrojov • vyvíjanie a zdokonaľovanie existujúcich... (1100 €)

QA Analytik - Česká republika
2019-09-20 - CoolPeople - CoolPeople
Hľadá sa skúsený QA Analytik so záujmom o oblasť retailu a marketingu. Máme tu pre Vás rozsiahly, perspektívny projekt, postavený na moderných technológiách a aplikovaný naprieč kontinentmi. Informácie: Lokalita: Praha, Bratislava – full remote Forma spolupráce: IČO Začiatok... (1000 €)

Analytik nákladov - Bratislava
2019-09-02 - Adecco - adecco.sk
...Analytik nákladov Hľadá sa analytik nákladov so super znalosťami excelu. Bratislava Informácie o pracovnom mieste Náplň práce, právomoci a zodpovednosti Pre nášho významného klienta, ktorý má celosvetovú pôsobnosť a zaoberá sa  troma divíziami (Lepidlá a technol... (1300 €)

IT analytik s nemeckým jazykom - Nitra
2019-08-09 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Do prostredia SSC hľadáme kandidáta na pozíciu IT analytik s aktívnym nemeckým jazykom. Hlavnou náplňou práce na tejto pozícií bude: - analýza a návrh špecifikácií služie a rozhrania pre Enterprise Sevice Bus na báze web Methods Integration Server (Sottware AG) - Údr... (2000 - 2500 €)

Analytik pre oblasť vysokého školstva - Bratislava - Karlova Ves
2019-09-17 - Slovenská akreditačná agentúra pre vysoké školstvo - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce • Príprava analytických podkladov k rozhodnutiam orgánov agentúry, • príprava podkladov k analýzam vývoja systému vysokoškolského vzdelávania v Slovenskej republike vrátane analýz hodnotiacich správ vnútorných systémov zabezpe... (1200 €)

Analytik - Bratislava - Staré Mesto
2019-09-16 - IC Consulting k.s. - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce Tasks: • Creation of international market surveys and market forecasts for various industries • Relationship building and expert discussions with our customers • Development of innovative market research solutions ... (1500 €)

Finančný analytik - Bratislava
2019-09-06 - Lugera - lugera.sk
Tvorba reportov, monitorovanie a a analýza poskytnutých zliav zákazníkom; Prognóza, plánovanie a analýza výnosov, nákladov, hrubého zisku, výdavkov a odchýlok a následná analýza v porovnaní s aktuálnym stavom; Kontrola akruálov; Podpora Credit & Collection oddelenia, identifik...

IT Business analytik Senior - Bratislava - Ružinov
2019-09-17 - Aliter Technologies, a.s. - istp.sk
...roky Zručnosti, schopnosti Cudzie jazyky: ~ anglický - pokročilá: B1 a B2 Ďalšie požiadavky: - skúsenosti s prácou analytika min. 4 roky - znalosť UML a práce v Enterprise Architect (alebo podobnom nástroji) - analytické, komunikačné a organizačné... (2000 €)

Finančný analytik, Finančný manažér, konzultant - Spišská Nová Ves
2019-09-16 - Allianz-Slovenská poistovna.a.s. - ponuky.sk
Náplň práce práca s klientmi, analýzy, poradenstvo, servis Druh pracovného pomeru hlavný pracovný pomer Ponúkaný plat 1000 eur Iné výhody kariérny rast, benefity spoločnosti, bezplatné vzdelávanie Miesto práce Spišská Nová Ves Termín nástupu ihneď ... (1000 €)

Analytik pre RBUZ3 (Anacredit) - Bratislava
2019-09-15 - Slovenská sporiteľňa - ekariera.sk
...stretnutie s budúcim nadriadeným a zástupcom Ľudských vzťahov Slovenskej sporiteľne. Základné údaje o pracovnej pozícii ~ Pozície: Analytik pre RBUZ3 (Anacredit) ~ Typ pracovného pomeru: Práca na plný úväzok ~ Minimálny stupeň vzdelania: Vysokoškolské II. stupňa... (1800 €)

Senior analytik pre predajné kanály - zástup počas MD/RD - Bratislava
2019-09-20 - O2 Slovakia - jobangels.co
• Pripravovať predajné plány a rozpočty pre jednotlivé predajné kanály a následne kontrolovať súlad plánov s reálnym plnením • Analyzovať vplyvy/dopady na finančné ukazovatele predajných kanálov • Pripravovať návrhy riešení na zlepšovanie profitability jednotlivých predajn...

IT ANALYTIK - Nitra
2019-08-16 - SOFTIP a.s. - SOFTIP a.s.
Hľadáme tímového hráča, ktorý má praktické skúsenosti s návrhom informačných systémov a analýzou SW. Nemala by mu chýbať chuť vzdelávať sa, analytické schopnosti a logické a kreatívne uvažovanie.   MIESTO PRÁCE Banská Bystrica, Žilina, Nitra, Prešov, Partizánske, Bratislava... (1600 €)

Job in Czechia | Job in Slovakia | Job in Great Britain | Job in United States

By using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2019 | CYBERETIX s.r.o.