CzechSlovakEnglish
Create a new account

IT Tester - Bratislava
2019-08-08 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
...sobením na trhu? Kreativita a tímovosť Vám nie sú cudzie? Ste tu správne! Ponúkame Vám možnosť uplatniť sa na pozícii manuálneho testera v spoločnosti s rodinnou atmosférou. Hlavné zodpovednosti: - vykonávanie a vyhodnocovanie testov - tvorba a analýza zákazní... (1400 - 1600 €)

2095 jobs found.

IT Tester - Bratislava
2019-08-08 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
...pracovať pre jednu z popredných firiem podieľajúcich sa na vývoji IT riešení pre finančné služby a insurance odvetvie? Hľadáte medziná......správne! Ponúkame Vám možnosť uplatniť sa na pozícii manuálneho testera v spoločnosti s rodinnou atmosférou. Hlavné zodpovednosti: -... (1400 - 1600 €)

IT tester špecialista - Bratislava
2019-08-23 - SYNERGIE Slovakia - jobangels.co
...Chcete pracovať pre švajčiarsku spoločnosť podieľajúcej sa na vývoji IT riešení pre finančné služby a poistovne? Hľadáme IT tester špecialistu pre medzinárodné projekty. Príležitosť pripojiť sa k tímu testerov s dlhoročnými skúsenosťami. Spoločnosť si cení tímovosť a ponúka... (1500 €)

IT TESTER - Bratislava
2019-08-21 - MUZIKER, a. s. - informatici.sk
...Vlastná pracovná ponuka uverejnená dňa 21.08.2019. Referenčné číslo 585355. Ponuka zaradená v kategórii IT - vývoj softvéru, pracovné pozície: Tester. Pracovný pomer: Iný / dohodou, druh mzdy Iná / dohodou. Termín nástupu asap, ponúkaný plat od 1 500 € (fixn... (1500 €)

IT Tester - Bratislava
2019-08-20 - Grafton Recruitment Slovakia s.r.o. - informatici.sk
...pracovať pre jednu z popredných firiem podieľajúcich sa na vývoji IT riešení pre finančné služby a insurance odvetvie? Hľadáte medzin......správne! Ponúkame Vám možnosť uplatniť sa na pozícii manuálneho testera v spoločnosti s rodinnou atmosférou. Hlavné zodpovednosti: vykon... (1400 - 1600 €)

IT tester - Bratislava
2019-07-26 - Aliter Technologies, a.s. - Aliter Technologies, a.s.
...a školení - prístup k novým technológiám popredných nadnárodných IT spoločností - práca v dynamickom tíme Požiadavky na zamestnanca......- 2 Osobnostné predpoklady a zručnosti - skúsenosti s prácou testera aspoň 2 roky - skúsenosť s testovaním webových stránok výhodou... (1200 €)

IT tester (Junior/Medior/Senior) - Bratislavský kraj
2019-08-23 - BALANCED HR s.r.o. - jobangels.co
naplánovať a otestovať novú fukcionalitu aplikácie vykomunikovať prípadné chyby zodpovednosť za manuálne i automatické testovanie koordinovať prácu menšej skupinke testerov, spolupracovať s analytikmi podieľať sa na rozvoji automatických testov, pri výbere technológie (1400 €)

IT Tester - Bratislava
2019-08-19 - Grafton Slovakia, s.r.o. - job.sk
...pracovať pre jednu z popredných firiem podieľajúcich sa na vývoji IT riešení pre finančné služby a insurance odvetvie? Hľadáte medziná......správne! Ponúkame Vám možnosť uplatniť sa na pozícii manuálneho testera v spoločnosti s rodinnou atmosférou. Hlavné zodpovednosti: -... (1400 - 1600 €)

IT tester - Bratislava - Nové Mesto
2019-08-14 - CE CyberSecurity Center, s.r.o. - istp.sk
...mieste Náplň (druh) práce - presale aktivity v odvetví kyberbezpečnosti, - komunikácia s potenciálnymi zákazníkmi a tímom IT testerov firmy, - hľadanie nových zákazníkov a podpora existujúcich, - príprava podkladov a dohadovanie technických podmienok spolupráci... (1250 €)

Pridaj sa k tímu IT testerov pre softvér úspešnej slovenskej firmy - Bratislava
2019-08-23 - SYNERGIE Slovakia - jobangels.co
Chceš pracovať pre úspešnú IT firmu, ktorá získala ocenenie za inteligentný produkt pre automatické vyhľadávanie, analýzu a optimalizáciu......rokov po sebe získali ocenenie od Microsoftu. Hľadáme šikovného testera so znalosťou C# a chuťou naplno sa venovať automatizácií. Pokiaľ pr... (2000 €)

IT TESTER (Opportunity for German speakers) - Bratislava
2019-08-19 - Accenture - accenture.com
...POSITION DESCRIPTION Accenture Advanced Technology center is looking for technology enthusiasts ready for a challenging IT career and focus on application development, systems administration work, and software maintenance providing practical programming and technology implementation... (1100 €)

IT Tester - Bratislava
2019-02-27 - HeadStream, s.r.o - HeadStream, s.r.o
Popis pozície - Práca v mladom kolektíve firmy zabezpečujúcej služby súvisiace s vydávaním platobných kariet, správou a spracovaním kartových transakcií pre dcérske banky v rámci bankovej skupiny Raiffeisen Bank International. - Príprava a správa prostriedkov pre testovanie...

IT Tester - Bratislava
2019-08-16 - Greyson Consulting s.r.o - Greyson Consulting s.r.o
IT Tester Bratislava Popis práce Ako Tester, budeš pracovať v tíme na rôznych projektoch našich klientov. Budeš mať jedinečnú príležitosť učiť sa novým veciam pod vedením senior lídrov, rozvíjať svoje odborné znalosti a prispieť k niečomu novému a zaujímavému.Tvoje... (1100 €)

IT tester - Bratislava - Nové Mesto
2019-07-20 - CE CyberSecurity Center, s.r.o. - kariera.zoznam.sk
...mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas Pracovná oblasť: IT a telekomunikácie Náplň (druh) práce - presale aktivity v odvetví......čnosti, - komunikácia s potenciálnymi zákazníkmi a tímom IT testerov firmy, - hľadanie nových zákazníkov a podpora existujúcich, - prí... (1250 €)

Test analyst - software tester - Bratislava
2019-08-15 - Krone Consulting s.r.o. - jooble
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti Čo od Teba očakávame? • angličtinu na úrovni B2 nutnosť, nemčina výhoda • znalosť JIRA, alebo HP ALM(Quality center), prípadne iné defekt tracking nástroje • SQL nutnosť, SOAP UI výhoda • ISTQB certifikácia výhoda, ale vieš si ju... (1200 €)

QA Engineer- IT Tester, Bratislava alebo Košice - Košice
2019-06-21 - Grain Slovakia S.R.O. - Grain Slovakia S.R.O.
Náplň práce ~Inžinier kvality je zodpovedný za vývoj a udržiavanie technickej a prevádzkovej integrity produktov a služieb Excentus prostredníctvom automatizačných technológií. ~Zodpovednosť za vykonávanie povinností zabezpečenia kvality počas celej životnosti projektu ... (2000 - 3000 €)

Baví ťa scriptovanie pod Linuxom? Vymýšľaj spôsoby testovania. Hľadá sa IT tester pre lídra v telekomunikáciách. - Bratislava
2019-08-23 - SYNERGIE Slovakia - jobangels.co
Network IP divízia Telco spoločnosti, fokusovaná na programovanie softwareov do rôznych switchov, gatewayov a routrov, hľadá Test engineera na automatizované testovanie. Tvojou ulohou bude vytvárať automatizované testy v Linuxe, na medzinárodných projektoch napríklad aj pre ... (1600 €)

IT tester špecialista - Informačné technológie - Bratislava
2019-08-15 - SYNERGIE SLOVAKIA - pozripracu.sk
...Chcete pracovať pre švajčiarsku spoločnosť podieľajúcej sa na vývoji IT riešení pre finančné služby a poistovne? Hľadáme IT tester špecialistu pre medzinárodné projekty. Príležitosť pripojiť sa k tímu testerov s dlhoročnými skúsenosťami. Spoločnosť si cení tímovosť a ponúka...

IT systémový administrátor - Košice
2019-08-20 - Nové technológie a služby, s.r.o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: • Administrácia Windows systémov a dalsich microsoft serverov • zucastnenie na návrhoch architektúry • Analýza a riešenie incidentov a požiadaviek Zoznámte sa s produktami, ktoré sú na našej stránke. Chcete ich podporovať u... (1000 - 1800 €)

Hľadáme Testerov - TPP alebo freelancerov - Košice
2019-08-09 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Hľadáme šikovných QA inžinierov so skúsenosťami s automatizovaným testovaním. Ponúkame možnosť práce na hlavný pracovný pomer, ale aj alternatívu v podobe práce na živnosť s výkonom práce on-site v Košiciach. Finálna mzda bude výsledkom dohody s individuálnym kandidátom na... (1500 - 2700 €)

Technical test analyst - software tester - Bratislava
2019-08-15 - Krone Consulting s.r.o. - jooble
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti Čo od Teba očakávame? • angličtinu na úrovni B2 nutnosť, nemčina výhoda • znalosť JIRA, alebo HP ALM(Quality center), prípadne iné defekt tracking nástroje • SQL, SOAP UI nutnosť, znalosť skriptovacieho jazyka výhoda • znalosť programovacieho... (1500 €)

Job in Czechia | Job in Slovakia | Job in Great Britain | Job in United States

By using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2019 | CYBERETIX s.r.o.