CzechSlovakEnglish
Create a new account

Skladník - Most pri Bratislave, Bratislavský kraj
2019-09-11 - DANERING, spol. s r.o. - kariera.zoznam.sk
Informácie pre uchádzača: Základná zložka mzdy (v hrubom): 800 € za mesiac Dátum nástupu: ihneď Dátum pridania ponuky: 9. 5. 2019 Dátum poslednej aktualizácie: 8. 7. 2019 Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas Pracovná oblasť: Technické a manuálne prierezov... (800 €)

976 jobs found.

Skladník s VZV - Bratislava
2019-09-21 - SYNERGIE TEMPORARY HELP s. r. o. - kariera.zoznam.sk
...manipulácia s tovarom *práca so skenerom *zabezpečovanie správneho skladovania produktov *príjem a výdaj tovaru *udržiavanie poriadku v sklade a ostatné práce súvisiace so skladovaním a manipuláciou tovaru Informácie pre uchádzača: Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Kliknite...

Skladník s vzv - Bratislava
2019-09-13 - Edymax Europe - jooble
Požiadavky na zamestnanca: ~predchádzajúca skúsenosť s prácou na vzv alebo cxc ~vodičský preukaz sk. B ~dobrý zdravotný stav ~manuálna zručnosť, presnosť, dôslednosť ~férový prístup Pracovná činnosť:​ ~zásobovanie liniek vozíkom Benefity: ~zaujímavá práca... (808 €)

Manipulant, skladník - Bratislava - Devínska Nová Ves
2019-09-13 - Edymax Europe - jooble
Požiadavky na zamestnanca: ~práca s PC výhodou ~SOU, výučný list výhodou ~fyzická zdatnosť, pracovitosť ~férový prístup Pracovná činnosť:​ manipulácia tovaru v halách, práca so skenerom manipulácia s tovarom v skladoch, nakladanie komponentov podľa protokolu do... (814 €)

Manuálny pracovník v sklade - Gáň, Trnavský kraj
2019-09-13 - Edymax Europe - jooble
...flexibilita, pracovitosť ~dobrý zdravotný stav ~čistý register trestov ~férový prístup Pracovná činnosť:​ ~manuálna práca v sklade ~ručná vykládka Benefity: ~zaujímavá práca, ktorá Vás posunie vpred a naučí mnohému ~nástup podľa dohody ~mzda od 578€/mesiac... (578 €)

Hľadáme šikovného retrakára do skladu s jednozmennou prevádzkou. - Pezinok
2019-09-20 - SYNERGIE TEMPORARY HELP s. r. o. - kariera.zoznam.sk
...tovaru - pickovanie (vychystávanie objednávok), balenie a expedícia tovaru - práca so skenerom - udržiavanie čistoty a poriadku v sklade - ostatné činnosti podľa pokynov nadriadeného Informácie pre uchádzača: Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Kliknite nižšie a pošlite svoj...

Skladník s vzv - Bratislavský kraj
2019-09-20 - Edymax, člen skupiny Manuvia - jooble
Priemysel: Logistický Ubytovanie: S ubytovaním Požadované vzdelanie: Stredoškolské s maturitou Stredoškolské bez maturity Jazykové znalosti: Slovenčina Vodičské oprávnenie: Skupina B Informácie o práci: ~zásobovanie liniek vozíkom ~trojzmenná prevádzka... (808 €)

Manipulant, Skladník - Bratislava - Devínska Nová Ves
2019-09-18 - Edymax - jooble
Požiadavky na zamestnanca: - práca s PC - SOU, výučný list výhodou - fyzická zdatnosť, pracovitosť - férový prístup Pracovná činnosť:​ - manipulácia tovaru v halách, práca so skenerom - manipulácia s tovarom v skladoch, nakladanie komponentov podľa protokolu do varenkorbov... (814 €)

Skladník - Bratislava
2019-09-16 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Má chuť pracovať v sklade kde si všetci tykajú? Tak si správne! Hľadáme šikovných skladníkov do nepretržitej prevádzky kde dostaneš zmluvu na dobu neurčitú hneď od začiatku! Tvojou pracovnou náplňou bude: - vykládka prijatého tovaru a jeho naskladnenie - výdaj zakúpen... (850 - 1090 €)

Skladník s VZV - Bratislava
2019-09-21 - SYNERGIE Slovakia - jobangels.co
...manipulácia s tovarom *práca so skenerom *zabezpečovanie správneho skladovania produktov *príjem a výdaj tovaru *udržiavanie poriadku v sklade a ostatné práce súvisiace so skladovaním a manipuláciou tovaru Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Kliknite nižšie a pošlite svoj š... (800 €)

Pracuj v sklade a odvezieme ťa do práce zdarma! - Nitra
2019-09-20 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Ponúkame prácu na dve zmeny v sklade novej automobilky v Nitre. Vašou náplňou práce bude: - príprava výrobkov podľa zadanej objednávky - práca so scannerom, prepočítavanie kusov - účasť na inventúrach - označovanie a skenovanie dielov Requirements: Hľadáme zamestnancov... (700 - 805 €)

Skladník - Svätý Jur, Bratislavský kraj
2019-09-20 - Den Braven SK s.r.o. - stavebná chémia profesionálov - novyjob.sk
...Náplňou práce bude: - príjem a výdaj tovaru pod dohľadom vedúceho skladu - samostatná príprava tovaru podľa prípravných listov - manipulácia s tovarom a VZV - nie je potrebné oprávnenie na VZV (vybavíme za Vás) - pracovná doba pondelok - piatok, - 8-hodinová... (1000 €)

Skladník - Bratislava - Nové Mesto
2019-09-20 - FARMASI CENTRAL EUROPE s. r. o. - istp.sk
...našich zákazníkov a s tým súvisiace činnosti. Práca je vhodná pre mužov aj ženy. Medzi činnosti vykonávané mužmi patria: organizácia skladu, vyskladnenie kamióna, dopĺňanie produktov do vychystávacej linky, balenie objednávok. Ženy sú zodpovedné za prípravu konkrétnych objedn... (900 €)

Skladník - Zvolen
2019-09-19 - PaletExpress, s.r.o. - istp.sk
...Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce Skladové práce, manipulácia v sklade. Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa Pracovné podmienky Práca na zmeny: trojzmenný pracovn... (625 €)

Skladník - Prešov
2019-09-12 - ZVL AUTO spol. s r.o. - istp.sk
...Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce - fyzické preberanie, manipulácia a výdaj materiálu v montážnom sklade, kontrola sprievodných dokumentov, - obsluha VZV a ručných paletových vozíkov, - uzdržiavanie poriadku v sklade, - účasť na inventúrach, - plnenie... (580 €)

Skladník - Trenčín
2019-09-17 - LEONI Slovakia, spol. s r.o. - istp.sk
...nov, • uskladňovanie káblových zostáv podľa predpisov, • evidencia a ukladanie materiálu a zásob, • príjem a výdaj materiálu zo skladu, • pravidelná inventúra skladových zásob. Ponúkaná mzda: 4,8€ brutto/hod. (3,50€ základ + 1,30€ variabilné zložky)... (3,4 €/hod)

Skladník - Trnava
2019-09-20 - COMAX - TT, a.s. - istp.sk
...Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce Fyzické preberanie tovaru dodaného do skladu, kontrola dodacích listov a ďalších sprievodných dokumentov. Kategorizácia, oceňovanie a označovanie tovaru pri prevzatí, ukladanie a skladovanie tovaru. Príprava a výdaj tovaru... (600 €)

Skladník - Nové Mesto nad Váhom
2019-09-20 - RM Gastro - JAZ s.r.o. - job.sk
Náplň práce - príjem, vychystávanie, výdaj materiálu podľa dokladov - manipulácia s materiálom - správne uskladnenie materiálu - obsluha skladových mechanizačných prostriedkov - občasné rozvozy tovaru k zákazníkovi dodávkou do 3,5t - jednozmenný pracovný režim - víkendy...

Skladník - Zvolen
2019-09-19 - PaletExpress, s.r.o. - istp.sk
...Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce Manipulácia tovaru v sklade pri nakladaní a vykladaní tovaru. Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa Pracovné podmienky Práca... (625 €)

Skladník - Pezinok
2019-09-19 - Color Centrum, s. r. o. - istp.sk
...Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce Práca v sklade a dokladanie tovaru. Pracovné podmienky Pracovný čas: od 7:00 do 18:00... (576 €)

Skladník - Nové Mesto nad Váhom
2019-09-09 - Bidfood Slovakia s. r. o. - novyjob.sk
...é manipulačné práce - príprava vozidiel na expedíciu - spolu-podieľanie sa na inventúrach - udržiavanie poriadku a čistoty v sklade Ponuka výhod a benefitov: • minimálna mzda s odmenami a príplatkami 900 - 1 000€, závisí od pracovnej pozície v sklade • pravideln... (900 - 1000 €)

Job in Czechia | Job in Slovakia | Job in Great Britain | Job in United States

By using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2019 | CYBERETIX s.r.o.