CzechSlovakEnglish
Create a new account

ADMINISTRÁTOR V LOGISTIKE - Bratislava
2019-09-13 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Ak ťa zaujíma práca na oddelení logistiky, máš skúsenosti v oblasti administratívy a nevadí ti pracovať na striedavý pracovný čas, si ten pravý koho hľadáme ! Pracuj pre americkú spoločnosť. Medzi tvoje zodpovednosti bude patriť: - Zodpovednosť za evidenciu stavu zásob ... (1150 - 1350 €)

400 jobs found.

ADMINISTRÁTOR V LOGISTIKE - Bratislava
2019-09-13 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Ak ťa zaujíma práca na oddelení logistiky, máš skúsenosti v oblasti administratívy a nevadí ti pracovať na striedavý pracovný čas, si ten pravý koho hľadáme ! Pracuj pre americkú spoločnosť. Medzi tvoje zodpovednosti bude patriť: - Zodpovednosť za evidenciu stavu zásob... (1150 - 1350 €)

ADMINISTRÁTOR V LOGISTIKE - Bratislava
2019-09-18 - Grafton Slovakia, s.r.o. - job.sk
...kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria: - VŠ vzdelanie VÝHODOU - Pracovné skúsenosti v administratíve, prípadne v oblasti logistiky VÝHODOU - Plynulá znalosť anglického jazyka (slovom aj písmom) na úrovni B2 - Aktívna znalosť MS Excel - Analytické myslenie... (1150 - 1350 €)

IT Administrátor pre Logistiku - aj pre absolventov VŠ v oblasti IT! - Nitra
2019-09-11 - Lugera - lugera.sk
Support pre koncových užívateľov Inštalácia a nastavenie konfigurácie IT zariadení Správa a údržba HW a SW Podieľať sa na zlepšovaní procesov a systémov v podniku Zabezpečenie administrácie interného systému Znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni - podmienka Vysoko... (1000 €)

SENIOR APLIKAČNÝ ADMINISTRÁTOR - Bratislava
2019-09-16 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Do slovenskej banky s najdlhšou tradíciou a najmodernejšími technológiami na trhu hľadáme Aplikačného Špecialistu, ktorý má analytický prístup a záujem prinášať nové návrhy a riešenia. Náplň práce: - administrácia a podpora interných aplikácii - automatizácia manuálnych... (1700 - 2500 €)

Pridaj sa k nám, Linux Administrátor - Bratislava
2019-09-20 - WebSupport - jobangels.co
...mami. V prípade potreby okamžite zasiahneš a pomôžeš systémom k bezproblémovú fungovaniu. Následne sám alebo s pomocou ostatných administrátorov prídeš na príčinu a vyriešiš ju. Interne všetky incidenty zaznamenávame do JIRA ticketov s blameless postmortem príspevkov. Cieľom... (1400 - 1700 €)

Operátor logistiky s ubytovaním Zdarma a nástupom IHNEĎ - Bratislava - Devínska Nová Ves
2019-09-19 - EUROPERSONAL&FABRIKA s.r.o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: príprava dielov na jednu súpravu spôsobom priameho nakladania, vykonávanie vizuálnej kontroly dielov, komisionovanie materiálu do komisných vozíkov Informácie pre uchádzača: ochota vzdelávať sa a pracovať na zmeny Iné výhody: Preč... (815 €)

Hľadáme aplikačného administrátora v oblasti telekomunikácií - Bratislava
2019-09-20 - SYNERGIE Slovakia - jobangels.co
...Hľadáme šikovného aplikačného administrátora, ktorý sa bude podieľať na zabezpečovaní a podporovaní interných procesov. Pokiaľ chceš práve ty prinášať istotu v práci pre svojich kolegov, neváhaj a daj nám o sebe vedieť. Tvojou úlohou bude: * spravovať nepretržitý chod pridelen... (1300 €)

ADMINISTRÁTOR PLATIEB - Bratislava
2019-09-19 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Končíš školu a ešte nemáš prácu? Na tejto pozícií budeš mať možnosť spracovávať transakcie v internom systéme a procesovať nie len akceptované platby ale aj zastavené. Tvojou náplňou práce bude: - Administratívna podpora tímu - Zodpovednosť za nahrávanie dát do intern... (850 - 1000 €)

Manažér logistiky - Kežmarok
2019-09-10 - Mubea Automotive Slovakia s.r.o. - istp.sk
...Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce Zodpovedá za celkové riadenie logistiky spoločnosti Vypracováva dlhodobé plánovanie a prípravu príslušného rozpočtu Rozvíja a realizuje úsporné, efektívne a včasné logistické riešenia Riadi podriadených pracovníkov, spolupracuje... (2300 €)

Hľadáme šikovného sieťového administrátora so zameraním na mobilné siete - Bratislava
2019-09-20 - SYNERGIE Slovakia - jobangels.co
Máš ukončenú vysokú školu v oblasti telekomunikácií? Hľadáš príležitosť ukázať čo je v tebe? Máš prehľad o technológiách sieťovej infraštruktúry? Skvelá príležitosť využiť vedomosti mobil packet core sietí (GSM, LTE, IP). Staň sa súčasťou engineer tímu telekomunikačného lídra... (1800 €)

Manažér logistiky - AUTOMOTIVE! - Nitra
2019-09-12 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
...Dohľad nad dodržiavaním parametrov kvality a stanovených firemných postupov - Tvorba vnútropodnikových smerníc a postupov v oblasti logistiky - Úzka spolupráca s ostatnými oddeleniami - Reportingové aktivity - Riešenie ad hoc situácií Requirements: Hľadáme kandidátov... (3200 - 4100 €)

Windows systém administrátor pre lídra v oblasti automotive - Hlohovec
2019-09-20 - SYNERGIE Slovakia - jobangels.co
...anglickom jazyku? Vieš si samostatne určiť priority úloh? Pre významného dodávateľa automobilových komponentov hľadáme Windows systém administrátora. Daj nám o sebe vedieť a zapoj sa do tímu v medzinárodnej spoločnosti. Tvojou úlohou bude: * inštalácia, konfigurácia, údržba... (1800 €)

JUNIOR ADMINISTRÁTOR DOKUMENTOV - Bratislava
2019-07-16 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Nemáš ešte skúsenosti v administratíve, ale hľadáš príležitosť, kde by si ich získal? Ponúkame Ti pracovnú pozíciu v medzinárodnej firme, na ktorej môžeš svoju kariéru pekne naštartovať a nepotrebuješ k tomu ani anglický jazyk. Tvoja pracovná náplň by bola: - Administrat... (640 - 800 €)

Aplikačný administrátor Big Data aplikácií - Bratislava
2019-09-20 - SYNERGIE Slovakia - jobangels.co
...Hľadáme aplikačného administrátora, ktorý sa bude starať o zverenú platformu Big data aplikácií a má skúsenosti s Business Inteligence nástrojom či Hadoop technológiou. Náplň práce: * starať sa o zverejný cluster, sledovať ako funguje, nasadzovať riešenia * monitorovať... (1800 €)

Databázový administrátor / Oracle administrátor - Bratislava
2019-09-02 - sféra, a.s. - novyjob.sk
Navrhovanie, inštalácia a konfigurácia Oracle databáz Správa a konfigurácia databáz, administrácia serverov a klientov Zabezpečovanie prevádzky Oracle databázového prostredia Pravidelná profylaktika, aktualizácie a zálohovanie databáz Ladenie výkonnosti PL/SQL a...

Správca siete - administrátor - Banská Bystrica
2019-09-10 - Metronet I, s.r.o. - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce správca sieti, riešenie problémov na koncových staniciach klientov - riešenie operatívnych úloh ****@*****.*** Pracovné miesto vhodné aj pre... (1000 €)

ADMINISTRÁTOR PLATIEB - MAJTE VŠETKY TRANSAKCIE POD KONTROLOU! - Bratislava
2019-09-19 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Ak hľadáte zaujímavú analytickú prácu v dynamickom bankovom prostredí máme niečo práve pre Vás. Rozšírite svoje obzory vo svete bankových prevodov a platobného styku. Získate rozsiahle skúsenosti v oblasti administratívy a Vaša znalosť anglického jazyka určite nezapadne prachom... (1000 - 1300 €)

Nákupca, Logistik - Liptovský Mikuláš
2019-09-18 - FIVING, s.r.o. - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce - zabezpečovanie objednávok a dodávok komponentov za najvýhodnejších podmienok, v požadovanej kvalite a v termíne podľa plánu výroby - získavanie cenových ponúk a ich vyhodnocovanie - vystavovanie objednávok v podnikovom... (1100 €)

Prijmeme IHNEĎ mužov do LOGISTIKY v BRATISLAVE / UBYTOVANIE ZADARMO! Priemerná mzda 1100€ brutto - Bratislava - Devínska Nová Ves
2019-09-19 - EUROPERSONAL&FABRIKA s.r.o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: VODIČ CXT - vláčik: 885,-€ základná mzda brutto + príplatky + hodnotenia (osobné 0 -20% zo základnej mzdy, nadčas 25% z prim. mzdy, príplatok - noc 1,1956€/ hod., Príplatok za prácu v sobotu 1,4945€/ hod., príplatok za prácu v nede... (885 - 1100 €)

IKT administrátor II - Košice - Staré Mesto
2019-09-11 - T-Systems Slovakia s.r.o. - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce Samostatne kontroluje, vykonáva, rieši (kde je to vhodné) a vytvára tikety (tiket problému, tiket manažmentu zmeny, incident, objednávka na doručenie (DO)), aby bola udržaná služba pre zákazníkov v súlade s danými kvalitat... (730 €)

Job in Czechia | Job in Slovakia | Job in Great Britain | Job in United States

By using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2019 | CYBERETIX s.r.o.