CzechSlovakEnglish
Create a new account

Administratívny pracovník - Pezinok
2019-08-05 - Insia - S s.r.o. - top-prace.sk
...Náplň práce, právomoci a zodpovednosti Práca vhodná pre vysokoškolských študentov, je možné ju vykonávať popri škole. Administratívne práce v oblasti poisťovníctva, nahrávanie a scanovanie zmlúv do systéme, sledovanie platieb poistného, evidencia klientov atď. Požiadavky... (750 - 950 €)

3078 jobs found.

Administratívny pracovník - Pezinok
2019-08-05 - Insia - S s.r.o. - top-prace.sk
...Náplň práce, právomoci a zodpovednosti Práca vhodná pre vysokoškolských študentov, je možné ju vykonávať popri škole. Administratívne práce v oblasti poisťovníctva, nahrávanie a scanovanie zmlúv do systéme, sledovanie platieb poistného, evidencia klientov atď. Požiadavky... (750 - 950 €)

Administratívny pracovník - Bratislava - Staré Mesto
2019-08-19 - MAXIMA-SLOVAKIA s.r.o. - jooble
Požiadavky na zamestnanca: - komunikačné zručnosti a príjemné vystupovanie - samostatnosť - znalosť anglického jazyka + benefit základy ruského jazyka - dobré počítačové znalosti Podmienky práce: - Osobná, telefonická a e-mailová komunikácia s klientmi spoločnosti... (4 - 5 €/hod)

Administratívny pracovník - Prešovský kraj
2019-08-16 - Rouvia - jooble
Administratíva, komunikácia so zákazníkmi , cudzie jazyky vítané, 18 rokov Stredná škola Vysoká škola Vytváranie ponuky práce na stránkach,pozývanie a dojednávanie osobných pohovorov,zúčastnenie sa na pohovoroch,zaškolenie,dostanete podklady na prácu V prípade z... (500 - 900 €)

Administratívny/a pracovník/a - Slovensko
2019-08-16 - Rouvia - jooble
Hľadáme asistenta/asistentku na čiastočný úväzok 2-3 hod./týždenne, 3 až 5 dní v týždni Práca je nielen pre ženy ale aj mužov,študentov,mamičky Zaujímavá náplň práce,finančné ohodnotenie v prípade obojstrannej spokojnosti možný aj kariérny postup Možnosť zvýšenia kvalifik... (200 - 800 €)

Administratívny pracovník - Košice
2019-08-08 - Rouvia - jooble
Výpomoc v kancelárií Voľná pracovná doba v zabehnutej spoločnosti v Košiciach Práca je na určité dni a hodiny Hľadáme ľudí,ktorí sú zodpovední,komunikatívni,cieľavedomí,majú chuť pracovať a pomáhať ľuďom Kontaktujte nás a dohodnite si osobný pohovor (100 - 500 €/týž)

Administratívny pracovník - Sabinov
2019-08-07 - VaV Akademy - jooble
Premýšľate kde a ako začať svoju kariéru? Spoločnosť V a V Akademy, hľadá šikovného administratívneho asistenta na svoju pobočku do Sabinova. Pracovná činnosť: Absolvent VŠ (ak si doteraz ešte nevyužil/a možnosť absolventskej praxe cez UPSVaR, máš menej ako 26 rokov a nebol... (520 - 630 €)

Administratívny pracovník / Asistent vedúceho - Košice
2019-08-09 - Ing. Matej Rezničák - jooble
Náplň (druh) práce: V našom tíme ponúkame možnosť získať teoretické a praktické zručnosti v oblasti marketingu, personalistiky, financií a riadenia ľudských zdrojov. Uvedené zručnosti získate pomocou špecializovaného systému zaškoľovania, ktorý je úplne bezplatný. Ako jeden... (800 €)

Administratívny pracovník - Absloventská prax - Prešovský kraj
2019-08-01 - VaV Akademy - jooble
...zamestnanca: Stredné odborné vzdelanie Podmienky práce: - Príjemné vystupovanie a prejav (osobný, telefonický), - Kladný vzťah k administratívnej práci, - Znalosť MS Office, - obsluha kancelárskych zariadení, - Pomocné práce, administratívne práce - Komunikatí... (133 - 260 €)

Administratívny pracovník - Sabinov
2019-08-15 - Unique - plus s.r.o. - istp.sk
...Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce administratívna činnosť Pracovné miesto vhodné aj pre zdravotne postihnutého Pracovné podmienky ~ Pracovný čas: od 9:00... (624 €)

Administratívny pracovník - Michalovce
2019-08-12 - Ing. Lenka Hudáková - istp.sk
...Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce Administratívna činnosť, komunikácia s klientmi - uchádzačmi o zamestnanie. Komunikácia s partnermi z nemecky hovoriacich krajín. Je potrebné ovládať nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni.... (580 €)

Administratívny pracovník - Slovensko
2019-08-22 - DHL - dpdhl.jobs
...doklady potrebné podľa platných predpisov a podľa požiadaviek zákazníkov, Spolupracuje s ostatnými oddeleniami pri riešení administratívnej agendy. Spolupracuje s ostatnými oddeleniami pri odovzdávaní potrebnej agendy a informácií, Vykonáva administratívne č...

Administratívny pracovník - Martin
2019-08-23 - Tomáš Marko - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce Administratíva, spracovanie administratívy, práca na PC, komunikácia, planovanie Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa Pracovné podmienky... (900 €)

Administratívny pracovník - Šurany
2019-08-21 - Roffelsen Plastics Slovakia, s.r.o. - istp.sk
...potrebné zaznamenávať správne, aktuálne a včas v NAV, v prípade výnimiek sa vykonajú príslušné kroky a konzultujú sa s nadriadeným pracovníkom B. Údaje je potrebné spravovať a hodnotiť prostredníctvom postupov C. Finančné údaje sú jasne zaznamenané D. Systémy, súbory... (550 €)

Administratívny pracovník - Bratislava - Nové Mesto
2019-08-20 - RISEDAY MANAGEMENT, organizačná zložka podniku zahraničnej o... - istp.sk
...mom spoločnosti, obsluha bežných kancelárskych zariadení (počítač, fax, kopírka), spracovávanie rôznych podkladov pre nadriadených pracovníkov, komunikácia s dodávateľmi, odberateľmi a externými partnermi, práca s dokumentáciou – zakladanie, triedenie, vyhľadávanie, evidovanie... (2000 €)

Administratívny pracovník - Prievidza
2019-08-20 - MATTE s.r.o. - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce Uzatváranie životného a neživotného poistenia. Pracovné miesto vhodné aj pre mladistvého Ponúkané výhody mobilný telefón, notebook... (624 €)

Administratívny pracovník - Bánovce nad Bebravou
2019-08-19 - Industriell s.r.o. - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce • Prijímanie a evidovanie elektronickej pošty • Práca s dokumentáciou – zakladanie, triedenie, vyhľadávanie, evidovanie, archivácia • Práca s databázovými programami • Vybavovanie firemnej korešpondencie a telefonick... (550 €)

Administratívny pracovník - Poprad
2019-08-22 - Archivovanie SK s.r.o. - istp.sk
...Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce - Funkcia: pomocný administratívny pracovník, správca registratúry, - administratívne práce súvisiace so správou registratúry a to najmä evidovanie, tvorba, prenášanie, ukladanie, ochrana registratúrnych záznamov a zabezpe... (565 €)

Administratívny pracovník - Lietavská Lúčka, Žilinský kraj
2019-08-19 - Pavol Hoferica - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce Pracovná pozícia zahŕňa: - evidencia dodacích listov a faktúr - servisné oddelenie /opravy osobných, nákladných automobilov, strojovej mechanizácie/ - objednávanie náhradných dielov, olejov - evidencia spotreby olejov ... (580 €)

Administratívny pracovník - Žilina
2019-08-21 - SproEkon SK s.r.o. - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce Spracovanie textov, prepisovanie listín, kopírovanie, skenovanie Pracovné podmienky Pracovný čas: od 8:00 ... (750 €)

Administratívny pracovník - Bardejov
2019-08-21 - X vision s. r. o. - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce - komunikácia so stálymi ale aj novými klientmi - vedenie evidencie Ponúkané výhody - práca v príjemnom kolektíve - zaujímave finančné ohodnotenie... (520 €)

Job in Czechia | Job in Slovakia | Job in Great Britain | Job in United States

By using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2019 | CYBERETIX s.r.o.