CzechSlovakEnglish
Create a new account

Konzultant značkovej predajne Bratislava - Aupark a Central - Bratislava - Ružinov
2019-10-16 - O2 Slovakia - jobangels.co
...ce? Aktívny predaj produktov a služieb zákazníkom v značkovej predajni Byť inšpiráciou pre zákazníkov a ukázať im ponuku produktov a slu......žér vás naučí ako dôjsť ďaleko. Ciest je mnoho, či už smerom O2 Guru, Guru pre firemných zákazníkov, Guru Master alebo Zástupca vedúceho.

2155 jobs found.

Konzultant značkovej predajne Bratislava - Aupark a Central - Bratislava - Ružinov
2019-10-23 - O2 Slovakia - jobangels.co
...Pozrite sa čo o tejto práci hovoria Jana a Rado Čo bude náplňou vašej práce? Aktívny predaj produktov a služieb zákazníkom v značkovej predajni Byť inšpiráciou pre zákazníkov a ukázať im ponuku produktov a služieb Pomáhať s riešením ich požiadaviek a potrieb Keď bude voľnej...

Zástupca vedúceho predajne - OC Central - Bratislava
2019-10-23 - BILLA s.r.o. - jobangels.co
zastupovanie vedúceho predajne v čase neprítomnosti dodržiavanie firemných štandardov a smerníc zabezpečenie objednávok tovaru práce na predajnej ploche vedenie zamestnancov prezentácia tovaru podľa firemných priorít (856 - 1126 €)

Vedúci predajne - Bratislava - Bratislava
2019-10-23 - BILLA s.r.o. - jobangels.co
...zodpovednosť a vedenie zamestnancov na predajni zodpovednosť za chod celej predajne dodržiavanie firemných štandardov a smerníc dosiahnutie plánovaných hospodárskych výsledkov predajne plánovanie dochádzky zamestnancov vedenie a výber zamestnancov zabezpečenie... (1200 - 1590 €)

Zástupca vedúceho predajne - Bratislava - Bratislava
2019-10-23 - BILLA s.r.o. - jobangels.co
zastupovanie vedúceho predajne v čase neprítomnosti dodržiavanie firemných štandardov a smerníc zabezpečenie objednávok tovaru práce na predajnej ploche vedenie zamestnancov prezentácia tovaru podľa firemných priorít (850 - 1120 €)

Zástupca vedúceho predajne - Bratislava/Dúbravka - Bratislava
2019-10-23 - BILLA s.r.o. - jobangels.co
zastupovanie vedúceho predajne v čase neprítomnosti dodržiavanie firemných štandardov a smerníc zabezpečenie objednávok tovaru práce na predajnej ploche vedenie zamestnancov prezentácia tovaru podľa firemných priorít (850 - 1120 €)

Asistentka predaja v značkovej predajni striebro Sofia - OC Aupark Košice. SOFIA Silver Jewelry - Košice
2019-10-04 - SOFIA Jewelry - novyjob.sk
...zákazníkom pri výbere vhodného šperku. Samozrejmosťou je udržať predajňu i šperky v dokonalom stave (čistota predajne, aranžovanie šperkov......profesionálnom a mladom kolektíve. Budete pracovať so šperkami, značkou PANDORA a ďalšími značkami. Poskytneme vám kvalitné školenia,...

Zástupca vedúceho predajne - Bratislava/Bory Mall - Bratislava
2019-10-23 - BILLA s.r.o. - jobangels.co
podpora pri zabezpečení chodu oddelenia servisu (lahôdky, mäso, pečivo) zastupovanie vedúceho oddelenia v čase neprítomnosti spolupráca pri objednávaní tovaru a zabezpečení dostupnosti zodpovednosť za úpravu a vzhľad vitrín podpora pri kontrole čerstvosti a dodržiavan... (730 - 1020 €)

Predavačka v Aupark Bratislava - ALBI s.r.o. - Bratislava - Petržalka
2019-10-04 - Tempo spol. s r.o. - praca24.sk
...nástupu:  ASAP Lokalita:  Bratislavský kraj Bratislava V Miesto výkonu práce:  Bratislava Aupark, Petržalka Pracovná oblasť:  Predavač Druh pracovn......Obsluha zákazníkov. Dopĺňanie tovaru. Upratovanie predajne. Predaj na registračnej pokladni. Denné uzávierky....

Predavač/Predavačka v OC Centrál Bratislava - Bratislava - Ružinov
2019-10-09 - M.S.LEM, s.r.o. - istp.sk
...kabelky, doplnkový sortiment) • Spolupráca s ostatnými predajňami Humanic, s vedením predaja a centrálou spoločnosti......prevádzkovateľovi M.S.LEM, s.r.o. Pri Trati 25A, 821 06 Bratislava, IČO: 504 654 22 (ďalej len: „prevádzkovateľ“) súhlas... (748 €)

Finančný konzultant - Hanušovce nad Topľou, Prešovský kraj
2019-10-23 - Poisťovníctvo - jooble
Požiadavky na zamestnanca: Stredoškolské vzdelanie s maturitou Komunikatívnosť Zodpovednosť Obávaš sa že nebudeš mat klientov? Našich 600 klientov čaká na teba aby si sa stal ich poradcom. Bojíš sa že sa nenájdeš príležitosti? Príležitosť kariérneho rastu je... (1000 €)

Hľadáme brigádnikov pre značku SINSAY - Banská Bystrica
2019-10-23 - LPP Slovakia, s.r.o. - jobangels.co
...ádu popri škole, pri ktorej rozhýbeš usedené nohy z prednášok, spoznáš kopec skvelých ľudí a budeš v príjemnom prostredí úplne novej predajne? Tak potom sa pridaj do nášho nového #dreamteam - u značiek RESERVED, CROPP, HOUSE, MOHITO a SINSAY, ktorý pripravujeme pre naše nové...

Zástupkyňa vedúcej predajne (Bratislava) - Bratislava - Ružinov
2019-10-10 - JG STORES s.r.o. - istp.sk
...pracovnom mieste Náplň (druh) práce - Spolupráca pri vedení predajne a personálu. - Prezentácia tovarov (plánovanie, realizácia,......ch vedúcim predajne, - podpora predajní zo strany manažmentu a centrály, - spolupráca jednotlivých predajní navzájom a podpora zo... (700 €)

Asistent/ka predaja v predajni HELLY HANSEN Aupark - Bratislava - Petržalka
2019-10-04 - Sportsman s. r. o. - kariera.zoznam.sk
...potom hľadáme práve teba! Poď s nami budovať prvú (700 €)

Vedúci/a predajne - Bratislava - Bratislava
2019-10-21 - NEW YORKER Slovakia, s.r.o. - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce Miluješ módu? Vedieš alebo si viedol/a tím zamestnancov? Chceš sa zdokonalovať v komunikácii a v práci v obchode? Nepremeškaj túto príležitosť a staň sa aj ty našou súčasťou. Ponúkame: - plat až 1338 € v hrubom + obratov... (1000 €)

IT konzultant pre integráciu aplikácií - Bratislava
2019-10-23 - SYNERGIE Slovakia - jobangels.co
...pozícii experta v rámci celej skupiny? Pre nášho klienta, úspešnú medzinárodnú telekomunikačnú spoločnosť, obsadzujeme pozíciu IT konzultanta. Pokiaľ máte aktívnu znalosť angličtiny, láka vás technická pozícia s dôrazom aj na projektový manažment, neváhajte a rozbehnite svoju... (1900 €)

Shop manager - Vedúca predajne/ Bratislava - Bratislava
2019-10-15 - M.S.LEM, s.r.o. - ponuky.sk
...Náplň práce • Minimálne 2 roky skúseností s riadením predajne • Záujem o módu • Silné obchodné skúsenosti a schopnosť riadiť podnikanie......á zľava na tovar - stravné lístky Miesto práce Bratislava Termín nástupu Dohodou Informácie pre uchádzača Vedúce... (1100 €)

Zástupca vedúceho predajne - Bratislava - Bratislava - Ružinov
2019-10-14 - BILLA s.r.o. - istp.sk
...Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce - Zastupovanie vedúceho predajne v čase neprítomnosti, - dodržiavanie firemných štandardov a smerníc, - zabezpečenie objednávok tovaru, - práce na predajnej ploche, - vedenie zamestnancov, - prezentácia tovaru pod... (856 €)

Pomocný pracovník Telekom predajne Bratislava - Bratislava
2019-10-23 - Slovak Telekom - kariera.zoznam.sk
...privyrobil a priučil sa nášmu Telko biznisu. Od budúceho kolegu budeme očakávať podporu v nasledovných aktivitách: - vítanie zákazníkov na predajni, - zodpovedanie základných informácií o poskytovaných produktoch a službách, - prezentovanie Magio TV, - starostlivosť o kávovar...

Osobný personálny konzultant - pobočka Bratislava - Bratislava
2019-10-18 - ATENA - SMART CARE, s. r. o. - atena.sk
...Popis pracovnej ponuky Názov pracovného miesta: Osobný personálny konzultant - pobočka Bratislava Typ pozície, odvetvie: Osobný personálny konzultant, ľudské zdroje a personalistika Pracovný pomer: Hlavný pracovný pomer Dlhodobé zamestnanie: Áno Zmluva... (900 €)

Osobný personálny konzultant - pobočka Bratislava - Bratislava - Nové Mesto
2019-10-15 - ATENA - PERSONAL CONSULTING s.r.o. - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce - Organizácia pohovorov a komplexná personálna agenda pre všetkých uchádzačov a zamestnancov danej firmy - Pravidelná komunikácia a starostlivosť o existujúcich a zamestnaných klientov - Telefonická komunikácia so stá... (900 €)

Job in Czechia | Job in Slovakia | Job in Great Britain | Job in United States

By using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2019 | CYBERETIX s.r.o.