CzechSlovakEnglish
Create a new account

Obchodný špecialista - Bratislava
2019-09-02 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Využite príležitosť pracovať pre medzinárodnú spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti výroby a vývoja uzamykacích systémov a prevedení. Hľadáme posilu do obchodného tímu na pozíciu Obchodný špecialista. Pracovať budeš aj na predajni aj v teréne. Tvojou úlohou bude: - starostlivos... (1200 - 1500 €)

1238 jobs found.

Obchodný špecialista/konzultant - Bratislava
2019-09-10 - Agentúra MetLife - novyjob.sk
Zamestnanecké výhody a benefity: - nadštandardné FIX-né odmeňovanie - štvrťročné (quartálne) a ročné bonusy s fixným platom - úspešná a dlhodobá kariéra už po 3-om mesiaci spolupráce - obsadenie kľúčových manažérskych pozícií - absolvovanie inovatívneho vzdelávacieho... (1750 €)

Obchodný špecialista - Bratislava
2019-08-27 - Grafton Slovakia, s.r.o. - jobkontakt.sk
...spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti výroby a vývoja uzamykacích systémov a prevedení. Hľadáme posilu do obchodného tímu na pozíciu Obchodný špecialista. Pracovať budeš aj na predajni aj v teréne. Tvojou úlohou bude: - starostlivosť o zákazníka - sledovanie a zodpovednosť za... (1500 €)

Manažér, špecialista, obchodný vedúci - Žilina
2019-09-09 - Level funding, s.r.o. - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa mladistvého Ponúkané výhody - pravidelné dovolenky - firemné vozidlá k dispozícii - flexibilná pracovná doba - dostupná kariéra - 13.14. plat - kvartálne odmeny ... (1000 €)

Obchodný manažér - Šaľa
2019-09-19 - Allianz - Slovenská poisťovňa - jooble
...obchodného tímu ~motivovanie v tímovom duchu ~zodpovednosť za obchodné výsledky ~analýza potrieb ~vedenie a podpora klientskych špecialistov ~Otvorenie a riadenie činnosti novej kancelárie Ponúkané výhody ~zázemie silnej a stabilnej medzinárodnej spoločnosti ~... (3000 €)

Manažér, obchodný vedúci, klientsky špecialista (Bratislava) - Bratislava - Nové Mesto
2019-09-10 - Zoltán Tóth - istp.sk
...práce Nemecká obchodná spoločnosť hľadá do nového biznis centra v Bratislave ľudí na pracovné pozície - Manažér, obchodný vedúci, klientsky špecialista. Úlohy: vybavovanie klientskych zložiek, spracovanie žiadostí, tvorba portfólia, vyhľadávanie najlepšej možnosti na... (1200 €)

Cloud Computing Specialist - Bratislavský kraj
2019-09-20 - BALANCED HR s.r.o. - jobangels.co
Migrate our services to the cloud within a 6 months period from the start at the role Benchmark of the available providers Selecting the right portfolio of services Design of the architecture Functional and technical design and documentation Security on the cloud Performance... (2000 €)

Backoffice špecialista pre korporátnych zákazníkov - Bratislava
2019-09-20 - BALANCED HR s.r.o. - jobangels.co
Zabezpečenie plynulého zaradenia nových dodávateľov do systému Rozvíjanie každodenných pracovných vzťahov so zákazníkmi Podpora a riadenie operácií obchodov na dennej báze prostredníctvom programov Supply Chain Finance Kompletná dátová príprava pre nových dodávateľov (dokumenty... (1200 €)

Obchodný zástupca pre IT riešenia - Bratislavský kraj
2019-09-20 - BALANCED HR s.r.o. - jobangels.co
...Obchodný zástupca bude reprezentovať stabilnú spoločnosť pôsobiacu v IT sektore viac než 25 rokov v lokalite Bratislavského alebo Košického kraja. Úlohou zástupcu bude: Analýza trhového potenciálu a vyhľadávanie nových obchodných príležitostí vo výrobnom i nevýrobnom... (2000 €)

Obchodný špecialista/konzultant s možnosťou kariérneho rastu - Bratislava - Staré Mesto
2019-08-20 - Lucie Okáníková, MBA - Leoneli Art - kariera.zoznam.sk
Informácie pre uchádzača: Základná zložka mzdy (v hrubom): 1200 € za mesiac Dátum nástupu: ihneď Dátum pridania ponuky: 26. 3. 2019 Dátum poslednej aktualizácie: 27. 3. 2019 Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas Pracovná oblasť: Bankovníctvo, poisťovn... (1200 €)

Cybersecurity Specialist - Bratislavský kraj
2019-09-20 - BALANCED HR s.r.o. - jobangels.co
Návrh, implementácia a správa bezpečnosti infraštruktúrnych projektov zameraných na nasadzovanie a integráciu IT technológií v oblasti dátových centier, informačných a komunikačných systémov Detekcia bezpečnostných incidentov, útokov, hrozieb, ich analýza, príprava reportov... (1500 €)

Obchodný zástupca ( pre drevo) - BB - Banská Bystrica
2019-09-20 - BALANCED HR s.r.o. - jobangels.co
Starostlivosť o zákazníkov vo svojom regióne Aktívne vyhľadávanie potenciálnych zákazníkov v rámci prideleného regiónu Prezentovanie a propagovanie tovaru Zodpovedanie za plnenie osobného plánu predaja (830 €)

Špecialista na dane a financie - Trenčiansky kraj
2019-09-20 - BALANCED HR s.r.o. - jobangels.co
Správna aplikácia daňových zákonov a ich koordinácia v súlade s platnou účtovnou a daňovou legislatívou Zabezpečenie a koordinácia daňového konania a jednotlivých úkonov na naplnenie daňových povinností Spolupráca pri príprave účtovnej uzávierky v súlade s platnou daňovou... (1200 €)

Profi Manager, obchodný vedúci, klientsky špecialista - Nitriansky kraj
2014-01-27 - Inzeráty zadarmo - Inzeráty zadarmo
Nemecká obchodná spoločnosť, hľadá do nového biznis centra v Nitre ľudí na pozície - Manager, obchodný vedúci, klientsky špecialista. Spoločnosť zaoberajúca sa auditom navrhujúca riešenia na realizáciu cieľov. Úlohy: Vybavovanie klientskych zložiek, výber najvýhodnejšej spolo...

Špecialista na prevádzku výrobných zariadení - Sereď
2019-09-20 - PRO Business Solutions s.r.o. - jobangels.co
obsluha jedného zariadenie v rámci linky (balenie, kartónovanie alebo paletizácia), nastavovanie zariadenia na dotykovom displeji, kontrola stavu zariadenia, operatívna a preventívna údržba zariadenia, identifikácia vzniknutého problému a jeho odstránenie. (950 €)

Obchodný zástupca/zástupkyňa - Prešovský kraj
2019-09-18 - Stavebné profily s.r.o. - job.sk
...konkurencie a vývoj trhu Požiadavky na zamestnanca Vodičský preukaz: skup. B Osobnostné predpoklady a zručnosti -znalosť prác s PC -obchodný duch -komunikačné a argumentačné schopnosti -pracovné nasadenie s orientáciou na výsledok -samostatnosť -flexibilita... (750 - 1500 €)

Poď pracovať ako obchodný zástupca! - Žilinský kraj
2019-09-17 - ManpowerGroup Slovensko s.r.o. - kariera.zoznam.sk
...áce, informácie o pracovnom mieste: Máš dušu obchodníka a baví ťa samostatná a rôznorodá práca? Tak potom určite čítaj ďalej. Ako obchodný zástupca budeš mať v kompetencií: * akvizíciu nových zákazníkov * starostlivosť o existujúcich zákazníkov * riadenie obchodných... (520 €)

Obchodný zástupca Bratislava - Bratislava
2019-09-20 - Zľavomat.sk - jobangels.co
Máš silné komunikačné zručnosti? Baví ťa neustále spoznávať nových ľudí? Máš rad(a) nové skúsenosti? Vidíš silu a budúcnosť v internete? STAŇ SA ÚSPEŠNÝM OBCHODNÍKOM U NÁS! Tvojou úlohou bude nachádzať nové zaujímavé príležitosti pre našich zákazníkov. Nemáš obmedzené možnosti...

Hypotekárny špecialista pre pobočku banky - komunikácia iba po telefóne! - Nitra
2019-09-19 - ADECCO Slovakia, s. r. o. - kariera.zoznam.sk
...telefonický kontakt s klientmi. Ďalšia náplň práce: - ponúkať hypotekárne úvery a poskytovaťe kompletné služby klientovm banky - plniť obchodný plán v oblasti hypotekárnych úverov, ako aj na ďalších produktov banky. - byť iniciatívny v plnení plánu a prinášať nové nápady -... (800 €)

Externý VMware špecialista - Košice
2019-09-18 - Nové technológie a služby, s.r.o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Práca VMware inžiniera: - inštalácia, administracia, riešenie problémov - navrh novych riešení s využitím VMware technologii - vytvaranie doporučení, postupov, dokumentacie - spolupráca s kolegami a zahraničnými podpornými centrami... (1500 - 2500 €)

Obchodný Konzultant - Bratislava
2019-09-02 - Agentura MetLife - novyjob.sk
...Obchodný špecialista/konzultant s možnosťou kariérneho rastu Miesto práce Bratislava, Trnava, Senec, Dunajská Streda, Hlohovec, Piešťany, Senica, Skalica, Nové Mesto nad Váhom, Trenčín, Nitra, Nové Zámky, Topoľčany Druh pracovného pomeru Plný úväzok/ čiasto... (1500 €)

Job in Czechia | Job in Slovakia | Job in Great Britain | Job in United States

By using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2019 | CYBERETIX s.r.o.