CzechSlovakEnglish
Create a new account

Chceš sa stať daňovým špecialistom? - Bratislava
2019-10-15 - Grafton Slovakia, s.r.o. - job.sk
Náplň práce Daňový konzultant s klasickým pracovným časom a komplexnou agendou? Možno si poviete: (1200 - 1650 €)

1343 jobs found.

Chceš sa stať daňovým špecialistom? - Bratislava
2019-10-08 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Daňový konzultant s klasickým pracovným časom a komplexnou agendou? Možno si poviete: (1200 - 1650 €)

Daňový špecialista - Ilava, Trenčiansky kraj
2019-10-09 - Adecco Slovakia s.r.o. - jooble
...vou ~Zostavovanie výkazov DPH, sledovanie termínov a daňových povinností ~Spolupráca s účtovníkmi pri príprave uzávierky ~Komunikácia s inštitúciami - daňový úrad, banky, poradenské a audítorské spoločnosti ~Tvorba finančných plánov a finančných výkazov podľa potreby... (1200 €)

Chceš zažiť dobrodružstvo? Hľadáme IT support špecialistu s francúzskym jazykom (Guinea) - Bratislava
2019-10-23 - SYNERGIE Slovakia - jobangels.co
...Pre nášho popredného svetového klienta v oblasti biometrických riešení hľadáme skúseného IT support špecialistu. Na tomto projekte sa budeš priamo podielať v štáte Guinea - západná Afrika (v hlavnom meste Konakry). Budeš mať vždy po ruke on-site skúseného človeka priamo zo... (600 €)

Daňový špecialista - Ilava, Trenčiansky kraj
2019-09-02 - Adecco - adecco.sk
...Daňový špecialista Náplň práce: Dohľad nad dodržiavaním daňových zákonov a legislatívy Spolupráca s účtovným oddelením pri príprave účtovnej uzávierky Vedenie evidencie, dohľad nad daňovými povinnosťami Spracovanie daní, výkazov DPH Komunikácia s daňovým...

Senior daňový špecialista - priame dane - Bratislava
2019-09-23 - Lugera & Maklér spol. s r.o. - begin.sk
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti: - Spracovanie daňových priznaní - Reporting ohľadom výnosov - Analýzy a kalkulácie príjmov právnických osôb - Podpora auditu - Manažment zrážkovej dane - Reporting podľa US GAAP - Mzdové ohodnotenie: od 2000€ brutto v ...

DAŇOVÝ KONZULTANT - Bratislava
2019-10-08 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Hľadáme skúseného experta na oblasť priamych daní. Náplň práce obsahuje: - Poradenstvo pre externé spoločnosti v oblasti daní z príjmov - Poskytnutie odpory a pomoci juniornejším kolegom - Monitorovanie daňovej legislatívy a písanie interných analýz - Zodpovednosť... (1600 - 2000 €)

SEO Špecialista - Bratislava
2019-10-23 - Zoznam, s.r.o. - jobangels.co
Rozumieš si s Googlom a vieš ako dostať stránku vo výsledkoch vyhľadávania čo najvyššie? Potom hľadáme možno práve teba. Poď pracovať do Zoznamu a my ti dáme príležitosť podieľať sa na tvorbe a optimalizácii najväčších online magazínov a webových portálov na Slovensku. Ak... (1000 €)

Špecialista nákupu - Banská Bystrica
2019-10-03 - LEDeco solution, s.r.o. - jooble
Požiadavky na zamestnanca: Ak nechceš nechať svoj potenciál len tak sedieť v rohu, chceš byť súčasťou niečoho väčšieho, budovať skvelú slovenskú značku a hlavne sa podieľať na procese, nápadoch a vylepšeniach, tak čítaj ďalej. Podmienky práce: Vykonávaš pravidelnú kancel... (700 - 1000 €)

Špecialista na dane a financie - Trenčiansky kraj
2019-10-23 - BALANCED HR s.r.o. - jobangels.co
...pri vedení evidencie a zostavovaní výkazov DPH, dohľad nad daňovými povinnosťami a platbami Spolupráca a komunikácia s inštitúciami - daňový úrad, banky, audítori, poradenské spoločnosti a iné Príprava finančných výkazov a finančných plánov podľa požiadaviek a potrieb spolo... (1200 €)

Špecialista hypotekárnych operácii - Bratislava
2019-10-09 - Adecco Slovakia, s.r.o. - jooble
...v oblasti bankovníctva na slovenskom trhu hľadáme Hypotekárneho špecialistu na pobočku v Bratislave! Pokiaľ sa zaujímate o bankovníctvo a ste......é poradenstvo a produkty, ktoré klientom dokonale sadnú, - stať sa expertom v oblasti financovania, - stať sa expertom v oblasti... (1050 - 1100 €/hod)

Daňový agent s nemeckým jazykom - Spišská Nová Ves
2019-10-21 - VMD Consulting s.r.o. - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce Na toto VPM budú umiestnení UoZ zadefinovaní v §54 - Praxou k zamestnaniu 2.... zák.č.5/2004 Z.z....(vek UoZ do 29 rokov mínus 1 deň, min.1 mesiace evidencie,nepokračujú v procese vzdelávania, ani sa nezúčastňujú na odbornej... (650 €)

Chceš zažiť dobrodružstvo? Hľadáme IT support špecialistu s francúzskym jazykom (Guinea) - Informačné technológie - Bratislava
2019-10-01 - SYNERGIE SLOVAKIA - pozripracu.sk
...Pre nášho popredného svetového klienta v oblasti biometrických riešení hľadáme skúseného IT support špecialistu. Na tomto projekte sa budeš priamo podielať v štáte Guinea - západná Afrika (v hlavnom meste Konakry). Budeš mať vždy po ruke on-site skúseného človeka priamo zo...

Špecialista prístupov - Bratislava
2019-10-14 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Ak chceš byť súčasťou globálnej finančnej inštitúcie, ktorá ponúka bankové služby, tak čítaj ďalej. Tvoja práca bude mať technický charakter, keďže budeš pracovať so systémom na prideľovanie prístupov zamestnancom. Ide o analytickú a komunikačnú pozíciu, vzhľadom na to,... (1150 - 1300 €)

Hovoríš po nemecky a chceš začať kariéru v nákupe? - Bratislava
2019-10-07 - BALANCED HR s.r.o. - jobkontakt.sk
Pošli nám svoje CV! Tvojou pracovnou náplňou bude: - Zabezpečenie podporných činností pre seniorného nákupcu (samostatná príprava podkladov a prezentácií, asistovanie pri prieskume trhu, nákup, evidencia a príprava vzoriek) - Komunikácia s dodávateľmi a s ostatnými oddeleniami... (1300 €)

Špecialista foriem - Prešov
2019-10-14 - Adecco - jooble
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti Pre nášho významného klienta pôsobiaceho v automobilovom priemysle hľadáme šikovného Špecialistu foriem. Ak hovoríte aktívne anglickým jazykom, máte skúsenosti s plastovým vstrekovaním a orientujete sa v technickej dokumentácii, nev... (1300 €)

Reporting Specialist - Bratislava
2019-10-10 - Adecco Slovakia - jooble
...kandidáta Informácie o pracovnom mieste Náplň práce, právomoci a zodpovednosti Pre nášho klienta hľadáme kandidáta na pozíciu SPECIALIST FOR REPORTING, ktorého náplňou práce bude: - Tvorenie výkazov na základe obchodných potrieb podľa poskytnutých údajov - Zmena... (1300 €)

Ak si chceš dobre zarobiť, mať víkend voľný, Poď do výroby. - Bratislava
2019-10-23 - SYNERGIE Slovakia - jobangels.co
Hľadáme šikovných výrobných pracovníkov, ktorí sa neboja práce. Ponúkame prácu na jednu zmenu s množstvom benefitov. Víkendy máš voľné a plne hradené stravné lístky. Tvojou úlohou bude: * čistenie a balenie výrobkov (odkvapové príslušenstvo, opláštenie budov, fasády) *... (800 €)

Chceš zlepšovať a modernizovať komplexne IT infraštruktúru? Senior Linux administrátor - Bratislava
2019-10-23 - SYNERGIE Slovakia - jobangels.co
Rád pracuješ v menšom kolektíve, máš voľnosť a priestor pre realizáciu vlastných myšlienok? Pravidlá v nie sú strikne dané. Spoločnosť pracuje s väčším množstvom technológií a robia prácu komplexne. Tak poď pracovať pre slovenskú IT spoločnosť, ktorá ponúka služby ako správu... (2000 €)

Špecialista reportingu pre vývoj BI - Webfocus/Oracle - Bratislava
2019-10-10 - Adecco Slovakia - jooble
...v odbore IT alebo finančníctva (nie však podmienkou) • si skúsený v oblasti podpory aplikácií, analýzy údajov a vývoja správ • si tímový hráč • neustále sa rád učíš a chceš pracovať na zvyšovaní svojej technickej a reportovacej expertízy • máš záujem o IT sektor... (1300 €)

STATIK SENIOR S AJ (40 - 55 000,- Kč) - Česká republika
2019-10-15 - Cpl - cpl.com
...anských staveb? Chtěli byste se více podílet na velkých projektech, místech, které zná celé město? Pak neváhejte a reagujte na pozici STATIK SENIOR S AJ v Praze ještě teď! Mezinárodní stavební firma hledá nového kolegu na pozici: STATIK SENIOR S AJ (40 - 55 000,- Kč)... (1549 - 2130 €)

Job in Czechia | Job in Slovakia | Job in Great Britain | Job in United States

By using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2019 | CYBERETIX s.r.o.