CzechSlovakEnglish
Create a new account

IT analytik s nemeckým jazykom - Nitra
2019-08-09 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Do prostredia SSC hľadáme kandidáta na pozíciu IT analytik s aktívnym nemeckým jazykom. Hlavnou náplňou práce na tejto pozícií bude: - analýza a návrh špecifikácií služie a rozhrania pre Enterprise Sevice Bus na báze web Methods Integration Server (Sottware AG) - Údr... (2000 - 2500 €)

7428 jobs found.

IT analytik s nemeckým jazykom - Nitra
2019-08-09 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Do prostredia SSC hľadáme kandidáta na pozíciu IT analytik s aktívnym nemeckým jazykom. Hlavnou náplňou práce na tejto pozícií bude: - analýza a návrh špecifikácií služie a rozhrania pre Enterprise Sevice Bus na báze web Methods Integration Server (Sottware AG) - Údr... (2000 - 2500 €)

Hľadáme IT Biznis analytika pre greenfieldový projekt - Bratislavský kraj
2019-10-23 - SYNERGIE Slovakia - jobangels.co
...podieľať na budovaní prototypu produktu pre moderné banky? Máte skúsenosti s vývojom softvéru a jeho analýzou? Hľadáme skúseného IT Biznis analytika pre medzinárodnú spoločnosť, ktorá je špička v inováciách a IT riešeniach pre bankovú skupinu. Vašou úlohou bude: * návrh... (2000 €)

IT analytik s nemeckým jazykom (Ref. č. 2-10-32773) - Nitra
2019-10-21 - Grafton Recruitment s.r.o. - novyjob.sk
...Do prostredia SSC hľadáme kandidáta na pozíciu IT analytik s aktívnym nemeckým jazykom. Hlavnou náplňou práce na tejto pozícií bude: analýza a návrh špecifikácií služie a rozhrania pre Enterprise Sevice Bus na báze web Methods Integration Server (Sottware AG) Údržba... (2000 - 2500 €)

NÁKUPCA S NEMECKÝM JAZYKOM - Bratislava
2019-10-18 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Láka Vás možnosť podporovať oddelenie medzinárodného nákupu? Chceli by ste pri práci aktívne využívať nemecký a anglický jazyk? Ak áno, jedinečná príležitosť čaká práve na Vás. Náplňou Vašej práce bude: - Spracovanie nákupných požiadaviek - Práca v interných portáloch... (1000 - 1300 €)

IT Business Analytik - Senior - Bratislava
2019-10-10 - Adecco Slovakia - jooble
...školské I. stupňa vysokoškolské II. stupňa vysokoškolské III. stupňa Vzdelanie v odbore Poisťovníctvo alebo IT Jazykové znalosti Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) Osobnostné predpoklady a zručnosti Typ človeka ktorého hľadáme: • Znalosť základných... (1700 €)

IT Business Analytik (Skúsenosť s MDM) - Bratislava
2019-10-10 - Adecco Slovakia - jooble
...školy vysokoškolské I. stupňa vysokoškolské II. stupňa vysokoškolské III. stupňa Vzdelanie v odbore IT alebo podobné Jazykové znalosti Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) Osobnostné predpoklady a zručnosti • Silné analytické schopnosti • Skúsenosti... (1700 €)

IT podpora s nemeckým jazykom! Práca na PT alebo TPP - Nitra
2019-10-23 - Manpower Slovensko, s.r.o. - job.sk
Náplň práce Náš klient rozširuje tím a hľadá šikovných ľudí, ktorí budú poskytovať IT podporu pre rakúskych zákazníkov (banky a pod.). Dôležitá je znalosť nemeckého jazyka slovom aj písmom a znalosť angličtiny aspoň na mierne pokročilej úrovni. Hľadéme študentov aj pracovn...

IT podpora s nemeckým jazykom! Práca na PT alebo TPP - Nitra
2019-10-16 - ManpowerGroup Slovensko, s.r.o. - novyjob.sk
...Náš klient rozširuje tím a hľadá šikovných ľudí, ktorí budú poskytovať IT podporu pre rakúskych zákazníkov (banky a pod.). Dôležitá je znalosť nemeckého jazyka slovom aj písmom a znalosť angličtiny aspoň na mierne pokročilej úrovni. Hľadéme študentov aj pracovníkov na TPP...

ANALYTIK dodávateľských faktúr s NEMECKÝM a ANGLICKÝM jazykom - Bratislava
2019-09-24 - Grafton Recruitment SK - personalistka.sk
ANALYTIK dodávateľských faktúr s NEMECKÝM a ANGLICKÝM jazykom Náplň práce Máte skúsenosti v oblasti účtovania dodávateľských faktúr aspoň pol roka, prípadne ste počas štúdia prišli do kontaktu s faktúrami a ste na tento typ práce motivovaný? V prípade, že áno, tak Vám... (1200 - 1500 €)

GAMING SUPPORT PRE UBISOFT s nemeckým jazykom - Bratislava
2019-10-14 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
...komunikácia s gamermi - tickety, troubleshooting, game issues Requirements: Kandidát by mal mať: - pokročilú znalosť nemeckého jazyka B2 - mierne pokročilú znalosť anglického jazyka B1 Benefits: - gaming room - extra dni dovolenky - základnú mzdu je možné navýšiť... (1200 - 1500 €)

Analytik financií a klientských vzťahov s ANGLICKÝM JAZYKOM - Bratislava
2019-10-21 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Rád sa vŕtaš v problémoch a ešte radšej ich riešiš? Trúfaš si denno-denne komunikovať v anglickom jazyku? Vieš promptne reagovať a chcel by si sa podieľať na dôležitých rozhodnutiach spoločnosti? Ak si doposiaľ na všetko odpovedal ÁNO, tak čítaj ďalej! Do medzinárodnej spolo... (1000 - 1200 €)

IT Biznis Analytik - Bratislava
2019-10-22 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Máte skúsenosti na pozícii biznis analytika a chcete to využiť ? S nami sa Vám to podarí. Hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu MDM IT Biznis Analytik, ktorého náplňou práce bude:......zručnosti (orálne aj písomné) v anglickom jazyku - reálne skúseností ako biznis analytik,... (1300 - 2200 €)

IT Analytik - Slovensko
2019-10-09 - AuJob s.r.o. - informatici.sk
...každému kandidátovi individuálne.Čo bude Vašou úlohou? - ako IT Analytik zúročíte Vaše skúsenosti na rozrastajúcom sa projekte registratú......Správne pochopenie klientových požiadaviek a ich transformácia do jazyka vývojárov je jedným z kľúčových faktorov úspešného IT projektu....

IT analytik - Bratislava
2019-10-11 - CoolPeople - CoolPeople
Pozícia: IT analytik Lokalita: Bratislava Typ spolupráce: TPP Spoločnosť: ~spoločnosť jednou z najskúsenejších firiem strednej a......argumentačné schopnosti ~komunikatívna znalosť anglického jazyka (slovom, písmom) Výhoda: skúsenosť s vytváranim tzv.

Účtovný špecialista s aktívnym nemeckým jazykom - Bratislava
2019-10-20 - Personality HR - Personality HR
...Požadujeme / prax - Ukončené VŠ vzdelanie ekonomického smeru - Predchádzajúce pracovné skúsenosti s účtovaním sú výhodou - Nemecký jazyk na pokročilej úrovni C1 je podmienka - Pokročilá znalosť Anglického jazyka, úroveň B2 - Znalosť MS Word, Excel, PowerPoint, SAP... (1300 €)

Administratívne práce na recepcii s nemeckým jazykom - Bratislava
2019-10-16 - P. J. SERVIS - pozripracu.sk
Brigáda v meste Bratislava - Staré Mesto Administratívne práce na recepcii s nemeckým jazykom Termín: 25.10.2019 Pracovná doba od 08:00 do 16:30 Hľadáme šikovnú slečnu na zaujímavú brigádu v advokátskej spoločnosti. Pôjde o administratívne práce na recepcii s nutnou znalosťou...

Daňový agent s nemeckým jazykom - Spišská Nová Ves
2019-10-21 - VMD Consulting s.r.o. - istp.sk
...stupňa Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa Vysokoškolské vzdelanie tretieho stupňa Zručnosti, schopnosti Cudzie jazyky: ~ nemecký - vysoká: C1 a C2 Počítače: Microsoft Word - pokročilá Microsoft Excel - pokročilá Microsoft Outlook - pokročilá... (650 €)

Montér s nemeckým jazykom - Prešovský kraj
2019-10-14 - Inzeráty zadarmo - Inzeráty zadarmo
Hľadáme montéra na montáž odvetraných fasád v Nemecku. Znalosť nemeckého jazyka výhodou. Trojtýždňové turnusy. Ubytovanie a cesta hradené firmou. Práca celoročná. Platobné podmienky od 1500€ mesačne (1500 €)

Administratívne práce na recepcii s nemeckým jazykom - Bratislava - Staré Mesto
2019-10-16 - P. J. Servis, s.r.o. - brigada.sk
Administratívne práce na recepcii s nemeckým jazykom (5 €/hod)

IT Biznis Analytik / Konzultant - Bratislava
2019-10-22 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
...žno práve úspešne skončilo! Príďte sa uchádzať o pozíciu IT Biznis Analytika, ktorého náplňou práce je: - komunikácia s klientom - úzko......- dobré komunikačné zručnosti (orálne aj písomné) v anglickom jazyku - skúsenosti v oblasti aplikačnej integrácie, práce s databázami... (1600 - 2600 €)

Job in Czechia | Job in Slovakia | Job in Great Britain | Job in United States

By using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2019 | CYBERETIX s.r.o.