CzechSlovakEnglish
Create a new account

Realizácia promócií - Bratislava
2019-10-08 - Proplusco spol. s r. o. - proplusco.sk
Krátky popis Chceš si zarobiť ? Hľadáme šikovných a reprezentatívnych brigádnikov na zabezpečovanie plynulosti a realizácie promócií a zabezpečovanie verejného poriadku. Ak ťa táto ponuka zaujala ozvite sa. (4 €/hod)

759 jobs found.

Realizácia promócií - Bratislava
2019-10-08 - Proplusco spol. s r. o. - proplusco.sk
Krátky popis Chceš si zarobiť ? Hľadáme šikovných a reprezentatívnych brigádnikov na zabezpečovanie plynulosti a realizácie promócií a zabezpečovanie verejného poriadku. Ak ťa táto ponuka zaujala ozvite sa. (4 €/hod)

Realizácia okrasných záhrad - Topoľčany
2019-10-11 - Gardengrass, s.r.o. - brigada.sk
Máš rád záhradu a rastliny? Vieš sa o ňu postarať? Vyznáš sa v rastlinách alebo v záhradnej technike a závlahe? Si rád na čerstvom vzduchu? Tak máme pre teba brigádu, prípadne aj prácu na trvalý pracovný pomer, ktorá sa stane Tvojou zábavou. Čo bude tvojou úlohou: - prá... (3 €/hod)

Technik prípravy a realizácie stavieb - Košice
2019-09-25 - ADMAX TECH, s.r.o. - novyjob.sk
...Náplňou práce bude: - zabezpečovanie prípravy realizácie konkrétnej zákazky v jej jednotlivých fázach - spolupráca s projektantom, investorom a stavbyvedúcim - zabezpečovanie činností súvisiacich s projektom realizácie zákazky - príprava podkladov podľa projektovej... (900 €)

Pomocný pracovník pri realizácii exteriérov a interiérov - Bardejov
2019-10-07 - Róbert Harbaľ - GARDNEX - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce - pomocné práce na stavbe - dokončovacie práce v exteriéri a interiéri - pomocné záhradnícke práce Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa... (580 €)

Technik realizácie - Bratislava
2019-03-24 - PMP Montex S.R.O. - PMP Montex S.R.O.
Technik realizácie Náplň práce: ~zabezpečenie chodu pridelenej zákazky v zmluvne dohodnutých termínoch a v požadovanej kvalite ~koordinácia výrobných, technických a montážnych kapacít na pridelenej zákazke ~vedenie agendy a dokumentácie o realizácii zákazky ~výkon technick...

Podlahár - realizácie pokládok podlahových krytín - Topoľčany
2019-10-11 - LIMEX ČR, s.r.o., organizačná zložka - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce Pokládka podlahových krytín - pvc, koberce, vinylové podlahy, plávajúce podlahy. Pracovné miesto vhodné aj pre zdravotne postihnutého ... (700 €)

Technik - prípravár realizácie stavieb - Považská Bystrica
2019-09-20 - Enerline, s. r. o. - kariera.zoznam.sk
...ávok -objednávanie a nákup materiálov a komponentov -kontrola a odlaďovanie pracovných postupov v teréne -iné podporné činnosti pre realizácie stavieb -inžinierska činnosť príprava stavieb Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa Pracovné podmienky Pracovný čas: od 7:00 do 1... (1000 €)

Pracovník realizácie stavieb a ich dokončovania - Bratislava - Petržalka
2019-09-17 - Anady services s. r. o. - kariera.zoznam.sk
...mimopracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu počet mesiacov: 24 Pracovná oblasť: StavebníctvoRemeslá a osobné služby Náplň (druh) práce Realizácia stavieb a ich dokončovanie Pracovné podmienky Pracovný čas: od 7:00 do 19:00 Všeobecne požadované znalosti: Požadované vzdelanie... (400 €)

Záhradný architekt - návrh a vedenie realizácie - Topoľčany
2019-10-16 - Oasis, s.r.o. - job.sk
...zákazníkom nové a zaujímavé veci? Si rád/a na čerstvom vzduchu a máš rád/a zmenu? Vieš si predstaviť hotovú záhradu ešte pred jej realizáciou? V prípade, že ťa tieto veci vystihujú, hľadáme práve teba, aby si nám pomohol/la s plnením predstáv a túžob našich zákazníkov a aby... (520 €)

Záhradný architekt - návrh a vedenie realizácie - Topoľčany
2019-09-18 - Oasis, s.r.o. - novyjob.sk
...zákazníkom nové a zaujímavé veci? Si rád/a na čerstvom vzduchu a máš rád/a zmenu? Vieš si predstaviť hotovú záhradu ešte pred jej realizáciou? V prípade, že ťa tieto veci vystihujú, hľadáme práve teba, aby si nám pomohol/la s plnením predstáv a túžob našich zákazníkov a aby... (520 €)

Stolár - oddelenie realizácie interiérov pôšt - Košice, Košický kraj - Košice
2019-10-18 - Slovenská pošta, a.s. - Slovenská pošta, a.s.
Stolár je kvalifikovaný zamestnanec, ktorý vyrába rôzne druhy priemyslových výrobkov z dreva, stavebno-stolárske výrobky a konštrukcie. Najzložitejšie montážne práce pri obkladaní kazetových stien a stropov, krivočiarych schodísk, samostatné zhotovovanie zložitých individuálnych...

Si ambiciózny, cieľavedomý a chceš sa podieľať pri realizácii výstavby nových obchodných predajní? Hľadáme Construction/Maintenance asistenta! - Bratislava
2019-10-17 - Lugera & Maklér spol. s r.o. - begin.sk
...vomoci a zodpovednosti: * Hľadáme pravú ruku pre projektového manažéra, ambiciózneho človeka, ktorý bude asistovať pri výstavbe a realizácii nových projektov/predajní. Bude sa zúčastňovať stretnutí s developermi, naučí sa vyjednávať, zodpovedať za realizáciu, efektívnosť a... (1250 €)

Elektrikár - Nemecko
2019-10-07 - B & I Electro Installation s.r.o. - jooble
...ších krajinách Európy na rôznych projektoch. (bytové elektroinštalácie, hotely, obchodné centrá, kliniky a priemyselné haly) ako aj realizáciu priemyselnej automatizácie v rôznych odvetviach. Práce vykonávame aj v oblastiach zámočníctva, zvárania. INFORMÁCIE O PRACOVNOM MIESTE... (16 - 22 €/hod)

Junior inžinier - Bratislava
2019-08-09 - Siebert + Talaš - jooble
...zodpovednosť, samostatnosť Pracovná činnosť:​ Projektovanie v segmentoch Office/retail_mall/HoReCa/Residential/financial Príprava a realizácia dodávky projektovej dokumentácie od stupňa ÚR až po kolaudáciu stavby V spolupráci so senior architektom a/alebo senior inžinierom... (1000 - 1500 €)

Účtovník - senior - Bratislava
2019-10-16 - GA Drilling a.s. - jobangels.co
...Vypracovávanie mesačných, štvrťročných a ročných uzávierok Spracovanie daňových priznaní DPPO, DPH, DzMV a ostatných podľa potreby Realizácia auditu spoločnosti v spolupráci s manažérom oddelenia Pripravovanie výkazov pre Štatistický úrad SR Príprava podkladov pre... (1800 €)

Senior projektant / inžinier - Bratislava
2019-08-20 - Siebert + Talaš - jooble
...Samostatné vedenie časti projektov v rôznych segmentoch vrátane komplexného riadenia pracovného tímu 3-5 pracovníkov. Úplná príprava a realizácia dodávky projektovej dokumentácie od stupňa architektonická štúdia až po kolaudáciu. Tendrovanie profesií a cenových ponúk na... (1500 - 2000 €)

Senior IT Projektový Manažér - Bratislava
2019-10-16 - SYNERGIE Slovakia - jobangels.co
...riešení, nastavenie projektu a cieľov, rozpočet a zdroje projektu, zmluvní dodávatelia, zostaviť plán jednotlivých fáz projektu) * realizácia projektu, monitorovanie a kontrola (riadenie vzťahov s dodávateľmi tretích strán, implementácia nástrojov a procesov súvisiacich s projektmi... (3000 €)

Obchodník , Špeditér - Trebišov
2019-10-07 - Mallogistic s.r.o. - jooble
...obchodnými partnermi na dennej báze. Budete sa sústrediť na sprostredkovanie transportov pre klientov, kontrolu daného transportu a realizáciu transportu od naloženie po vyloženie. Ďalej : - spracovanie objednávok a kontrola plnenia objednávok - administrácia a kontrola... (600 - 1200 €)

Brand Manager - Hlohovec
2019-10-16 - BALANCED HR s.r.o. - jobangels.co
...kladoch na reklamu a ich analýza podľa prognóz za účelom identifikovania oblastí, v ktorých je potrebné zvýšiť predajný výkon výrobku príprava marketingových plánov a ich realizácie kontrola rozpočtov A&P produktový manažment monitorovanie konkurencie práca s externými agentúrami... (2000 €)

Konštruktér - Trnava
2019-10-16 - GA Drilling a.s. - jobangels.co
...ca v príjemnom prostredí, flexibilný pracovný čas, dni voľna navyše, denne čerstvé ovocie a mnohé ďalšie Tvojou prácou bude: Realizácia ideových a konštrukčných návrhov prototypov Navrhovanie a optimalizovanie konštrukcie vyvíjaných zariadení Príprava výkresovej... (1700 €)

Job in Czechia | Job in Slovakia | Job in Great Britain | Job in United States

By using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2019 | CYBERETIX s.r.o.