CzechSlovakEnglish
Create a new account

Aplikačný developer - Bratislava
2019-08-28 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Dohovoríš sa anglicky a zaujímaš sa o aplikačné programovanie? Samostatnosť a chuť učiť sa ti nie sú cudzie? Tak možno hľadáme práve teba! Do medzinárodnej spoločnosti prijmeme developera s náplňou práce: - programovanie autorizačného systému v programovacom jazyku (podobn... (1500 - 2700 €)

190 jobs found.

Aplikačný developer - Bratislava
2019-08-28 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
...programovanie? Samostatnosť a chuť učiť sa ti nie sú cudzie? Tak možno hľadáme práve teba! Do medzinárodnej spoločnosti prijmeme developera s náplňou práce: - programovanie autorizačného systému v programovacom jazyku (podobný ako C/C++ alebo Pascal) - vývoj, testovanie... (1500 - 2700 €)

Aplikačný developer - Bratislava
2019-09-17 - Grafton Slovakia, s.r.o. - job.sk
...programovanie? Samostatnosť a chuť učiť sa ti nie sú cudzie? Tak možno hľadáme práve teba! Do medzinárodnej spoločnosti prijmeme developera s náplňou práce: - programovanie autorizačného systému v programovacom jazyku (podobný ako C/C++ alebo Pascal) - vývoj, testovanie... (1500 - 2700 €)

Aplikačný Developer pre medzinárodnú firmu - Bratislava
2019-09-03 - Adecco - adecco.sk
...Aplikačný Developer pre medzinárodnú firmu Informácie o pracovnom mieste Náplň práce, právomoci a zodpovednosti Pre nášho klienta hľadáme kandidáta na pozíciu APLIKAČNÉHO DEVELOPERA. Vhodná pre človeka, ktorý chce pracovať v stabilne silnej firme s mladým kolekt...

SENIOR APLIKAČNÝ ADMINISTRÁTOR - Bratislava
2019-09-16 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Do slovenskej banky s najdlhšou tradíciou a najmodernejšími technológiami na trhu hľadáme Aplikačného Špecialistu, ktorý má analytický prístup a záujem prinášať nové návrhy a riešenia. Náplň práce: - administrácia a podpora interných aplikácii - automatizácia manuálnych... (1700 - 2500 €)

Aplikačný inžinier - Bratislava
2019-09-20 - HMH, s.r.o. - jobangels.co
Aplikačný inžinier prepája vývoj našich systémov a zariadení s praxou. Za týmto účelom zastáva tieto role: Analytik - analyzuje a odovzdáva informácie o konkrétnych rušňoch a ich špecifikách kolegom z vývoja ako nepostrádateľný vstup pre vývoj Tvorca - určuje koncepciu zasadenia... (1600 - 2300 €)

Aplikačný Architekt - Košice
2019-09-09 - Lugera - lugera.sk
...systémami alebo systémom a používateľom - prax na podobnej pozícii - ako architekt softvérového riešenia/aplikácie, príp. full-stack developer - prax s vývojom a integračnými projektami - znalosti v oblasti plánovania a návrhu aplikácií a systémov - široký prehľad v oblasti...

APLIKAČNÝ INŽINIER - Bratislava
2019-09-17 - Grafton Slovakia, s.r.o. - job.sk
...poradenstvo pre interného zákazníka Požadujeme - aktívna znalosť nemeckého jazyka-úroveň B2 (komunikácia s klientmi z Nemecka) - skúsenosť s aplikačným serverom alebo s integráciou systémov - skúsenosť s SQL - skúsenosť v oblasti technickej podpory Benefity - práca v kancelárii (... (1600 - 2500 €)

Hľadá sa skúsený Sharepoint developer - Bratislava
2019-09-20 - SYNERGIE Slovakia - jobangels.co
Chceš pracovať pre prestížnu IT spoločnosť, ktorá pôsobí vo viac ako 30-tich kanceláriách sveta ako Malta, Švajčiarsko, Kapské Mesto a iné? Poď programovať pre interné projekty ako integrácia Sharepoint na CRM, a ďalšie aplikácie pre vrcholový manažmnet. Ak budeš šikovný, m... (2500 €)

Java Developer pre konzultačnú spoločnosť - Bratislava
2019-09-20 - SYNERGIE Slovakia - jobangels.co
...Konzultačná SW spoločnosť s pevným zázemím, poskytujúca riešenia šité na mieru, hľadá na svoje projekty, ktoré sú z rôznych oblastí, Java Developer-a. Spoločnosť pracuje s rozsiahlym spektorom technológií, či už ide o SE alebo EE. Rovnako sa dá výborne zužitkovať aj znalosť... (1350 €)

Aplikačný inžinier - Nitra
2019-09-10 - Mitsubishi Electric Europe B.V. - organizačná zložka - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce - Programovanie, Konfigurácia riadiacich systémov – PLC, SCADA, - Návrh nového riešenia a implementácia definovanej funkcionality do riadiaceho systému s využitím produktov a riešení Mitsubishi Electric a partnerov, - ... (1500 €)

Aplikačný administrátor Big Data aplikácií - Bratislava
2019-09-20 - SYNERGIE Slovakia - jobangels.co
Hľadáme aplikačného administrátora, ktorý sa bude starať o zverenú platformu Big data aplikácií a má skúsenosti s Business Inteligence nástrojom či Hadoop technológiou. Náplň práce: * starať sa o zverejný cluster, sledovať ako funguje, nasadzovať riešenia * monitorovať... (1800 €)

.NET Developer v oblasti kybernetickej bezpečnosti - Košice
2019-09-20 - SYNERGIE Slovakia - jobangels.co
...Hľadáme skúseného .Net developera, ktorý má v oblasti široký prehľad a rád by sa kariérne posunul. Spoločnosť vyvíja vlastné produkty, takže máte bohatý priestor na sebarealizáciu. Náplň práce: * vyvíjať, testovať a implementovať softvérové riešenia/ produkty pre intern... (1700 €)

Aplikačný programátor - Bratislava - Staré Mesto
2019-09-09 - Robologic s.r.o. - kariera.zoznam.sk
Informácie pre uchádzača: Základná zložka mzdy (v hrubom): 1000 € za mesiac Dátum nástupu: ihneď Dátum pridania ponuky: 10. 6. 2019 Dátum poslednej aktualizácie: 26. 6. 2019 Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas Pracovná oblasť: ElektrotechnikaIT a telekomunik... (1000 €)

Aplikačný programátor - Bratislava - Staré Mesto
2019-09-10 - Robologic s.r.o. - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce - programovanie riadiacich systémov PLC, uvádzanie automatizovaných liniek do prevádzky (Beckhoff TwinCAT3 alebo Allen Bradley – RSLogix 5000 príp. SIMATIC S7 TIA portal ) a tvorba ich vizualizácií (VisiWin, WinCC) - uvá... (1000 €)

Java developer so skúsenosťou s C/C++ - Bratislava
2019-09-20 - Tatra banka - jobangels.co
• Ovládaš Javu a máš skúsenosti s C/C ? Chceme s Tebou pracovať na rozvoji našej mobilnej aplikáce. Budeš spolupracovať na rozvoji a vývoji zaujímavých inovácií. Oblasti, na ktorých budeš pracovať budú: • tvárová biometria • online predaj účtov, úverov • online predaj... (1600 €)

Hľadáme skúseného iOS developera so Swift-tom - Bratislava
2019-09-20 - SYNERGIE Slovakia - jobangels.co
...GitHub, XCode A vieš ako vyzerá výberový proces s naším klientom? * I.kolo pohovoru bude zoznamovacie s Hiring manažérom a Senior developerom cca tak 1 hodinku. * II. kolo pohovoru už bude prebiehať vo Viedni, kde pôjdeš na obed s Projektovým manažérom, členovia tímu Ti... (2000 €)

Aplikačný technik - Konštruktér s praxou - okres Žarnovica
2019-09-17 - INDEX NOSLUŠ - indexnoslus.sk
...popis pracovnej pozície Aplikačný technik - konštruktér pre výrobnú spoločnosť. Pre nášho klienta, medzinárodnú spoločnosť pôsobiacu v oblasti strojového obrábania hliníkových profilov pre prémiový automobilový priemysel, hľadáme šikovného kandid... (750 €)

SOLUTION DEVELOPER pre INTEGRÁCIU - Bratislava
2019-09-15 - Slovenská sporiteľňa - ekariera.sk
...stretnutie s budúcim nadriadeným a zástupcom Ľudských vzťahov Slovenskej sporiteľne. Základné údaje o pracovnej pozícii ~ Pozície: Solution Developer pre integráciu ~ Typ pracovného pomeru: Práca na plný úväzok ~ Minimálny stupeň vzdelania: Vysokoškolské II. stupňa... (1300 €)

Junior aplikačný vývojár - Bratislava
2019-08-10 - RIAL Personnel s.r.o. - kariera.zoznam.sk
Informácie pre uchádzača: Základná zložka mzdy (v hrubom): 1400 € za mesiac Dátum nástupu: ihneď Dátum pridania ponuky: 23. 6. 2019 Dátum poslednej aktualizácie: 24. 6. 2019 Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas Pracovná oblasť: IT a telekomunikácie N... (1400 €)

Hľadá sa skúsený Sharepoint developer - Bratislava
2019-09-08 - SYNERGIE Slovakia - jobkontakt.sk
Chceš pracovať pre prestížnu IT spoločnosť, ktorá pôsobí vo viac ako 30-tich kanceláriách sveta ako Malta, Švajčiarsko, Kapské Mesto a iné? Poď programovať pre interné projekty ako integrácia Sharepoint na CRM, a ďalšie aplikácie pre vrcholový manažmnet. Ak budeš šikovný, má... (2500 €)

Job in Czechia | Job in Slovakia | Job in Great Britain | Job in United States

By using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2019 | CYBERETIX s.r.o.