CzechSlovakEnglish
Create a new account

Skladník s vzv - Bratislava
2019-10-14 - EUROTRADE - SR a.s. - jooble
Požiadavky na zamestnanca: ~predchádzajúca skúsenosť s prácou na vzv alebo cxc ~vodičský preukaz sk. B ~dobrý zdravotný stav ~manuálna zručnosť, presnosť, dôslednosť ~férový prístup Pracovná činnosť:​ ~zásobovanie liniek vozíkom Benefity: ~zaujímavá práca... (808 €)

1211 jobs found.

Skladník s vzv - Bratislava
2019-10-13 - Edymax - jooble
...maturitou Jazykové znalosti: Slovenčina Vodičské oprávnenie: Skupina B Doplňujúce informácie: predchádzajúca skúsenosť s prácou na VZV alebo CXC vodičský preukaz sk. B dobrý zdravotný stav manuálna zručnosť, presnosť, dôslednosť férový prístup Podmienky práce:... (808 €)

Skladník s vzv - Bratislava
2019-10-14 - EUROTRADE - SR a.s. - jooble
Požiadavky na zamestnanca: ~predchádzajúca skúsenosť s prácou na vzv alebo cxc ~vodičský preukaz sk. B ~dobrý zdravotný stav ~manuálna zručnosť, presnosť, dôslednosť ~férový prístup Pracovná činnosť:​ ~zásobovanie liniek vozíkom Benefity: ~zaujímavá práca... (808 €)

Skladník s VZV - Bratislava
2019-10-16 - EUROTRADE - SR a.s. - jooble
Požiadavky na zamestnanca: ~predchádzajúca skúsenosť s prácou na VZV alebo CXC ~vodičský preukaz sk. B ~dobrý zdravotný stav ~manuálna zručnosť, presnosť, dôslednosť ~férový prístup Pracovná činnosť:​ ~zásobovanie liniek vozíkom Benefity: ~zaujímavá práca... (808 €)

Skladník s vzv - Bratislavský kraj
2019-09-27 - Edymax, člen skupiny Manuvia - jooble
...00 - 14:00, poobedná zmena 14:00 - 22:00, nočná zmena 22:00 - 6:00) Doplňujúce informácie: ~predchádzajúca skúsenosť s prácou na VZV alebo CXC ~vodičský preukaz sk. B ~dobrý zdravotný stav ~manuálna zručnosť, presnosť, dôslednosť ~férový prístup Benefity: ~zauj... (808 €)

Vodič VZV v sklade - Madunice, Trnavský kraj
2019-10-08 - Mr.JOB - jooble
...firmy pracujúce v potravinársko - logistickom priemysle) hľadáme nových šikovných a zodpovedných ľudí na pozície v sklade. Hľadáme skúsených a šikovných vodičov VZV (resp. systémového zakladača, retraka). Práca sa vykonáva v mrazenom sklade (poskytujeme komplet zateplené oble... (1300 €)

Skladník s vzv - Bratislava
2019-09-26 - EUROTRADE - SR a.s. - jooble
Požiadavky na zamestnanca: ~predchádzajúca skúsenosť s prácou na vzv alebo cxc ~vodičský preukaz sk. B ~dobrý zdravotný stav ~manuálna zručnosť, presnosť, dôslednosť ~férový prístup Pracovná činnosť:​ ~zásobovanie liniek vozíkom Benefity: ~zaujímavá práca... (808 €)

Picker - ľahká práca v sklade, možnosť zaučiť na vodiča VZV! Doprava ZDARMA! - Nitra
2019-10-11 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Ponúkame prácu na dve zmeny v sklade novej automobilky v Nitre. Vašou náplňou práce bude: - príprava výrobkov podľa zadanej objednávky......POSKYTNEME NA ČíSLE (***) ***-****. Benefits: Zabezpečíme školenie na VZV, po zaškolení je základná mzda 858€! Prehodnotenie základnej... (714 - 864 €)

Skladník s VZV - Sereď
2019-10-22 - Traust s.r.o. - ponuky.sk
...ŽOV so zabezpečenou dopravou z Trnavy Náplň práce: - práca s VZV - zaskladnenie, vyskladnenie, nakládka, vykládka - skladovanie manipula......tovaru, kontrola poškodenia obalov - manipulačné práce v sklade Plat: 4€ v čistom, nočná 4,80€ v čistom - možnosť týždenného... (4 €/hod)

Skladník s VZV - Kechnec, Košický kraj
2019-10-21 - INDEX NOSLUŠ s.r.o. - pracovne-ponuky.eu
Informácie o ponuke -vykladanie a príjem tovaru -práca s VZV -zaskladňovanie materiálu -výdaj materiálu -balenie -práca s pc Požiadavky na zamestanca -prax skladníka vo výrobe výhodou -platný VZV preukaz podmienkou -základné počítačové znalosti výhodou Doplňujúce informácie... (760 €)

Operátor skladu s VZV - Nové Mesto nad Váhom
2019-10-17 - EUROTRADE - SR a.s. - istp.sk
...Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce - Zaskladňovanie a vyskladňovanie materiálu. - Práca s VZV . - Nakladanie a vykladanie z kamiónov. - Expedícia tovaru. - Plnenie operatívnych úloh podľa pokynov nadriadeného.... (806 €)

Skladník a obsluha VZV - Bratislava - Nové Mesto
2019-10-20 - NABYKOV, s. r. o. - kariera.zoznam.sk
...preberať tovar a kontrolovať skladové zásoby. Jedná sa o prácu v sklade, kde je vhodná dobrá fyzická kondícia, nakoľko sú tu ťažšie balíky......iť sa nové veci je viac než potrebné. Podmienka na prácu je viesť VZV, a mať vodičský preukaz. Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa... (800 €)

Skladník s VZV - Česká republika
2019-10-04 - ManpowerGroup Czech Republic - jobkontakt.sk
...ch listů - dodržování předpisů bezpečnosti práce a požární ochrany - čistý trestný rejstřík - zkušenosti na pozici skladník - výhodou - platný průkaz VZV - výhodou - ochota pracovat ve směnném provozu (ranní 4-11:45 hod, odpolední 11 - 18:45 hod) - spolupráce na...

Hľadáme vodičov VZV, doprava do práce je zabezpečená! - Nitra
2019-10-04 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
V PRÍPADE AK NEMÁš PRAX ALEBO PLATNÉ PAPIERE, VŠETKO VIEME ZABEZPEČIŤ. Hľadme vodičov na VZV do skladu novootvorenej automobilky v Nitre. Tvojou úlohou bude: - vykladanie a nakladane kamiónov - vyskladnovanie a zaskladnovanie tovaru v regáloch - manipulácia so zveren... (858 - 1049 €)

Skladník - řidič VZV a retrak - Česká republika
2019-10-11 - ManpowerGroup Czech Republic - jobkontakt.sk
...ování a vyskladňování zboží - příprava a nakládka zakázek - scanování, etiketování, balení, manipulace - vedení skladové evidence - manipulace s VZV / retrak - komunikace s dodavateli - práce v provozu na 3 směny - R,O,N - praxe ve skladu výhodou - trestn...

Skladník - obsluha VZV - Žiar nad Hronom
2019-09-12 - Fagor Ederlan Slovensko, a.s. - kariera.zoznam.sk
Informácie pre uchádzača: Základná zložka mzdy (v hrubom): 590 € za mesiac Dátum nástupu: ihneď Dátum pridania ponuky: 27. 8. 2019 Dátum poslednej aktualizácie: 27. 8. 2019 Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas Pracovná oblasť: Technické a manuálne prierezov... (590 €)

Skladník VZV - mrazený sklad - Hlohovec
2019-09-25 - HOPI SK s.r.o. - kariera.zoznam.sk
...príprava tovaru k expedícii, kontrola dodávok, aktívne riadenie - VZV, výhoda - systémový zakladač. Ponúkané výhody Motivujúce mzdové ohodnotenie......spoločnosti, priateľský kolektív, práca v novom modernom sklade s využitím najmodernejšej techniky, možnosť profesijného rastu schopn... (760 €)

Vodič VZV do skladu v Kostolných Kračanoch! - Kostolné Kračany, Trnavský kraj
2019-10-17 - INDEX NOSLUŠ s.r.o. - pracovne-ponuky.eu
Informácie o ponuke Práca v novom logistickom sklade na vysokozdvižnom vozíku na jednu zmenu od pondelka do piatku Náplň práce: -príprava tovaru s VZV podľa zadanej objednávky, - vyskladnenie nadrozmerného tovaru z regálov, - nakládka do kamióna, - vykládka tovaru z kami... (5,1 €/hod)

Operátor skladu s VZV - Senec
2019-09-17 - Ready Team Plus s. r. o. - kariera.zoznam.sk
...itý čas Pracovná oblasť: Logistika, skladovanie a poštové služby Náplň (druh) práce - Zaskladňovanie a vyskladňovanie tovaru. - Práca s VZV. - Expedícia tovaru. Ponúkané výhody + zabezpečenie ubytovania Pracovné podmienky Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim Nočná práca... (5,5 €/hod)

Zarob si ako vodič VZV s voľnými víkendmi. - Nitra
2019-10-23 - SYNERGIE Slovakia - jobangels.co
...techniky (paletový vozík, vysokozdvižný vozík) *Príjem, kontrola, zaskladnenie tovaru *Nakladanie a vykladanie tovaru *Pomocné práce na sklade (inventarizácia, kontrola paliet, evidencia dokumentácie) Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Kliknite nižšie a pošlite svoj štruktú... (900 €)

Skladník - Rakúsko
2019-10-14 - PI - JOBS GmbH - jooble
...iadavky na zamestnanca: ~aktívna nemčina ~skúsenosti s prácou v sklade ~vlastné auto + VP sk. B Podmienky práce: ~rakúska pracovn......Pracovná činnosť:​ ~ukladanie tovaru na paletách do skladu ~nie je nutný VZV !!! ~dbanie na poriadok v skladových priestoroch... (1900 €)

Job in Czechia | Job in Slovakia | Job in Great Britain | Job in United States

By using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2019 | CYBERETIX s.r.o.