CzechSlovakEnglish
Create a new account

Manuálny pracovník v sklade - Gáň, Trnavský kraj
2019-10-14 - EUROTRADE - SR a.s. - jooble
...Pracovná činnosť:​ ~manuálna práca v sklade ~ručná vykládka Benefity: ~zaujímavá pr......hradené úplne nové ubytovanie v meste Šaľa ~doprava do práce zdarma prostredníctvom firemného autobusu ~príplatky za nočnú zmenu - 1,20€/hod., za prácu nadčas 40% ~príplatky... (578 €)

5674 jobs found.

Manuálny pracovník v sklade - Galanta
2019-10-18 - Edymax - jooble
...- dobrý zdravotný stav - čistý register trestov - férový prístup Pracovná činnosť:​ - manuálna práca v sklade - ručná vykládka Čo Vám môžeme ponúknuť: - zaujímavá práca, ktorá Vás posunie vpred a naučí mnohého -... (578 €)

Manuálny pracovník v sklade - Trnavský kraj
2019-10-13 - Edymax - jooble
Požadované vzdelanie: Stredoškolské bez maturity, Základné vzdelanie Popis: manuálna práca v sklade, ručná vykládka Doplňujúce informácie: zodpovednosť, flexibilita, pracovitosť dobrý zdravotný stav, čistý register trestov, férový prístup Benefity: zaujímavá pr... (578 €)

Manuálny pracovník v sklade - Gáň, Trnavský kraj
2019-10-14 - EUROTRADE - SR a.s. - jooble
...zodpovednosť, flexibilita, pracovitosť ~dobrý zdravotný stav ~čistý register trestov ~férový prístup Pracovná činnosť:​ ~manuálna práca v sklade ~ručná vykládka Benefity: ~zaujímavá práca, ktorá Vás posunie vpred a naučí mnohému ~nástup podľa dohody ~mzda od 57... (578 €)

Manuálny pracovník v sklade - Gáň, Trnavský kraj
2019-09-26 - EUROTRADE - SR a.s. - jooble
...zodpovednosť, flexibilita, pracovitosť ~dobrý zdravotný stav ~čistý register trestov ~férový prístup Pracovná činnosť:​ ~manuálna práca v sklade ~ručná vykládka Benefity: ~zaujímavá práca, ktorá Vás posunie vpred a naučí mnohému ~nástup podľa dohody ~mzda od 57... (578 €)

Manuálny pracovník v sklade - okres Galanta
2019-09-27 - Edymax, člen skupiny Manuvia - jooble
Priemysel: Logistický Požadované vzdelanie: Stredoškolské bez maturity Ubytovanie: S ubytovaním Popis: ~manuálna práca v sklade ~ručná vykládka ~trojzmenná prevádzka (ranná, nočná, poobedná) Doplňujúce informácie: ~zodpovednosť, flexibilita, pracovitosť... (578 €)

Pracovník v sklade - Nemecko
2019-10-08 - Silverhand - jooble
Vaše úlohy: - práca v sklade Váš profil: - PODMIENKA komunikatívna znalosť nemčiny (bude telefonicky overená našim pracovníkom) - manuálna zručnosť - prax v odbore - fyzická zdatnosť - vlastné auto podmienka - samostatná práca - komunikatívny, iniciatívny,... (1300 €)

Pracovnik skladu (2 zmeny) - Bratislava
2019-10-18 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
...tieto zásielky znovu oskenuje a rozdelí podľa toho, kam balík smeruje. Tvojou náplňou práce bude: - Príjem a evidencia zásielok na sklad - Nakladanie a vykladanie kuriérskych vozidiel a kamiónov - Sortácia zásielok - Skenovanie zásielok - Práca s internými apliká... (930 - 1100 €)

Pracovník na retrák do skladu - Senec
2019-09-25 - Runtime BP Slovak, s.r.o. - jooble
...zamestnanca: Pre nášho klienta hľadáme skladových manipulantov do skladu. Manipulácia s pneumatikami v sklade, práca na retráku. (prax v......Môže sa stať ,že nebudete celý deň na retraku ale môžu byť aj manuálne práce: nejaké prekladanie upratanie v sklade atď. Práca aj na... (5 €/hod)

Manuálny pracovník -Zabezpečená doprava - Šamorín
2019-10-15 - M.S.LEM, s.r.o. - ponuky.sk
...cia je vhodná pre absolventa Áno Požadované vzdelanie základné vzdelanie Vodičský preukaz B Ďalšie požiadavky na pracovníka Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním základné vzdelanie stredoškolské bez maturity Osobnostné predpoklady a zručnosti -... (3,36 €/hod)

Manuálny pracovník -Zabezpečená doprava - Dunajská Streda
2019-10-21 - M.S.LEM, s.r.o. - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce - výkon ručných operácií pri obsluhe strojov - výroba výrobkov na základe pracovnej objednávky - kontrola kvality vyrobených dielov použitím kalibrov alebo iných meradiel na základe technických podkladov - označovanie... (3,36 €/hod)

Pracovník v sklade - Bratislava - Nové Mesto
2019-10-19 - LEDart s.r.o. - kariera.zoznam.sk
...Dátum poslednej aktualizácie: 18. 9. 2019 Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas Pracovná oblasť: Technické a manuálne prierezové zamestnaniaObchod, marketing a reklamaLogistika, skladovanie a poštové služby Ponúkané výhody • bonusy k výplate do 200€,... (700 €)

Pracovník v sklade - Rakúsko
2019-10-15 - EU Progres s. r. o. - kariera.zoznam.sk
...aktualizácie: 1. 10. 2019 Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu počet mesiacov: 2 Pracovná oblasť: Technické a manuálne prierezové zamestnaniaLogistika, skladovanie a poštové služby Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa Ponúkané výhody + hradené... (520 €)

Pracovník v sklade - Žilina
2019-10-11 - KFTS s. r. o. - istp.sk
...mieste Náplň (druh) práce - Príjem dodávok materiálu do skladu (vykladanie dodaného materiálu, evidencia kvantity dodaného materi......: organizovanie a plánovanie práce tímová práca manuálna zručnosť Počítače: ~ Microsoft Excel - elementárna Ďal... (624 €)

Pracovník v sklade - Bratislava - Jarovce
2019-10-05 - Bjoern s.r.o. - kariera.zoznam.sk
...Dátum poslednej aktualizácie: 21. 8. 2019 Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas Pracovná oblasť: Technické a manuálne prierezové zamestnaniaLogistika, skladovanie a poštové služby Všeobecne požadované znalosti: Požadované vzdelanie Základné vzdelanie... (560 €)

Pracovník v sklade - Bardejov
2019-10-11 - Proxis, spol. s r.o. - kariera.zoznam.sk
...pomer: pracovný pomer na určitú dobu počet mesiacov: 12 Pracovná oblasť: Technické a manuálne prierezové zamestnaniaLogistika, skladovanie a poštové služby Náplň (druh) práce Pracovník v sklade, pomocný pracovník. Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa Ponúkané výhody Možnos... (3,33 €/hod)

Pracovník/čka skladu - Nitra
2019-10-21 - syncreon Slovakia s. r. o. - istp.sk
...práce bude: - Príjem materiálu a jeho kontrola podľa objednávky - Práca so skenerom - Prebaľovanie, triedenie, prerátavanie - Manuálne zaskladnenie do regálov Pracovné miesto vhodné aj pre... (714 €)

Pracovník v sklade - Madunice, Trnavský kraj
2019-10-02 - Mr. Job, s.r.o. - istp.sk
...tovaru - naskladňovanie/vyskladňovanie tovaru - bežné práce v sklade - práca v mrazenom sklade......, schopnosti Všeobecné spôsobilosti: fyzická zdatnosť manuálna zručnosť Ďalšie požiadavky: v prípade práce na vysokozdviž... (1200 €)

Pomocný pracovník v sklade - Bratislava - Ružinov
2019-10-20 - UKr – TRADING spol. s r.o. - kariera.zoznam.sk
...ý a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas Pracovná oblasť: Technické a manuálne prierezové zamestnaniaLogistika, skladovanie a poštové služby Náplň (druh) práce Prevádzka skladu, manuálna aj administratívna práca, upratovacie práce v sklade, riešenie nezhôd so z... (795 €)

Pracovník v sklade - Bardejov
2019-10-18 - Proxis, spol. s r.o. - novyjob.sk
Pracovník v sklade, pomocný pracovník. (3,33 €/hod)

Manipulačný pracovník v sklade - Dolný Hričov, Žilinský kraj
2019-10-21 - AVEC trade SK, s.r.o. - istp.sk
...Pracovné podmienky ~ Nočná práca: áno Požiadavky na zamestnanca Požadované vzdelanie Nižšie stredné odborné vzdelanie Zručnosti, schopnosti Všeobecné spôsobilosti: ~ manuálna zručnosť... (3,6 €/hod)

Job in Czechia | Job in Slovakia | Job in Great Britain | Job in United States

By using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2019 | CYBERETIX s.r.o.