CzechSlovakEnglish
Create a new account

HR Researcher - Bratislava
2019-07-15 - SYNERGIE Slovakia - jobangels.co
Náš recruitment tím, ktorý sa špecializuje na oblasť výroby a logistiky, hľadá posilu. Ak chceš preniknúť do tajov dynamického sveta náboru a výberu zamestnancov, chceš sa učiť od profesionálov, profesne a kariérne rásť, máme pre teba ponuku v našej SYNERGIE. Na začiatku ... (900 €)

842 jobs found.

HR Researcher - Bratislava
2019-07-17 - SYNERGIE Slovakia - jobangels.co
Náš recruitment tím, ktorý sa špecializuje na oblasť výroby a logistiky, hľadá posilu. Ak chceš preniknúť do tajov dynamického sveta náboru a výberu zamestnancov, chceš sa učiť od profesionálov, profesne a kariérne rásť, máme pre teba ponuku v našej SYNERGIE. Na začiatku ... (900 €)

HR Researcher - Bratislava
2019-07-12 - Synergie - Synergie
Náplň práce Náš recruitment tím, ktorý sa špecializuje na oblasť výroby a logistiky, hľadá posilu. Ak chceš preniknúť do tajov dynamického sveta náboru a výberu zamestnancov, chceš sa učiť od profesionálov, profesne a kariérne rásť, máme pre teba ponuku v našej SYNERGIE. Na...

HR Researcher - Nitra
2019-06-21 - Proplusco spol. s r. o. - proplusco.sk
...telefonická a e-mailová komunikácia s uchádzačmi - screening životopisov - plánovanie a vedenie pracovných pohovorov - úzka spolupráca s HR konzultantmi - administratívne práce - vedenie personálnej agendy Požiadavky na zamestnanca - chuť pracovať v oblasti ľudský... (800 €)

Experienced Recruiter/Researcher - Slovensko
2019-07-15 - KPMG - kpmgglobalcareers.com
...Roles and Responsibilities In order to strengthen our Corporate HR Team, we are looking to recruit an Experienced Recruiter with a focus on building a Talent Community for experienced technology profiles. Main deliverables: Utilize knowledge of multiple recruiting...

AI and ML Algorithms Architect/Researcher - Bratislava
2019-06-20 - Mentor Partners - robime.it
JOB Position: AI and Machine Learning Algorithms Architect/Researcher Contract type: Full Time Employee   Location: Bratislava Salary......great cooperative and professional collaborator. I need to say whole HR team worked very well under the lead of Slavo. I am really... (2800 €)

Ak chceš pracovať v HR, máme pre teba voľnú pozíciu researchera s možnosťou kariérneho rastu - Bratislava
2019-07-17 - SYNERGIE Slovakia - jobangels.co
Ak ťa láka personalistika a vždy si chcel/a pracovať v HR, máme pre teba voľné miesto na pozícii non-it research asistenta. Nezáleží odkiaľ k nám prídeš, dôležité je, čo nám svojimi skúsenosťami ponúkneš. Vytvoríme ti potrebné a kvalitné zaškolenie, stačí ak máš rád/a kreativitu... (900 €)

HR Business Operations Support - Bratislava
2019-07-11 - Medtronic - medtronic.com
...? Do you consider you have the right experience for a regional HR Business Operations Support role? If yes, then send us your resume......verification of required documentation, identifying, navigating, researching and troubleshooting HR transactional processes related to...

Senior HR Manager - Bratislava
2019-06-04 - Johnson Controls - selectminds.com
...makes appropriate adjustments. Must effectively partner with other HR team members who support the functions to ensure alignment and......you are selected for. If you are applying from abroad please research cost of living in Bratislava to establish your salary expectations... (4380 €)

Senior Manager - ERP Oracle (HR, Finance,Procurement) - Slovensko
2019-07-15 - KPMG - kpmgglobalcareers.com
...Senior Manager - ERP Oracle (Finance - HR - Procurement) JOB PURPOSE Builds and cultivates strong business relationships......Anticipates current and future needs of the firm based on extensive research and deep understanding of client business/industry. § Holds...

Team Leader-Research-Gurgaon - Slovensko
2019-07-12 - KPMG - kpmgglobalcareers.com
Roles and Responsibilities: NA Auto req ID 144569BR Contract Type Permanent Job Level Senior Associate/ Senior Team member Region EMA Service Line Infrastructure Full Time / Part Time Full Time Sub Region...

Business Associate-Research-Bangalore - Slovensko
2019-06-27 - KPMG - kpmgglobalcareers.com
Roles and Responsibilities: NA Qualifications and Skills: NA Experience and Background: NA Auto req ID 141730BR Contract Type Permanent Job Level Associate/team member Region EMA Service Line Infrastructure...

International Market Researcher / Research Support - Bratislava - Staré Mesto
2019-06-14 - IC Consulting k.s. - kariera.zoznam.sk
..., this information will be structured by you (in Excel) and made available to our consultants for their analyzes. Additionally, desk research and internet research will be part of the work, along with research support for assigned market analysts. Pracovné miesto vhodné aj pre... (600 €)

AI and ML Algorithms Architect / Researcher Senior - Bratislava - Ružinov
2019-07-06 - Tachyum s.r.o. - kariera.zoznam.sk
...pomer: pracovný pomer na neurčitý čas Pracovná oblasť: IT a telekomunikácie Náplň (druh) práce What youll be doing: Responsible for research and development of very high performance AI/ML algorithms Interface with data science, software, and hardware teams Analyze algorithmic... (3500 €)

HR Business Partner - Nitra
2019-07-15 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Využite príležitosť stať sa súčasťou HR tímu, ako HR Business Partner, v medzinárodnej spoločnosti. Vašimi hlavnými úlohami bude: - riadenie náborového procesu - zúčastňovanie sa na procese nástupu a adaptácie novoprijatých zamestnancov - koordinácia zaškolovacieho procesu... (1400 - 1800 €)

HR špecialista - Žilina
2019-07-11 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
- Komplexné zastrešenie interných HR procesov vrátane mzdovej a personálnej agendy - Vyhľadávanie IT talentov pre nové technologické výzvy - Oslovovanie cieľovej skupiny prostredníctvom sociálnych sietí, organické, grafické posty - Identifikácia a zabezpečenie potrieb spolo... (1300 - 1500 €)

HR manager - Rakúsko
2019-07-12 - Hotel Schwarzer Adler - jobowa.sk
...Práce HR manager, Kitzbühel, Rakúsko: Hotel Schwarzer Adler Einleitung Die Harisch Hotels und Lanserhof Group sind erfolgreiche und zukunftsorientierte Unternehmen mit mehreren Standorten in Kitzbühel, Lans, Süd- und Norddeutschland sowie London. Zur Verstärkung unseres...

HR ASISTENT / -KA - Bratislava
2019-06-19 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Chceš sa dostať do sveta HR? Či už si čerstvý absolvent VŠ, alebo už máš nejaké pracovné skúsenosti za sebou, u nás dostaneš príležitosť začať pracovať na pozícii HR ASISTENT. Stačí ak chceš na sebe veľa pracovať, si proaktívna, dynamická osobnosť, výborne zorganizovaná a dobre... (800 - 1000 €)

Tax Knowledge \\u0026 Research (Senior) Manager - Slovensko
2019-05-30 - KPMG - kpmgglobalcareers.com
...Function As member of our Tax Knowledge and Research Center, you have the opportunity to feel the heartbeat of this changing tax environment. With your focus on knowledge development and your technical expertise, youll be the point of contact for technical questions and...

HR SPECIALIST - EMPLOYEE ADVISOR - Bratislava
2019-07-17 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Hľadáme anglicky a nemecky hovoriaceho odborníka na pozíciu HR SPECIALIST, ktorý bude primárnou kontaktnou osobou pre zamestnancov. Práca v super kolektíve v centre mesta u jedného z najlepších zamestnávateľov v Bratislave. Tvojou úlohou bude: - Administratívna podpora... (1300 - 1350 €)

HR MANAŽÉR (výrobná spoločnosť) - Nitra
2019-07-15 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Hľadáme skúseného HR MANAŽÉRA pre napredujúcu a dynamicky sa rozvíjajúcu výrobnú spoločnosť. Čaká Vás práca plná výziev v medzinárodnom prostredí. Vašou úlohou bude: - Definovanie a realizácia HR politiky - Kompletné riadenie všetkých HR procesov - Plánovanie a anal... (2000 - 2300 €)

Job in Czechia | Job in Slovakia | Job in Great Britain | Job in United States

By using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2019 | CYBERETIX s.r.o.