CzechSlovakEnglish
Create a new account

Junior inžinier - Bratislava
2019-11-11 - Siebert + Talaš - jooble
...realizácia dodávky projektovej dokumentácie od stupňa ÚR až po kolaudáciu stavby V spolupráci so senior architektom a/alebo senior inžinierom koordinácia jednotlivých projektových stupňoch s klientom, dotknutými internými a externými dodávateľmi a úradmi štátnej správy a samospr... (1000 - 1500 €)

690 jobs found.

Junior inžinier - Bratislava
2019-11-11 - Siebert + Talaš - jooble
...realizácia dodávky projektovej dokumentácie od stupňa ÚR až po kolaudáciu stavby V spolupráci so senior architektom a/alebo senior inžinierom koordinácia jednotlivých projektových stupňoch s klientom, dotknutými internými a externými dodávateľmi a úradmi štátnej správy a samospr... (1000 - 1500 €)

Procesný inžinier CHEMIK JUNIOR pre medzinárodnú spoločnosť (Ref. č.: PR/020862) - Poprad
2019-11-11 - Lugera & Maklér spol. s r.o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: * Vedenie projektov so zameraním na vývoj pracieho cyklu (vývoj pohonných modulov) * Príprava prototypov, ich následné nastavenie a vykonanie funkčných a výkonových testov * Analýza dát a tvorba laboratórnych reportov, zameraných... (1100 €)

SYSTÉMOVÝ INŽINIER JUNIOR - Banská Bystrica
2019-11-05 - SOFTIP a.s. - SOFTIP a.s.
Ponúkame Ti prácu nielen pre začiatočníka pre oblasť Cloud služieb spoločnosti Microsoft Office365 / Azure a Microsoft on premise riešení.   MIESTO PRÁCE Banská Bystrica, Žilina TERMÍN NÁSTUPU ASAP ÚVÄZOK plný   ZÁKLADNÁ ZLOŽKA MZDY (BRUTTO) A ĎALŠIE ODMENY ...

Sieťový administrátor junior L2 - Bratislava
2019-11-11 - Trenkwalder, a.s. - kariera.zoznam.sk
...Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Spolupráca so sieťovým inžinierom na konfigurácii, optimalizácii a spravovaní internej firemnej IT siete v rámci celej nadnárodnej korporácie Monitorovanie a riešenie problémov pripojenia, starostlivosť o sieťové komponenty L2 technick...

JUNIOR ANALYST - Bratislava
2019-11-09 - METRO Cash and Carry SR s.r.o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: - Tvorba interných a externých reportov so zameraním sa na hlavné ukazovatele: obrat, maržu, náklady - Zabezpečenie včasného a správneho reportingu (pravidelný, ad-hoc) podľa požiadaviek lokálneho manažmentu - Úzka spolupráca s ná... (1300 €)

Inžinier kvality_ junior/senior - Bánovce nad Bebravou
2019-11-06 - Manpower Slovensko, s.r.o. - job.sk
Náplň práce * Prípravu podkladov v rámci systému riadenia kvality * Identifikácia požiadaviek zákazníkov * Zabezpečenie dosiahnutia požiadaviek a cieľov zákazníkov. * Zodpovednosť za prípravu a realizáciu príslušných postupov * Monitorovanie a dodržiavanie noriem a predpisov... (1300 €)

Inžinier/ ka kvality junior - Trenčianska Teplá, Trenčiansky kraj
2019-10-28 - PERSOnica, s.r.o. - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce • Spolupráca s kontaktnými osobami u zákazníka v prípade reklamácií a zákazníckych auditov. • Spracovávanie reklamácií vrátane úprav reklamačných správ; príprava akčných plánov, analýz, kontrol efektivity, údržby reklamač... (1200 €)

Systémový inžinier junior - Banská Bystrica
2019-10-14 - SOFTIP, a. s. - kariera.zoznam.sk
Informácie pre uchádzača: Základná zložka mzdy (v hrubom): 1100 € za mesiac Dátum nástupu: ihneď Dátum pridania ponuky: 24. 10. 2019 Dátum poslednej aktualizácie: 25. 10. 2019 Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu počet mesiacov: 12 Pracovná oblasť: IT... (1100 €)

Junior IT Specialist - Banská Bystrica
2019-11-11 - IBM International Services Centre s.r.o. - kariera.zoznam.sk
...Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Junior IT Specialist This position is suited for: • Application Developer with Java or scripting languages knowledge who will be working on maintenance and further development of already existing applications • Automation Tester... (1350 €)

Stavebný Inžinier Junior (Oddelenie kvality) - Bratislava - Vajnory
2019-10-31 - AllForJob s.r.o. - istp.sk
...Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce - Asistencia inžinierom na oddelení kvality stavebných materiálov, - Podpora pri administratívnych úlohách na oddelení kvality, - Príprava technickej dokumentácie podľa požiadavky, - Zadávanie, kontrola a aktualizácia... (1200 €)

Junior nákupca/nákupkyňa - Bratislava
2019-11-11 - LIDL Slovenská republika v. o. s. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: • zodpovednosť za predávané produkty, ich kvalitu a objem, • vyjednávanie podmienok spolupráce s obchodnými partnermi, • sledovanie trendov na trhu (práca aj mimo office) a zabezpečenie optimálneho produktového rozvoja, • spoluvytv... (2000 €)

Projektant, inžinier pozemných stavieb - Bratislava
2019-11-11 - INDEX NOSLUŠ s.r.o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: - Tvorba projektovej dokumentácie (samostatne pre stavebné povolenie, pre realizáciu stavby) - Spracovanie podkladov pre rozpočty - Správa dát v projektoch Všeobecne požadované znalosti: Výhodou je znalosť - práce s Photo-shop - ... (1600 €)

Sieťový Inžinier - Senior - Bratislava
2019-11-10 - Trenkwalder, a.s. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Zodpovednosť za prevádzku sietí a sieťovej bezpečnosti v rámci spoločnosti. Participácia na dizajne IT infraštruktúry, návrh a implementácia bezpečnostných návrhov, zhotovovanie kľúčovej dokumentácie Zodpovednosť za spolunavrhovanie... (36000 €/rok)

Technik pre montáž, procesný inžinier - Trenčín
2019-11-11 - INDEX NOSLUŠ s.r.o. - kariera.zoznam.sk
...áme práve Teba! Pre spoločnosť pôsobiacu v oblasti automotive hľadáme šikovného človeka, ktorého úlohou bude: - tvorivá technická inžinierska činnosť, - navrhovanie optimálnych riešení, - testovanie a uvádzanie do prevádzky navrhnutých riešení, či už v spoločnosti, ako aj... (850 €)

Senior projektant / inžinier - Bratislava
2019-11-05 - Siebert + Talaš - jooble
Požiadavky na zamestnanca: Vysokoškolské vzdelanie II. stupňa Stavebný inžinier projektant Min. 3 roky praxe Práca v ArchiCAD Znalosť BIM Schopnosť viesť tím Samostatné myslenie Podmienky práce: Ponúkame prácu v najväčšej architektonickej kancelárií na Slovenku... (1500 - 2000 €)

Procesný inžinier - Technológ JUNIOR - Košice
2019-10-11 - Manpower Slovensko, s.r.o. - job.sk
Náplň práce * na pozíciu Procesného inžiniera alebo Technológa pre úspešnú výrobnú spoločnosť hľadáme človeka, ktorý bude: * zavádzať nové technologické postupy a procesy do výroby * zodpovedný za kalkuláciu nákladov spojených s výrobou * komunikovať s ďalšími oddeleniami Profil... (850 €)

Inžinier / Inžinierka kvality Junior - Prievidza
2019-08-31 - Brose Fahrzeugteile GmbH & Co. KG - Brose Fahrzeugteile GmbH & Co. KG
Prievidza Inžinier/ Inžinierka kvality Junior Brose je z celosvetového pohľadu štvrtým najväčším subdodávateľom automobilového priemyslu v rodinnom vlastníctve. Spoločnosť vyvíja a vyrába mechatronické systémy do dverí a sedadiel vozidiel, ako aj elektromotory. Zhruba 26... (6,3 €/hod)

Junior účtovník - Bratislava
2019-11-08 - MKMs s.r.o. - job.sk
Náplň práce - vedenie podvojného účtovníctva pre klientov spoločnosti - zodpovednosť za účtovanie dokladov - evidencia a účtovanie odberateľských a dodávateľských faktúr - kontrola náležitostí a kompletnosti daňových dokladov - spracovanie bankových výpisov - spracovanie...

Aplikačný inžinier - senior pre ČSOB Bratislava - Bratislava
2019-11-11 - Československá obchodná banka, a.s. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: *Zodpovednosť za údržbu, dostupnosť a podporu aplikačných prostredí na S2 úrovni *Podpora 8/5 onsite a 1 tyzden v mesiaci 24/7 (on call support) *Administrácia, správa, konfigurácia a optimalizácia aplikačných serverov *Nasadzovanie... (1600 €)

Hľadáme Mzdového účtovníka/účtovníčku junior, Krupina - Krupina, Banskobystrický kraj
2019-11-09 - ADECCO Slovakia, s. r. o. - kariera.zoznam.sk
...Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Pre nášho významného klienta ktorý sa pohybuje v oblasti výroby nábytku hľadáme JUNIOR MZDOVÉHO ÚČTOVNÍKA/ÚČTOVNÍČKU aspoň s ročnom praxou a skúsenosťami s dochádzkovým programom, mzdovým programom. Čo ťa čaká - príprava podkladov... (800 - 900 €)

Job in Czechia | Job in Slovakia | Job in Great Britain | Job in United States

By using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2019 | CYBERETIX s.r.o.