CzechSlovakEnglish
Create a new account

PERSONÁLNY KONZULTANT - Bratislava
2019-08-06 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Chcete získať zaujímavú pozíciu medzi najlepšími? Láka Vás agentúrne prostredie? Je tu skvelá príležitosť pre Váš profesionálny a kariérny rast. Do nášho tímu hľadáme: Recruitment konzultanta. Náplň práce, právomoci a zodpovednosti: - Starostlivosť o kľúčových klientov... (700 - 1300 €)

424 jobs found.

PERSONÁLNY KONZULTANT - Bratislava
2019-08-06 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
...ka Vás agentúrne prostredie? Je tu skvelá príležitosť pre Váš profesionálny a kariérny rast. Do nášho tímu hľadáme: Recruitment konzultanta. Náplň práce, právomoci a zodpovednosti: - Starostlivosť o kľúčových klientov a kľúčové náborové projekty - Rozvoj vzťahov a... (700 - 1300 €)

Personálny konzultant - Bratislava
2019-07-29 - Lugera & Maklér spol. s r.o. - begin.sk
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti: * Čo budeš robiť? * Pracovať nezávisle na vyhľadávaní a výbere vhodných kandidátov * Odpovedať na otázky klientov a kandidátov. * Viesť pracovné pohovory s kandidátmi, získavať kľúčové skúseností a profilov kandidátov * Overova...

Personálny konzultant - Banská Bystrica
2019-07-18 - ATENA - SMART CARE, s. r. o. - atena.sk
...Popis pracovnej ponuky Názov pracovného miesta: Industry Slovakia - Junior personálny konzultant Typ pozície, odvetvie: Personálny konzultant, ľudské zdroje a personalistika Pracovný pomer: Hlavný pracovný pomer Dlhodobé zamestnanie: Áno Zmluva na dobu: Neur... (624 €)

Personálny konzultant s maďarským jazykom s ubytovaním - Banská Bystrica
2019-08-06 - ATENA - SMART CARE, s. r. o. - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce - Telefonická komunikácia s maďarsky hovoriacimi klientmi a ich informovanie o možnostiach uplatnenia na trhu práce - Aktívne vyhľadávanie vhodných pracovných internetových portálov, inzertných tlačovín na prezentáciu na... (1100 €)

Osobný personálny konzultant - pobočka Bratislava - Bratislava
2019-07-31 - ATENA - SMART CARE, s. r. o. - atena.sk
...Popis pracovnej ponuky Názov pracovného miesta: Osobný personálny konzultant - pobočka Bratislava Typ pozície, odvetvie: Osobný personálny konzultant, ľudské zdroje a personalistika Pracovný pomer: Hlavný pracovný pomer Dlhodobé zamestnanie: Áno Zmluva na... (900 €)

Osobný personálny konzultant - pobočka Košice - Košice
2019-08-07 - ATENA - SMART CARE, s. r. o. - atena.sk
...Popis pracovnej ponuky Názov pracovného miesta: Osobný personálny konzultant - pobočka Košice Typ pozície, odvetvie: Osobný personálny konzultant, ľudské zdroje a personalistika Pracovný pomer: Hlavný pracovný pomer Dlhodobé zamestnanie: Áno Zmluva na dobu... (770 €)

PERSONÁLNY KONZULTANT - Nitra
2019-08-22 - Grafton Slovakia, s.r.o. - job.sk
...ka Vás agentúrne prostredie? Je tu skvelá príležitosť pre Váš profesionálny a kariérny rast. Do nášho tímu hľadáme: Recruitment konzultanta. Náplň práce, právomoci a zodpovednosti: - Starostlivosť o kľúčových klientov a kľúčové náborové projekty - Rozvoj vzťahov a... (4,3 €/hod)

Personálny konzultant/koordinátor - Žilina
2019-08-22 - ACTIVE JOB, s.r.o. - kariera.zoznam.sk
...Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: - nábor a výber pracovníkov - spracovanie personálnej agendy zamestnancov - každodenná komunikácia s klientmi - vybavenie požiadaviek zverených pracovníkov a každodenná starostlivosť o nich - kontrola dochádzky a produktivity... (550 - 1500 €)

Personálny konzultant s ukrajinským jazykom s ubytovaním - Banská Bystrica
2019-08-20 - ATENA - PERSONAL CONSULTING s.r.o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: - Telefonická komunikácia s ukrajinsky hovoriacimi klientmi a ich informovanie o možnostiach uplatnenia na trhu práce - Nábor uchádzačov najmä pre interné pozície spoločnosti - Aktívne vyhľadávanie vhodných pracovných internetov... (800 €)

Personálny konzultant - Bratislava - Dúbravka
2019-07-23 - TREXIMA Bratislava, spol. s r.o. - kariera.zoznam.sk
...Práca s klasifikáciami SK NACE Rev. 2, KOV, SK ISCO-08, ISCED a ďalšími, ich tvorbou, implementáciou a prepájaním. • Zabezpečovanie personálnej administratívy. • Práca s Excelom, Wordom. • Prezentovanie na rôznych podujatiach. Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa Ponúkan... (1400 €)

Finančný konzultant - Banskobystrický kraj
2019-08-20 - Allianz Slovenská poisťovňa - jooble
Požiadavky na zamestnanca: komunikatívny, pracovitý Podmienky práce: flexibilný pracovný čas, víkendy voľné, kariérny rast zaškolenie zdarma a množstvo ďalších benefitov.... bližšie info na osobnom pohovore (1000 €)

Osobný personálny konzultant - pracovisko Košice - Košice
2019-08-20 - ATENA - PERSONAL CONSULTING s.r.o. - kariera.zoznam.sk
...nostiach ich uplatnenia na trhu práce (hľadanie nových marketingových nástrojov na propagáciu nami poskytovaných služieb) - Poskytovanie personálneho poradenstva pre záujemcov o prácu - Aktívna komunikácia s UPSVAR, organizátormi rekvalifikačných kurzov, príp. zástupcami miest a... (770 €)

Personálny manažér s nemeckým jazykom - Banská Bystrica
2019-08-16 - ATENA - SMART CARE, s. r. o. - atena.sk
...Popis pracovnej ponuky Názov pracovného miesta: Personálny manažér s nemeckým jazykom Typ pozície, odvetvie: Personálny manažér......leasing a poisťovníctvo, Prax na pozícii: Administratívny pracovník s NJ, Personálny konzultant NJ, Personálny konzultant, Tlmočník,... (1000 €)

Konzultant návrhu osvetlenia - Banská Bystrica
2019-08-02 - LEDeco solution, s.r.o. - jooble
Požiadavky na zamestnanca: Ak chceš mať mozog stimulujúcu prácu, chceš budovať skvelú slovenskú značku, pracovať s kvalitným LED osvetlením a v konečnom dôsledku pomáhať našim klientom s najvhodnejším osvetlením pre ich domčeky, byty, hotely či nákupné centrá, tak veľmi pravdepodobne... (600 - 1100 €)

Obchodný špecialista/konzultant - Bratislava
2019-08-05 - Agentúra MetLife - top-prace.sk
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti - účasť na poradách a mítingoch - komunikácia s obchodnými partnermi - práca s databázou - dojednávanie a uzatváranie obchodných stretnutí  - dbanie o kvalitný a prvotriedny klientsky servis - plánovanie time-managmentu - ... (1700 - 2000 €)

Obchodný zástupca v personálnej spoločnosti - Bratislava
2019-07-30 - Trenkwalder Slovakia - trenkwalder.com
...Obchodný zástupca v personálnej spoločnosti Náplň práce Výborná príležitosť pre osobnosť, ktorá má nadšenie......aspoň 1 rok skúsenosti s prácou s klientom (konzultant, obchodný zástupca a pod.) príjemný prejav a reprezentatívne... (1100 €)

SAP SD KONZULTANT - Bratislava
2019-08-23 - Grafton Recruitment Slovakia s.r.o. - informatici.sk
...Miesto práce: Bratislava Popis práce: Hľadáme SAP Konzultanta pre modul SD. Pozícia je atraktívna pre kandidáta so zá......hradené zamestnávateľom Ďalšie informácie: Ponuka personálnej agentúry uverejnená dňa 23.08.2019. Referenčné číslo 585576... (1700 - 4500 €)

Finančný konzultant - Turzovka, Žilinský kraj
2019-08-21 - Jaroslav Bohuš - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce - Staroslivosť o klientov, - predaj produktov, - riešenie poistných udalostí, - riešenie úverov a hypoték. Pracovné miesto vhodné aj pre ... (1700 €)

Finančný konzultant - Banskobystrický kraj
2019-08-20 - Monika Binder - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa mladistvého zdravotne postihnutého Pracovné podmienky ~ Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim Požiadavky na zamestnanca Požadované vzdelanie Úplné stredné odborné vzdelanie... (1000 €)

Finančný konzultant - Poprad
2019-08-19 - Michal Nemčko - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce - telefonický kontakt klientom z existujúcej databázy - obchodné stretnutia s klientom - práca s PC ( Excel, Word….) - admin. práca ( vypisovanie internej dokumentácie Viac na ... (1300 €)

Job in Czechia | Job in Slovakia | Job in Great Britain | Job in United States

By using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2019 | CYBERETIX s.r.o.