CzechSlovakEnglish
Create a new account

Montážny pracovník alebo skladník - Bratislava
2019-08-20 - EUROTRADE - SR a.s. - jooble
Náplň práce montážny pracovník Montáž kokpitov v požadovanej kvalite. Verifikácia elektronicky vytváraných hodnôt. Testovanie spojenia kokpitov a následne vizuálna kontrola. Náplň práce skladník Zásobovanie liniek Mzda Základná mesačná mzda – montážny pracovn... (778 - 808 €)

3011 jobs found.

Montážny pracovník alebo skladník - Bratislava
2019-08-20 - EUROTRADE - SR a.s. - jooble
Náplň práce montážny pracovník Montáž kokpitov v požadovanej kvalite. Verifikácia elektronicky vytváraných hodnôt. Testovanie spojenia kokpitov a následne vizuálna kontrola. Náplň práce skladník Zásobovanie liniek Mzda Základná mesačná mzda – montážny pracovn... (778 - 808 €)

Montážny pracovník - Bratislava
2019-09-13 - Edymax Europe - jooble
Požiadavky na zamestnanca: ~dobrý zdravotný stav ~manuálna zručnosť, presnosť, dôslednosť ~férový prístup Pracovná činnosť:​ ~montáž kokpitov ~kontrola hodnôt ~testovanie spojenia kokpitov a následná vizuálna kontrola Benefity: ~zaujímavá práca, ktorá Vás... (778 €)

Montážny pracovník - Bratislavský kraj
2019-09-17 - INDUSTRIE WORK EU, s.r.o. - job.sk
Náplň práce Výroba autosedačiek Požiadavky na zamestnanca Základné vzdelanie Zručnosť Zamestnanecké výhody, benefity Bonusy- prítomnostné prémie 13. a 14. plat Zvýhodnené stravovanie Zvýhodnené ubytovanie Informácie pre uchádzača (950 €)

Montážny pracovník, skladník - Bratislava - Devínska Nová Ves
2019-09-12 - EDYMAX Facility Management SE - istp.sk
...Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce Hľadáte si stabilnú prácu a chcete pracovať ako montážny pracovník alebo skladník? Ponúkaný plat: 778-808€ Náplň práce montážny pracovník: Montáž kokpitov v požadovanej kvalite. Verifikácia elektronicky vytváraných hodn... (808 €)

Montážny pracovník - Bratislava
2019-09-18 - Edymax - jooble
Požiadavky na zamestnanca: - dobrý zdravotný stav - manuálna zručnosť, presnosť, dôslednosť - férový prístup Pracovná činnosť:​ - montáž kokpitov - kontrola hodnôt - testovanie spojenia kokpitov a následná vizuálna ... (778 €)

Montážny pracovník - Bratislava
2019-09-20 - Edymax, člen skupiny Manuvia - jooble
Priemysel: Logistický Ubytovanie: S ubytovaním Požadované vzdelanie: Stredoškolské bez maturity Základné vzdelanie Pracovná činnosť:​ ~montáž kokpitov ~kontrola hodnôt ~testovanie spojenia kokpitov a následná vizuálna kontrola ~trojzmenná prevádzka (ranná zmena... (778 €)

Montážny pracovník - Galanta
2019-09-18 - Edymax - jooble
...innosť:​ Montáž a výroba televíznych panelov – skrutkovanie a zapájanie káblových zväzkov. Práca sa vykonáva v stoji na mieste. Pracovník pracoviska CLEAN: Jedná sa o uzavreté pracovisko, kde sa pracuje v čistom prostredí Čo Vám môžeme ponúknuť: - Mesačná sadzba 7... (750 €)

Montážny pracovník - Malacky
2019-09-16 - evo-servis sk s. r. o. - istp.sk
Požiadavky na zamestnanca Požadované vzdelanie Stredné odborné vzdelanie (650 €)

Montážny pracovník - Banská Bystrica
2019-09-11 - MIKAR s.r.o. - kariera.zoznam.sk
...Pracuje sa teda na stavbách a vo výškach. Medzi náplň práce patrí aj výroba výrobkov na pracovisku. Hľadáme zodpovedných a zručným pracovníkov, ktorí majú k tejto profesii blízko. Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa Pracovné podmienky Pracovný čas: od 7:00 do 15:30 Prá... (1100 €)

Montážny pracovník - Banská Bystrica
2019-09-09 - JAĽStav, s.r.o. - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce natieranie potrubia farbou,maliarske a netieračské práce,protipožiarne utesnenia, prestupy v stropoch a stenách,jadrové vŕtanie cez murivo Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa Ponúkané výhody ubytovanie... (6,5 €/hod)

Montážny pracovník - Bardejov
2019-09-09 - Relax dart s.r.o. - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce Organizácia prevádzky a udržby, spolupráca na opravách a rozvoji elektronických prístrojov a zariadení. Požiadavky na zamestnanca Požadovan... (1000 €)

Montážny pracovník - Šurany
2019-09-09 - La caleta s.r.o. - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce - samostatné vykonávanie úkonov vo výrobnom procese - montáž, vizuálna kontrola, testovanie, - zodpovednosť za pridelenú úlohu v rámci výrobného procesu, - dodržiavanie technologických výrobných postupov. ... (520 €)

Montážny pracovník - Holandsko
2019-09-20 - Techwork s.r.o. - eures.sk
...Popis pracovného miesta Hľadáme pracovníkov na výrobnú linku. Firma vyrába rôzne výrobky ako napr. boilery, kotle, solárne systémy atď.  Práca je vhodná pre technicky zručných...

Montážny pracovník - Voderady, Trnavský kraj
2019-09-19 - Manuvia, a. s. - istp.sk
...Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce • montáž dielov, obsluha montážnej linky • kontrola kvality výrobkov podľa predpísaného postupu • dodržiavanie predpísaných pracovných postupov a noriem kvality... (735 €)

Montážny pracovník - Nové Mesto nad Váhom
2019-09-19 - Roen Est, s.r.o. - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce - Vykonávanie výrobných činností pri výrobe výmenníkov tepla zamestnávateľa, - obsluhovanie, nastavovanie, riadenie a sledovanie chodu výrobných strojov, prístrojov a zariadení, - kontrolovanie kvality vstupných materiá... (624 €)

Montážny pracovník - Bratislava - Staré Mesto
2019-09-18 - CableCom, s.r.o. - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce - Ťahanie metalických a optických káblov, chráničiek, - montáž oceľovo-plechových žľabov, - pomocné stavebné práce, - pomocné elektroinštalačné práce. ... (520 €)

Montážny pracovník - Trnava
2019-09-18 - Industry Services s.r.o. - kariera.zoznam.sk
...mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas Pracovná oblasť: Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel) Náplň (druh) práce Montážne práce pri skladaní a výrobe oceľových paletových vozíkov, oceľových konštrukcií, výrobkov podla výkresovej dokumentácie. Ponúkané vý... (624 €)

Montážny pracovník - Ilava, Trenčiansky kraj
2019-09-17 - ILANA 3M, s.r.o. organizačná zložka zahraničnej právnickej o... - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa Požiadavky na zamestnanca Požadované vzdelanie Nižšie stredné odborné vzdelanie (525 €)

Montážny pracovník - Púchov
2019-09-17 - JOB only 4yoU Kft., organizačná zložka podniku zahraničnej o... - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce Montáž viacerých komponentov Ponúkané výhody Hradená doprava do práce. ... (580 €)

Montážny pracovník - Senica
2019-09-16 - BARTEX JOB s.r.o. - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce Montáž klimatizačných jednotiek do áut. trojzmenný pracovná čas štvorzmenný pracovný čas Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa ... (680 €)

Job in Czechia | Job in Slovakia | Job in Great Britain | Job in United States

By using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2019 | CYBERETIX s.r.o.