CzechSlovakEnglish
Create a new account

ADMINISTRÁTOR V LOGISTIKE - Bratislava
2019-09-25 - Grafton Slovakia, s.r.o. - job.sk
Náplň práce Pre úspešnú zahraničnú spoločnosť hľadáme kolegu na pozíciu, na ktorej sa pracuje na americký čas a to: 1 týždeň dennú smenu (9:00 - 17:30) a ďalší týždeň večernú smenu (14:30 - 23:00), za ktorú dostaneš nadštandardné príplatky. Medzi tvoje zodpovednosti bude... (1150 - 1350 €)

415 jobs found.

ADMINISTRÁTOR V LOGISTIKE - Bratislava
2019-09-25 - Grafton Slovakia, s.r.o. - job.sk
...kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria: - VŠ vzdelanie VÝHODOU - Pracovné skúsenosti v administratíve, prípadne v oblasti logistiky VÝHODOU - Plynulá znalosť anglického jazyka (slovom aj písmom) na úrovni B2 - Aktívna znalosť MS Excel - Analytické myslenie... (1150 - 1350 €)

Aplikačný administrátor Big Data aplikácií - Bratislava
2019-10-23 - SYNERGIE Slovakia - jobangels.co
...Hľadáme aplikačného administrátora, ktorý sa bude starať o zverenú platformu Big data aplikácií a má skúsenosti s Business Inteligence nástrojom či Hadoop technológiou. Náplň práce: * starať sa o zverejný cluster, sledovať ako funguje, nasadzovať riešenia * monitorovať... (1800 €)

Databázový administrátor - Bratislava
2019-10-22 - I.S.D.D. plus s.r.o. - I.S.D.D. plus s.r.o.
Databázový administrátor Oblasť práce Správa databáz (DB Admin) Miesto Bratislava Pracovný pomer Plný úväzok Nástup Dohodou Rozpätie mzdy od 2000 EUR* Informácie o pracovnom mieste Náplň práce, právomoci a zodpovednosti Hľadáme seniorského kolegu ako... (2000 €)

Pridaj sa k nám, Linux Administrátor - Bratislava
2019-10-23 - WebSupport - jobangels.co
...mami. V prípade potreby okamžite zasiahneš a pomôžeš systémom k bezproblémovú fungovaniu. Následne sám alebo s pomocou ostatných administrátorov prídeš na príčinu a vyriešiš ju. Interne všetky incidenty zaznamenávame do JIRA ticketov s blameless postmortem príspevkov. Cieľom... (1400 - 1700 €)

Softvérový administrátor pre Smart Industry - Bratislava
2019-10-23 - ANASOFT APR, spol. s r.o. - jobangels.co
Svoj domáci server si už opäť nakonfiguroval a láka ťa predstava spravovať ich násobne viac? Máš skúsenosti so správou Linuxových prostredí a slová ako Docker či Kubernetes pre teba nie sú neznáme? Ozvi sa nám. Máme prácu práve teba. V našom EMANS tíme rozhýbeš skutočný ekosyst...

ADMINISTRÁTOR DISTRIBÚCIE - Slovensko
2019-10-21 - METRO Cash and Carry SR s.r.o. - kariera.zoznam.sk
...Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Kľúčovou úlohou administrátora distribúcie je najmä zabezpečiť administratívnu podporu v oblasti logistiky distribúcie tovaru. Spracovávať všetky druhy objednávok, aktívne komunikovať so zákazníkmi, zisťovať ich potreby a byť samozrejme... (750 - 950 €)

Administrátorka/ administrátorka - Nitra
2019-10-11 - AGILITY ONE s.r.o. - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce • telefonická a emailová komunikácia zo zákazníkom, telefonická a emailová komunikácia s dodávateľom • podieľanie sa na koordinácii práce ostatných zamestnancov • nákup potrebných produktov, • úpravy a vytváranie obsahu... (624 €)

Junior ADMIN na oddelení LOGISTIKY - Bratislava
2019-10-07 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Ak ti nevadí práca na striedavý pracovný čas, máš skúsenosti v administratíve a záujem pracovať v logistike, pošli nám svoj životopis. Máme pre Teba zaujímavú ponuku. Budeš mať na starosti: - Prepravu a evidenciu zariadení na sklade - Evidenciu a aktualizáciu dát v internej... (1150 - 1350 €)

Administrátor - podpora predajcu - Levice
2019-10-17 - ManpowerGroup Slovensko, s.r.o. - novyjob.sk
– príprava zmlúv (Excel, Word – hromadná korešpondencia) – príprava dokladov v programe SAP: zakladanie objednávok, dispozícií a dodacích listov (poznámka: skúsenosti s programom SAP sa nevyžadujú) – CRM – evidencia dát zákazníkov – administratívne činnosti podľa potreby... (1000 €)

Administrátor - podpora predajcu - Bratislavský kraj
2019-10-16 - ManpowerGroup Czech Republic - jobkontakt.sk
- príprava zmlúv (Excel, Word - hromadná korešpondencia) - príprava dokladov v programe SAP: zakladanie objednávok, dispozícií a dodacích listov (poznámka: skúsenosti s programom SAP sa nevyžadujú) - CRM - evidencia dát zákazníkov - administratívne činnosti podľa potreby prac...

ORACLE DATABÁZOVÝ ADMINISTRÁTOR - Česká republika
2019-10-22 - Advantage consulting, s.r.o. - jobkontakt.sk
* Administrace databázových operací * Nasazování změn, optimalizace, zálohování * Podpora relačních databází * Podpora uživatelů databází II. až III. úrovně * Správa incidentů * Pokročilou znalost Oracle databází * Zkušenost na pozici databázového administrátora, či podpory...

ADMINISTRÁTOR PLATIEB - MAJTE VŠETKY TRANSAKCIE POD KONTROLOU! - Bratislava
2019-10-11 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Ak hľadáte zaujímavú analytickú prácu v dynamickom bankovom prostredí máme niečo práve pre Vás. Rozšírite svoje obzory vo svete bankových prevodov a platobného styku. Získate rozsiahle skúsenosti v oblasti administratívy a Vaša znalosť anglického jazyka určite nezapadne prachom... (1000 - 1300 €)

Administrátor databázových systémov - Bratislava
2019-10-22 - Slovak Telekom - kariera.zoznam.sk
...Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Do nášho česko-slovenského IT tímu hľadáme energického kolegu, ktorý bude súčasťou administrátorov databáz. Ak máte skúsenosti v tejto oblasti, láka vás dynamická práca pre úspešnú spoločnosť, neváhajte nám poslať Váš životopis.... (1700 €)

Aplikačný administrátor - Bratislava
2019-10-02 - Synergie - Synergie
Náplň práce Hľadáme šikovného aplikačného administrátora, ktorý sa bude podieľať na zabezpečovaní a podporovaní interných procesov. Pokiaľ chceš práve ty prinášať istotu v práci pre svojich kolegov, neváhaj a daj nám o sebe vedieť. Tvojou úlohou bude: spravovať nepretržit...

Administrátor-vykupovač Topoľčany - Topoľčany
2019-10-15 - ZP EKO QELET a.s. - ZP EKO QELET a.s.
Miesto práce: Topoľčany Druh prac. pomeru: plný úväzok Termín nástupu: dohodou Ponúkaný plat: od 620 EUR podľa praxe a skúseností Náplň práce: · vykupovanie kovového šrotu, zodpovednosť za peňažnú hotovosť, vykúpený šrot a skladové zásoby Zamestnanecké výhody, benefity... (620 €)

Grafik/grafička, administrátor/administrátorka webu - Žilina
2019-10-23 - PARTNER GYM, s.r.o. - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce Spracováva grafické návrhy z pohľadu použitej tlačovej techniky, spracováva grafické návrhy rôznych typov nosičov reklamy, spracováva textové a obrazové predlohy pomocou výpočtovej techniky. Spája textové a obrazové prvky tla... (850 €)

Supervízor logistiky - Levice
2019-10-21 - Lugera & Maklér spol. s r.o. - begin.sk
...* ·SŠ/VŠ vzdelanie * ·Anglický jazyk – na úrovni mierne pokročilý B1 je podmienkou * ·Pracovné skúsenosti 2 roky ako Supervízor logistiky z výrobnej automotive spoločnosti * ·Znalosť dodávateľských a odberateľských vzťahov a procesov * ·Skúsenosť s vedením ľudí *...

Databázový administrátor / Oracle administrátor - Bratislava
2019-10-01 - sféra, a.s. - novyjob.sk
Navrhovanie, inštalácia a konfigurácia Oracle databáz Správa a konfigurácia databáz, administrácia serverov a klientov Zabezpečovanie prevádzky Oracle databázového prostredia Pravidelná profylaktika, aktualizácie a zálohovanie databáz Ladenie výkonnosti PL/SQL a...

Chceš zlepšovať a modernizovať komplexne IT infraštruktúru? Senior Linux administrátor - Bratislava
2019-10-23 - SYNERGIE Slovakia - jobangels.co
Rád pracuješ v menšom kolektíve, máš voľnosť a priestor pre realizáciu vlastných myšlienok? Pravidlá v nie sú strikne dané. Spoločnosť pracuje s väčším množstvom technológií a robia prácu komplexne. Tak poď pracovať pre slovenskú IT spoločnosť, ktorá ponúka služby v oblasti... (2000 €)

Administrátor príjmu tovaru - Bratislava - Ružinov
2019-09-26 - SERVICES BA, s.r.o. - kariera.zoznam.sk
Informácie pre uchádzača: Základná zložka mzdy (v hrubom): 800 € za mesiac Dátum nástupu: 15. 10. 2019 Dátum pridania ponuky: 4. 10. 2019 Dátum poslednej aktualizácie: 7. 10. 2019 Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas Pracovná oblasť: Personalistika,... (800 €)

Job in Czechia | Job in Slovakia | Job in Great Britain | Job in United States

By using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2019 | CYBERETIX s.r.o.