CzechSlovakEnglish
Create a new account

Vedúci predajne - Šamorín - Šamorín
2019-07-15 - BILLA s.r.o. - jobangels.co
zodpovednosť a vedenie zamestnancov na predajni zodpovednosť za chod celej predajne dodržiavanie firemných štandardov a smerníc dosiahnutie plánovaných hospodárskych výsledkov predajne plánovanie dochádzky zamestnancov vedenie a výber zamestnancov zabezpečenie objedn... (1150 - 1250 €)

965 jobs found.

Vedúci predajne - Šamorín - Šamorín
2019-07-17 - BILLA s.r.o. - jobangels.co
zodpovednosť a vedenie zamestnancov na predajni zodpovednosť za chod celej predajne dodržiavanie firemných štandardov a smerníc dosiahnutie plánovaných hospodárskych výsledkov predajne plánovanie dochádzky zamestnancov vedenie a výber zamestnancov zabezpečenie objedn... (1150 - 1250 €)

Zástupca vedúceho predajne - Šamorín - Šamorín
2019-07-17 - BILLA s.r.o. - jobangels.co
zastupovanie vedúceho predajne v čase neprítomnosti dodržiavanie firemných štandardov a smerníc zabezpečenie objednávok tovaru práce na predajnej ploche vedenie zamestnancov prezentácia tovaru podľa firemných priorít (730 - 850 €)

Vedúci predajne - Šamorín - Obchod a predaj - Šamorín
2019-07-07 - BILLA S.R.O. - pozripracu.sk
zodpovednosť a vedenie zamestnancov na predajni zodpovednosť za chod celej predajne dodržiavanie firemných štandardov a smerníc dosiahnutie plánovaných hospodárskych výsledkov predajne plánovanie dochádzky zamestnancov vedenie a výber zamestnancov zabezpe...

Zástupca vedúceho predajne - Šamorín - Obchod a predaj - Šamorín
2019-07-07 - BILLA S.R.O. - pozripracu.sk
zastupovanie vedúceho predajne v čase neprítomnosti dodržiavanie firemných štandardov a smerníc zabezpečenie objednávok tovaru práce na predajnej ploche vedenie zamestnancov prezentácia tovaru podľa firemných priorít Termín nástupu: ASAP Druh pracovného...

Vedúci predajne - Šamorín
2019-07-15 - Radatz Fleischwaren Vertriebsges.m.b.H. - samorincan.sk
...Vedúci predajne – BILLA s.r.o. Miesto práce: Šamorín Informácie o pracovnom mieste Miesto práce Šamorín Ponúkaný plat (brutto) 1250€ brutto/mesiac (základná zložka 1150€ brutto/mesiac + variabilná zložka 100€ brutto/mesiac) Termín nástupu Ihneď... (1250 €)

Asistent/ka predaja_Šamorín - Šamorín
2019-07-14 - GECO, s. r. o. - kariera.zoznam.sk
...sortimentu a tlače - poradenstvo a obsluha zákazníkov - aktívna ponuka tovaru zákazníkom - starostlivosť o reprezentatívny vzhľad predajne - práca na PC pokladni - práca na Tipos termináli - objednávky tovaru, dopĺňanie tovaru - inventarizácia - práca s hmotnou zodpovednos... (948 €)

Vedúca predajne - Poprad
2019-07-10 - COOP JEDNOTA POPRAD, spotrebné družstvo - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce riadi a zabezpečuje riadny chod prevádzkovej jednotky objednáva, preberá a zodpovedá za tovar v prevádzkovej jednotke organizuje prácu zamestnancov prevádzkovej jednotky obsluhuje pokladňu ... (728 €)

Vedúca predajne - Trnava
2019-07-02 - KiK Textil - KiK Textil
...patrí k najväčším v oblasti maloobchodu a nachádza sa v našej pobočke v Trnave - City Park. Vaše úkoly Vaše úlohy: - vedenie predajne v duchu diskont-konceptu - zodpovednosť za úspechy predajne - vedenie tímu predajne - starostlivosť o predajňu Požadavky...

Zástupca vedúceho predajne - Bratislava
2019-07-12 - Appel - Appel
...zodpovednosti:  - Zastupovanie pri vedení obchodného tímu,   - spolupráca s vedením predajne,   - motivovanie a rozvíjanie odborných schopností, zručností obchodného tímu, - zastupovanie vedúceho vo vedení predajnej štatistiky, inventúr, inventúrnych kontról podľa potrieb,... (960 €)

Asistent/ka predaja_Šamorín - Šamorín
2019-07-09 - GECO, s.r.o. - kariera.zoznam.sk
...iarskeho sortimentu a tlače - poradenstvo a obsluha zákazníkov - aktívna ponuka tovaru zákazníkom - starostlivosť o reprezentatívny vzhľad predajne - práca na PC pokladni - práca na Tipos termináli - objednávky tovaru, dopĺňanie tovaru - inventarizácia - práca s hmotnou... (629 €)

Vedúci/a predajne - Trnava - Trnava
2019-07-08 - BILLA s.r.o. - jobkontakt.sk
- zodpovednosť a vedenie zamestnancov na predajni - zodpovednosť za chod celej predajne - dodržiavanie firemných štandardov a smerníc - dosiahnutie plánovaných hospodárskych výsledkov predajne - plánovanie dochádzky zamestnancov - vedenie a výber zamestnancov - zabezpečenie... (1250 €)

Zástupca vedúcej predajne - Šarišské Sokolovce, Prešovský kraj
2019-07-08 - COOP Jednota Prešov spotrebné družstvo - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce dokladanie tovaru, preberanie tovaru, obsluha mäsového pultu, objednávanie tovaru, predaj tovaru Pracovné podmienky Pracovný čas: od 6:30... (468 €)

zástupca vedúceho predajne - Dunajská Streda
2019-07-12 - COOP Jednota Slovensko, spotrebné družstvo - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: riadenie kolektívu predajne - komunikácia s dodávateľmi a obchodnými partnermi v súvislosti s objednávaním tovaru - objednávanie tovaru, zodpovednosť za dodržiavanie sortimentu - zabezpečenie spracovania dennej a mesačnej uzávierky...

Zástupca vedúceho predajne - Závadka nad Hronom, Banskobystrický kraj
2019-07-11 - CBA Market, s.r.o. - istp.sk
...Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce - zastupovanie vedúceho predajne, - vedenie a motivácia personálu, - administratívna činnosť súvisiaca s prevádzkou predajne, - práca na pokladni a doplňovanie tovaru na predajnej ploche... (620 €)

Vedúca predajne Bratislava - Bratislava
2019-07-14 - City Realex SK, s.r.o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Hľadáme pozitívne naladenú, komunikatívnu, empatickú a spoľahlivú kolegyňu do nášho pracovného tímu. Vašou náplňou práce bude predávať v luxusných predajniach EROTIC CITY značkové produkty a zaisťovať chod jednej z našich predajn... (690 €)

Zástupca vedúceho predajne - Bratislava/Bory Mall - Bratislava
2019-07-17 - BILLA s.r.o. - jobangels.co
podpora pri zabezpečení chodu oddelenia servisu (lahôdky, mäso, pečivo) zastupovanie vedúceho oddelenia v čase neprítomnosti spolupráca pri objednávaní tovaru a zabezpečení dostupnosti zodpovednosť za úpravu a vzhľad vitrín podpora pri kontrole čerstvosti a dodržiavan... (730 - 1020 €)

Predavačka - vedúca predajne - Stará Ľubovňa
2019-07-03 - TIS Slovakia, s.r.o. - kariera.zoznam.sk
...predajom, predaj ovocia, zeleniny, cukroviniek, výrobkov z farmy, gastro výrobky, preberanie zásob a ich uskladnenie, dopĺňanie tovaru v predajni, udržiavanie poriadku v predajni, vyúčtovanie pokladnice a odovzdanie tržby, starostlivosť o zákazníkov. Ponúkané výhody Práca v... (520 €)

Vedúca predajne - Bratislava
2019-06-21 - Beauty Shop s.r.o. - PUPA MILANO - novyjob.sk
...Máš rada svet krásy, štýlu a kvalitnej kozmetiky? Máš skúsenosti z retailu? Máš rada svet obchodu a chceš viesť štýlovú predajňu? Hovoríš po anglicky? Poď k nám ako Shop Manažér/ka. Je možné, že PUPA MILANO hľadá práve teba! Čomu sa budeš u nás venovať? 1. budeš vies... (1000 €)

Predajca - Svietidlá Šamorín - Dunajská Streda
2019-06-06 - A-JORVIK s.r.o. - kariera.zoznam.sk
...pomer na neurčitý čas Pracovná oblasť: Obchod, marketing a reklama Náplň (druh) práce Obsluha a starostlivosť o zákazníkov v predajni svietidiel v Šamoríne. Aktívne zisťovanie a vybavovanie požiadaviek zákazníkov. Vybavovanie objednávok, pripomienok, reklamácií. Práca s kasou a... (800 €)

Job in Czechia | Job in Slovakia | Job in Great Britain | Job in United States

By using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2019 | CYBERETIX s.r.o.