CzechSlovakEnglish
Create a new account

senior procesný inžinier pre pokročilú technológiu - Prešov
2019-10-07 - Garrett Motion Slovakia s. r. o. - kariera.zoznam.sk
Informácie pre uchádzača: Základná zložka mzdy (v hrubom): 1300 € mesačne Dátum nástupu: ihneď Dátum pridania ponuky: 8. 8. 2019 Dátum poslednej aktualizácie: 1. 10. 2019 Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas Náplň (druh) práce Podpora a implementácia... (1300 €)

2006 jobs found.

senior procesný inžinier pre pokročilú technológiu - Prešov
2019-10-07 - Garrett Motion Slovakia s. r. o. - kariera.zoznam.sk
...vysoká Microsoft Outlook - vysoká Microsoft Word - vysoká Microsoft Excel - vysoká SCADA systém - vysoká Ďalšie požiadavky: znalosť technológie obrábania, technológie zvárania, automatizácia, digitalizácia, projektový manažment, implementácia zlepšenia procesov... (1300 €)

Senior procesný inžinier pre pokročilú technológiu - Záborské, Prešovský kraj
2019-10-01 - Garrett Motion Slovakia s. r. o.c - novyjob.sk
Podpora a implementácia nových technológií pre výrobné procesy v automobilovom priemysle. Požaduje sa znalosť technológie obrábania, technológie zvárania, automatizácia, digitalizácia, projektový manažment, implementácia zlepšenia procesov (1300 €)

Senior projektant / inžinier - Bratislava
2019-08-20 - Siebert + Talaš - jooble
Požiadavky na zamestnanca: Vysokoškolské vzdelanie II. stupňa Stavebný inžinier projektant Min. 3 roky praxe Práca v ArchiCAD Znalosť BIM Schopnosť viesť tím Samostatné myslenie Podmienky práce: Ponúkame prácu v najväčšej architektonickej kancelárií na Slovenku... (1500 - 2000 €)

Informačný inžinier - Senior - Bratislava
2019-10-10 - Adecco Slovakia - jooble
...• Pracovné znalosti v riešeniach BI alebo reportingu (Power BI, Tableau alebo BOXI – business objects) • Znalosti s Microsoft BI technológiami (SSRS, SSIS, SSAS) • Chápanie jazyka DAX Query • Znalosť finančných produktov – OTC, akcie, dlhopisy, kótovacie deriváty • Vedomosti... (1700 €)

Procesný inžinier Black Belt - Bratislava
2019-10-16 - Tatra banka - jobangels.co
Hľadáme procesného inžiniera Black Belt. Zaujímajú Vás procesy, inovácie a bankovníctvo? Lákajú Vás náročné výzvy a chcete za sebou vidieť......Pridajte sa k nám a doručujte s nami pridanú hodnotu pre klientov. Procesný inžinier: • realizuje a vedie DMAIC projekty • koučuje iných... (2000 €)

Procesný inžinier - okres Vranov nad Topľou
2019-10-18 - INDEX NOSLUŠ - indexnoslus.sk
...popis pracovnej pozície Hlavný inžinier pre zlepšovacie procesy a výberové konania Pre nášho významného klienta hľadáme technicky založeného Procesného inžiniera, ktorý má skúsenosti s Lean manažmentom a jeho aplikáciou vo výrobnom procese.... (1500 €)

Procesný inžinier - Technológ - Košický kraj
2019-10-13 - Manpower - manpower.sk
POPIS POZÍCIE * na pozíciu Procesného inžiniera alebo Technológa pre úspešnú výrobnú spoločnosť hľadáme človeka, ktorý bude: * zavádza......PROFIL KANDIDÁTA * VŠ v technickej oblasti (strojárstvo, výrobné technológie) * prax na podobnej pozícii * znalosť technologických...

Procesný inžinier - Záborské, Prešovský kraj
2019-09-30 - Lugera - lugera.sk
stanovenie noriem pre jednotlivé výrobné závody definovanie parametrov procesu prevádzkové riešenia problémov vo výrobnom procese poskytnutie podrobnej dokumentácie o konštrukčných kábloch, pokynoch, smerniciach a postupoch používaných vo výrobnom procese implementácia nový... (1300 €)

Procesný inžinier - Dubnica nad Váhom
2019-10-03 - Lugera - lugera.sk
medzinárodná výrobná spoločnosť - hodnotenie a zlepšovanie procesov vo výrobe - optimalizovanie procesov, podávanie návrhov na zvýšenie efektivity, znižovanie nákladov - inovácie postupov zamerané na zlepšenie miery produkcie a kvality výstupov - kontrolovanie kvality a spĺ... (1500 €)

Elektrotechnický inžinier senior - Trnava
2019-10-16 - GA Drilling a.s. - jobangels.co
...do dokumentovej knižnice Konzultovať s členmi tímu a zamestnancami z iných oddelení elektrotechnické riešenia pre potreby vývoja technológie Vytvárať dokumentáciu pre elektroinštalačné riešenia, elektrické zapojenia a obvody Kontrolovať postup navrhovaných prác ich časov... (1900 €)

Procesný inžinier pre sériovú výrobu - Trenčiansky kraj
2019-10-16 - Manpower - manpower.sk
POPIS POZÍCIE Návrh / príprava postupov zavádzania nových výrobkov/prvkov do výrobného procesu Príprava pracovných postupov, inštrukcií a štandardov Koordinácia nábehu nových projektov Popisovanie technologických postupov výroby Práca v systéme SAP – plánovanie...

Procesný inžinier- optimalizácia procesov - Michalovce
2019-09-23 - Lugera - lugera.sk
...komunikatívna úroveň (B1-B2) 3 ročná prax na pozícii procesného inžiniera vo výrobnej spoločnosti výhodou znalosť procesnej dokumentácie........) výhodou sú skúsenosti s koordináciou projektov, transferom technológii a pod. dobré organizačné schopnosti čítanie technickej dokument... (1200 €)

Procesný inžinier pre sériovú výrobu - Bratislava
2019-10-17 - ManpowerGroup Slovensko, s.r.o. - novyjob.sk
POPIS POZÍCIE Návrh / príprava postupov zavádzania nových výrobkov/prvkov do výrobného procesu Príprava pracovných postupov, inštrukcií a štandardov Koordinácia nábehu nových projektov Popisovanie technologických postupov výroby Práca v systéme SAP – plánovanie... (5 €/hod)

PROCESNÝ INŽINIER VSTREKOVANIA PLASTOV - Žilina
2019-08-26 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Náš klient, úspešná nadnárodná spoločnosť hľadá do svojho tímu Procesného inžiniera vstrekovania plastov. - Technická a metodická podpora výrobného procesu vstrekovania plastov - Sledovanie procesu a plánu výroby vstrekolisovacích zariadení a nových foriem - Výpomoc pri... (1800 - 2000 €)

Senior elektrotechnický inžinier - Trnava
2019-10-16 - BALANCED HR s.r.o. - jobangels.co
zodpovedný za návrh, prípravu a realizáciu komplexných elektrotechnických riešení s ohľadom na pridelené projektové alebo líniové úlohy analýza aktuálneho stavu navrhovaných obvodov, ich použiteľnosti a prípadných nedostatkov na základe požiadaviek konkrétneho zariadenia... (2000 €)

Procesný inžinier úseku kvality - Trenčín
2019-10-02 - Letecké opravovne Trenčín , a.s. - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce Vyhotovenie, udržiavanie a riadenie výkladov údržby leteckej techniky a súvisiacich dokumentov, zabezpečenie odbornej spôsobilosti a autorizáciu osvedčujúceho a podporného personálu, monitorovanie systémov kvality a kvality... (1100 €)

Junior inžinier - Bratislava
2019-08-09 - Siebert + Talaš - jooble
...financial Príprava a realizácia dodávky projektovej dokumentácie od stupňa ÚR až po kolaudáciu stavby V spolupráci so senior architektom a/alebo senior inžinierom koordinácia jednotlivých projektových stupňoch s klientom, dotknutými internými a externými dodávateľmi a úradmi št... (1000 - 1500 €)

Systémový a softvérový inžinier - Informačné technológie - Trnava
2019-10-08 - BALANCED HR S.R.O. - pozripracu.sk
návrh štruktúry a dizajn operačného systému, embedded SW a komunikačný protokol zabezpečenie zhody operačného systému s požiadavkami na funkcionalitu a parametre zariadenia spolupráca s ostatnými relevantnými tímami na dosiahnutí ich požiadaviek na softvér testovanie vytvoren...

Procesný Inžinier - Trenčiansky kraj
2019-09-13 - Neumann Consulting s.r.o. - Neumann Consulting s.r.o.
...enie efektívnosti výrobného procesu (napr. Six Sigma, Kaizen, Lean, a pod.). Ideálny kandidát má aspoň dvojročnú skúsenosť ako Procesný inžinier. Náplň práce, právomoci a zodpovednosti – staroslivosť o existujúce výrobné procesy – zavádzanie nových výrobných procesov...

Procesný inžinier / Automotive - Bratislavský kraj
2018-08-30 - Humancenter - Humancenter
...za nasadenie procesných zmien a riadenie zmenového a odchýlkového konania procesu – spolupodieľanie sa na akceptácii inštalovanej technológie vo výrobnom závode – zatrénovanie pracovníkov prideleného procesu v rozsahu potrebnom pre funkciu vedúci linky (Line Leader) a tré... (2000 €)

Job in Czechia | Job in Slovakia | Job in Great Britain | Job in United States

By using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2019 | CYBERETIX s.r.o.